بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آلبرت وسکر:
«تنها چیزی که می تونه قدرت رو مغلوب کنه قدرت بیشتره.این یک قانون ثابت در جهانه.به هر حال قدرت هیچ ارزشی نداره،اگر خودش را نابود کنه.من از یک دوست قدیمی،بر علیه یک دشمن مشترک کمک خواهم گرفت.من از یک مهره،برای حذف کردن بقیه و رسیدن به منافع خودم استفاده خواهم کرد!»

هدفمند،خودخواه و تشنه ی قدرت! آلبرت وسکر مهم ترین شخصیت کل مجموعه ی رزیدنت اویل است.وسکر در اكثر نسخه های رزیدنت اویل به طور مستقیم و یا غیر مستقیم حضور داشته و عامل اصلی و پشت پرده ی اکثر حوادث داستان می باشد.او یکی از محققان ارشد شرکت آمبرلا و بنیانگذار و فرمانده ی کل تیم استارز بوده و مدت زیادی را هم در «سازمان» و پس از آن هم در شرکت ترایسل فعالیت کرده است.وسکر تشنه ی قدرت بود و برای رسیدن به این هدف،از هیچ کاری فروگذار نمی کرد.او یک بلند پرواز مطلق بود که رویای به وجود آوردن نسل برتری از انسان ها و «خدا شدن» را در سر می پروراند!به همین جهت هم دشمنان دیرینه اش یعنی کریس ردفیلد و جیل والنتاین،همواره برای خنثی کردن توطئه های او،تا پای جان با وی مبارزه می کردند.

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
مرسی حامد جان بسیار زیبا .

آلبرت وسکر :

Every day , humans come one step closer to self destruction ! I'm not destroying the world , I'm saving it

Has It Never Occurred To You That This Planet Is Overpopulated ? Only A Handful Of Humans Truly Matter , Everyone Else Is Just So Much Chaff . So now , I have to Separate This Chaff From The Wheat . And With Uroboros , I can Finally accomplish This

"هر روز انسان ها یک قدم به نابودی خودشون نزدیک میشند ! من این دنیا رو نابود نمی کنم , بلکه دارم نجاتش میدم !"
"آیا هرگز تا به حال متوجه نشدی که جمعیت این جهان رو به افزون است ؟ تنها تعداد انگشت شماری از انسان ها مهم هستند و بقیه مثل کاه ارزشی ندارند . پس حالا , من باید این کاه رو از گندم جدا کنم و با Uroboros در نهایت می توانم این کار را انجام دهم و به اتمام رسانم ."

هدفمند،خودخواه و تشنه ی قدرت! آلبرت وسکر مهم ترین شخصیت کل مجموعه ی رزیدنت اویل است.وسکر در اكثر نسخه های رزیدنت اویل به طور مستقیم و یا غیر مستقیم حضور داشته و عامل اصلی و پشت پرده ی اکثر حوادث داستان می باشد.او یکی از محققان ارشد شرکت آمبرلا و بنیانگذار و فرمانده ی کل تیم استارز بوده و مدت زیادی را هم در «سازمان» و پس از آن هم در شرکت ترایسل فعالیت کرده است.وسکر تشنه ی قدرت بود و برای رسیدن به این هدف،از هیچ کاری فروگذار نمی کرد.او یک بلند پرواز مطلق بود که رویای به وجود آوردن نسل برتری از انسان ها و «خدا شدن» را در سر می پروراند!به همین جهت هم دشمنان دیرینه اش یعنی کریس ردفیلد و جیل والنتاین،همواره برای خنثی کردن توطئه های او،تا پای جان با وی مبارزه می کردند.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مرسی حامد جان بسیار زیبا .

آلبرت وسکر :

"Every day , humans come one step closer to self destruction ! I'm not destroying the world , I'm saving it"

"هر روز انسان ها یک قدم به نابودی خودشون نزدیک میشند ! من این دنیا رو نابود نمی کنم , بلکه دارم نجاتش میدم !"
"آیا هرگز تا به حال متوجه نشدی که جمعیت این جهان رو به افزون است ؟ تنها تعداد انگشت شماری از انسان ها مهم هستند و بقیه مثل کاه ارزشی ندارند . پس حالا , من باید این کاه رو از گندم جدا کنم و با Uroboros در نهایت می توانم این کار را انجام دهم و به اتمام رسانم ."
با این جمله وسکر واقعا زندگی کردم. واقعا پر معنیه. یعنی اگر یک سری قوانین توی جهان وجود نداشته باشن، انسان ها همدیگه رو میخورن و فرقی با حیوان ندارن و قانون جنگل حاکم میشه / شده. همین الانش هم توی جهان همین اوضاع داره اتفاق میوفته. یا بمبارون میکنن یا انتحاری خودشون رو منفجر میکنن و یه عده زیادی رو با خودشون میبرن. حرف وسکر اینه که آدما باید یکی باشن از نظر عقاید و .... . دیگه نه نژاد پرستی باشه، نه اختلافات طبقاتی و نه اختلافات سیاستی.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
[in "The Mercenaries" or "Versus" mode, he says it sometimes when Wesker is in "Dying" state and calls for help]
Albert Wesker: You failed me

Chris Redfield: [Jill has him pinned to the ground] Jill! Come on! It's me, Chris! Snap out of it

Albert Wesker: Nice move, Chris. But now that you... 'partner' has arrived, I'll leave you two to catch up

Chris Redfield: [Jill increases the hold, making him scream in pain] Get yourself together, Jill! Wake up, Jill Valentine

Albert Wesker: Six billion cries of agony will with birth the new balance. Unfortunately you will not live to see the dawn

Albert Wesker: [to player who revived him from a "Dying" status] It was in your best interests to assist me

Albert Wesker: [to player who revived him from a "Dying" status] I suppose I should thank you

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
منظور وسکر این بوده که بعضی از انسانها ضعیفن و ارزش زندگی ندارن و این یعنی باید بمیرن.ایا این درسته که بعضیا به خاطر همین ارزش زندگی نداشته باشن؟
زندگکی حق همه هست. ضعیف و قوی نداره .اگه حرف وسکر درست بود کریس هم حرفشو قبول میکرد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منظور وسکر این بوده که بعضی از انسانها ضعیفن و ارزش زندگی ندارن و این یعنی باید بمیرن.ایا این درسته که بعضیا به خاطر همین ارزش زندگی نداشته باشن؟
زندگکی حق همه هست. ضعیف و قوی نداره .اگه حرف وسکر درست بود کریس هم حرفشو قبول میکرد.
هدف وسکر یه هدف عالی بود فقط ابزار رسیدن به هدفش خوب نبود. معلومه که انسان یه موجود ضعیفه. چون با کوچکترین مخالفی با خواسته هاش سریع جنگ رو راه میندازن. غیر از اینه؟ آره زندگی حق همه هست ولی این حق رو کی تعیین میکنه؟ دولت هایی که همیشه با هم جنگ و دعوا دارن و سریع همدیگه رو بمبارون میکنن؟

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
هدف وسکر یه هدف عالی بود فقط ابزار رسیدن به هدفش خوب نبود. معلومه که انسان یه موجود ضعیفه. چون با کوچکترین مخالفی با خواسته هاش سریع جنگ رو راه میندازن. غیر از اینه؟ آره زندگی حق همه هست ولی این حق رو کی تعیین میکنه؟ دولت هایی که همیشه با هم جنگ و دعوا دارن و سریع همدیگه رو بمبارون میکنن؟
هدف وسکر عالی نبود.اون قدرت طلب بود.اصلا این بحثهای شما بیشتر جنبه سیاسی داره.وسکر قدرت طلب بود .اون فقط میخواست انسانهایی با نژاد برتر روی زمین زندگی کنن و انسانهایی که نمیتونن نژاد برتر بشن (بدلیل اینکه انسانی با استعدادهای و قدرت فکری و بدنیه ضعیفی هستن) از بین برن.اون موقع که وسکر میخواست ویروس اوروبورس رو پخش کنه هم گویای مصداق همین حرف منه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هدف وسکر عالی نبود.اون قدرت طلب بود.اصلا این بحثهای شما بیشتر جنبه سیاسی داره.وسکر قدرت طلب بود .اون فقط میخواست انسانهایی با نژاد برتر روی زمین زندگی کنن و انسانهایی که نمیتونن نژاد برتر بشن (بدلیل اینکه انسانی با استعدادهای و قدرت فکری و بدنیه ضعیفی هستن) از بین برن.اون موقع که وسکر میخواست ویروس اوروبورس رو پخش کنه هم گویای مصداق همین حرف منه
وسکر چیزی بود که بقیه خلقش کردن. آره وسکر هم کاراش سیاسی بودن. الان به من بگو کدوم یکی از کشور های جهان دنبال قدرت نیست؟ قدرت یکی از ویژگی هایی هست که همه انسان ها رو به خودش جذب میکنه نه فقط وسکر رو.
الان من ازت میپرسم وسکر اصلا برای چی آمبرلا رو نابود کرد؟ جواب این سوال میتونه خیلی چیزا رو روشن کنه.
منظورت از نژاد برتر چیه؟ انسان هایی که دم داشته باشن؟ بتونن پرواز کنن؟ اگر دقت کنی اوروبوروس اصلا کاری نمیکرد. جز اینکه یه تفکر واحد رو بر انسان ها عرضه کنه. وگرنه انسان همون انسانی هست که همیشه بوده. نژاد برتر از نگاه وسکر دقیقا همین چزی هست که من گفتم. وگرنه برتری از چه لحاظ؟
هدف وسکر کاملا هم برتر بود. همین هدفی که داره توی جههان واقعی و توسط مکاتب گوناگون داره انجام میشه.
کریس هم همون اول بازی میگه: " نمیدونم این همه به خاطر یک سری چیزا میجنگم واقعا ارزششو داره؟ شاید یه روز بفهمم." که آخر بازی و بعد از مرگ وسکر میگه: آره واقعا ارزششو داره."
کسایی مثل کریس و جیل و لیون و اینا که قدمی در همچین راهی بر نمیدارن. فقط منتظر یه عامل هستن که برن باهاش مقابله کنن. به نفر باید این وسط پایه های ستون رو بذاره. شاید اونا بعدا به ارزش کاری وسکر پی ببرن.

keivan lambert

کاربر سایت
Nov 15, 2012
27
نام
starlight
من از بین شخصیتهایه رزیدنت اویل از لیون و مخصوصا وسکر خوشم میاد یادمه یه جا نوشته بود شاید شما بعضی وقتها میبنید که لبخندی بر لبان وسکر هست اما این لبخند نه از روی خوشحالی هست و نه از روی تمسخر بلکه لبخند نشانگر انتقام است.

انتقام بله به نظر من وسکر در درونش کینیه بزرگی داشت نه از یک کس بلکه از همیه موجودات و همین امر هم باعث شده بود که اون برایه محقق شدن یک هدفش حتی چندین سال صبر کند!

هدف وسکر تسلط بر نسل بشر بود و او میخواست خودش رو در حد یک خدا بزرگ کند!

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
اینطوری که شما اهداف وسکر رو توجیه کردی پس باید ارزش کارای کریس و جیل از نابودی وسکر خیلی کم باشه؟
منم نمیدونم منظور وسکر از نژاد برتر چی بود ولی به هر حال هدف وسکر این بود که فقط یه سری از انسانها حق زندگی دارن

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,633
اصلا کارهای وسکر قابل مقایسه نیست
فقط چون همون داستان همیشگی ( پیروزی خوبی بر بدی تو بازی ) وجود داره و اونا کاراکترهای قابل بازی هستن , این شبه ایجاد میشه
وگرنه آرمانها و مکبت وسکر تک بوده

Riverby

کاربر سایت
May 22, 2013
191
همین وسکر یه حرکات محیرالعقولی تو شماره پنج میزد آدم نمیدونست الان باید گریه کنه یا بخنده!! O_o =)))))))))))))))
مسخره بازی و تخیل یه مشت چشم بادومی این همه تعریف و تمجید و 700 صفحه بحث نداره بابا.

نمیدونم اینو سایلنت چی دارن که این همه بیاد جلو. حیف یه بازیهای معرکه ای میشناسم و تاپیکاشون داره خاک میخوره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
همین وسکر یه حرکات محیرالعقولی تو شماره پنج میزد آدم نمیدونست الان باید گریه کنه یا بخنده!! O_o =)))))))))))))))
مسخره بازی و تخیل یه مشت چشم بادومی این همه تعریف و تمجید و 700 صفحه بحث نداره بابا.

نمیدونم اینو سایلنت چی دارن که این همه بیاد جلو. حیف یه بازیهای معرکه ای میشناسم و تاپیکاشون داره خاک میخوره.
خلاصه بگم، مشکل از توئه از نه بازی;)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
هدف وسکر global saturation بود اینکه خیلی واضحه
بحثی هم در مورد هدف والا و مدینه فاضله نبود
حالا اینکه شوم بود یا خوب بود بر میگرده به خوده گیمر

Wesker is a badass who wears sunglasses all the time and uses a ton of hair gel in the Resident Evil

- - -ویرایش - - -

آقا من می خوام re 6 رو از اول برم کسی پایه هست رو 3 با هم بریم ؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر