بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
جالبه چرا Claire سوت و کوره آمارش :d خدایی برای من خیلی جای تعجب داره!
جیل حالا مهمه درست (رای من) اما ادا از کلیر هم مهمتره؟ :| (خدایی به قیافه رای دادند بعضی ها یا واقعا اهمیت؟ :d من نمی دونم)

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
ایدا خانم تکه خوشگلا با نمکه اون leonدوست داره اما سرا پا کلکه:d
همینجوری داره به اعضای خلاق بازیسنتر اضافه میشه

- - -ویرایش - - -

جیل حالا مهمه درست (رای من) اما ادا از کلیر هم مهمتره؟ :| (خدایی به قیافه رای دادند بعضی ها یا واقعا اهمیت؟ :d من نمی دونم)
ببخشید الان کلیر بد قیافست؟:-/

مشکل اینجاست که بعضیا فکر میکنن. ادم خوبه مهم ترین هستش.
فکر نکنم که هیچکس بتونه انکار کنه که ALBERT WESKER مهم ترین و تاثیر گزارترین فرد تو این سری هستش.
همین مورد در مورد جیل و ایدا صدق میکنه.
موضوع سازمان به راحتی پتانسیل این رو داره که یک بازی ازش ساخته بشه.
اما در مورد کسانی مثل لیان و کریس اگه واقع بین باشیم میبینیم که ایده دادن برای ادامه داستانشون سخت شده دقیقا مثل RE6 که هیچ کدوم از بخش هاش در حد و اندازه ی RE5 از نظر داستانی نبودند.
که البته بخش اعظمیش بخاطر مرگ وسکر هست.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نه پس بی اهمیت تره;))
هنوز جواب سوالم رو توی صفحات قبل نگرفتم. کلیر یا جیل در آینده به چه دلیل میتونن وارد داستان بشن. منظورم اینه که چه چیز ناتمومی در این مورد وجود داره که بخوان به خاطرش جیل یا کلیر رو وارد داستان کنن؟ کلیر اومد دنبال برادرش یعنی کریس و بعدش توی ورونیکا حضور داشت و رفت پی خونه زندگیش. الان من دلیلی برای حضور دوباره کلیر، جیل، ربکا و بری و کارلوس نمیبینم ولی هزاران دلیل برای حضور دوباره ایدا و هانک و نیکولای و استیو میبینم.
منتظر جواب هستم.

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
جیل از نظر نقش اهمیت داره و ایدا از نظر تاثیر
اونایی که میگفتن اهمیت جیل بیشتره به خاطر نقشش هست واونایی هم که میگن ایدا مهمتره از نظر تاثیر میگن
ولی من در کل از این ایدا بدجور متنفرم
تا حالا ادمی به موزی و بد ریختی و اخلاق تحقیر کننده و ولگردی این شخصیت ندیدم که ندیدم.در کل با این سه تا شخصیت مشکل دارم:
ایدا:که علتشو گفتم.واقعا نمیدونم چرا بعضیبها از این بشر مزخرف خوششون میاد
لیون:چون عاشق این اشغال شده و اینکه از ادمای مو بلند بدم میاد
وسکر:که همه قدرتش از انواع ویروس بود ونسبت به قدرتی که داره ضعیفترین شخصیت هستش
در ضمن من ئنمیدونم چرا کلیر رو تو نظر سنجی گذاشتین؟کلر در کل یه شخصیت فرعی هست و پتانسیل داستانی ضعیفی داره.کسی که بره دنبال برادرش و بعد اونا پیدا کنه نمیتونه زیاد داستان داشته باشه و مستقل هم نیست کلر فقط بهونوه شد برادرش بیاد راکفورت و با وسکر مواجه بشه.و دیگه هیچ.بعدش دیگه کریس و وسکر و جیل داستانشون ادامه پیدا کرد بی انکه نیاز به کلر باشه پس کلر تنها نقش یه بهونه کوچیک داشته و به خود ککپ کام هم گفته نقش کلر برای زیبایی داستان بوده ونه قوتش .قوت داستان بدست کریس و وسکر هست.ولی خب چون کلر طرفدرایی داشته کپ کام تصمیم گرفت تو یه فیلمی بنام دیجریشن ازش استفاده کنه و به سازمان ترا-سیو ملحق کنه.ولی دیگه پس از پیدا کردن برادرش سرنوشت مهم و مبهمی نداره.شری هم که تو 6 بدون کلر اومد.در کل تنها نقش کلر تو کد ورونیکا بود که اونجا هم فقط نقش بهونه برای روبرویی کریس و وسکر بود در واقع میتونستن داستان رو طوری تغییر بدن که وسکر و کریس طور دیگه با هم روبرو بشن و مسلما هم میشدن و نیازی به کلر نبود

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,623
اونایی که میگفتن اهمیت جیل بیشتره به خاطر نقشش هست واونایی هم که میگن ایدا مهمتره از نظر تاثیر میگن
نخیر من از نظر نقش و تاثیر گذاری میگم
تا حالا ادمی به موزی و بد ریختی و اخلاق تحقیر کننده و ولگردی این شخصیت ندیدم که ندیدم.در کل با این سه تا شخصیت مشکل دارم:
:-b
البته نظر شما محترمه ولی فکر نکنم این 3 تایی که گفتی , صدق نکنه
وسکر:که همه قدرتش از انواع ویروس بود ونسبت به قدرتی که داره ضعیفترین شخصیت هستش
:))
بازم نظر شما محترمه ولی این موضوع هم بحثش شده میتونید تو چند 100 صفحه قبل بخونید
با بقیه حرفهاتون هم موافقم

آخرین ویرایش:

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
بهتره قبول کنی
اگرم قبول نمیکنی به خاطر اینکه ایدا شخصیت مورد علاقت هست.ولی همه میدونن که ایدا یه موزی ولگرد هستش.در مورد وسکر هم همه میدونن که قدرتش از ویروس بوده

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,623
قبول نمیکنم
انکار نمیکنم که شخصیت مورد علاقم نیست ولی نه اونقدر که چشمم رو رو حقیقت ببندم
از خوش روزگار مورد علاقه و مهم تاثیرگذار هست
مرموز با موزی فرق میکنه . درباره گذشتش هم اطلاعاتی نیست که شما میگی ولگرد هست !!!
بحث وسکر قبلا انجام شده

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بهتره قبول کنی
اگرم قبول نمیکنی به خاطر اینکه ایدا شخصیت مورد علاقت هست.ولی همه میدونن که ایدا یه موزی ولگرد هستش.در مورد وسکر هم همه میدونن که قدرتش از ویروس بوده
نه من نمیدونستم ایدا موزی و ولگرد هست و الان فهمیدم.
ایدا باهوشه و زیرک. چیزی که بقیه کاراکترا ازش بی بهره هستن (به جز وسکر). اگرم قبول نمیکی به خاطر اینه که از ایدا بدت میاد:laughing:

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
عزیز ایدا کاراهای کثیف زیاد کرده که احتیاج به توضیح نیست همچنین موزی بودنش بخاطر اینه که از لیون برای انجام ماموریتهاش استفاده میکنه و تظاهر میکنه عاشق لیونه تا اونا خام کنه
ولگرده چون یهو تو یه جا ظاهر میشه حالت مرموز داره کسی از کاراش خبر نداره تو جاهای مختلف ظاهر میشهبرای جاسوسی این دیگه واضحه که ولگرده
در مورد وسکرم من چیزی اشتباه نگفتم
در ضمن شما دوست عزیز منم قبول دارم ایدا باهوشه زیرک ولی زیرکیش شبیه روباهه و از هوشش استفاده منفی میکنهودر ضمن زیادم باهوش نیست.باهوش به ویلیام بیرکن اسپنسر و مارکوس میگن نه ایدا

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اگه مثل این چیزی که شما میگین باشه اونوقت باید دانته بدترین کاراکتر تمامی‌ بازی‌ها انتخاب بشه چون همهٔ اون صفت ها رو داره :D

به نظر من و خیلی‌ ها، Ada خیلی‌ شخصیت دوست داشتنی‌ای هم داره اتفاقا...جدا از اینکه یکی‌ از تاثیر گذر‌ترین شخصیت‌ها هست.

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
اگه مثل این چیزی که شما میگین باشه اونوقت باید دانته بدترین کاراکتر تمامی‌ بازی‌ها انتخاب بشه چون همهٔ اون صفت ها رو داره :D

به نظر من و خیلی‌ ها، Ada خیلی‌ شخصیت دوست داشتنی‌ای هم داره اتفاقا...جدا از اینکه یکی‌ از تاثیر گذر‌ترین شخصیت‌ها هست.
خب بعضیها هستن که از ظاهر ایدا خوششون میاد و یا از حالت مرموزش خوششون میاد برای این افراد ایدا میتونه دوست داشتنی باشه
ولی از نظر خصوصیات عمومی ایدا در کل ویژگی های منفی داره که افرادی مثل جیل و کلر ندارن
دانته بحثش جداس.هر کاراکتری حالا میخواد دانته باشه یا ایدا یا هر کس دیگه اگه افعال منفی و خصوصیات منفی داشته باشه مورد تنفر بعضیها قرار میگیره.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
دمتون گرم .... کپکام بیخیال بازی شه شماها نمیشید , افرین :D

این نظرسنجی ام که من به جیل رای دادم , خیلی دوس دارم بدونم بعد از 5 چه بلایی سرش میاد , بین کلیر و ادا ام , دوست دارم شخصیت ادا رو بیشتر بشناسم خیلی از گوشه های شخصیتش رو هنوز نشون ندادن ولی کلیر...کلیرُ چی بگ آخه ...رفته خونشون دیگه , مگه اینکه یه جوری باز وارد داستانش کنن , پتانسیلش رو داره البته ولی خوب خودشون از بازی خارجش کردن!

---------

بچه ها یم سوالِ فنی :D رزیدنت 6 رو که تموم کردم رفتم تو قسمت سینماتیکش توی قسمت اندینگِ شخصیت ها همه اندینگِ مخصوص خودشون رو داشتن بجز ایدا! واسه ایدا به جای اندینگِ جدا اندینگِ دوم جیک بود!
کسی میدونه چی خبره!؟ :-؟

mohamadr6

کاربر سایت
Sep 26, 2012
98
نام
mohamad
دمتون گرم .... کپکام بیخیال بازی شه شماها نمیشید , افرین :D

این نظرسنجی ام که من به جیل رای دادم , خیلی دوس دارم بدونم بعد از 5 چه بلایی سرش میاد , بین کلیر و ادا ام , دوست دارم شخصیت ادا رو بیشتر بشناسم خیلی از گوشه های شخصیتش رو هنوز نشون ندادن ولی کلیر...کلیرُ چی بگ آخه ...رفته خونشون دیگه , مگه اینکه یه جوری باز وارد داستانش کنن , پتانسیلش رو داره البته ولی خوب خودشون از بازی خارجش کردن!

---------

بچه ها یم سوالِ فنی :D رزیدنت 6 رو که تموم کردم رفتم تو قسمت سینماتیکش توی قسمت اندینگِ شخصیت ها همه اندینگِ مخصوص خودشون رو داشتن بجز ایدا! واسه ایدا به جای اندینگِ جدا اندینگِ دوم جیک بود!
کسی میدونه چی خبره!؟ :-؟
واسه مردم اذاری:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر