بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
منم موافقم که همه نظرشون رو بدن
هیچ ایرادی هم نداره که کی کی رو دوس داره
مشکل از جایی پیش میاد که میگید مهمترین کاراکتر بازی لیان هست
اونایی هم که به شما پ . خ میدن اگه میتونستن و حرفی برای کفتن داشتن پا پیش میزاشتن !! نه اینکه دیگران رو شارژ کنن

من تا 30 : 4 هستم اگه بحثی هست . میرم تا 9 30 : 9

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
به خدا منم نگفتم مهمترین کاراکتر بازی لیونه. من فقط گفتم ازش خوشم میاد و از نظر من بهترین رزیدنت اویل شماره 4 هست. خوب طبیعی هم هست وقتی از یکی خوشت میاد از بازیشم خوشت میاد دیگه.
اما بیشترین چیزی که منو ناراحتم کرده طرفدارای لیونن که اصلاً پا پیش نذاشتن. راستش امیر حسین و havan هم به خاطر من اومدن اصلاً. من ازشون خواستم.
شاید اصلاً به خاطر همین طرفدارای بی بخار برم ببینم اصلاً حق با کیه. شاید واقعاً تو انتخابم اشتباه کردم. لزوماً همه چیز ظاهر نیست!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
RE6 جزو بازی‌هایی بود که به شدت تو ذوفم زد. (از نظر داستانی) خود من از یکی دو ساعت اولیه بازی خوشم اومد، منتها به مرور میشد فهمید که بازی عملا محتوایی نداره و صرفا خواسته شخصیت‌ها رو در کنار هم قرار بده. منطق داستان هم که در فاجعه‌بار ترین قسمت خودش بود.
البته اینو هم بگم که اشکالات RE6 گیم‌پلی و ترسناک نبودن نبود. من توی نقد قشنگ توضیح دادم که همچین چیزی که اکثر طرفداران منتظرش بودن اصلا امکان پذیر نبود.
و اینکه اصلا لازم نیست روی بهترین و بدترین سناریوی RE6 بحث بشه :D چون همشون به یک اندازه تو ذوق زدن :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به خدا منم نگفتم مهمترین کاراکتر بازی لیونه. من فقط گفتم ازش خوشم میاد و از نظر من بهترین رزیدنت اویل شماره 4 هست. خوب طبیعی هم هست وقتی از یکی خوشت میاد از بازیشم خوشت میاد دیگه.
اما بیشترین چیزی که منو ناراحتم کرده طرفدارای لیونن که اصلاً پا پیش نذاشتن. راستش امیر حسین و havan هم به خاطر من اومدن اصلاً. من ازشون خواستم.
شاید اصلاً به خاطر همین طرفدارای بی بخار برم ببینم اصلاً حق با کیه. شاید واقعاً تو انتخابم اشتباه کردم. لزوماً همه چیز ظاهر نیست!
خب خواهر گرامی من بازی رو تموم کردم و اومدم تو تاپیک و گفتم کمپین طلایی مسخره، کمپین جیک افتضاح، کمپین کریس خوب (نظر شخصی)
بعد برگشتی گفتی داری لیون رو مسخره میکنی در صورتی که ما الان یک ساله داریم بهش میگیم طلایی (حالا کجای طلایی توهین حساب میشه معلوم نیست)
از روی داستان هم نشون دادیم که لیون بار داستانی مرتبطی با خط داستانی اصلی نداره. یعنی میتونی از معادله حذفش کنی و مشکلی پیش نمیاد. این چیزیه که ما همیشه میگیم ولی دوستان طرفداران لیون قبول نمیکنن و وقتی ازشون جواب میخواییم، پیداشون نمیشه. همین الان هم من کلی سوال پرسیدم و تاکید هم کردم از داخل بازی به من نشون بدین این چیزهایی رو که میگین که خب جواب ندادین.
صد بار هم به همه تو این تاپیک گفته شده برین پست اول که احد زحمتش رو کشیده (در مورد وسکر) بخونین و تا میتونین با امولاتور و هر چیز دیگه ای برین شماره های فرعی که حفره های داستانی رو پر میکنن رو بازی کنین که بازم هیچکس اینکارو نکرد.

به جرات میتونم بگم فقط احد و حامد و سینا و افراسیاب و من و نیما و تا حدودی هم ابوذر رفتیم اون قسمت ها رو بازی کردیم.
بعدش ندونسته وارد بحث میشین و نمیتونین دلیل بیارین و بیخود و بی جهت ناراحت میشین و میذارین پای بی منطق بودن ما.

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
خب خواهر گرامی من بازی رو تموم کردم و اومدم تو تاپیک و گفتم کمپین طلایی مسخره، کمپین جیک افتضاح، کمپین کریس خوب (نظر شخصی)
بعد برگشتی گفتی داری لیون رو مسخره میکنی در صورتی که ما الان یک ساله داریم بهش میگیم طلایی (حالا کجای طلایی توهین حساب میشه معلوم نیست)
از روی داستان هم نشون دادیم که لیون بار داستانی مرتبطی با خط داستانی اصلی نداره. یعنی میتونی از معادله حذفش کنی و مشکلی پیش نمیاد. این چیزیه که ما همیشه میگیم ولی دوستان طرفداران لیون قبول نمیکنن و وقتی ازشون جواب میخواییم، پیداشون نمیشه. همین الان هم من کلی سوال پرسیدم و تاکید هم کردم از داخل بازی به من نشون بدین این چیزهایی رو که میگین که خب جواب ندادین.
صد بار هم به همه تو این تاپیک گفته شده برین پست اول که احد زحمتش رو کشیده (در مورد وسکر) بخونین و تا میتونین با امولاتور و هر چیز دیگه ای برین شماره های فرعی که حفره های داستانی رو پر میکنن رو بازی کنین که بازم هیچکس اینکارو نکرد.

به جرات میتونم بگم فقط احد و حامد و سینا و افراسیاب و من و نیما و تا حدودی هم ابوذر رفتیم اون قسمت ها رو بازی کردیم.
بعدش ندونسته وارد بحث میشین و نمیتونین دلیل بیارین و بیخود و بی جهت ناراحت میشین و میذارین پای بی منطق بودن ما.

درود بر همرزمان قدیمی
واقعا راست گفتن هر آنکه ار دیده رود از دل برود
تونی جون(علی) من اسفندیارم نه افراسیاب لول=)) این بار دوم بودا!! ولی دلم واست تنگ شده بود

باز این مو طلایی:-& اومده رو بحث؟؟
آخه این بشر چی میخواد از این سری؟؟؟
مثل بختک افتاده رو رزیدنتت اویل، پا هم نمیشه!!

اصالت بازی از رزیدنت اویل 4 شوشته شد!!
اونم با قهرمان کردن یکی مثل مو طلایی
بخدا آوردن اسمش کفاره داره!

وسکر کجایی که رزیدنت اویلتو به فنا دادن!!
فقط یه چی:
آره اینجا داستانی داره...رفیقت که راس وا میستاده پاسگاه میخوابه...الکی فشار نیار لیون باشگاه نیس آخه
زیره پامون مچاله میشی تو پاسکاری آره...بجاش یکمی سنو هل بده بالا بجا فحش به ما برو گل بده بابا تو اون چار دیواری که هواتو داره چون اگه دسته وسکر بیوفتی میشی خراب و پاره! بهتر هیچ وقت نخوره تو گذرت به ما آسمون بالا تنها نقطه مشترک ما
وسکر بالاتر از اینه بشه درگیر قضیه نه میده تغییر عقیده تحت تاثیر بقیه تو یه دقیقه دریده مثه سگ هاری که به یه غریبه پریده
ما ها بهترینیم این طبیعت ماست اگه نمیفهمی بکنم اون شقیقتو باز!!
بله!!!!
اینجوریاس!!!!!!
b-)

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
سلام رفقا.
من نمیدونم مگه بازی قحطه که سر RE6 بحث میکنیم.
خانوم Fallen angel تجربیات من تو فروم ها تو دوستان و جاهای دیگه این رو نشون میده که کسایی که طرفدار لیان هستن 95 درصدشون به خاطر قیافه گوگولیش
و اون موهای طلاییش هست.اون 5 درصد هم که دلیلشون چیه خدا داند.
همین که شما میگی RE5 رو بخاطر اینکه لیان نبود نرفتم کاملا همه چیز رو مشخص میکنه.
به جز رزیدنت اویل 2 بقیه قسمت هایی که لیان توش حضور داشته یک داستان ضعیف داشتن و به قول تونی جون شاید RE2 هم دلیلش کلیر باشه که اینقدر از نظر داستانی قوی بود.
اما کریس:هرجایی که حضور داشته بازی داستان قوی داشته مثل -REMAKE-code veronica-RE1-RE5 دلیلش هم شخصیت پردازی فوق العاده کاملتر اون نسبت به لیان هست.
نمیدونم چرا اصرار دارن بگن لیان خیلی باهوشه.:-/تو قسمت 4 من حسابش از دستم در رفته که ایشون چقدر سوتی دادن و همچنین ایدا ایشون رو فریب داده.
جالب اینجاست که بازهم از ایدا ایشون دفاع میکنند.
از حرفام غلط برداشت نکنید.
شما اگه بری شماره های کلاسیک رو بازی کنی و 5 هم تموم کنی باور کن به حرفای ماها میرسی.

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
خب منم نظرمو بگویم!:d
شخصیت لیون کلا برام غیر قابل هضم بود...البته اگه شخصیت پردازی داشت!!!/:) تنها چیزی که من از این بشر دیدم خوشگلی خوش تیپی و ادای ادمای باحالو در آوردن بود! والبته اینکه چپ و راست میگفت Ada wait :d
تنها کار مهمی هم که تو این سری انجام داد فرار کردن از شهر راکون و نجات اشلی گراهام بوده که خب دستش درد نکنه زحمت کشید! کراوزر رو هم نتونست بکشه آخرش ایدا از خجالتش دراومد! کلا خیلی زحمت کشیده :d
در کل از شخصیت کریس بیشتر خوشم میاد اراده محکمی داره و تا کاری رو به اتمام نرسونه بیخیالش نمیشه.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
می بینم که دوباره بحث لیون اومده وسط :D به به :D
یادش بخیر این تاپیک و خاطراتش و بحث لیون و وسکر :D حالا که فکر می کنم می بینم دورانِ جاهیلیتم واقعا خیلی ابله بودم که جلوی وسکر با اون ابهت از لیون طرفدارای می کردم >:) :D

در کل نظر من در مورد re 6، هر سه تا کمپینش افتضاح بود البته من جیک ( یادگار وسکر عزیزم :x ) رو دوست داشتم :D نیدونم چرا :D فقط آیدا به نظرم خوب روش کار شده بود :D
وتمام :D

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
حرف از منطق میزنی. خیلی برام جالبه. من فقط یه چیز کوچک ازتون خواستم ولی جوابی تا حالا نگرفتم. میگم این چیزایی که بیوگرافی کردی نوشتی، اینکه دانشجوی برتر بوده و روشنفکر!!!! بوده رو یه جا توی بازی به من نشون بده من چشم و گوش بسته میپذیرم.

دوما، از صفحه اول این تاپیک شروع کن بیا جلو:
X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

اولین نظر سنجی بین کریس و لیون بوده. با اینکه لیون برد، ولی پست های اونایی که به لیون رای داده بودن رو قشنگ بخون.
پسرا هم معلومه برای چی از لارای جدید خوششون میاد. چی پیش خودت فکر کردی توی این یه مورد؟

از ویکیپدیا هم اطلاعات نیارین و اینجا نذارین. چرت و پرت زیاد مینویسه. یه جا نوشته پدر جیل ولنتاین بزرگترین دزد شهر راکون بوده و این استعداد جیل در باز کردن قفل ها با یک سوزن بدین خاطر است! اینا رو از کجاشون در میارن هنوز معلوم نشده.
این موضوعات رو توی بازی به من نشون بدین. درخواست کوچکیه.

آبروی RE از شماره 4 رفته و آبرویی نداره که بخواد به خاطر کمپین کریس بره. الان کسی حرف از گیم پلی و نبود ترس زد؟ مثل اینکه واقعا توهم میزنین. همه ما حالمون از RE6 به هم میخوره. اینو خوب درک کنین. اون بر میگرده به سلیقه که کی از کدوم کمپین خوشش اومده. اون دیگه بر میگرده به سلیقه که کی از کدوم کاراکتر خوشش میاد ولی واقعیات داستانی رو نقض ندید چون توانایی این کارو ندارین.

:))ابروی بازی از نسخه 4 رفته ولی نسخه 5 به
f***k
رفت من خودم بدم میاد از reمن بد وبدتر گفتم وگرنه من حتی به یه عنوان ipجدید خوب هم نمیدونم بعدشم من از ویکی پدیا چیزی در مورد گیم از این جای کوفتی نمیگیرم خیلی داغونه نسخه 1فقط به خاطر جیل تحت تاثییر قرار گرفت دوما کل کل بچه گانه نکنید من موضوع نگفتم که بهت نشون بدم من که الاف شما ها نیستم من نظر شخصیمو میگم دوما من هیچ کاری با بازیسنتر ندارم من کلی میگم مجبورم نیستم کاری که شما میگید انجام بدم به نظر من لیان شخصیت پردازی خوبی داره و من ازش خوشم میاد به هیچ کی هم مربوط نیست جه نظری در مورد بازی دارم از نظر من این سری دیگه مرده فدای$دوما چرا گیر دادین نسخه4 نسخه 1 و2 و3 چی اصلا قبول ندارین
تو تاپیکای ایران خیلی چیزا میگن غلط
من دعوا با کسی ندارم کسی هم نقل قول کنه بگه چرا از لیان خوشت بیاد اول از شخصیت پردازیش خوشم میاد دوما به کسی مربوط نیست کلا این بحث های بچگونه ول کنید بحث کردن ماله سایت مثل پردیس من کسی نقل قول کنه جواب نمیدم نظر همه محترم من نظر خودمو میگم کاری ندارم زیر نظرسنجی کریس و لیان چی کامنت نوشتن نقل قول کنه کسی جواب نمیدم از این بچه بازی های فرومی بدم میاد :|

---------- نوشته در 08:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

:))ابروی بازی از نسخه 4 رفته ولی نسخه 5 به
f***k
رفت من خودم بدم میاد از reمن بد وبدتر گفتم وگرنه من حتی به یه عنوان ipجدید خوب هم نمیدونم بعدشم من از ویکی پدیا چیزی در مورد گیم از این جای کوفتی نمیگیرم خیلی داغونه نسخه 1فقط به خاطر جیل تحت تاثییر قرار گرفت دوما کل کل بچه گانه نکنید من موضوع نگفتم که بهت نشون بدم من که الاف شما ها نیستم من نظر شخصیمو میگم دوما من هیچ کاری با بازیسنتر ندارم من کلی میگم مجبورم نیستم کاری که شما میگید انجام بدم به نظر من لیان شخصیت پردازی خوبی داره و من ازش خوشم میاد به هیچ کی هم مربوط نیست جه نظری در مورد بازی دارم از نظر من این سری دیگه مرده فدای$دوما چرا گیر دادین نسخه4 نسخه 1 و2 و3 چی اصلا قبول ندارین
تو تاپیکای ایران خیلی چیزا میگن غلط
من دعوا با کسی ندارم کسی هم نقل قول کنه بگه چرا از لیان خوشت بیاد اول از شخصیت پردازیش خوشم میاد دوما به کسی مربوط نیست کلا این بحث های بچگونه ول کنید بحث کردن ماله سایت مثل پردیس من کسی نقل قول کنه جواب نمیدم نظر همه محترم من نظر خودمو میگم کاری ندارم زیر نظرسنجی کریس و لیان چی کامنت نوشتن نقل قول کنه کسی جواب نمیدم از این بچه بازی های فرومی بدم میاد :|
با عرض معذرت غلط ویرایشی بود من از re6بدم میاد اشتباه گفتم reاینجوری ویرایش کردم چون بازیسنتر گیر داد تعداد کاراکتر های ویرایشت کمه

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,594
نام
Mehdi
آقا من اصلا داستان وسکر رو نمی دونستم، اینم آدم بوده :d :)) من فکر می کردم از اول کار این بوده پخش ویروس و ... نگو این بچه مثبت بوده :d
البته شایدم دقیق نگم، چون اول Remake (2011 میبینیم که وسکر هم کنار جیل و کریس هست :x واقعا خوشتیپه، در مقایسه با لیون RE2 من وسکر رو انتخاب می کنم ولی توی کل RE ها لئون RE6 خوشتیب ترین و زیباترین هست
نظرات دوستان هم مورد احترامه، من از کریس هم خوشم میاد، اصلا 5 رو بخاطر کریس من خیلی دوست داشتم و دارم ...

ولی نمی دونم چرا به جای اینکه کپکام ترمالی هاشو فقط روی بخش Jake انجام بده، روی این کریس بدبخت دیکته کرد :

راستی من توی چپتر دوم، اونجایی که توی سالن هستید، دقیقا بعد از اینکه جیک و شری خداحافظی می کنند و با هلیکوپتر میرند، اوئلین بار با کریس که ایدا رو یه لحظه می بینی، وارد سالن پایین میشی سه تا از این باس ها میاد خیلی سخته، آقا من بخاطر غول ها کلی تیر و مهمات از دست دادم، واقعا از نظر مهمات بخش کریس سخته تازه من Vetern میرم، چیکار کنم :d ?

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
درود بر همه دوستان که در غیاب من گل کاشتن >:d<

دوستان من میگم نظر سنجی عوض بشه و بشه
RE6 خوب یا بد
البته جواب از همین الان معلومه
ولی خب مشخص بشه چند چندیم

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
این میشا خیلی آشنا میزنه! نمیدونم ولی منو یاد یه نفر میندازه که fox داشت!!

ببینید کلا از این طلایی فقط همون طلایی مونده و اگه همون مو های طلایی رو نداشت شما ها عاشقش نمیشدشد و به جمع طلاییون نمیپیوستید
کلا من متنفرم از این طلایی به دلایل زیر
1 اصلا و ابدا جایی نداره تو بازی همیشه باید یه HOLDER به نام ایدا کنارش باشه این جملات رو قبلا گفتم بازم میگم
اگه ایدا نبود لیان تو همون راکون سیتی پودر شده بود
اگه ایدا نبود لیان توسط برکین اعظم خورده شده بود
اگه ایدا نبود لیان تو همون دهکده شماره 4 همون اوایل بازی با اون مو های طلایی توسط همون گانادو ها تیکه تیکه شده بود
اگه ایدا نبود بعد از قرار گرفتن انگل تو بدن لیان و اشلی جفتشون به درک میرفتن
اگه ایدا نبود لیان تو انیمیشن ها نمیتونست اونجور جولون بده
اگه ایدا نبود حتی تو فیلم آخر هم این لیانتون مرده بود
خلاصه اگه این ایدا نبود کلا این لیانتونم نبود
در کل این Lady in Red هستش که HOLDER جناب طلایی اعظمتون هستش

2 کلا همه اینایی که طلبه اون کاراکتر هستین و میگین مهمترین شخصیت تو بازیه اول برید داستان بازیو کامل از حفظ بشید (اگه نیستید پس جرات بحث کردنو به خودتون راه ندبد چون حوصله تکرار مکررات رو نداریم) بعد که حفظ شدید برید این لکه رو از داستان حذف کنید و بعد بیایید ببینید آیا تغییری تو داستان بازی به وجود اومده یا نه؟ مطمئنم خللی به داستان بازی وارد نمیشه

دلایل بعدی هم در ادامه صحبت های مهم و گهربارم بهتون میگم

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
بزرگترین اشتباهمون در گذشته این بود که لیان رو با وسکر مقایسه میکردیم:D لیان اصلا در حدی نیست که بیاد با وسکر مقایسه داده بشه :D تراول رو که با پول خورد مقایسه نمیکنن :D

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
بزرگترین اشتباهمون در گذشته این بود که لیان رو با وسکر مقایسه میکردیم:D لیان اصلا در حدی نیست که بیاد با وسکر مقایسه داده بشه :D تراول رو که با پول خورد مقایسه نمیکنن :D
والا بخدا!!!

این جملتو باید طلا گرفت زد سر تاپیک تا قبل ورود جاهلا ببینن شاید هدایت شن!!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

دقیقا همینیه که میگی
ولی الان کل کاراکتر ها رو گزاشتن یه طرف و طلایی رو گزاشتن یه طرف دیگه و میگن اون بهترینه!!
بله بهترینه تو بی اُورضگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر