بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چون داره توی DMC نشون میده میتونه دوباره بازی رو زیبا تجویل بده احتمالا روی Re هم کارایی می کنه
احیانا متوجه هستی که DmC رو استودیو انگلیسی Ninja theory میسازه نه کپکام با هشتصد نفر آدم؟!:-/
فعلا بیخود گمانه زنی نکنید. دست کم 2 سال دیگه خبر RE بعدی میاد. کپکام همین الان مشغوله و هنوز کارش با شماره ششم تموم نشده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یک درصد فکرکن این اتفاق نیوفته:d
فقط خواهشا براي اينكه تاپيك از بحث اصلي خودش منحرف نشه در اين مورد حدس و گماني نزنيد و چيزي رو اعلام نكنيد.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,698
silenthill1.jpg

silenthill2.jpg

silenthill3.jpg

silenthill4.jpg

silenthill5.jpg

silenthill6.jpg

silenthill7.jpg

silenthill8.jpg

silenthill9.jpg

silenthill10.jpg

=))=))=))
اگه درست لود نمیشن تو پروفایل بهم بگین

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
آقا هنوز تو کف شاهکاره!!! اویل شیشیم دوستان از امید به هفتش میگن!!!!!
راستی به نظر من خود شینچی میتونه این سبک رو نجات بده فقط کاشکی بازیش تو همین نسل باشه کسی خبر نداره ازش؟

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
راستی به نظر من خود شینچی میتونه این سبک رو نجات بده فقط کاشکی بازیش تو همین نسل باشه کسی خبر نداره ازش؟
والا اطلاعات چنداني كه نداده فقط به يه سري مصاحبه بسنده كرده كه اونا رو هم حميد تو آخرين بخش بيوگرافي بهشون اشاره كرد. فقط ميدونيم كه اسم پروژه Project Zwei هستش و داره تو استوديوي شخصي خود استاد به نام Tango گسترش پيدا ميكنه و ناشر بازي Bethesda هستش. هنوز در مورد كنسولي كه بازي روش عرضه ميشه حرفي زده نشده اما به احتمال زياد براي 360 و PS3 هستش و قراره يك عنوان كامل و Survival Horror را به ارمغان بياره.
چندي پيش هم اعلام شد كه طراح مراحل بازي همون طراح مراحل resident evil remake هستش و براي همين احتمال ميره كه با عنواني شاهكار رو به رو باشيم.
اينم يه عكس از اتمسفر بازي:

large1.jpg

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
والا اطلاعات چنداني كه نداده فقط به يه سري مصاحبه بسنده كرده كه اونا رو هم حميد تو آخرين بخش بيوگرافي بهشون اشاره كرد. فقط ميدونيم كه اسم پروژه Project Zwei هستش و داره تو استوديوي شخصي خود استاد به نام Tango گسترش پيدا ميكنه و ناشر بازي Bethesda هستش. هنوز در مورد كنسولي كه بازي روش عرضه ميشه حرفي زده نشده اما به احتمال زياد براي 360 و PS3 هستش و قراره يك عنوان كامل و Survival Horror را به ارمغان بياره.
چندي پيش هم اعلام شد كه طراح مراحل بازي همون طراح مراحل resident evil remake هستش و براي همين احتمال ميره كه با عنواني شاهكار رو به رو باشيم.
اينم يه عكس از اتمسفر بازي:

large1.jpg

آره امیر جون مرسی
اینا رو میدونم تو سایتش رفتم
منظورم همون پلت فرماش بود که ایشالله واسه همین کنسولای این نسل بیاد که ما فعلا پول نسل بعدو نداریم!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
منظورم همون پلت فرماش بود که ایشالله واسه همین کنسولای این نسل بیاد که ما فعلا پول نسل بعدو نداریم!
خوب طبق شواهد كه 100% بازي براي همين نسل هست و تو همين سال جاري رو PS3 و Xbox 360 عرضه ميشه از اين لحاظ شكر خدا جاي نگراني نيست:d

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,698
شما به re7 فکر میکنین ماهم هنوز منتظر 2 فروردینیم.این عدالته؟!!!یاچی؟!!!:|
چیز جدیدی نیست که داری شلوغش میکنی:|
پی سی باز جماعت از همون اول در چشم کمپانی ها هویج هم حساب نبوده:D
پ.ن:هر کی بیاد دوباره اینجا دعوا راه بندازه که "شما جماعت پایرت خورید دو قورت و نیمتون هم باقیه" الهی زامبی و Ganado و majini و J'avo و... بریزن تو خونش:D

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
بیخیال باو. حالا همچین چیز شاخی هم نیست که انتظار کشیدن براش ارزش داشته باشه

به هر حال.من اعتراض دارم.کمپانی ها باید ماهارو هم آدم حساب کنن.ایکس باکس و پی اس تری ندارم ولی خوب دل که دارم:|
منم مثل شمام.:cool:
خوبه.هم صنفیم.صنف همیشه منتظران
چیز جدیدی نیست که داری شلوغش میکنی:|
پی سی باز جماعت از همون اول در چشم کمپانی ها هویج هم حساب نبوده:biggrin1:
پ.ن:هر کی بیاد دوباره اینجا دعوا راه بندازه که "شما جماعت پایرت خورید دو قورت و نیمتون هم باقیه" الهی زامبی و Ganado و majini و J'avo و... بریزن تو خونش:biggrin1:
برای من جدیده آخه.تا حالا این همه مدت واسه یه چیز صبر نکرده بودم.دقیقا دارن چیکار میکنن؟سطح انتظارات من رفته بالا.امیدوارم یه چیزی از توش در بیاد:|

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
به هر حال.من اعتراض دارم.کمپانی ها باید ماهارو هم آدم حساب کنن.ایکس باکس و پی اس تری ندارم ولی خوب دل که دارم:|

خوبه.هم صنفیم.صنف همیشه منتظران

برای من جدیده آخه.تا حالا این همه مدت واسه یه چیز صبر نکرده بودم.دقیقا دارن چیکار میکنن؟سطح انتظارات من رفته بالا.امیدوارم یه چیزی از توش در بیاد:|

call of رو سوم شخص کن جای دشمناش هم جکوجونور بذار:|میشه re6:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر