بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
این رولیشنز هم چیز زیاد دندون گیری نداشت ( نسبت به 1 2 تا آخری خوب بود ولی ... )
داره خندم می‌گیره یک چیزی بگید درست باشه چیز دندون گیری نبود یک کلام وسکر اگر ابهت داشت نابود نمی‌شد به همین سادگی مثل جوکر در بت من نبود که تو بیشتر شمار‌های بازی است با اینکه تو بازی نابود میشه ولی تو شماره بعد میاد
ابهت داریم تا ابهت یک طور وسکر رو بزرگ می‌کنید کسی ندونه فکر می‌کنه آرنولدی گاندی کسی است

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
ببینم به غیر از 1 ساعت اول بازی دیگه کجای رولیشنز ترسناک بود ؟؟؟ من ترسناک بودنش ( همون بازگشت به ریشه ها ) منظورم بود
آقای خنده ! تو چرا میای جوکر رو با وسکر مقایسه میکنی !!!!
وسکر یه هدفی داره , جوکر 180 درجه با اون فرق میکنه , اصلا دنیای این 2 تا بازی با هم فرق میکنن . فهمیدن اینا سخته ؟؟؟؟
چراش هم مربوط به نویسنده و کارگردان میشه ! نه من تو !!
وسکر بزرگ هست مشکل اینجاست که خیلی ها داستان ریزه کاریهاش دیالوگ ها و ... رو پشم هم حساب میکنن
اگه اونایی که همینجوری ساز مخالف میزنن , اول به خودشون یه زحمتی بدن نوشته های احد و اون یکی ... ردفیلد رو بخونن ( خوشبختانه یا بدبختانه بازی رو که توجه نمیکنن ! فقط بکش آپگرید کن برو جلو ! بعد هم بازی بره تو لیست سیاه که چی تمومش کردیم هورا )

دوستان اینجا مثل تایپیکهای دیگه نیست که پراکنده باشه موضوعات ! بعد از 700 صفحه که 100 صفحه اول پر بارترین صفحات هست
آدم انتظار داره که لااقل به زحمتی به خودتون بدید و مطالب رو بخونید بعد قضاوت کنید
نه اینکه شرمنده ! از رو باد گلو فکت صادر کنید
یه چیزهایی میگید که اصل بازی رو میبرید زیر سوال !!
یه شخصی بود که الان نیست ! میگفت مخفیگاه اسپنسر ( تو LIN ) همون عمارت اسپنسره ( تو RE1 ) !! مدرک آوردن من از ویکی تریلر دمو دیگه گذشته بود .......... ولی طرف باز قبول نمیکرد
حالا الان هم همین حکایته . من و احد و دیگران هم هر چی بگیم تا دوستان درک درستی و جامعی از RE نداشته باشن , کار به هیچ جا ختم نمیشه
هی شما میگید , ما میگیم

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ببینم به غیر از 1 ساعت اول بازی دیگه کجای رولیشنز ترسناک بود ؟؟؟ من ترسناک بودنش ( همون بازگشت به ریشه ها ) منظورم بود
آقای خنده ! تو چرا میای جوکر رو با وسکر مقایسه میکنی !!!!
وسکر یه هدفی داره , جوکر 180 درجه با اون فرق میکنه , اصلا دنیای این 2 تا بازی با هم فرق میکنن . فهمیدن اینا سخته ؟؟؟؟
چراش هم مربوط به نویسنده و کارگردان میشه ! نه من تو !!
وسکر بزرگ هست مشکل اینجاست که خیلی ها داستان ریزه کاریهاش دیالوگ ها و ... رو پشم هم حساب میکنن
اگه اونایی که همینجوری ساز مخالف میزنن , اول به خودشون یه زحمتی بدن نوشته های احد و اون یکی ... ردفیلد رو بخونن ( خوشبختانه یا بدبختانه بازی رو که توجه نمیکنن ! فقط بکش آپگرید کن برو جلو ! بعد هم بازی بره تو لیست سیاه که چی تمومش کردیم هورا )

دوستان اینجا مثل تایپیکهای دیگه نیست که پراکنده باشه موضوعات ! بعد از 700 صفحه که 100 صفحه اول پر بارترین صفحات هست
آدم انتظار داره که لااقل به زحمتی به خودتون بدید و مطالب رو بخونید بعد قضاوت کنید
نه اینکه شرمنده ! از رو باد گلو فکت صادر کنید
یه چیزهایی میگید که اصل بازی رو میبرید زیر سوال !!
یه شخصی بود که الان نیست ! میگفت مخفیگاه اسپنسر ( تو LIN ) همون عمارت اسپنسره ( تو RE1 ) !! مدرک آوردن من از ویکی تریلر دمو دیگه گذشته بود .......... ولی طرف باز قبول نمیکرد
حالا الان هم همین حکایته . من و احد و دیگران هم هر چی بگیم تا دوستان درک درستی و جامعی از RE نداشته باشن , کار به هیچ جا ختم نمیشه
هی شما میگید , ما میگیم
من متاسفانه منطقم مثل منطق شماست و هرطور بخوام نظر می‌دوم شما دلیل قانع کننده بیار من رو راضی کن که نظرم غلطه به همین سادگی.
بستگی داره ترس رو شما در چی ببینی که فکر نکنم دید شما مثل من باشه. مثال زدم چون نگید هی بزرگه ابهت داره ابهت به اون میگن نه این. وسکر بزرگ بود خدا رحمتش کنه.
نوشته شما نوشته بهم نشون بده من مطالعه کنم. کدوم مطالب؟
واله من RE فن نیستم اصلا اصلا هیچ شماره‌ای از بازی رو بازی نکردم فقط فکت صادر می‌کنم و نفهم حساب میشم
گفتم شما من رو قانع کن حرفم اشتباهه به همین سادگی. نیا شعور یک آدم رو که خانواده داره رو زیر سوال ببر.
هرکسی یک برداشت از اون بازی می‌کنه و فکر نکنم کسی بتونه بگه چرا این طوری از داستان برداشت می‌کنی
این تاپیک خیلی وقته مرده

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
خواهشا خودت رو با من مقایسه نکن ! چون هیچ کسی شبیه به دیگری نیست !!
خب من برای همین که میدونم نمیتونم قانعت کنم 2 خط آخری رو نوشتم دیگه . شما حتی به خودت زحمت نمیدی ببینی من چی نوشتم فقط سریع بیا پست من رو ...........

نوشته شما نوشته بهم نشون بده من مطالعه کنم. کدوم مطالب؟
؟؟؟؟ یعنی زورت میاد بگردی ؟؟؟
چی شد باز سریع پای فمیلی رو میکشی وسط !!؟؟
من که میگم اگه شما اون 100 صفحه رو خوندی قانع نشدی اینجا دوستان هستن , سوالی داشتی بپرس ( تاره 100 صفحه هم نیست من زیاد گفتم )
ولی نخونده میای یه چیزی میگی کل بیس RE رو تا شماره 5 که وسکر هست رو میبری زیر سوال بعد اگه ما هم چیزی بگیم بهتون بر میخوره !
بعد هم مظلوم نمایی میکنید

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
خواهشا خودت رو با من مقایسه نکن ! چون هیچ کسی شبیه به دیگری نیست !!
خب من برای همین که میدونم نمیتونم قانعت کنم 2 خط آخری رو نوشتم دیگه . شما حتی به خودت زحمت نمیدی ببینی من چی نوشتم فقط سریع بیا پست من رو ...........

؟؟؟؟ یعنی زورت میاد بگردی ؟؟؟
چی شد باز سریع پای فمیلی رو میکشی وسط !!؟؟
من که میگم اگه شما اون 100 صفحه رو خوندی قانع نشدی اینجا دوستان هستن , سوالی داشتی بپرس ( تاره 100 صفحه هم نیست من زیاد گفتم )
ولی نخونده میای یه چیزی میگی کل بیس RE رو تا شماره 5 که وسکر هست رو میبری زیر سوال بعد اگه ما هم چیزی بگیم بهتون بر میخوره !
بعد هم مظلوم نمایی میکنید
من نظرم رو گفتم این نقل قول رو باید به خودت بگی که همه چی رو نقل قول می‌کنی. من بیکار نیستم بیام 100 صفحه رو بخونم شما داری میگی متوجه شدن متوجه شدن چی رو می‌رسونه یعنی نفمیدن بازم بازترش کنم؟
فرض من می‌برم زیر سوال شما نباید به صورت منطقی قانعم کنی که اشتباه می‌کنم؟پس مشکل خودت شما هستید که نمی‌خواید دیگران رو قانع کنید که اشتباه می‌کنند.
شما وسکر رو بت کردید اینجا کسی بگه وسکر کلش رو می‌کنید.
به تاپیک طرفداران وسکر خوش آمدید
همین کافیه مرسی .
جوابم رو گرفتم

تا حالا 10 ها نفر بودن

بت چیه ؟؟!!
RE تا شماره 5 = Albert Wesker
حتی تو 6 هم ازش استفاده کردن ( نقل از احد )
این جداناپذیره
انگار بیگ باس رو از داستان MGS برداری بعد بگی خوب بریم دیگه .........
دیدی مشکل این وسط هست شما حتی نمی‌خواید دیگران رو قانع کنید که اشتباه می‌کنند .
من با خودم کار دارم نه 10 نفر.
شماره 3 وسکر؟ شماره 4 وسکر؟ وسکر تو شماره 5 داستانش دیگه cut شد.
بت دیگه هرکی هرچی به وسکر بگه بهش حمله می‌کنید به همین سادگی

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
من نظرم رو گفتم این نقل قول رو باید به خودت بگی که همه چی رو نقل قول می‌کنی. من بیکار نیستم بیام 100 صفحه رو بخونم شما داری میگی متوجه شدن متوجه شدن چی رو می‌رسونه یعنی نفمیدن بازم بازترش کنم؟
همین کافیه مرسی .
جوابم رو گرفتم
فرض من می‌برم زیر سوال شما نباید به صورت منطقی قانعم کنی که اشتباه می‌کنم؟پس مشکل خودت شما هستید که نمی‌خواد دیگران رو قانع کنید که اشتباه می‌کنند.
تا حالا 10 ها نفر بودن

RE تا شماره 5 = Albert Wesker
حتی تو 6 هم ازش استفاده کردن ( نقل از احد )
این جداناپذیره
انگار بیگ باس رو از داستان MGS برداری بعد بگی خوب بریم دیگه .........

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
فرض من می‌برم زیر سوال شما نباید به صورت منطقی قانعم کنی که اشتباه می‌کنم؟پس مشکل خودت شما هستید که نمی‌خواد دیگران رو قانع کنید که اشتباه می‌کنند.

نمیخواستم دخالت کنم ولی این جمله ای که قرمز کردم یکم مجبورم کرد
خب اگه بیکار نیستی ادامه نده هر وقت خوندی (که بعید میدونم) بعد بیا ابراز کن نظراتتو و مطمئن باش اگه درست و منطقی باشن استقبال میشه ازشون
عزیز من وسکر بت نشده بت بود و بت خواهد موند من و بقیه نمیاییم کله کسی رو بکنیم ولی زور داره کسی بدون اینکه حتی کوچکترین اطلاعاتی داشته باشه میاد از خودش یه مسائلی رو مطرح میکنه که انگار داره میگه 2=3 خب این نشدنیه حالا هی ما میگیم نره شما میگی بدوش

شما اومدی شخصیتی که داستان بر اساس اون چرخیده و با حذفش دیده شده که چه مقدار داستان لنگ مونده رو با کسی که فقط تو یه نسخه اومده و هنوز پتانسیل اینو نداره که مشخص بشه آیا تو نسخه بعدی هم هست یا نه رو با وسکر مقایسه میکنی؟
تنها کاراکتری که با وسکر میتونه از لحاظ های مختلف مقایسه بشه ایدا هستش هیچ کاراکتر دیگه ای توان مقابله یا مقایسه با اونو نداره

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
نمیخواستم دخالت کنم ولی این جمله ای که قرمز کردم یکم مجبورم کرد
خب اگه بیکار نیستی ادامه نده هر وقت خوندی (که بعید میدونم) بعد بیا ابراز کن نظراتتو و مطمئن باش اگه درست و منطقی باشن استقبال میشه ازشون
عزیز من وسکر بت نشده بت بود و بت خواهد موند من و بقیه نمیاییم کله کسی رو بکنیم ولی زور داره کسی بدون اینکه حتی کوچکترین اطلاعاتی داشته باشه میاد از خودش یه مسائلی رو مطرح میکنه که انگار داره میگه 2=3 خب این نشدنیه حالا هی ما میگیم نره شما میگی بدوش

شما اومدی شخصیتی که داستان بر اساس اون چرخیده و با حذفش دیده شده که چه مقدار داستان لنگ مونده رو با کسی که فقط تو یه نسخه اومده و هنوز پتانسیل اینو نداره که مشخص بشه آیا تو نسخه بعدی هم هست یا نه رو با وسکر مقایسه میکنی؟
تنها کاراکتری که با وسکر میتونه از لحاظ های مختلف مقایسه بشه ایدا هستش هیچ کاراکتر دیگه ای توان مقابله یا مقایسه با اونو نداره
منم نمی‌خوام کسی تو بحث من با یکی دیگه دخالت کنه خیلی واضح بگم من نظر منطقی از طرف شما ندیدم تا الان همش شده وسکر خوب است وسکر کل بازی را دارد. من اطلاعات ندارم این رو به کسی بگید که من رو نشناسه که فکر کنم نصف این تاپیک من رو نمی‌شناسند. همه خودشون رو با اطلاعات بقیه رو نوب و بی‌سواد فرض کردند.
من اسم وسکر رو آوردم نه شخصیت دیگه رو من گفتم فلان شخصیت پتانسیل داره؟ چرخیده ؟ به نظر شما من قانع میشم وقتی هی دارید سفسطه می‌کنید؟
میگم اینجا تاپیک دوست داران وسکر است تا طرفداران RE بگید نه
ببین من نمیخوام بکوبم ولی حداقل 10 صفحه اول رو بخون تا یه مقدار از مسائل دستت بیاد بعد بیا بحث کن
10 صفحه‌ای که همش شده وسکر کبیر و وسکر؟

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
منم نمی‌خوام کسی تو بحث من با یکی دیگه دخالت کنه خیلی واضح بگم من نظر منطقی از طرف شما ندیدم تا الان همش شده وسکر خوب است وسکر کل بازی را دارد. من اطلاعات ندارم این رو به کسی بگید که من رو نشناسه که فکر کنم نصف این تاپیک من رو نمی‌شناسند. همه خودشون رو با اطلاعات بقیه رو نوب و بی‌سواد فرض کردند.
من اسم وسکر رو آوردم نه شخصیت دیگه رو من گفتم فلان شخصیت پتانسیل داره؟ چرخیده ؟ به نظر شما من قانع میشم وقتی هی دارید سفسطه می‌کنید؟
میگم اینجا تاپیک دوست داران وسکر است تا طرفداران RE بگید نه

شما گفتی وسکر اگه ابهت داشت نمیمرد خب ویلیام برکین هم ابهت داشت ولی مرد اسموند سدلر هم ابهت داشت، مرد بدتر از همه نمسیس همچین ابهتی داشت که موی تن آدم رو سیخ میکرد ولی اونم مرد!
اگه قرار بر مردن باشه که خب همه میبمیرن ولی تاثیری که اون کاراکتر میزاره مهمه شما الان میدونی سرمنشا بازی، باعث و بانیش وسکر بوده؟ خب شاید بگی میدونی ولی اینو میدونی اگه همین وسکر اگه جور دیگه شخصیت پردازی میشد الان بعد از گذشت این همه سال این بازی سر پا میموند؟
ببین من نمیخوام بکوبم ولی حداقل 10 صفحه اول رو بخون تا یه مقدار از مسائل دستت بیاد بعد بیا بحث کن

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,594
نام
Mehdi
ولی برعکس من فکر می کنم اصلا وسکر رو نه میشه توی بازی و نه توی هر بازی دیگه ای با کس دیگه ای مقایسه کرد...
ایدا درسته شخصیت مرموزی داره ولی اون قدرت و هوشی که وسکر داره کلا توی سری قابل مقایسه با کسی نیست...
کسی که فقط به فکر نابودی هست و هیچ چیزی نمیتونه مانع هدفش بشه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ولی برعکس من فکر می کنم اصلا وسکر رو نه میشه توی بازی و نه توی هر بازی دیگه ای با کس دیگه ای مقایسه کرد...
ایدا درسته شخصیت مرموزی داره ولی اون قدرت و هوشی که وسکر داره کلا توی سری قابل مقایسه با کسی نیست...
کسی که فقط به فکر نابودی هست و هیچ چیزی نمیتونه مانع هدفش بشه

حرفتون درسته
نمیشه دقیقا و 100% ایدا رو آینه ی وسکر دونست، از خیلی جهات ایدا قابل قیاس هست با وسکر ولی نه 100%

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
وسکر و جوکر؟ لول.
جوکر همون کسیه که توی فیلمش میگه من هدفی ندارم چون داشتن هدف یعنی برنامه ریزی و برنامه ریزی هم آدم رو محدود میکنه. من همین جور که پیش میرم، کارمو انجام میدم. یه چیزی مثل ژول ورن که میگن داستانش رو همینجور که مینوشت، به وجود میاورد.
در حالیکه وسکر از لحظه ای که زیر دست اسپنسر قرار میگیرن، برنامه داشته. تونست آمبرلا رو نابود کنه. کل فلسفه بازی رو وسکر میچرخه. مردن و نمردن ذره ای ربطی به این موضوع نداره. بالاخره یه ضد قهرمان باید توی اوج بمیره و وسکر دقیقا همینجوری شد.
بالا برین پایین بیایین، وسکر تاثیرش رو روی RE گذاشت و رفت. حالا تا صبح وایسین و بگین فلان و بهمان، تغییری توی صورت مسئله ایجاد نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر