بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
دیگه وسکر کبیر رو تمام ابعادش رو مورد کنکاش قرار دادیم :praying::praying::praying:
از بحث من و افشین بگیر تا ..................
الان کسی که خیلی وقته معلوم نیست کجاس HUNK هست !!

داداش کراهت داره اسم re6وکنارrevelationsنگین چون دقیقا یک آشغال کنار یک شاهکار اسمش میاد نظر سنجی نمیخواد به نظرم هر بحثی غیر از re6خوب
yahoo_4.gif
اونکه آره
گفتم چون این 2 تا آخرین RE ها بودن ( ORC حساب نمیشه )

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,698
این نظرسنجی عوض بشه خوبه ها :(
میگم حالا که تایپیک 3 4 صفحه رفته جلو میخواین دل روده RE6 یا Revelations رو بریزیم بیرون

Veryتراژدیک
من یه پیشنهاد دادم وسط دعوایی که سر لیون شد:D
"بهترین شخصیت اصلی سری"
Chris Redfield
Jill Valentine
Leon Kennedy
Claire Redfield
Rebecca Chambers
Ada Wong
Helena Harper
Jake Muller
Sherry Birkin
Piers Nivans
Sheva Alomar
....دیگه من چیزی یادم نمیاد:-"

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
این لیست اعتبار نداره چون ALBERT WESKER توش نیست
( اعتبار نداره شوخی بود ولی جدی هم بود )
اگر هم میخوای این رو برای نظرسنجی بزاریم !! قبلا گذاشته بودیم
راجع بهش هم مفصل بحث شده :-b

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,594
نام
Mehdi
دیگه وسکر کبیر رو تمام ابعادش رو مورد کنکاش قرار دادیم :praying::praying::praying:
از بحث من و افشین بگیر تا ..................
الان کسی که خیلی وقته معلوم نیست کجاس HUNK هست !!

اونکه آره
گفتم چون این 2 تا آخرین RE ها بودن ( ORC حساب نمیشه )

منم از Hunk خبر ندارم، یعنی اصلا نمیشناسمش :d یعنی من خیلی بازی های RE رو تموم نکردم ... من فقط 4و5 رو تموم کردم و 3 رو هم تا وسطاش رفتم، 1 و 2 رو هم کمی بازی کردم اما داستان 0 :d
شرمنده همه RE Fan ها و محققان RE :d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
به خدا نمیدونم چی بگم. فقط میدونم که من سعی کردم بحث را تموم کنم و حتی سعی داشتم که بیام اینجا و به قول خودتون از اطلاعات زیادتون استفاده کنم. حتی سعی کردم دیدم را نسبت به بازی عوض کنم اما شماها .. شماها دوباره ادامه دادین و حتی رفتین دوستای دیگتون را هم آوردید.
این آخرین پستم اینجا هست و حالا معنی تمام اون حرفای طرفدارای لیون رو میفهمم که سعی داشتن بهم هشدار بدن و من گوش نکردم چون واقعاً فکر میکردم که داریم راجع به بازی و با چند تا آدم مودب صحبت میکنم. اما
و معنی اینو هم میفهمم که چرا هیچ طرفداری از لیون اینجا نیست.
به عنوان حرف آخر بازم میگم حداقل اسم اینجارو عوض کنید و بذارین متنفران لیون.
واقعاً برای همتون متاسفم که از شکستن دل آدما هیچی نمیفهمید. شماها باعث شدید تا منی که تنها راه فرار کردن از منت زندگی کردن با خاله و شوهرخالم را تو بازی کردن و علاقه داشتن شاید از نظر شما کودکانه به لیون میدونستم از آرامش شکننده ای که برای خودم ساخته بودم دور باشم. من داشتم از بودن توی اینجا لذت میبردم و حتی توی سخت ترین شرایط درس و امتحانات که دوست داشتم بیام اینجا الان این قسمت برای من تبدیل به لکه سیاه و هولناکی شده که حتی با دیدن اسم اینجا توی دلم آشوب میافته.
شماها به نظرم هیچی از
ولش کن

مثل همون محل سکونتت و اونایی که اونجا زندگی کردن از خرد و دانشت استفاده کن نه از رو دل و علاقه!!
اگه کتاب های HP رو تموم کرده باشی میفهمی منظورم چیه

در مورد HUNK خیلی اطلاعاتی در دسترس نیست
نیما بیا یه نیمچه بیوگرافی ازش بده ببینیم چی به چیه (البته من و قدیمی ها میدونیم ولی برای جدید ها بگو)
تا اونجایی که من میدونم تو بازی های 2 و UC و DC میبینیمش و تو راکفورت هم بوده البته برای چی و چرا شو نمیدونم

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
کلا بچه های این تاپیک همشون از نظر اطلاعات کاملن تو این که شکی نیست ولی دو نفر هستن که واقعا من یکی که اون اوایل چیزی از داستان اویل نمی دونستم خیلی از مقالات و مطالبشون استفاده کردم، آقا احد عزیز و نیمای گرامی
خوندم پستت و داستان رزیدنت اویل 6 و ازت هم سپاسگزارم و منتظر کتابت هم هستیم :D
فقط یه چیزی داستانهای دو کمپین جیک و کریس بخاطر همون اهداف شخصی و اینا به نظرم به طور جداگانه چیز جالبی بود هر چند معتقدم تا حدی کلیشه ای بود! داستان هلنا هم همینطور !!! (نمیگم داستان لیون :D چون کلا لیون داستانی نداره و من یکی تو re 6 بود که پی بردم کلا این کاراکتر نقش شلغم رو خیلی خوب توی سری ایفا می کنه و توبه کردم و به راه راست هدایت شدم :D )
داستان آیدا هم به نظر من به صورت جداگانه و ربط دادنش به کارکتر منفی جدید به نام کارلا جدای از سری اصلی همونطور که خودت گفتی خوب بود ولی بازم در کل تو ذوق زد بازیش :D من یه سال و نیم منتظر بازی بودم و مقالاتی که خونده بودم منتظر بودم حداقل یه داستان شاهکار رو ببینم ولی اشتباه می کردم :D و نه تنها یه داستان شاهکار رو ندیدم یه بازی پر از باگ و گیم پلی تکراری رو دیدم :D

اقا این بحث لیان خوب بده بیخیال شین اینجور بحث ها عاقبت نداره یدفعه با پدیده قفل مواجه میشیشم :dمن که وسکر دوس دارم لیانم دوس دارم علتشم اینه که لیان خیلی به ادا چسبیده دلیل منطقی نیست ولی من به این خاطر خوشم میاد :d
یادم نیست اخرین بار کی اینجا بودم
الان شدیدا احساس غریبی میکنم و اصلا از این حس خوشم نمی اد پس زیاد نمی مونم فقط یه چیزی بگم برم
هرجا سخن از لیان است نام پرآوازه ادا که می درخشد .
ببخشید بابت اسپم
من رفتم

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
کلاً از نظر من کِندی قابل قیاس با ردفیلد نیست . چرا ؟ ادم اُفتاده ای نیست به نظرم 2- سابقش کم تر از ردفیلده 3- قیافش رو اعصابمه :D
هانک هم بیوگرافی خاصی نداره چون اطلاعاتی ازش در دسترس نیست . بیشتر یه شخصیت کاریزماتیکه مخصوصاً با اون ماسک ..موسوم به اقای مرگ هست ، داخل جزیره راکسفورد تعلیم دیدم ، دارای مو های سفید هست و یه شخصیت کهنه کاره و ساکته . اولین حضور ـش هم در اویل 2 برای بدست اوردن ویروس " جی " بود همراه با امبرلا سکیورتی سرویس عازم یکی از زیر زمین های امبرلا میشه .
عکس هانک بدون ماسک ( دوستانی که اویل 3 رو بیش از 8 بار روی بالاتـرین درجه سختی تموم کردن قطعاً این عکسو دیدن که مربوط به اپیلوگ 8 بازی هست )
qe29fnilu0g73jdo8to.jpg

آخرین ویرایش:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
نه باو پرونده-ش توی همون RE Survivor بسته شد و الان به خوبی و خوشی زندگی میکنه:d
خداییش تو FPS خیلی خوب بود شخصیت خوبیم داشت انقدر گیر دادن به راکن سیتی باسه تنوع هم که شده Sheena خوب لوکشنی برای ترس دازه.

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
Hunk= Mr death

واقعا چرا نویسنده ها به جای مانور روی شخصیتهای اخیر رزیدنت اویل و آوردن کاراکترهای جدید بر نمی گردن به گذشته
مثلا چرا یه بازی مستقل از کلیر نمیاد!
یا کارلوس
یا همین هانک؟

خب معلومه...بیشتر میرن طرف کاراکتری که پول بیشتری ازش در بیارن مثل لیون:|

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
مرموز،حرفه ای و شکست ناپذیر!هانک ملقب به آقای مرگ (Mr.Deathیک مامور بسیار حرفه ای و کارکشته و فرمانده ی تیم آلفای U.S.S (سرويس امنیتی آمبرلا) بود.هانک یکی از شخصیت های بسيار مرموز مجموعه ی رزیدنت اویل مي باشد.به طوري كه حتي نام واقعی اش هم معلوم نیست و هانک فقط نام مستعار او در تیم می باشد!گرچه هانک فقط یک نقش کوتاه در پشت صحنه ی داستان داشت،ولی همین نقش کوتاه،زمینه ساز وقوع حوادث مهمی در داستان بود.علاوه بر اینکه او یکی از عوامل اصلی واقعه ی شیوع ویروس T در راکون سیتی نیز به شمار می آید.هانک،رقیب نیکلای جینوواف در آمبرلا محسوب می شد.او همچنین یکی از شخصیت های حاضر در واقعه ی شیوع ویروس T در راکون سیتی و یکی از بازماندگان این حادثه نيز می باشد.

ورود به آمبرلا

در سال 1996 هانک در شعبه ی کارآموزی آمبرلا واقع در جزیره ی راکفورت تحت آموزش های رزمی و نظامی ویژه قرار می گیرد.هانک بعدها به عنوان فرمانده ی تیم U.S.S انتخاب می شود.هانک پس از ورود به U.S.S موفقیت های زیادی کسب می کند.به طوری که در تمام ماموریت های دشواری که همه ی اعضای تیم اعزامی کشته می شدند،هانک جان سالم به در می برد!بنابراین او لقب آقای مرگ (Mr.Death) را هم روی خودش می گذارد.به دلیل تمام موفقیت های هانک،نیکلای جینوواف که یکی از فرماندهان U.B.C.S (ارتش خصوصی آمبرلا) بود،به او حسادت کرده و به وی به چشم یک رقیب جدی نگاه می کرد!

حالا دیگه توسط سرگی ولادیمیر آموزش دیده , دست راستش بوده , تو خونه دوم آمبرلا بوده بماند

باقیشم باشه بعدا
برگرفته از چرک نویسهای نیما
چون خودم حال نداشتم بنویسم

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,594
نام
Mehdi
تشکر از آقا سینا بابت Hunk » :d

راستی یه سوال: میگم این داستان RE REV چطوری هست ؟؟ باس آخر و اصلیش کیه، ماجرا مگه بین 4 و 5 نیست پس حتما شاه شاهان آقا وسکر هستش ؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر