بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Miracle of Sound Sends Up Resident Evil 6 In Song - News - www.GameInformer.com

دوستان یکی یه آهنگ خونده درباره ی RE6 و از QTE ها انتقاد کرده. آپلودش کردم، حجمش خیلی کمه، گوش کنین خیلی باحاله! :D Hilarious! =))

Download mzaf_4472958087438739951.aac.m4a

When you start to play Resident Evil 6
YOU HAMMER THE BUTTONS AND WIGGLE THE STICKS!!
To punch or to shoot or to jump or to kick
YOU HAMMER THE BUTTONS AND WIGGLE THE STICKS!!

I’m screaming at Leon because he’s so thick
His spatial awareness is that of a brick
The camera keeps jerking it’s making me sick
SO HAMMER THE BUTTONS AND WIGGLE THE STICKS!!!

What’s with these controls are they taking the Mick?
NO HAMMER THE BUTTONS AND WIGGLE THE STICKS!!!
Just give me some options, a tactic to pick!
NO HAMMER THE BUTTONS AND WIGGLE THE STICKS!!!!

These damn QTEs happen too bloody quick
I’m tired of shaking the analogue stick
IF THE CAMERA KEEPS JERKING I’M GONNA BE SICK!!!
SO HAMMER THE BUTTONS AND WIGGLE THE STICKS!!!!
HAMMER THE BUTTONS AND WIGGLE THE STICKS!!!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,593
نام
Mehdi
برو بچ بیایید این تایپیک رو یه نظرسنجی بذاریم RE 5 Vs Re 6

خب باید قبول کرد با قبلی ها ( کلاسیک ) نمیشه با 4 هم که جناب استاد بودند و توی 5 و6 فقط وجه مشترکی بنام گند زدن رو حس می کنیم

پس از این به بعد Re 5 Vs Re 6 :d

تصویب شد ؟

کسی اصلا توجه هم نکرد :d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
به به این Lost in nightmares عجب چیزیه:x آدم دلش نمیاد جلو بره یه وقت زود تموم نشه:d اون اولش آدم فکر می کنه ریمیک 1 هست.
این Desperate escape هم به باحالی LIN هست یا نه؟:-/

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
به به این Lost in nightmares عجب چیزیه:x آدم دلش نمیاد جلو بره یه وقت زود تموم نشه:d اون اولش آدم فکر می کنه ریمیک 1 هست.این Desperate escape هم به باحالی LIN هست یا نه؟:-/
به گرد وخاکLINهم نمیرسه!خیلی بیخود فقط باید بری جلو ازLINبیشتر زمان برای تموم کردنش نیاز داری.برای کامل ترشدن داستان برات تمومش کن!---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------بچه هاکارگردان اینLost In The Nightmareکیه؟به نظرم واقعا اینdlcرو زیبا ساخته،هم ترس توش هست هم معما

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,633
به گرد وخاکLINهم نمیرسه!خیلی بیخود فقط باید بری جلو ازLINبیشتر زمان برای تموم کردنش نیاز داری.برای کامل ترشدن داستان برات تمومش کن!

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

بچه هاکارگردان اینLost In The Nightmareکیه؟به نظرم واقعا اینdlcرو زیبا ساخته،هم ترس توش هست هم معما
همون جان تاکوچی

mapmehr

کاربر سایت
Nov 23, 2006
69
نام
محمد علی
الان که نمیشه درمورده بازی حرف زد.. بعضیا که با پی سی بازی میکنن به قول دوستان نمیخوان که جذابیتش از بین بره براشون .. و بعضیا هم رو ایکس باکس هنوز کامل بازی نکردن از جمله خودم .. هنوز کمپین جیک و آدا رو نبردم...

ب
بابا هنوز تموم نکردی تو 360
بجنب دیگه...
راستی
jousha به چه معناییه؟
اگه دوست داری بگو

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
عرض کنم که داشتم تریلر اول RE6 رو میدیدمم. لازم میدونم که دوباره این جملم رو بگم که کپکام استاد ساختن تریلر هست :D

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اصلا حسی نسبت به بحث کردن ندارم، قطعا شماها هم اینطورین. من زیاد از گیم‌پلی ناراضی نیستم، ولی داستان دیگه خیلی تو ذوق زد. اصلا مشخصه که نویسنده گذشته رو در نظر نگرفته. همین داستان بود که سوژه‌ای واسه بحث کردن توی این تاپیک بود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
کپکام دست به کار ساخت remake نسخه دوم بازی شده و نظر صفحه فیس بوق و نظر سنجی هایی رو هم راه اندازی کرده و قرار داده . اولین نظر سنجی مربوط به دوربین بازی است.
1.دروبین کلاسیک و کند و اتمسفر ترسناک 2.- دوربین از شانه مانند re 4 ,5,6 . 'گزینه 3 یک دوربین جدید به غیر از این دوربین ها
صفحه فیس بوق

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کپکام دست به کار ساخت remake نسخه دوم بازی شده و نظر صفحه فیس بوق و نظر سنجی هایی رو هم راه اندازی کرده و قرار داده . اولین نظر سنجی مربوط به دوربین بازی است.
1.دروبین کلاسیک و کند و اتمسفر ترسناک 2.- دوربین از شانه مانند re 4 ,5,6 . 'گزینه 3 یک دوربین جدید به غیر از این دوربین ها
صفحه فیس بوق
آها این شد یه چیزی.
دوستان میشه روی این بحث کرد.
به نظر شما کدوم بهتره؟ مسلما کلاسیک ولی با این حال دیدن راکون سیتی و مکان های آشنای قدیمی از زاویه روی شونه هم میتونه گزینه خوبی باشه ولی امیدوارم هر دو نوع دوربین رو بذارن
گزینه 3 یک دوربین جدید به غیر از این دوربین ها
اول شخص؟ ایزومتریک؟ کاکپیت؟

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
منم دوست دارم قابلیت سوئیچ بین هر دو دوربین باشه. چون دوربین اصلی از قبل طراحی شده ست، پس فقط زحمت طراحی دوربین جدید میوفته گردن کپکام.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
[/COLOR]من بدم نمیاد که دوربین بازی کلاسیک شه اما به نظرم در این نسل این دوربین بدرد نمیخوره کپکام باید دوربین رو مثل4یا5بکنه کاراکترهاش رو ضعیف کنه طوری که زامبی ها کشتنشون سخت بشه اما کاراکتر به راحتی از پا در بیاد صحنه های سینمایی کمتربشن(مانندDead Space)تفنگ های کمی در بازی باشن که پیدا کردنشون سخت باشه ومهمات براشون پیدا کردن از اون سخت ترباشه،اتاق سیو برگرده چکپوینت حذف بشه،درجه سختی های مختلف برای بازی وجود داشته باشه تا همه بتونن با بازی ارتباط برقرار کنن وپایان اون رو ببینن واز همه مهم تر پازل ها و معماها به بازی برگرده اما به گونه ای که کمی ساده تر باشن.(ماشاالله گیمرهای این نسل نمیدونند معما چجور نوشته میشه فقط میکشن میرن جلو:|)خلاصه یه چیزی باشه مثلRE remakeاما از نوع دوربین نسخه4

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من می ترسم اگه به گزینه سوم رای بدم کپکام بزنه بازی رو FPS بکنه. گزینه کلاسیک خوبیش اینه که وقتی کلاسیک بسازن نمی تونن رو اکشن زیاد بیش از حد مانور بدن و به ناچار المانای کلاسیک توش پر رنگ می شه.
من تازگی lost in nightmare رو بازی کردم بازی دوربین کلاسیک هم می شد منتها نشونه گیری مدرن می موند و در کل بازی کردن اونطوری خیلی سخت میشد(یه چیزی از Original mode اویل 2 هم سخت تر) از طرفی قبول دارم قفل کردن رو دشمنا موقع نشونه گیری تو نسلای جدید چندان خوشایند نیست و حس خوبی نداره.اگه میشد دوربین بازی کلاسیک باشه و در حالت نشونه گیری switch بشه به حالت اویل 4 خیلی خوب می شد.
هر چند ما به یه چیزی در حد lin کاملا راضی هستیم.بازی نوآوریهای جالبی هم داشت(من اون جاییش که باید 4 تا از اون غول خفنا رو تو تله مینداختیم غول سومیه تو تله ای که داشت عمل می کرد خفتم کرد اما در عین خوش شانسی تله به تیغ سلاخیش برای چند ثانیه گیر کرد و تو همون مدت کوتاه غول چهارمی هم تا نزدیکی تله اومد و به اندازه ای که تله بکشتش داخل شد و منم از تله در رفتم.به این ترتیب اصلا به تله ی چهارم نیاز نشد:-o با دیدن این چنین اتفاق نادری تا یه مدت عین خر ذوق زده بودم و عر عر می کردم:d)
فقط lin بدیش این بود که آیتمای کلیدی معما رو به طور خودکار استفاده می کرد و سیستم نگهداری آیتماش کلاسیک نبود(ما به سیستم inventory شماره چهارم هم راضیم(اصلا گذاشتن آیتم کلیدی تو اون سیستم خیلی جالب میشه.))
در کل همین که بازیش کو آپ نداشته باشه باس کلامونو بندازیم هوا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر