بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
حرفاي هر دوتون رو قبول دارم و به نظر من،حرفاتون تضادي باهم نداره.فقط اينكه به نظر من برخلاف جيك،شري و پيرس،شخصيت پردازي هلنا نه تنها ضعيف نبود،بلكه تركيبي بود از جنگاوري و احساس و تازه داستان خوبي هم براش نوشته بودند.اينكه به خاطر خواهرش كه توسط سيمونز به گروگان گرفته شده بود،مجبور بشه با سيمونز توي نقشه ي قتل رئيس جمهور همكاري كنه واقعا جالب بود.در واقع اين هلنا بود كه به سناريوي ليون معني مي داد.وگرنه اگه هلنا نبود،ليون اصلا نمي دونست كه توي زيرزمين كليسا چه خبره يا سيمونز در اصل چيكاره است.درست برخلاف شوا و پيرس كه هيچ بعد داستاني نداشتند و فقط پارتنر كريس بودند.در كل من هلنا رو شبيه ترين شخصيت به كلير مي دونم.تازه به نظر من از اون جدي تر و مصمم تر بود!

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
قبول دارم که هلنا شخصیت بهتری نسبت به بقیه پارتنرها تو این بازی داشت ولی توروخدا نگو که از کلیر بهتر بود که قرمز میشم... حتی نگو شبیه شخصیت کلیر بود
این یکی رو نمیتونم قبول کنم

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
نميگم از كلير بهتر بود.ولي كاملا مشخص بود كه از كلير الهام گرفته شده بود و شبيه ترين شخصيت به اون بود (البته با اختلاف خيلي زياد).پتانسيل زيادي هم داشت.در كل قابل قبول بود!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,528
نام
Mehdi
:d داش نیما واقعا خیلی به این تایپیک اهمیت میدند... مایع افتخاره ما Re فن هاست :x
من دارم 1 رو دانلود می کنم از اول برم :d بعدش اینو بخوام تموم کنم فکر کنم Release نسخه ی Rev بشه که عالی میشه :x
من امروز چپتر 4 کریس رسیدم و شروع کردم به رفتن... همونجا که داخل کشتی هستند، بنظرم اون قسمت واقعا هم اتمسفر بهتری داشت و هم جذابیت و کمی ترس ... :d اون زامبی هایی که توی Rev هستند [اسمشون رو نمی دونم :d] همونجا واقعا خوب کار شده بود ... از چپتر 4 به بعد بغیر از قسمت هواپیما که بازم بد نبود :d خیلی بهتر و زیبا شده بود ... ولی چپتر 1-2 و اوایل 3 واقعا چرت و پرت بودند :|

برای لئون هم میشه گفت نصفش خوب بود ...

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
خب آره.من در قبال اين تاپيك،واقعا احساس مسئوليت مي كنم.چون براش خيلي وقت گذاشتم و هزينه كردم.
داش مهدي،خوشحالم كه RE6 رو تا اينجا رسيدي.ولي تا جايي كه من يادم مياد،ليون اصلا توي كشتي نميره!كريس و ايدا توي كشتي ميرن.مطمئني داري با ليون ميري؟:d

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
من یه بحث دیگه هم دارم
این نیو آمبرلا هم خیلی نخ نما و کلیشه ای بود
به نظرم حالا که از 4 به بعد راه اویل جدا شد بهتر بود یه طرح دیگه میریختند تا بخوان این چیزا را به عنوان بازگشت به ریشه ها مطرح کنند...

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,528
نام
Mehdi
خب آره.من در قبال اين تاپيك،واقعا احساس مسئوليت مي كنم.چون براش خيلي وقت گذاشتم و هزينه كردم.
داش مهدي،خوشحالم كه RE6 رو تا اينجا رسيدي.ولي تا جايي كه من يادم مياد،ليون اصلا توي كشتي نميره!كريس و ايدا توي كشتي ميرن.مطمئني داري با ليون ميري؟:d

:d اشتباهی نوشتم :d منظورم کریس بود

برای لئون هم میشه گفت نصفش خوب بود ...
فعل گذشته هست :d اما بالا غلط نوشتم

بهرحال این مراحل کشتی کریس واقعا زیبا بود ... ببینید RE6 کثیف کار شده یعنی چطوری میشه گفت ... ببینید RE5 با اینکه اکشن بود اما تمیز بود، روش کار شده بود ولی Re6 نه :|
اما من مطمئنم، به جرات مطمئنم RE REV یه خاطره ی خوب از Re های بعد کلاسیک مانند 4 به جا میذاره ... فقط منتظرشم :x اونم چه کسی با Jill باید بریم ...

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
به خدا اگه شينجي ميكامي به جاي ساختن اين بازي هاي بي ريشه و بي هويت،روي همكين رزيدنت اويل تمركز مي كرد و همه ي فكر و پتانسيلش رو براي اون مي ذاشت،رزيدنت اويل از ريشه هاش هم فراتر مي رفت!گرچه قبول دارم،خودش بذر اكشن شدن رزيدنت اويل رو پاشيد.ولي با اين وجود،كليد ساخت رزيدنت اويل بازم دست خودش بود و هست!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
به خدا اگه شينجي ميكامي به جاي ساختن اين بازي هاي بي ريشه و بي هويت،روي همكين رزيدنت اويل تمركز مي كرد و همه ي فكر و پتانسيلش رو براي اون مي ذاشت،رزيدنت اويل از ريشه هاش هم فراتر مي رفت!گرچه قبول دارم،خودش بذر اكشن شدن رزيدنت اويل رو پاشيد.ولي با اين وجود،كليد ساخت رزيدنت اويل بازم دست خودش بود و هست!

بهتره سمتش نره و همینجور که هست بزاره بمونه چون اونوقت باید این استودیو شو تعطیل کنه و بره اویل رو از تو این گلی که رفته توش بکش بیرون که اینم فکر کنم چند سال وقت بخواد
همین بازیش فعلا که عالیه حالا بماند تا ببینیم این اویل ساز ها هم یه تکونی به خودشون میدن یا نه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

حالت خوب نیست نیما میکامی دیگه تو کپکام نیست مثل اینکه! IP متعلق به کپکام هست چطوری کلید دست خودش هست؟؟؟؟ جوک میگی ها!
بود ولی دیگه نیست ضمنا این بازی هنوز اولین اطلاعات ازش اومده درسته ک هبیشتر به سمت سایلنت هیل رفته تا رزیدنت اویل اما دلیل نمیشه بازی بی هویت و بدی باشه! صبر کن تریلر In-Game بازی بیاد بعد بشین ریوو های سایت ها راجع به این بازی رو بخون اونجا میفهمی بی هویت هست یا نه! ضمنا این هنوز خودش ریشه هست بعد تو میگی بی ریشه؟ lol ریشه ی رزیدنت اویل 1 رو به من نشون بده!

بهتره سمتش نره و همینجور که هست بزاره بمونه چون اونوقت باید این استودیو شو تعطیل کنه و بره اویل رو از تو این گلی که رفته توش بکش بیرون که اینم فکر کنم چند سال وقت بخواد
همین بازیش فعلا که عالیه حالا بماند تا ببینیم این اویل ساز ها هم یه تکونی به خودشون میدن یا نه

حامد کشیدن رزیدنت اویل اصلا وقت نمیخواد فقط بستگی به تصمیم کپکام داره اگه کپکام از خر شیطون بیاد پایین و دست از اکشن شدن رزیدنت اویل بر داره رزیدنت اویل 7 میتونه همه ی ناکامی هارو جبران کنه! فقط باید کپکام قبول کنه که رزیدنت اویل ترسناک بوده باید ترسناک هم بمونه همن اینو بپذیره همه مشکلات بازی حل میشه!

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,623
تو انگار یه چند سالی از دنیای بازی عقبی
شینچی الان تو تانگو هست

آره کپکام هم اومد گفت RE بعدی رو میخوام به ریشه که هیچ به بذرش برگردونم
همین RE6 رو به ریشه برگردوند , دیدیم چی شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر