بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
دوستان یه سوال،
تا قبل از RE6، لیون و کریس هیچ جا همدیگه رو دیدن تا حالا؟ یه سوالی بود که برای دوستان پیش اومد منم اینجا مطرح کردم.
من خودم که میگم مسلما دیدن.
نه علی جان , اولین ملاقاتشون تو RE6 بوده .
البته لیان در مورد کلر با کریس یک بار در تماس یود:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نه علی جان , اولین ملاقاتشون تو RE6 بوده .
البته لیان در مورد کلر با کریس یک بار در تماس یود:d
خب ببین حسین جان توی RE5 وقتی کریس به ماشین های گروه میرسه، به مرکز فرماندهی رادیو میزنه و میگه مردم اینجا شبیه گانادوهایی رفتار میکنن که کندی گزارش داده بود. اینا حتما باید یه ملاقات هر چند کوتاه هم داشته باشن.
البته من RE6 رو بازی نکردم به خاطر همین نمیدونم کریس و لیون وقتی همدیگه رو میبینن، یه آشایی بروز میدن یا نه:d

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خب ببین حسین جان توی RE5 وقتی کریس به ماشین های گروه میرسه، به مرکز فرماندهی رادیو میزنه و میگه مردم اینجا شبیه گانادوهایی رفتار میکنن که کندی گزارش داده بود. اینا حتما باید یه ملاقات هر چند کوتاه هم داشته باشن.
البته من RE6 رو بازی نکردم به خاطر همین نمیدونم کریس و لیون وقتی همدیگه رو میبینن، یه آشایی بروز میدن یا نه:d

درود
فکر نکنم در واقع نیازی هم نبوده که اینا با هم ملاقات داشته باشند، تو یکی از فایل‌های همین RE6 (اگر اشتباه نکنم) خونده بودم که این‌ها قبلاً با هم برخورد فیس تو فیس نداشتند و همون طور که حسین اشاره کرد رابط بین این دو نفر کلر بوده، پس این به این معنا نیست که همدیگرو موقع ملاقات نشناسند.

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
این آلبرت وسکر انگار ارث کسی رو خورده !!
خب مهمه دیگه ! حالا محمد تو میگی مهم نیست خب لابد تو چیزی دیدی تو بازی که من و علی و .... ندیدیم .
نظر شخصی فرق داره با واقعیت داستان
1 سال پیش 2 نفر بودن که لیان رو مهمترین کاراکتر میدونستن , دلایلشون رو هم اگه خواستید میارم !!! پستاشون هنوز موجوده !
حرفای امروز تو محمد , دقیقا مثل حرفای 1 سال پیش اوناس
خوشت بیاد یا نیاد رزیدنت اویل = آلبرت وسکر
قشنگ انداختی!ممنونم که موجبات خنده و شادی مارو هم فراهم کردی!
اصن شما برو وسکرو بپرست!کیه که اعتراض کنه!والا
خب از دید من مهمترین شخصیت رزیدنت ایول پدر و مادر اسپنسر هستن. چون اگر اونا نبودن، اسپنسری نبود تا بیاد وسکری تولید کنه!
میپسندم:d
فک کنم کریس گفته بودش که تو گزلرش کندی.
په احتمالا برخوردی نداشتن:d
.........
راستی حالا که موقعیتش پیش اومد میگم کسی میدونه re6 کی واسه pc میاد؟ماروهم در جریان بذاره
با تشکر!

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,700
راستی حالا که موقعیتش پیش اومد میگم کسی میدونه re6 کی واسه pc میاد؟ماروهم در جریان بذاره
با تشکر!
2013 :|
تاریخ دقیقش معلوم نیست:|
من این کپکام رو آخرش جر میدم:|
اینقدر طولش میدن بعد یه پورت افتضاحی میزنن در حد Dark Souls :|

آخرین ویرایش:

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد

نه هیچ آشنایی نمیدن
یعنی وضعیت اونجا سر یه دختر (ائنا که بازی کردن میدونن) خیلی حساسه
خاک تو سر کپکام که همشو خراب کرد...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
در بازی قدرت ضعیف همیشه پایمال خواهد شد
حالا بخواد اسپنسر چروک باشه یا بخواد لیان باشه یا بخواد کریس باشه وقتی برای نابود کردن و ترکوندن باشه اونی برندس که قدرت مطلق رو داره و وسکر کبیر تا جایی که تونست تو بدست آوردنش پیش رفت

بارها این بحث ها تکرار شده بارها جواب ها داده شده
ولی اینو بدونید یه مشکلی که تو قانع نکردن همدیگه داریم اینه که اطلاعاتمون به قدر کافی کامل نیست و نمیتونه طرف مقابلو کامل قانع کنه
الان تو همین بحث 1-2 صفحه آخر
یکی داره از دید داستان بازی به قضیه نگاه میکنه (که این ریزبین بودن خیلی مهمه!) یکی دیگه داره به داستان از زاویه real life نگاه میکنه (که خودش خیلی نکته مهمیه) به خاطر همینه تناقضات تو بحثاشون وجود داره و نمیتونن همدیگه رو قانع کنن
حوضتون باید مشخص بشه یا واقعیت یا داستان
در مورد اطلاعات هم خطاب به همه میگم برید تو همین تاپیک و سایت رزیدنت اویل دات آی آر اطلاعات به درد بخوری هست که سطح دانشتونو تو بازی بالا میبره بعد بیایید تخصصی برخورد کنید

جفتتون هم مسلک من تو لُژ هستین پس نمیخوام بینتون ناراحتی پیش بیاد و جانب داری نکردم

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
آقا تو گیم اسپات یه فروم بود که کاربرا خواسته بودند نقد و نمره اویل 6 دوباره بررسی بشه و خلاصه نمره تغییر کنه
یکی از کاربرا اومده بود گفته بود موافقم واسه ری ویوو و بایذ نمره از 4.5 به 3 تغییر پیدا کنه:>

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
دوستان این انیمیشن رزیدنت اویل جدید damntion ماجراهای قبل اویل 6 است. یعنی منظورم اینه که قبل تموم کردن اویل 6 اونو میشه دید؟

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
بالاخره دمنیشن رو دیدم
لیکرهایی که توسط انسان کنترل میشن:|
اون لیکر های درنده و خونخوار اویل2 که کابوس کلر و لئون بودن حالا شدن حیوان دست آموز بشر
دست کاپ کوم درد نکنه...

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
آقا تو گیم اسپات یه فروم بود که کاربرا خواسته بودند نقد و نمره اویل 6 دوباره بررسی بشه و خلاصه نمره تغییر کنه
یکی از کاربرا اومده بود گفته بود موافقم واسه ری ویوو و بایذ نمره از 4.5 به 3 تغییر پیدا کنه:>
قراره رزیدنت اویل جدید اسمش Resident Evil : Modern Warfare باشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر