بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
جهت اطلاع خدمتت باید عرض کنم..میکامی سازنده ی 0وremakeو1و2و3و4وcode veronica هستن
سازنده ی 5و6 هم دوتا قورباغه هستن و دارودستشون که حالا خیلی هم اسمشون قشنگه یادم نیس.

به یاد موندنی ترین لوکشن کل سری re..
13ts18j2f4837l5j5vgp.jpg

قورباغه یعنی چی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خودت تو پست شماره 9994 گفتی دیگه ادامه نمیدی منم قطعش کردم اگه میخوای ادامه بدی پس ادامه میدیم
ببین حمید من بدم نمیاد یه بازی خوب بسازه بدم نمیاد اویل خوبی ببینم بدم نمیاد خوش به حالم بشه ولی اینو بدون سیاست های این شرکت پول پرستی شده وقتی تو اویل 5 اومدن اونجوری داستانو و شخصیت اصلیو ترکوندن دیگه امیدی نداشته باش بتونن جمعش کنن نمونه سادشم اویل 6 همه فکر میکردن خوب از آب در بیاد ولی دیدی که خیلی ها تو همین سایت پشیمونن چرا خریدنش، من از این بابت از کپکام و سیاستش بدم اومده که کیفیت رو فدای کمیت کرده الانم به قول خودت پشیمونن ولی من اینو میدونم که حاضر نیستن از پولش بگذرن
ببین اینا اومدن خیلی خیلی ساده بازیو منحرف کردن چرا؟ چون خواستن به پول بیشتری برسن الانم که داره مث گاو 100 من شیرده بهشون سود میرسونه هیچ وقت نمیان اینو قطع کنن مطمئن باش اگه همین ریمک کردن ها هم براشون سود نداشته باشه اصلا دلشون اندازه یه ارزن به من و تو و امثالمون تو کل این دنیا نمیسوزه که بخوان مفتی مفتی برامون بازی بسازن
اگه هم نمیخوای ادامه بدی ازت خواهش میکنم جوابمو نده

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
جهت اطلاع خدمتت باید عرض کنم..میکامی سازنده ی 0وremakeو1و2و3و4وcode veronica هستن
سازنده ی 5و6 هم دوتا قورباغه هستن و دارودستشون که حالا خیلی هم اسمشون قشنگه یادم نیس.

به یاد موندنی ترین لوکشن کل سری re..
13ts18j2f4837l5j5vgp.jpg
:)) :)) :))
برای من فقط مهم اینه که لیون و جیل باشن. حالا هر کی میخواد بسازه :d چه قورباغه، چه تمساح :))

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
منظورم hiroyuki kobayashi و sasaki تهیه کننده و کارگردان. عکساشونو بچه ها قبل انتشار نسخه ی ننگین میزاشتن چطور متوجه نمیشی؟

حالا بخاطر این قضیه رفتم wiki متوجه شدم شینجی فقط کارگردانی نسخه ی 1 رو ریمیکش رو به عهده داشته و بقیه به عنوان تهیه کننده بوده .ولی من تو نسخه ی زیرو اسمی ازش ندیدم حالا چطور میگن که اونجا هم همکاری داشته؟ نمیدونم..
و تو 4 هم که نویسنده اس بخاطر همین هم هست که این نسخه یه بوهایی از اویلیت برده:d
برا خودم جالبه بخاطر همینه که اون نسخه هایی که میکامی نقشی توشون نداشته ارزش حتی دوبار بازی کردن رو ندارن.البته(به جز دو نسخه ی اوتبریک 1و2)
بعد اینکه دست میکامی از شاهکار خودش قطع شد این سری بازی جوون مرگ شد.. واقعا حیف.

میدونم منظورت چیه؟ میگم یکم احترام گذاشتن چیز بدی نیست از شخصیتت هم کم نمیشه :)

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
منظورم hiroyuki kobayashi و sasaki تهیه کننده و کارگردان. عکساشونو بچه ها قبل انتشار نسخه ی ننگین میزاشتن چطور متوجه نمیشی؟

حالا بخاطر این قضیه رفتم wiki متوجه شدم شینجی فقط کارگردانی نسخه ی 1 رو ریمیکش رو به عهده داشته و بقیه به عنوان تهیه کننده بوده .ولی من تو نسخه ی زیرو اسمی ازش ندیدم حالا چطور میگن که اونجا هم همکاری داشته؟ نمیدونم..
و تو 4 هم که نویسنده اس بخاطر همین هم هست که این نسخه یه بوهایی از اویلیت برده:d
برا خودم جالبه بخاطر همینه که اون نسخه هایی که میکامی نقشی توشون نداشته ارزش حتی دوبار بازی کردن رو ندارن.البته(به جز دو نسخه ی اوتبریک 1و2)
بعد اینکه دست میکامی از شاهکار خودش قطع شد این سری بازی جوون مرگ شد.. واقعا حیف.
دوست عزیز

استاد میکامی خالق سری رزیدنت اویل هستند

ایشون یک نابغه هستند, بدون استاد رزیدنت اویل به این بزرگی‌ نمی‌شد.

آخرین ویرایش:

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
بله دیگه. لیون فقط چشمش دنبال همیناست دیگه :( اصلاً پیش خودش نمیگه یه نیم نگاهیم اینورا بندازم :d شما که عشق کلیری پس چرا عکس عزیزتر از جان ما رو گذاشتی برا آواتارت :d

چشم ما پاکه
واسه خاطراتش میگم...

the best dante

کاربر سایت
Aug 14, 2012
31
نام
حامد
سلام برو بچ اویلی !:d
ب خدا رزیدنت اویل 6 خیلی ام خوبه نمیدونم چرا ازش بدتون میاد .........:-/
راسی هیچ اویل جدیدی ساخته نمیشه؟
من ک ترجیح میدم درباره ی استیو و کلیر باشه :x

the best dante

کاربر سایت
Aug 14, 2012
31
نام
حامد
سلام
-کسی نگفت اویل 6 بده فقط یخورده یفتضح الافتضاحه:-b...
-فعلا که نه ... از طرف سازنده هاش چیزی از نسخه ی بعدی نگفتن آخه تازه 6 رو دادن بیرون اما رولوشن تو راهه تاریخ انتشارش هم 31 اردیبهشته برای همه ی کنسولای نسل حاضر از جمله pc
-استیو که فکر نکنم .. ولی کلر احتمالش بالاس چون در غیر این صورت دیگه شورش درمیاد...

...... چی بگم والله من ک از همون اول اویل باز بودم هیچ چیز بدی توی اویل 6 پیدا نکردم :-/
در ضمن چرا استیو نشه اگه سازنده ها یکم فکر کنن میفهمن اگه استیو برگرده داستان بازی خیلی سینمایی میشه:d
تازه خیلی ام بعید نیس مگه یادتون نمیاد وسکر اخر کد ورونیکا چی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d
یا همین ک همه ی دنیا جیکو با استیو اشتباه گرفتن .......;)
شاید همه ی اینا نقشه بوده ک سازنده ها بفهمن فنا هنوز ب فکر استیو هستن یا نه.....:d
کلا کاپکوم علاقه زیادی ب زنده کردن شخصیت های مرده داره...... مثلا همین ایدا مگه تو اویل 2 نمرده بود؟؟؟؟؟؟؟؟b-)

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,623
...... چی بگم والله من ک از همون اول اویل باز بودم هیچ چیز بدی توی اویل 6 پیدا نکردم :-/
در ضمن چرا استیو نشه اگه سازنده ها یکم فکر کنن میفهمن اگه استیو برگرده داستان بازی خیلی سینمایی میشه:d
تازه خیلی ام بعید نیس مگه یادتون نمیاد وسکر اخر کد ورونیکا چی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d
یا همین ک همه ی دنیا جیکو با استیو اشتباه گرفتن .......;)
شاید همه ی اینا نقشه بوده ک سازنده ها بفهمن فنا هنوز ب فکر استیو هستن یا نه.....:d
کلا کاپکوم علاقه زیادی ب زنده کردن شخصیت های مرده داره...... مثلا همین ایدا مگه تو اویل 2 نمرده بود؟؟؟؟؟؟؟؟b-)
نخیر Ada Wong نمرده بود !! شما که اویل بازی , از شما بعیده !
RE6 یکم فقط مزخرف هست . یعنی بود نبودش اصلا مهم نیست :-&
دیگه بیشتر از RE6 سینمایی میخوای بشه ؟؟؟
کی گفته همه دنیا جیک رو با استیو اشتباه گرفتن ؟؟؟؟:-s

بله خب اینم امکان داره #:-s

the best dante

کاربر سایت
Aug 14, 2012
31
نام
حامد
نخیر Ada Wong نمرده بود !! شما که اویل بازی , از شما بعیده !
RE6 یکم فقط مزخرف هست . یعنی بود نبودش اصلا مهم نیست :-&
دیگه بیشتر از RE6 سینمایی میخوای بشه ؟؟؟
کی گفته همه دنیا جیک رو با استیو اشتباه گرفتن ؟؟؟؟:-s

بله خب اینم امکان داره #:-s

دوست عزیز خودم میدونم ک ایدا نمرده بود ...... خب میگم برا استیو هم ممکنه همین اتفاق بیفته
ممکنه اصن نمرده باشه (درست مث ایدا )
اصن اگه مرده چ دلیلی دلشت ک خاطراتشو دوباره تو دارکساید بگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ویاد فنا بیارن ک استیوی هم بوده.......( البته این دلیلم قانع کننده نیس:d)
دوستان اویلی ی کم ب این قضیه بفکرید...... ب نظرم ارزشش و داره! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر