بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
چرا مسولین این نظر سنجی رو حذف نمیکنن؟
اقا بازم سوال دارم از عزیزان
هانک شخصیت اول منه و بعدم کریس
سوال من اینه چرا تو re4هانک رو تو لیست شخصیتهای مرسناریز اوردن با اینکه تو خود بازی نبود.؟چون تو مرسنریز شخصیتهایی میران که تو خود بازی هم باشن که خوب همه دیدیم لیون ایدا کراوزر وسکر تو بازی بودن اما هیچ اثری از هانک نبود؟
در ضمن این هانک قضیه نا تمومی داره کی میخوان تمومش کنن سنش چقرد رفته بالا خدا میدونه

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
چه عاقبتی خوشی دارن کاراکترای RE2(شری کوچولوی بیچاره)
52721688923930385925.jpg

- - -ویرایش - - -

چرا مسولین این نظر سنجی رو حذف نمیکنن؟
اقا بازم سوال دارم از عزیزان
سوال من اینه چرا تو re4هانک رو تو لیست شخصیتهای مرسناریز اوردن با اینکه تو خود بازی نبود.؟چون تو مرسنریز شخصیتهایی میران که تو خود بازی هم باشن که خوب همه دیدیم لیون ایدا کراوزر وسکر تو بازی بودن اما هیچ اثری از هانک نبود؟
مگه تو RE2 کریس حضور داشت ؟ولی تو بخشEXTRA BATTLE بهمراه کلر و لیون و ایدا قابل بازی بود.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
[FONT=&quot]درباره ی علاقه ی کلیر و استیو که قبول دارم یک طرفه بوده.کلا بحث عشق و عاشقی کافیه دیگه![/FONT]

[FONT=&quot]درباره ی مرسناریس 4 هم هانک رو بیشتر به خاطر جذابیت ظاهرش و اینکه خیلی وقته نبوده آوردنش.همونطور که به قول اسماعیل،کریس رو هم توی 2 آوردنش.البته حضور کریس دلیل داشت.چون در اصل باید چهار شخصیت خود بازی بعنی کلیر،لیون،ایدا و شری رو میاوردن.ولی چون شری نمی تونست از اسلحه استفاده کنه،مجبور شدن یکی دیگه رو بیارن و از بین کریس و جیل هم کریس رو آوردن،چون به داستان 2 ارتباط بیشتری داشت (به خاطر کلیر).یعنی در اصل،فلسفه ی حضورش این بوده[/FONT]![FONT=&quot][/FONT]

درباره ی نظرسنجی هم در مورد شخصیت اصلی 7 باشه بهتره.چون مهم ترین مرد قبلا گذاشته شده که لیون برنده شد.کلا اینجور نظر سنجی ها بیشتر سلیقه ای هستند تا منطقی.اینم نمونه ی بارزش بود!

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
نیما منظورت اینه که نظر بدیم شخصیت اصلی RE7کیه؟ولی وقتی از چیزی خبر نداریم چطور میتونیم در موردش نظر بدیم؟این بیشتر حدس و گمان میشه تا نظر سنجی

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
نیما منظورت اینه که نظر بدیم شخصیت اصلی RE7کیه؟ولی وقتی از چیزی خبر نداریم چطور میتونیم در موردش نظر بدیم؟این بیشتر حدس و گمان میشه تا نظر سنجی

آره خب.الآن خیلی از شبکه ها هم نظرسنجی میذارن که مثلا به نظرتون آخر فلان سریال چی میشه.در ضمن فکر کنم بهترین زمان برای این نظر سنجی همین الآنه که حدس و شایعه درباره ی 7 زیاده و احتمالا تا سال دیگه رونمایی میشه.دیگه آخرش دو سال دیگه! :d

بعدشم اینکه ببینم هر کسی چه نظری داره خیلی هیجان انگیزه.مثلا توی نظرسنجی قبلی،اکثریت رای دادن که کلیر توی 6 هس.ولی نبود!

آخرین ویرایش:

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
باشه اگه بقیه استقبال کنن خوبه
راستی نیما هانک کجاش جذابه.مگه هر کی اون ماسکو بذاره میشه جذاب؟خیلیها چنین ماسکی رو صورتشون گذاشتن. شاید تنها جذابیتش همون موفقیتهاش و یا مهارتهای جنگیش باشه که خب این فقط منحصر به هانک نیست.ایدا هم ماهر تر از هانک و هم مرموزتره و هم نقشش خیلی بیشتر از هانک ارزشمند شده

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
هانک از ایدا خیلی هم حرفه ای تره بهش اقای مرگ رو لقب دادن.ایدا ادم حقیریه.توانایی های تاکتیکی هانک رو نداره فقط خوب حیله گره.روباه صفته.ایدا همیشه مجبور بوده برای انجام ماموریتهای سختش از توانایی های افراد حرفه ای مثل لیان و کراوزر استفاده کنه.اما هانک همیشه ماموریتهاشو خودش به تنهایی انجام میده و هرکسی هم سد راهش بوده میکشه .امیدوارم هرچه زودتر دوباره هانک رو ببینم کلا از شخصیتهایی منفی مثل هانک و نیکولای خوشم میاد.مثلا بیشترین جذابیت اویل3 رو همین نیکولای داره علاوه بر این هم این نسخه باس فایت جذاب نمسیس و محیطهای جذاب راکون رو خوب به تصویر کشیده که باعث میشه خیلیها اونو بهترین نسخه بدونن.علت اینکه خیلیها رزیدنت اویل3 مثل رزیدنت 5 دوست ندارن اینه که توش خبری از تیپ و عینک دودی وسکر نیست! یعنی اکثر این افراد رزیدنت اویل رو بیشتر به خاطر شخصیتهاش دوست دارن نه خود بازی یعنی شخصیت پرستن

آخرین ویرایش:

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
خب ایدا خوشبختانه یا بدبختانه نقشش از هانک خیلی مهمتره دیگه اینو که نمیتونی انکار کنی؟حالا گیریم هانک تواناییهاش بیشتره ولی به هر حال کپ کام به ایدا خیلی بیشتر از هانک بها میده. البته قبول دارم اون زمانی که RE2 اومد کلر و لیان اولین نفر بودن و ایدا نفر هزارم.
اما حالا ایدا واسه خودش کسی شده که بعضیا میگن نقشش از جیل و کلر زده بالا.نظر سنجی بالا رو ببین ایدا و کلر چقدر اختلاف دارن البته خوبه باز جیل هنوز از ایدا بالاتره.اما در کل ایدا فقط بلده به قول خودت ویروس رو از جایی ببره جای دیگه و بعدش خودشو از ماجرا بکشه کنار.اگه این ویژگی ایدا رو در نظر نگیریم در کل یه شخصیت اضافی بیش نیست.ایدا هم تو RE2 مشخصه به خاطر لیان بوجود اومده یعنی طفیله پای لیانه.اما به خاطر اینکه کارهایی انجام داده نظیر گرفتن ویروس جی و انگل شده مهمترین شخصیت زن!!
اما در مورد وسکر این حرفو نزن که اینجا وسکر طرفدار زیاد داره ممکنه واست توطئه چینی کنن:d

آخرین ویرایش:

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
اما در مورد وسکر این حرفو نزن که اینجا وسکر طرفدار زیاد داره ممکنه واست توطئه چینی کنن:d
واقعا؟؟؟؟؟
:-oهر چی فکر میکنم نمیفهمم اخه این عینکی بجز یه عینک و اهداف بلند پروازانه و احمقانه ای که داشته واسه چی باید اینقدر طرفدار داشته باشه؟برو اونجا که کارلا برا جیک فاش میکنه که تو پسر وسکر هستی رو بخون خیلی خوب وسکر رو توصیف کرده:))
واقعا یه ادم که کاپیتان استارز بوده و پلیس محسوب میشه میاد عینک دودی میزنه؟این هم یکی دیگه از مسخره بازیهای این چشم بادومیهاس که مورد تمسخر غربیها هم شده.پلیس ویژه با عینک دودی لول
اصلا قیافشم به شخصیتهای منفی نمیخوره من هیچ شخصیت منفی تو بازیهای دیگه ندیدم مثل این عینکی باشه حد اقل اگر ظاهرشون هم خیلی جالب نبود قیافشون به شخصیتشون میخوره.الان جیک با وجوداینکه میگیم شخصیت اضافی هست ولی میبینیم که قیافشو طوری طراحی کردن به نقش منفی واقعا میخوره هیکلشم متناسبه خداییش.ولی جالب اینه در نقش مثبت ظاهر شده که باید گفت خاک بر سر سازندش.
بله جیک شخصیت جالبی نیست ولی اگه تو نقش منفی میوردن سنگین تر بود حد اقل بهتر از این جناب عینکی خوشگل و سوسوله:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Blackfield@

حالا بین خودمون باشه عمو کریس، ولی اون عینک دودی رو دیگه عمه منم میدونه که وسکر برای پنهان کردن چشمای قرمزش میزد:x
آره این از مسخره بازی چشم ژاپنیاس که اصلا یه بازی زامبی بازی میسازن، بازوهای کریس رو اندازه تیرآهن 14 نشون میدن، لیون رو یه بچه خوشگل طلایی رنگ نشون میدن، دخترا رو با لباس رسمی قرمز میفرستن ماموریت مخفی انجام بدن، دست یارو رو مثل شمشیر سامورایی نشون میدن، غول غار نشین میارن توی بازی و ...
فقط سوال اینجاست تو که میدونی اینا همش ترشح ذهن مسخره و تخیلی ژاپنیاست، چرا اسم کاربریتو دقیقا از یکی از همین شخصیت ها میذاری و بر حسب اتفاق همه شماره ها رو هم بازی کردی:bighug:

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
آقا غیبت البرت وسکر کبیر رو نکنید.:d
ای بابا ارزش کلمه کبیر رو نیار پایین
yahoo_4.gif

من دارم فقط واقیعت رو میگم.کلمه کبیر واسه کسی مثل این عینکی روا نیست.این کلمه رو معمولا طرفدارای تعصبی عینکی بکار میبرن.همین افراد حرفایی در مورد این عینکی میزنن که ادم واقعا از وسکر کبیرشون متنفر میشه.مثلا این یکی از اون حرفاس:
اگه بخوایم کل رزیدنت اویل رو در یه کلمه خلاصه کنیم نام البرت وسکر میدرخشد
باور کنید اغراق امیز ترین حرفی هست که تو دنیای بازی شنیدم.لابد دیگه شماره های 2و3 رولیشن و 6 که جناب عینکی حضور نداشتن هویجن دیگه
اما خوشبختانه همین 2و3 از بهترین و پر طرفدار ترین نسخه ها بودن.نسخه5 هم که علاوه بر اینکه از عنصر ترس بی بهره ترین بود لجن ترین داستان رو داره.داستانش شده زیاده خواهی های این عینکی.اگه بیاین بدون تعصب قضاوت کنین از حرفای من ناراحت نمیشین.تخیلی ترین داستان رو همین نسخه 5 داره.حالا هی جار بزنین نسخه 5 داستان کاملی داره.اصلا قرار بود این عینکی تو همون کد ورنیکا تو جزیره نفله بشه.ولی بازم این کاررو انجام نمیدن و مارجار کشش میدن تازه میگن کاش دوباره برگرده.!!

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
خب تونی جان،وسکر قبل از اینکه چشماش قرمز بشه یعنی توی زیرو و ریمیک هم عینک دودی میزد.یعنی کلا یک جور ویژگی منحصر به فرد براش محسوب میشه و ممکنه که کسی برحسب سلیقه ازش خوشش نیاد،ولی اشکال یا سوتی محسوب نمیشه.اتفاقا اینکه وسکر عینک دودی میزنه یا جیک قیافش به منفی ها میخوره،به نظر من خیلی کار خلاقانه و هوشمندانه ایه.چون باعث شده که بازی از کلیشه ها دور بشه و به دنیای واقعی نزدیک.مثلا کی گفته که توی دنیای واقعی،خلافکارها باید زشت و وحشتناک باشن و بچه مثبت ها هم خوشگل و ژیگول؟

اسماعیل،در مورد هانک هم به نظر من مهارت هاش از ایدا کمتر نیست.گرچه من ایدا رو حرفه ای ترزین و کارکشته ترین شخصیت کل سری میدونم.چون تا الآن اینجوری نشون دادن.یعنی اینقدر که روی مهارتها و تجربیات ایدا مانور دادن،یک هزارمش رو هم در مورد هانک انجام ندادن.ولی اینکه گفتم جذابه رو به خاطر ماسکش نگفتم.بیشتر به خاطر مهارت ها و شخصیت سرد و مرموزش گفتم و مخصوصا اینکه با وجود نقش خیلی کمش،اینقدر تونسته بین فن ها تاثیر گذار و ماندگار باشه.در ضمن من اصلا هانک رو با ایدا مقایسه نکردم که میگی ایدا حرفه ای تر و جذابتره.من فقط گفتم هانک جذابه.ولی نگفتم که از ایدا جذابتره.من خودم ایدا رو بعد از کلیر،از همه ی شخصیت های داستان بیشتر دوست دارم.حتی ربکا رو هم خیلی خیلی از هانک بیشتر دوست دارم.با اینکه به هیچ عنوان،مهارت ها و جذابیت های اون رو نداره!

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ای بابا ارزش کلمه کبیر رو نیار پایین
yahoo_4.gif

من دارم فقط واقیعت رو میگم.کلمه کبیر واسه کسی مثل این عینکی روا نیست.این کلمه رو معمولا طرفدارای تعصبی عینکی بکار میبرن.همین افراد حرفایی در مورد این عینکی میزنن که ادم واقعا از وسکر کبیرشون متنفر میشه.مثلا این یکی از اون حرفاس:
اگه بخوایم کل رزیدنت اویل رو در یه کلمه خلاصه کنیم نام البرت وسکر میدرخشد
باور کنید اغراق امیز ترین حرفی هست که تو دنیای بازی شنیدم.لابد دیگه شماره های 2و3 رولیشن و 6 که جناب عینکی حضور نداشتن هویجن دیگه
اما خوشبختانه همین 2و3 از بهترین و پر طرفدار ترین نسخه ها بودن.نسخه5 هم که علاوه بر اینکه از عنصر ترس بی بهره ترین بود لجن ترین داستان رو داره.داستانش شده زیاده خواهی های این عینکی.اگه بیاین بدون تعصب قضاوت کنین از حرفای من ناراحت نمیشین.تخیلی ترین داستان رو همین نسخه 5 داره.حالا هی جار بزنین نسخه 5 داستان کاملی داره.اصلا قرار بود این عینکی تو همون کد ورنیکا تو جزیره نفله بشه.ولی بازم این کاررو انجام نمیدن و مارجار کشش میدن تازه میگن کاش دوباره برگرده.!!

البته میدونم مشکلت اینجاست که کریس از وسکر 2 فصل کتک میخورد هر وقت باهاش روبرو میشد. خیلی برات سخته بپذیری که کریس با وجود اینکه بشکه بشکه کراتین میزد بر بدن، جلوی وسکر چپ و راست میشد نه؟;))
آره شماره 6 که اصن نقطه اوج سری چه توی داستان و چه توی گیم پلی و کلا همه چیز بود:bighug:
همین که میگی شماره 5 لجن ترین داستان رو داشت کاملا برام مشخص شد جریان چیه. شب خوش ارباب کریس!

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
حالا بین خودمون باشه عمو کریس، ولی اون عینک دودی رو دیگه عمه منم میدونه که وسکر برای پنهان کردن چشمای قرمزش میزد
همونطور که نیما هم گفت وسکر تو زیرو و ریمیک هم عینک مزد ولی این واقعا مسخره هست که کسی که خودشو بین مردم کاپیتان نیروهای ویژه پلیس جا زده بیاد عینک دودی واسه خوشتبپ شدن بزنه.حد اقل اون عینک رو اگه بعد اینکه ویروس تو بدنش فعال میشد میزد باز مسخره نبود
بازوهای کریس رو اندازه تیرآهن 14 نشون میدن، لیون رو یه بچه خوشگل طلایی رنگ نشون میدن، دخترا رو با لباس رسمی قرمز میفرستن ماموریت مخفی انجام بدن، دست یارو رو مثل شمشیر سامورایی نشون میدن، غول غار نشین میارن توی بازی و ...
کریس به خاطر همین عینکی خان بازو هاشو اندازه تیر اهن 14 کرده.اره لیون خیلی خوشگله مخصوصا تو نسخه6 که انگار 40 از کریس بزرگتره:))مو طلایی که همین وسکر خودته که.موهاش تو همه نسخه ها به رنگ طلایی بودن مخصوصا 5 .لیان که تو هر نسخه موهاش یه رنگ داره.یارو نصف در امدشو واسه رنگ مو میده:d
فقط سوال اینجاست تو که میدونی اینا همش ترشح ذهن مسخره و تخیلی ژاپنیاست، چرا اسم کاربریتو دقیقا از یکی از همین شخصیت ها میذاری و بر حسب اتفاق همه شماره ها رو هم بازی کردی
اشتباه فکر نکن من از هانک خوشم میاد چون شخصیت ظبیعی داره از کریس خوشم میاد چون طیبعیه (بجز بازوهاش:d)جوانمردانه وارد ماجرا میشه اما از وسکر خوشم نمیادچراشم که قبلا گفتم.اکلا تنها سوتی کپکام از نظر من همین وسکر جونته.
خب تونی جان،وسکر قبل از اینکه چشماش قرمز بشه یعنی توی زیرو و ریمیک هم عینک دودی میزد.یعنی کلا یک جور ویژگی منحصر به فرد براش محسوب میشه و ممکنه که کسی برحسب سلیقه ازش خوشش نیاد،ولی اشکال یا سوتی محسوب نمیشه.اتفاقا اینکه وسکر عینک دودی میزنه یا جیک قیافش به منفی ها میخوره،به نظر من خیلی کار خلاقانه و هوشمندانه ایه.چون باعث شده که بازی از کلیشه ها دور بشه و به دنیای واقعی نزدیک.مثلا کی گفته که توی دنیای واقعی،خلافکارها باید زشت و وحشتناک باشن و بچه مثبت ها هم خوشگل و ژیگول؟
خب وقتی که خودتم میگی قبل از اینکه چشاش قرمز باشه عینک میزد خب این یعنی اینکه اگرچه کار خلاقانه ای بوده ولی یه سوتی ظریفی داره که این کار خلاقانه کپکام ارزشش میاد پایین.چون یه افسر حد اقل بهتر بود اون عینکو نزنه تا مردم پشت سرش نگن یه افسر اگه چشاش ضعیف باشه عینک معمولی میزنه نه عینک دودی.کپکام واسه وسکر عینک دودی گذاشته تا جذابش کنه.ولی اگه اینکارو تو کد ورنیکا 4و ماجراهای امبرلا و 5 میذاشت اصلا طوری نبود.چون اونجا وسکر خان چشاش قرمز بود.اما نیما من کی گفتم شخصیتهای مثبت باید خوشگل باشن؟من فقط گفتم وسکر رو زیادی ارایشش کرده این کپکام.اسپنسر هم منفیه مارکوس هم منفیه الکسیا هم منفیه کراوزر سیمنزو کارلا هم همینطور بودن ولی چهرشون با شخصیتشون تناسب داشت.زیاد ارایشی نبودن.لباساس شیک نمیپوشیدن.عینک دودی نمیزدن.اصلا کپکام پیش خودش فکر کرده حتما بایستی یه ارایش مصنوعی به کاراکتر منفی بده تا محبوب بشن؟خب شما یه نگاه به جوکر بندازین یه نگاه به کریتوس بندازین.اتفاقا محبوب هم هستن.شاید از وسکر هم محبوبترن
لبته میدونم مشکلت اینجاست که کریس از وسکر 2 فصل کتک میخورد هر وقت باهاش روبرو میشد. خیلی برات سخته بپذیری که کریس با وجود اینکه بشکه بشکه کراتین میزد بر بدن، جلوی وسکر چپ و راست میشد نه؟;))
کلا شما تو اکثر پستات فکتهایی رو صادر کردی و هیچ دلیلی هم واسه اثبات حرفات نیوردی اینم روش. ولی خدمتتون عرض کنم که کریس باید از وسکر کتک میخورد حالا منم بیام عین یه بچه 10-15 ساله که رزیدنت 5 رو بازی میکنه از وسکر متنفر بشم که چرا وسکر کریس منو کتک میزنه؟نخیر عزیز کریس اگه دو برابر اینم هیکل داشت بازم از این وسکر کتک میخوردچون وسکر شما ابر انسانه.ولی کریس هرچی قدرت داره از تمریناتی هست که عمرشو صرف اون کرده.جوانمردانه میجنگه.با اینکه میدونههمش از وسکر میخوره و کشته هم بشه بازم اونقدر شجاعت داره که به مصاف وسکر بره.همین خصوصیتش هست که من ازش خوشم میاد.کد ورونیکا رو یادته؟اونجا که وسکر و کریس و الکسیا با هم بودن؟وسکر از الکسیا میخواد باهاش همکاری کنه البته نه همکاری ویروس ورونیکا رو در اصل ازش بگیره.ولی السیا اونو لایق قدرت نمیدونه.و به وسکر حمله میکنه وسکر هم اول از قدرت ماورایی که بعد نابودی راکون بدست اورده با الکسیا در گیر میشه اما میبینه غلبه به الکسیا اسون نیست سریع میدون رو به کریس میده و فرار میکنه.اونوقت کریس که اونجا 25 سالم بیشتر نداشته.قدرتشم در برابر وسکر قابل مقایسه نیست یه تنه مجبور میشه خودش گند وسکر رو پاک کنه.اگرچه هنوزم الکسیا نمیمیره ولی حد اقل کریس که بیشتر سزاوار فراره ولی فرار نمیکنه..تو اون صحنه واقعا فرار وسکر خنده دار بود.
آره شماره 6 که اصن نقطه اوج سری چه توی داستان و چه توی گیم پلی و کلا همه چیز بود:bighug:
همین که میگی شماره 5 لجن ترین داستان رو داشت کاملا برام مشخص شد جریان چیه. شب خوش ارباب کریس!
خودم از تو بدتر از 6 متنفرم.منتها حرف اصلی من اینه که در هر صورت RE منحصر به وسکر نیست.حالا 6 خوب هست یه بد در هر صورت وجود داره.بله 5 از نظر شما که عاشق وسکری خوبه طرفدارای 5 اونایی هستن که طرفدار وسکر .فقط اگه شخصیت مورد علاقه گیمر توش باشه کافیه که فلانی از یه نسخه خوشش بیاد؟و بگه بهترین داستانو داره؟ولی از نظر من این کافی نیست که فقط به خاطر اینکه فلان شخصیت مورد علاقمون تو فلان نسخه خوب معروف شده و درخشیده بیایم اونو بهترین داستان بدونیم و موارد دیگه رو اصلا حساب نکنیم به این میگن تعصب زیادی و شخصیت پرستی.وگرنه چرا من که طرفدار کریسم از 5 خوشم نمیاد؟اتفاقا کریس هم مثل وسکر اقا تو 5 بیشتر درخشید تا نسخه های قبل 5.بله 5 در نگاه شما داستانش بهترینه ولی 5 چی داره.از قدرت نمایی های وسکر و اهداف بلند پروازانش و قهرمان بازیهای کریس و نجات جهان از دست وسکر.خب اینکه چیز تازه ای نیست.قهرمان بازی شده داستان همه فیلمهای شوتر.رزیدنت 5 هم که اصلش همینه.تخیلی که تو داستان 5 هست تو هیچ نسخه ای نیست.وسکر تونسته داستان رو در نگاه ظاهر جذاب کنه.اما همون وسکر یکی از بهترین ویژگی های رزیدنت اویل یعنی علمی بودن رو از بین برد.البته در اصل بهتره بگیم رزیدنت اویل یه بازی علمی تخیلی هست چون زامبی هنوز وجود خارجی نداره اما اینکه چجوری بوجود اومده رو واسش دلیل علمی اوردن.کسی که بر اثر اتقال یه ویروس مثل تی دچار مرگ بشه و بر اثر شوک الکتریکی حیات دوباره پیدا کنه ولی در اصل مرده هست ولی سیتم بدنش تغییراتی کرده که میل به خودن گوشت تازه پیدا میکنه چون گوشت بدن خوش فاسد شده.یا همون گانادوها حد اقلش میشه گفت وقتی انگل وارد بدن فردی میشه خودشو به سیستم عصبیه بدن مثصل میکنه و همین انگل با استفاده از فرکانس امواج صوتی که کنرل پلاگا بوجود میارهباعث میشه انگل به این امواج واکنش نشون بده سیستم عصبی فرد در اختیار بگیره ا فرد رو از حالت طبیعی بیاره بیرون و فرد شبیه ادمای دیوانه رفتار کنه.اما در مورد اینکه وسکر چرا در اثر یه ویروس میتونه تو هوا پرواز کنه کسی میتونه اینطور تعبیر علمی کنه؟کسی میتونه بگه مگه ویروس چطور میتونه یه نفر چنین قدرتمند کنه که از شلیک گلوله دونفر هم جا خالی بده؟یعنی اینقدر سریع؟حد اقل اگه ویروس فقط وسکر رو رویین تن میکرد باز اینقدر تخیل نداشت.
حالا خودتون قضاوت کنین داستان 5 این چیزا رو نداشت؟از بقیه تخیلی تر نیست اصلیت رو زیر سوال نبرد؟از اون بدتر اینکه دو تا مامور یعنی کریس و شوا تونستن یه ابر انسان رو شکست بدن یعنی این اب ر انسان همون اول هم نمیتونس کارشونا تموم کنه.فقط زورش به اکسلا اسپنسر میرسه؟در حالیکه کریس خیلی بدتر از اسپنسر مانع اهدافش بود
حالا فهمیدی چرا من داستان 5 رو به عنوان بهترین قبول ندارم؟همون رولیشن خیل داستان بهتری نسبت به 5 داشته.حد اقل اونجا خبری از ابر انسان تخیلی مثل وسکر نیست.بازی روال طبیعی تره داره.فقط چون رولیشن نسخه شماره دار نیست و داستان مستقلی داره زیاد مطرح نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر