بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
خب بله دلیل نمیشه فقط شخصیتهای محبوبتر مورد علاقه باشن من با اینکه علاقه زیادی به شخصیتهایی مثل لیون ایدا و کریس دارم ولی اگه تو RE7نیان اصلا ناراحت نمیشم چون شخصیتهای دیگه مثل همین ربکا کلر بری و.. هم طرفدارای کمی ندارن بخصوص کلر که خیلی محبوبتره
من اگه جای کپ کام بودم بجای اوردن شخصیتهای بی کیفیتی مثل هلنا و جیک کلر رو میوردم یهنی سناریو جیک رو حذف میکردم بجاش سناریو کلر رو میذاشتم و خود کلر هم در کنار شری خیلی جالبتر میشد.البته بایستی داستان هم تغییر میکرد.اینم قبول دارین جیک در کل شخصیت اضافی هستش
در مورد ربکا بگم همونطور که گفتم ازش بدم نمیاد ولی خب ربکا تو ریمیک که با کریس بازی میکردم بد جور حالم رو گرفت!چند بار منو تنها گذاشت و منم مجبور شدم بازیه سختی مثل ریمیک رو دوباره از اول شروع کنم و کلی ضد حال میداد
دوم اینکه ربکا زیادی دختر ساکتیه و ارومیه.البته بعضیا هستن که از این وژگی خوششون میاد

آخرین ویرایش:

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
وقتی ادم با دایال اپ میاد وضعیت ارسالش اینطوری میشه:d
وقتی اینترنت پرسرعت دسترسی نداریم انگار یه معتادی میشیم که به چیز دسترسی نداریم

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
معین جون،از پستی که زدی 50 تا اومده.لطفا ویرایشش کن.

دوستان عزیز،با افتخار باید بگم که بنده نخستین پیج فارسی کلیر ردفیلد رو در فیس بوک تاسیس کردم.خوشحال میشم سری بهش بزنید.لایک یادتون نره! :d

https://www.facebook.com/NimaRedfield

اینم پروفایل خودم:

https://www.facebook.com/nima.nikkhooy

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
چه خلوت شده اینجا.یادش بخیر قدیما اینجا کلی بحث راه مینداختم و داستان و شخصیت ها رو تحلیل می کردم.ولی به خاطر رفتار عده ای دیگه کلا با این کارا خداحافظی کردم.حالا ببینم خودشون می تونن تاپیک رو سر پا نگه دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
سلام

یکی از دلهره آورترین صحنه های RE3!

چه خری میگرفته این Nemesis.:d

66809239535966147095.jpg

ناگفته نماند با این که تو بازی کامپیوتری دشمن،دشمنه ولی آخه این Nemesis:x کجا و اون خرمگس و ژله ی RE6 کجا!!:-&

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
البته انصافا از لحاظ علمی،یوستاناک قوی تر و پیشرفته تر از نمسیس بود.چون به هر حال،خیلی جدیدتر از اون بود و منطقیه که بهتر و تکامل یافته تر باشه.ولی به طور احمقانه ای مضحک و غیر قابل هضم بود.به نظر من تنها ایرادش ظاهرش بود و اینکه تعداد دفعات حضورش در بازی کم بود!

آخرین ویرایش:

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
یوستاناک(استاناک) اگرچه هم قویتر از نمسیس بود هم پیشرفته تر ولی اون ترس و جذابیت و ابهتی که نمسیس داشت رو نداشت طراحیش هم که جالب نبود نمسیس همون صداش فقط کلی ترس و اضطراب به گیمر میداد و معمولا یوهویی ظاهر میشدو در طول بازی حضورش متغیر بود همین وحشت بازی رو بیشتر میکردبه خاطر همینه که نمسیس محبوب و ماندگارتر از استاناکه

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
البته دوستان منظورم از خرمگس باس کمپین لئون بود و ژله هم باس کمپین کریس!:dنخواستم نمسیس رو با استاناک مقایسه کنم بلکه کلی مقایسه کردم.:)

استاناک یا یوستاناک کاملا نشون میده از بس که ایده برای خلق یه باس جدید نداشتند(کپکم) اومدن از روی نمسیس کپی زدند.طرز راه رفتنش و ناگهانی ظاهر شدنش دقیقا از روی نمسیس کپی شده بود.

کلا دیگه هر چی ایراد هست باید از RE6 بگیریم.:d

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
البته دوستان منظورم از خرمگس باس کمپین لئون بود و ژله هم باس کمپین کریس!:dنخواستم نمسیس رو با استاناک مقایسه کنم بلکه کلی مقایسه کردم.:)

استاناک یا یوستاناک کاملا نشون میده از بس که ایده برای خلق یه باس جدید نداشتند(کپکم) اومدن از روی نمسیس کپی زدند.طرز راه رفتنش و ناگهانی ظاهر شدنش دقیقا از روی نمسیس کپی شده بود.

کلا دیگه هر چی ایراد هست باید از RE6 بگیریم.:d
کپکام اون همه گفته بود که دیگه این شماره به ریشه هاش برمیگرده و این جور خالی بندی ها حتما منظورش همین اوستا تانک! بوده :|
به قول شما از نمسیس کپی زده شاید یه نیم نگاهی هم به ریشه داشته باشه باهاش... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر