بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
از نظر من هم خيره.چون هنوز ابهامات زيادي توي داستان و شخصيت ها هست و اگه كپكام اونا رو ناديده بگيره،واقعا ديگه هيچي از رزيدنت اويل نميمونه.به نظر من اين نظرسنجي به جز اينكه اعصاب همه رو خراب كنه فايده ي ديگه اي نداره.چون 100 درصد همه به بله راي ميدن!
من ميگم بذاريد شخصيت اصلي رزيدنت اويل 7 چه كسي است يا در حق كدوم شخصيت رزيدنت اويل كوتاهي شده و به حقش نرسيده؟مخصوصا اين دومي واقعا جالبه.(فرض كنيد اينجا هم ليون راي بياره!:d)

يا مي تونيم بذاريم آيا كپكام يادش هست كه شخصيتي به نام كلير ردفيلد رو در سري بازي هاي رزيدنت اويل خلق كرده؟البته فكر مي كنم گزينه ي خير راي بيشتري بياره.من خودم شخصا به خير راي ميدم!:d
در مورد کلیر که واقعاً درست می گی ... آخرین بار داخل کُد ورنیکا حاضر بود :|
( انیمیشن رو حساب نکردم )

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
بله.كلا كلير و ربكا مظلوم ترين شخصيت هاي رزيدنت اويل هستن.خداييش ليون حقشون رو خورده.فقط چون عامل فروش كپكامه.اميد است كه در RE7 باشن!

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
خب داستانی هم طوری بود که 100% ادامه داره
جریانات T_ABYSS ویروس
همون محیطهای تنگ - نمناک - سکوت - صدای پا و .......
کلا نظر همه مساعد بود به بازی
اصلا مگه امکان داره ادامه نداشته باشه!!!!!!! بازی تازه شروع شده:d و کپکام هم آب بسته تا ادامه دار بشه! ولی به چه قیمت؟؟!! از الان کاراتر های رزیدنت اویل 10 معلومه:d کریس با لئون با قابلیت Co-op :)):d

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
واقعا همينطوره.نسخه هاي مدرن كلا روي كريس و ليون ميچرخن.گور پدر جيل،كلير و ربكا!ممكنه براي صدقه دادن،كپكام جيل،كلير و ربكا رو بياره توي RE7،ولي باز از RE8 دوباره همون روال سابق (كريس و ليون) رو در پيش مي گيره!

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
Man mosaferatam Che kardid?.dame Nima garm

Dame hame garm

belakhare inja garm shod...
dastane 6 age capcom mikhast mitunest kheili behtar va ba talighhaye bishtari bashe vali revayatha Esteban bud va pardakhte badi dasht
oojesh Aida bud k unam kharab Kardan...

---------- نوشته در 12:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 PM ارسال شده بود ----------

...Delam lak zad vase Claire Vaghean

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
واقعا درست ميگي.داستان همون جذابيتي هم كه داشت،به خاطر ماجراي ايدا و گذشتش با سيمونز بود كه اونم روش خوب كار نشده بود.حداقل ميتونست بهتر از اين باشه!
در مورد كلير هم بايد بگم كه دل همه براش لك زده! =((=((=((=((

ميگم داداش،فارسي هم بنويسي خدا قبول مي كنه ها! :d

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
آره بابا.هفته اي يك پست هم نميدادن.نه نظري نه بحثي نه چيزي.حتي ريليز شدن RE6 هم تاثيري نداشت.توي اين يكي دو روزه كه من برگشتم،همينجوري روزي چند صفحه داريم ميريم جلو.انگار برگشتن من از ريليز شدن RE6،توي تاپيك مهم تر بوده! :d

چه استقبال گرمي هم شد واقعا.خير سرم يك سال نبودم! :(

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,528
نام
Mehdi
داداش ایشالله موقع دیدن Resident Evil Revelationt، دوباره بحث ها داغ میشه، معما ها، ترس ها، باس ها و ... امیدوارم فروش این بازی بیشتر از RE 6 باشه، که مطمئنم میشه ... که کپکام یخورده آدم بشه :|
بخدا خیلی نقهمه اگر ببینه طرفداران دارند از REV تمجید میکنند و اینا هنوز به فکر یه اکشن هستند :|

لامصب هر سال که داره سه نسخه میده، حداقل امیدوارم تا پایان امسال یک نسخه ی Remake از سری دوم هم بده و سری بعدی هم معرفی بشه، فرقی نمی کنه اکشن باشه، بهرحال داستان باید ادامه داشته باشه، ابهامات زیاده

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود

به شخصه معتقدم این سری نیاز به ریبوت شدن داره و تا به اینجا نتیجه گرفتم که کپکام از اشتباهاتش دست نمیکشه! البته موفقیت Revelations و توجه منتقدین و مخاطب‌ها، به خصوص طرفداران این سری به این عنوان می‌تونه مسیر جدیدی رو در برابر سری قرار بده ولی سیاست‌های احمقانه کپکام جهت جذب طیف بیشتری از مخاطب‌ها هیچ وقت تمومی نداره! Revelations شاید بتونه ایده‌های جدیدی برای ثبات در سبک بازی به کپکام بده ولی تا وقتی شنلگ آب به دست این شرکت هست نمیشه بهش اعتماد کرد!

به نظر من به امید برطرف شدن ابهامات سری نباشید، چون اگر کپکام قصد اینکار رو داشت حداقل شخصیتی به نام جیک مولر رو وارد داستان بازی نمی‌کرد و اون پایان رو براش در نظر نمی‌گرفت! حتی در صورتی که کپکام قصد برطرف کردن ابهامات سری رو داشته باشه بدترین و بی منطق‌ترین پاسخ‌ها رو براش در نظر می‌گیره!

در صورتی ورود شخصیت‌های جدید جالب و جذابه که شخصیت‌های قدیمی با کوله باری از ابهامات کنارشون نباشن وگرنه نتیجه چیزی میشه شبیه به نسخه ششم(این یعنی سؤ استفاده). بنابراین ترجیح میدم یه ریوبت از این فرانچایز بازی کنم تا اینکه به همراه یک گیم پلی خوب و اتمسفر مناسب کلر رو در کنار جیک ببینم که برای مبارزه با ویروس N هم پیمان شدند.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
گل گفتي.وقتي كه داستان هنوز اين همه ابهام داره،كپكام نبايد بره سراغ شخصيت هاي جديد مثل جيك و مسخره ترين و غير منطقي ترين دلايل رو براي رفع ابهام از شخصيت هاي قديمي مثل شري بياره.از ايدا هم كه اصلا ابهامي رفع نشد.شري رو هم اگه نمياوردن،بهتر از اين بود كه اينجوري بيارنش!

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
اگه کپکام یه نسخه درس و حسابی از رزیدنت اویل در سبک Survive Honor بده بیرون حتی اگه گیم پلی بازی هم مثل نسخه های ریمیک یا zero باشه شرط میبندم از مجموع کل فروش نسخه ی 5و6 میفروشه! ولی چه کنیم که این کپکام لعنتی فکر کرده مخاطباش بچه های 14 ساله ان و میاد سبک اکشن رو میذاره تو سری و گند میزنه به بازی کلا!!! نمیدونه ما یه عمره با رزیدنت اویل زندگی کردیم و بزرگ شدیم:d

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
سام علیک به همه
اولا من یه سوتفاهم با علی که چند صفحه قبل بود رو درست کنم
علی من کی گفتم کار شینجی واسه آوردن شخصیت ها غلط بود؟!!! حاشا! پاشا!!!
استاد یکه
من گفتم با شخصیت های کم هم میشه شخصیت پردازی قوی و عمقی اعمال کرد و نیازی به شخصیت های زیاد واسه داشتن داستان قوی و مستحکم نیست الزاما
حالا خوب شد نیما با این استقبال و آغوش گرم برگشت!
اتفاقا من هی داشتم داد میزدم کمپین آیدا خوب بود و از نظر داستان و حتی معما و گیم پلی انگار کسان دیگری روش کار کرده بودند و...
نیازی به اینهمه شخصیت نبود واسه فروش بیشتر این آش رو انقدر هم زدن که بدتر ته گرفت
داستان اصلی سر آیدا بود میشد با یکی از شخصیت های اصلی اونو پیش برد و بهش عمق داد
مثلا جیل و آیدا یا کلیر عزیز و آیدا و یا خوده کریس و آیدا
یکی از اینا کافی بود و آیدا هم مثله سپریت ویز بعدش قابل بازی میشد و برخی ابهامات رو حل میکرد
اونوقت کارگردان میتونست رو شخصیت اصلی بیشتر مانور بده و داستان آیدا و کارلا هم بیشتر عمق پیدا میکرد و اینجوری به فنا نمیرفت (البته اگه احمق ها اسپویل نمیکردن بازم بد نبود)
ولی انقدر شخصیت آورد انقدر حرص زد که همه چی آبکی شد
شری با یه کلمه از کلیر گفتن پیشه کریس نه تنها نوستالژی جالبی درست نکرد بلکه خیلی از مموقعیتهای بهتری که میشد با این شخصیت درست کرد و یادآور شد از بین برد
جیک که افتضاح بود
هلنا و خواهرش شخصیت پردازی فوق العاده ضعیفی داشتند
علی میگم شخصیت پردازی خیلی معنی داره حالا بعدا میحرفیم...
از چاپتر 3 کریس قابل تحمل تر بود و در کل انقدر شخصیت و چیزای عجیب غریب گذاشتند که داستان اصلی ضربه خورد
اویل 6 یک اقیانوس با عمق تنها نیم وجب بود!
آشی که 600 آشپز داشت واسه همین خیلی شور شد...
در مورد اینکه نیما گفت میشد بعنوان یه بازی مستقل خوب باشه بله موافقم ولی اگه همونطور که گفتم فوکوس رو آیدا بود و با یه شخصیت اصلی پیش میرفت

---------- نوشته در 08:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:04 AM ارسال شده بود ----------

یه چیزی یادم رفت
سعی کنیم کمی دموکراسی یاد بگیریم و به نظرات هم بدون توهین گوش بدیم و اگه مخالف دیدیم جبهه نگیریم
به هر دو طرف میگم و طرف کسی رو نمیگیرم...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ممد جان ببین RE چندتا شماره داره؟ به نظرت تا کی میتونن فقط روی کریس و لیون و جیل و کلیر و ایدا مانور بدن؟ دیگه اشباع میشه و کشش پیدا نمیکنه.
چرا، با یه شخصیت قوی هم میشه بازی رو پیش برد ولی RE از اون دست بازیا نیست. بازی گسترده هست و نیاز هست که هر گوشه رو یه کاراکتر پیش ببره.
کلا RE6 رو حرفش رو اصلا نمیزنیم چون بازی نیست بلکه یه شکست بود.
الان شخصیت هایی مثل بری، ربکا و صدالبته هانک کلی پتانسیل دارن. از اون طرف الکس وسکر میتونه داستانی قوی رو ایجاد کنه. اگر هم قراره شخصیت جدیدی وارد بشه بهتره با یه پیش درآمد این طور باشه نه مثل جیک که از ناکجا پیداش میشه.

شخصیت های RE تا وقتی دست شینجی میکامی بودن، همه عالی از آب دراومده بود و اصلا کمبودی احساس نمیشد. وسکر هم که دیگه نیازی به توضیح نداره و بهترین شخصیت RE حساب میشه چه از نظر شخصیتی چه از نظر پتانسیل و ...

بله RE هنوزم پتانسیل داره ولی با گندی که توی شماره 6 زدن، به هیچ عنوان نمیتونن جمعش کنن و باید با یه دست ریبوت از روش رد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر