بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جواب این سوالات رو کسی بلده؟
- ساخت رزیدنت اویل 6 چه مدت به طول انجامید؟

2- توماس آشفورد و آرتور آشفورد چه نسبتی با ورونیکا آشفورد داشتند؟

3- دوست پسر ایدا "John" در کدام شهر کار میکرد؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,635

1 - تقریبا 1 سال ..
2 - توماس و آرتور دوقلو بودن ( جایی هم گفته شده توماس بزرگتر بوده ) و فرزندان استنلی بودن . استنلی هم پسر ورونیکا بودن . ورونیکا میشد مادربزرگ توماس و آرتور . اینا شاخه دیگری از خاندان آشفورد بودن !!
3 - در راکون سیتی .

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
1 - تقریبا 1 سال ..
2 - توماس و آرتور دوقلو بودن ( جایی هم گفته شده توماس بزرگتر بوده ) و فرزندان استنلی بودن . استنلی هم پسر ورونیکا بودن . ورونیکا میشد مادربزرگ توماس و آرتور . اینا شاخه دیگری از خاندان آشفورد بودن !!
3 - در راکون سیتی .

ممنون از توضیحات دوست خوبم سینا.توضیحاتت در مورد خاندان آشفورد که واقعا عالی و بی نقص بود.ولی با اجازت من فقط به دو تا نکته درباره ی سوال اول و سوم اشاره کنم:

1-تا جایی که من می دونم،ساخت نسخه ی 6 تقریبا 3 سال طول کشید.حتی وقتی که اولین تیزر بازی رو نشون دادن،خود کپکام رسما اعلام کرد که 50 درصد بازی ساخته شده.البته بازم شاید سینا چیز دیگه ای رو ملاک قرار داده و من متوجه منظورش نشدم.

3-جان در ابتدا در شعبه ی شیکاگوی آمبرلا واقع در ژاپن کار می کرد.ولی بعدا به عنوان دستیار ویلیام بیرکن به شعبه ی آرکلی آمبرلا (آزمایشگاه زیرزمینی عمارت اسپنسر) منتقل شد و پس از انتقال بیرکن به آزمایشگاه زیرزمینی راکون سیتی هم به عنوان سرمحقق شعبه ی آرکلی منصوب شد.

سوال دیگه ای هم بود در خدمتم.

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
اگه تا حالا با کلر تو re4بجای لیون بازی نکردین همین حالا شروع کنین
کلر با لباس دارک ساید
http://http://www.mediafire.com/download/f0xdvjivdkbks89/claire+darkside+chronicles.zip
کلر با لباس re2
http://http://www.mediafire.com/download/g4t4t0k8bkjweeh/claire+re2.zip
کافیه فولدر ogg و xfile, em رو داخل محل نصب بازی کپی کنین

مثل اینکه بازی با کلر بیشتر حال میده تا لیون

- - -ویرایش - - -

از اویل4 به اینور لیون و ایدا هی دارن بد قیافه تر میشن

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
- - -ویرایش - - -

از اویل4 به اینور لیون و ایدا هی دارن بد قیافه تر میشن
برعکس گفتی هرچی گرافیک بازی پیشرفت کنه دست طراح بازتره که چهره ها رو طبیعی تر طراحی کنه
تو RE4 لیون یا ایدا خوب طراحی شده بودن ولی زمان خودش بهترین بود الان من خودم چهره لیون یا ایدا تو RE6 رو ترجیح میدم

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
برعکس گفتی هرچی گرافیک بازی پیشرفت کنه دست طراح بازتره که چهره ها رو طبیعی تر طراحی کنه
تو RE4 لیون یا ایدا خوب طراحی شده بودن ولی زمان خودش بهترین بود الان من خودم چهره لیون یا ایدا تو RE6 رو ترجیح میدم

آره.اینکه لیون توی 6 مسن تر باشه و دیگه مثل 4 شسته و رفته نباشه طبیعیه.همیشه خوشگلی دلیل بر بهتر بودن نیست.ایدا هم که انصافا توی 6 هم قیافش و هم لباسش بهتر بود.توی 4 که انگار می خواست بره عروسی!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آره.اینکه لیون توی 6 مسن تر باشه و دیگه مثل 4 شسته و رفته نباشه طبیعیه.همیشه خوشگلی دلیل بر بهتر بودن نیست.ایدا هم که انصافا توی 6 هم قیافش و هم لباسش بهتر بود.توی 4 که انگار می خواست بره عروسی!
اتفاقا من با تیپ ایدا توی شماره 4 بیشتر از همه حال کردم. خیلی Cool بود. از طرف دیگه هم ایدا قرار نبود وارد معرکه بشه. تمامی کارها بر عهده کراوزر بود که خب همه چی به هم ریخت و نجات طلایی در اولویت قرار گرفت.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این کپکام شادمغز معلوم نیست چه بلایی سر کاراکتراش میاره ایدارو زشت کرد جیل به اون خوشکلی تو ایول 3 رو هم زشت کرد لیون رو پیر کرد

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
این عنوان تنها یک راه داره که نجات پیدا کنه اونم بازگشتش به تمامی سیستم و اتمسفر ایول های کلاسیک 1-2-3 هست.بعضی ها معتقدن دوربین رو که دیگه نمیشه تغییر نداد و دوربین به شکل ایول کلاسیک دیگه باحال نیست ولی به نظر من بیس و اصل ایول و زیبایی هاش خیلی به دوربینش هم ربط داشت. من معتقدم حتی باید دوربین هم به مانند قدیم بشه.امیدوارم کپکام آدم بشه و Evil 7 یک بازگشت کامل به قبل باشه.( هر چند که امیدم زیر 5 درصده ! )

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
البته من با لباس ایدا توی 4 اصلا بدم نمیاد اتفاقا خوشم میاد چون خیلی خوب تونسته بودن ظاهر یه دختر مرموز و جاسوس رو تو اون پوشش به نمایش در بیارن. چون جاسوسی رفتن حتما به معنی رفتن به جنگ و این موارد نیستکه لباس متناسب باشه.یه شخص جاسوس مجبوره طوری رفتار کنه که ادم فکر کنه با یه ادم معمولی طرفه.همچنین ایدا از جادثه راکون به بعدش شخصیتش کمی تغییر کرد.(چراشو دیگه نمیدونم) که تو شماره4 خیلی عالی چهره و لباس و شخصیتشو نشون داده بودن اما بحث سر حرف این دوستمونه که میگه چهره ایدا از شماره 4 به اینور زشت شده که نظر من و شما اینه که چهره اگه طبیعی تر طراحی بشه بهتره علتش هم به خاطر پیشرفت گرافیکی هست. همچنین به نظر میاد ایدا تو نسخه6 شخصیت ارومتری نسبت به 4 داره که این مورد هم نسبت به طراحی چهره و لباس توی نسخه6 معلومه
در مورد لیون هم قبول دارم صورتش رو تو 6 نسبت به چهرش کمی پیر نشون دادن ولی ظاهر هیکل و چهره لیون به نقشش خیلی بهتر میخوره تا اون ظاهری که تو شماره 4 داشت.اون چهره که لیون تو 4 داشت بیشتر مناسب رزیدنت 2 هست که سنش 21 سال و کم تجربه بود .من وقتی کراوزربا اون هیکل از لیون شکست خورد شاخ در اوردم. در واقع ظاهر و هیکل لیون تو 4 به نقشش نمیخوره

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

جوابشو تو پیجم گذاشتم برو ببین! ;) برنده رو اعلام کردم Amir mohammad Doostar asadi

1- ساخت رزیدنت اویل 6 چه مدت به طول انجامید؟ سه سال از سال 2009 ساخت رزیدنت اویل 6 با پیاده سازی طرح اولیه ی بازی استارت خورد.

2- توماس آشفورد و آرتور آشفورد چه نسبتی با ورونیکا آشفورد داشتند؟ نوه های ورونیکا بودند

3- دوست پسر ایدا "John" در کدام شهر کار میکرد؟ شیکاگو

همین!

آخرین ویرایش:

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
شوا همونقدر به کریس علاقه داشت که کلیر به لیون داشت!!!
شوا رو نمیدونم به کریس علاقه داشت یا نه ولی کریس مسلما به شوا علاقه نداشت کلا کریس و کلر از همون اول اهل علاقه نبودن فقط به همدیگه علاقه دارن
البته گروه خونی کریس و کلر O هست و تحقیقات نشون میده معمولا این دسته افراد کمی مغرو رو بی احساسن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر