بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
خب اين ديگه به هوش طرف بستگي داره.من خودم قبل از اينكه نسخه ي PC بياد،بازي رو توي ايكس باكس دوستم به صورت دو نفره تموم كردم.به دوستم هم داستان رو نگفتم كه جذابيتش از بين نره.اتفاقا اون صحنه رو هم ديد.ولي نفهميد كه دو تا ايدا هستند.فقط گفت ايدا لباسش رو عوض كرده.شايد يك نفر بتونه به عنوان يك فرضيه،اين قضيه به ذهنش برسه.ولي مسلما تا وقتي كه سناريوي ايدا رو بازي نكنيم،توي بازي تاييد نميشه كه اينا دو تا هستند.علاوه بر اينكه بعد از كشته شدن كارلا،كريس و پيرس ديگه ايدا رو نميبينن.يعني اون صحنه اي كه ايدا رو با لباس قرمز مي بينن،قبل از صحنه ي سقوط كارلا بود!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
راستش اون تا حدی تو کمپین کریس لو رفت:D(اون صحنه ای که داریم ایدای واقعی رو دنبال میکنیم بعد آخرش به کارلا میرسیم و اونم توسط یه اسنایپر کشته میشه.کاملا اونجا معلوم بود که با دو تا ایدا طرفیم:D)

نه داش دقت شما بالاس من که مثل دیوانه ها فقط دنبالش می رفتم تا آخر کمپین ایدا هم واقعا هیچی نفهمیدم!:d

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
بفرما،شاهد از غيب رسيد.اينم يك نمونش داش آريا!:d

البته مهدي ديگه خيلي عقبه.چون همون اوايل سناريوي ايدا،اصل ماجرا مشخص ميشه و خود ايدا هم مي فهمه كه يك كلون داره،چه برسه به ما!:d

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,593
نام
Mehdi
WTF??? اول سلام به داش نیمای عزیز که خیلی از من شناخت نداری درسته :d ?

خب دستتون درد نکنه، کلا زدید اسپویل کردید من تازه کمپین کریس چپتر 2 هستم :| ولی بجان کی قسم بخورم، شک کرده بودم ایدا هی عوض میشه بخدا راست میگم، آخه ایدایی که توی کمپین خودش هست، عکساش رو دیدماااا والا نرفتم، خیلی لساش فرق داره اما اینی که آبی هم داره یجوری هست بخاطر همین منم شک کرده بودم ولی واقعا ممنون که اسپویل کردید هرچند برای من اصلا مهم نیست :d

بابت اطلاعاتت هم ممنونم، ولی بازم داستان RE6 رو نخوندم کامل ... تا اول برای کریس رو هم برم بعد دیگه بقیشو میخونم ... چون جیک کشکی هست و ایدا :x آخر سر ...

دستتون درد نکنه بابت توضیحات :)

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
آره.من شما رو نميشناسم.ولي انگار شما منو خيلي خوب ميشناسي.البته كيه كه منو نشناسه!:d

اسپويل هم قابل شما رو نداشت.وظيفم بود!:dآخه ديگه پنهان كاري تا كي؟نسخه ي PC هم اومد و رفت.من كه توي تمام درجه هاي سختي ركورد هم زدم.الآن در فكر RE7 هستم!

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,593
نام
Mehdi
آره.من شما رو نميشناسم.ولي انگار شما منو خيلي خوب ميشناسي!:d

اسپويل هم قابل شما رو نداشت.وظيفم بود!:dآخه ديگه پنهان كاري تا كي؟نسخه ي PC هم اومد و رفت.من كه توي تمام درجه هاي سختي ركورد هم زدم.الآن در فكر RE7 هستم!

من دقیقا سال پیش تازه عضو Bc شده بودم ... و خیلی زیاد تایپیک های Re رو میومدم ... شما اگر نام کاربری قبلیتو بدی میشناسم

میگم که اسپویل برای من مهم نیست ... :d نهایتش باید بفهمی داستان رو دیگه ... حالا یکی دیگه بگه توجه بیشتری هم به جزئیات می کنی مگه نه :d؟ :
نه ... :d

منم خیلی مشتاقم کتابتون رو بخونم، هماطور که گفتید راجب داستان کل سری هست ؟

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
تحويل بگير.من فكر كردم واقعا منو مي شناسي.تازه ميگي اگه نام كاربري قبليتو بگي مي شناسم؟سركاريم ديگه!:( نام كاربري قبليم هم نيما ردفيلد بود.فقط به فارسي نوشته بودم.اگه واقعا زياد توي تاپيك رزيدنت اويل ميومدي،امكان نداره نشناسي!
ممنون از لطفت بابت كتاب.آره.كل داستان سري تا آخر 6 به همراه داستان انيميشن ها و بيوگرافي كامل تمام شخصيت ها و B.O.W ها و توضيح مفصل درباره ي تمام كليد واژه هاي رزيدنت اويل (مثل آمبرلا،استارز،راكون سيتي،تراسيو،كيجوجو،ترايسل،پروژه ي اوروبوروس،پروژه ي وسكر چيلدرن،پروژه ي ايدا،تمام ويروس ها و انگل ها و....) بخش فوق العاده مهم و جذاب روز شمار رزيدنت اويل!

كافيه يا بازم بگم؟;)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
تحويل بگير.من فكر كردم واقعا منو مي شناسي.تازه ميگي اگه نام كاربري قبليتو بگي مي شناسم؟سركاريم ديگه!:( نام كاربري قبليم هم نيما ردفيلد بود.فقط به فارسي نوشته بودم.اگه واقعا زياد توي تاپيك رزيدنت اويل ميومدي،امكان نداره نشناسي!
ممنون از لطفت بابت كتاب.آره.كل داستان سري تا آخر 6 به همراه داستان انيميشن ها و بيوگرافي كامل تمام شخصيت ها و B.O.W ها و توضيح مفصل درباره ي تمام كليد واژه هاي رزيدنت اويل (مثل آمبرلا،استارز،راكون سيتي،تراسيو،كيجوجو،ترايسل،پروژه ي اوروبوروس،پروژه ي وسكر چيلدرن،پروژه ي ايدا،تمام ويروس ها و انگل ها و....) بخش فوق العاده مهم و جذاب روز شمار رزيدنت اويل!

كافيه يا بازم بگم؟;)

نیما کتابت بیاد من یکی از قدیم گفتم با امضای خودتو میخوام ها! یادت که نرفته

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
به خدا نمیدونم چی بگم. فقط میدونم که من سعی کردم بحث را تموم کنم و حتی سعی داشتم که بیام اینجا و به قول خودتون از اطلاعات زیادتون استفاده کنم. حتی سعی کردم دیدم را نسبت به بازی عوض کنم اما شماها .. شماها دوباره ادامه دادین و حتی رفتین دوستای دیگتون را هم آوردید.
این آخرین پستم اینجا هست و حالا معنی تمام اون حرفای طرفدارای لیون رو میفهمم که سعی داشتن بهم هشدار بدن و من گوش نکردم چون واقعاً فکر میکردم که داریم راجع به بازی و با چند تا آدم مودب صحبت میکنم. اما
و معنی اینو هم میفهمم که چرا هیچ طرفداری از لیون اینجا نیست.
به عنوان حرف آخر بازم میگم حداقل اسم اینجارو عوض کنید و بذارین متنفران لیون.
واقعاً برای همتون متاسفم که از شکستن دل آدما هیچی نمیفهمید. شماها باعث شدید تا منی که تنها راه فرار کردن از منت زندگی کردن با خاله و شوهرخالم را تو بازی کردن و علاقه داشتن شاید از نظر شما کودکانه به لیون میدونستم از آرامش شکننده ای که برای خودم ساخته بودم دور باشم. من داشتم از بودن توی اینجا لذت میبردم و حتی توی سخت ترین شرایط درس و امتحانات که دوست داشتم بیام اینجا الان این قسمت برای من تبدیل به لکه سیاه و هولناکی شده که حتی با دیدن اسم اینجا توی دلم آشوب میافته.
شماها به نظرم هیچی از
ولش کن

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
اقا این بحث لیان خوب بده بیخیال شین اینجور بحث ها عاقبت نداره یدفعه با پدیده قفل مواجه میشیشم :dمن که وسکر دوس دارم لیانم دوس دارم علتشم اینه که لیان خیلی به ادا چسبیده دلیل منطقی نیست ولی من به این خاطر خوشم میاد :d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
به خدا نمیدونم چی بگم. فقط میدونم که من سعی کردم بحث را تموم کنم و حتی سعی داشتم که بیام اینجا و به قول خودتون از اطلاعات زیادتون استفاده کنم. حتی سعی کردم دیدم را نسبت به بازی عوض کنم اما شماها .. شماها دوباره ادامه دادین و حتی رفتین دوستای دیگتون را هم آوردید.
این آخرین پستم اینجا هست و حالا معنی تمام اون حرفای طرفدارای لیون رو میفهمم که سعی داشتن بهم هشدار بدن و من گوش نکردم چون واقعاً فکر میکردم که داریم راجع به بازی و با چند تا آدم مودب صحبت میکنم. اما
و معنی اینو هم میفهمم که چرا هیچ طرفداری از لیون اینجا نیست.
به عنوان حرف آخر بازم میگم حداقل اسم اینجارو عوض کنید و بذارین متنفران لیون.
واقعاً برای همتون متاسفم که از شکستن دل آدما هیچی نمیفهمید. شماها باعث شدید تا منی که تنها راه فرار کردن از منت زندگی کردن با خاله و شوهرخالم را تو بازی کردن و علاقه داشتن شاید از نظر شما کودکانه به لیون میدونستم از آرامش شکننده ای که برای خودم ساخته بودم دور باشم. من داشتم از بودن توی اینجا لذت میبردم و حتی توی سخت ترین شرایط درس و امتحانات که دوست داشتم بیام اینجا الان این قسمت برای من تبدیل به لکه سیاه و هولناکی شده که حتی با دیدن اسم اینجا توی دلم آشوب میافته.
شماها به نظرم هیچی از
ولش کن

ببین دوست من
من خودم یکی از طرفدارای لیون بودم! البته من هیچوقت جرئت نمی کردم بگم لیون شخصیت اصلیه :D ولی به هر حال من هم یادمه که یه لیون فن بودم الان هم از لیون بدم نمیاد ولی بعد از افتضاح re 6 و اینکه دیدم واقعا این کاراکتر نقش یه مدل جذاب رو توی اویل بازی می کنه واقعا حالم بد شد! و حتی قبل تر از اون با دوستای خوبی که توی این تاپیک هستند و اطلاعاتشون اومدم و استفاده کردم و کلی چیز هم یاد گرفتم با اینکه من سری های اصلی رو بازی کرده بودم بازم اطلاعاتم کامل نبود اما از مقالاتی که خوندم بحثهایی که کردم متوجه شدم که اشتباه می کردم و آقا جون کلا این کاراکتر بدرد نمی خوره
الان هم میگم اینکه شما لیون رو خوشت میای که مسئله ای نیست! خب خوشت میاد خیلی هم عالی هر کسی یه قهرمان توی بازیهای مورد علاقه ش داره ولی اینکه بیای و بدون اطلاعات از بازی بحث راه بندازی خب توش شکست می خوری پس به نظرم دیدگاهت رو عوض کن و بیا دوباره توی تاپیک سوال بپرس و اونوقت ببین بچه ها خیلی هم قشنگ بهت جواب میدن

ناراحتی نداره که بیای اینجا بخوای برای خودت دلسوزی بخری و داستان زندگیت رو تعریف کنی که ! این فقط ضعفت رو نشون میده! سعی کن ضعیف نباشی و در عوض منطقت رو به کار بگیری ;)

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,593
نام
Mehdi
من که میگم بیایید سر RE REv دوباره بحث کنیم، سوال سوال کنید یهو بحث جا بیافته و همه بیاند :x چون واقعا امیدوارانست بازیش

یا اینکه یکی راجب وسکر و نقشش از اول (1) تا مرگش ( 5 :(( ) بگه

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
این نظرسنجی عوض بشه خوبه ها :(
میگم حالا که تایپیک 3 4 صفحه رفته جلو میخواین دل روده RE6 یا Revelations رو بریزیم بیرون

Veryتراژدیک
داداش کراهت داره اسم re6وکنارrevelationsنگین چون دقیقا یک آشغال کنار یک شاهکار اسمش میاد نظر سنجی نمیخواد به نظرم هر بحثی غیر از re6خوب :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر