بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اه اه این چه آشغالی بود
آقا دمو جدید با توجه به اینکه بازی چیزی تا عرضه رسمیش نمونده
افتضاح بود خیلی بد بود خیلی :-&
یعنی بدتر از دموی اول هست؟
یه خورده توضیح بده روشن شیم افشین جون

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
فقط همینو بگم که مطمئنم Damnation خیلی خیلی،بهتر و جذابتر از اویل6هست و خواهد بود!
ما که بسی لذت بردیم.همقطارامونم همینطور.
این همه به کپکام غر زدیم و بدشو گفتیم،اما اینجا باید بگیم دمت گرم کپکام!=d>

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
فقط همینو بگم که مطمئنم Damnation خیلی خیلی،بهتر و جذابتر از اویل6هست و خواهد بود!
ما که بسی لذت بردیم.همقطارامونم همینطور.
این همه به کپکام غر زدیم و بدشو گفتیم،اما اینجا باید بگیم دمت گرم کپکام!=d>

محمد اون فیلم هست این بازی کپکام یک کار اشتباهی که داره میکنه اینه که یک چیزیو خیلی داره بزرگ میکنه دیگه! الان رزیدنت اویل 6 نکته مهمش رابطه ی بین ایدا و لیان هست که چطور پیش میره و چطوری تو سرنوشت کرکتر ها این رابطه تاثیر میزاره! تو طول بازی دمنیشن هم همینطور دیجنریشن هم به نوعی روی لیان و کلر تمرکز داشت. پس بقیه کرکتر ها چی میشن؟ چرا باید تمام اونا نادیده گرفته بشن فقط به خاطر اینکه فن های از رابطه های احساسی بین لیانو ایدا خوششون میاد؟ مگه فیلم هندی هست رزیدنت اویل؟!!! الان دمنیشن هرچقدر هم که قشنگ باشه تمرکز اصلی روی رابطه بین لیان و ایدا هست اصلا دمنیشن مقدمه ی بود برای رزیدنت اویل 6! فکر کردید چرا قیافه ی لیان نسبت به تریلر 2010 دمنیشن عوض شد؟!!! اینها همه تبلیغاتی هست برای فروش هرچه بیشتر رزیدنت اویل 6! من واقعا از کپکاک انتظار نداشتم که تو دمنیشن هم روی یک لیان تمرکز کنه و بقیه شخصیت هارو بندازه بیرون! یعنی ربکا بیلی داستان ناگفته ندارن ؟ واقعا کپکام اینجا یک طرفه عمل کرد.

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
محمد اون فیلم هست این بازی کپکام یک کار اشتباهی که داره میکنه اینه که یک چیزیو خیلی داره بزرگ میکنه دیگه! الان رزیدنت اویل 6 نکته مهمش رابطه ی بین ایدا و لیان هست که چطور پیش میره و چطوری تو سرنوشت کرکتر ها این رابطه تاثیر میزاره! تو طول بازی دمنیشن هم همینطور دیجنریشن هم به نوعی روی لیان و کلر تمرکز داشت. پس بقیه کرکتر ها چی میشن؟ چرا باید تمام اونا نادیده گرفته بشن فقط به خاطر اینکه فن های از رابطه های احساسی بین لیانو ایدا خوششون میاد؟ مگه فیلم هندی هست رزیدنت اویل؟!!! الان دمنیشن هرچقدر هم که قشنگ باشه تمرکز اصلی روی رابطه بین لیان و ایدا هست اصلا دمنیشن مقدمه ی بود برای رزیدنت اویل 6! فکر کردید چرا قیافه ی لیان نسبت به تریلر 2010 دمنیشن عوض شد؟!!! اینها همه تبلیغاتی هست برای فروش هرچه بیشتر رزیدنت اویل 6! من واقعا از کپکاک انتظار نداشتم که تو دمنیشن هم روی یک لیان تمرکز کنه و بقیه شخصیت هارو بندازه بیرون! یعنی ربکا بیلی داستان ناگفته ندارن ؟ واقعا کپکام اینجا یک طرفه عمل کرد.

حمید،اگه نمیگفتی من همچنان فکر میکردم دمنیشین بازیه!!!:p
نکته ی قوی تو دمنیشن بازگشت به ریشه هاست.اون حس ترسی که تو اویل های کلاسیک داشتیم.اون جذابیت و گیرایی که تو کلاسیک ها میدیدیم.رازآلود بودن سری کلاسیک تو این انیمیشن به وضوح دیده میشه.و این مربوط میشه به داستان.ربطی نداره که فیلم باشه یا بازی.اینا مهمن.وگرنه فیلم رزیدنت اویل هم مثلا ترسناکه!!!
راجع به رابطه ها هم فعلا با شری و جیک حال کنید!تا بقیه!حتما شری مهمتر بوده که تو6 اوردنش!حرف نگفته زیاد داره شری!!!=))
بازی اینقدر بی صاحاب شده که شری اوردن،بعد تو ناراحتی که چرا تو انیمیشن به لیون و ایدا چسبیدن؟!!!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
اینجوری که گوینده لیان امروز تو مصاحبه اش گفت
دمنیشن یه Prequel برای رزیدنت ایول 6 حساب میشه
در واقع گفت که نقش لیان به خاطر پایان دمنیشن تغییر می کنه و از یه Protector به یه قهرمان زجر کشیده تبدیل میشه !!!!!!
---
بازی چرا لیک نمیشه پ؟
امیدوارم خیلی بهتر از این دمو آخر باشه وگرنه باید منتظر امتیاز های 5 و 6 باشیم !!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب منم Damnation رو دیدم.
داستان صفر. فقط آخرش یه کوچولو داشت. اما:
فوق تخیلی، آبکی، آبگوشتی، آب دوغ خیاری، هر چی رسما تخیلات بودن چپونده بودن توی فیلم.
فقط اینکه ایدا تحت تعقیب هست و اون یار که مثل وسکر نشسته بود پشت مانیتور شاید یه چیزی بهمون بده

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
فقط اومدم بگم من تا بازی رزیدنت اویل 6 واسه پی سی بیاد و تمومش نکنم تو این تاپیک نمیام از کمیک کان به اون طرف هم دوستام میدونن که حضور من خیلی خیلی کم رنگ شده تو تایپک برای اسپویل نشدن بازی. هیچ مسیجی رو نمیخونم حتی اگه اسپویل نباشه همه میره برای وقتی بازی برای PC اومد و تمومش کردم. خداحافظ تا اون موقع! برید خدا رو شکر کنید که تویتر ندارید اگه نه سیل اسپویل راه افتاده ... ویدئو غول آخر سناریو لیان و هلنا رو تو YT گذاشتن من که ندیدم مراقب خودتون باشید ... Bye for Now

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود بر همگان
فقط اومدم بگم من تا بازی رزیدنت اویل 6 واسه پی سی بیاد و تمومش نکنم تو این تاپیک نمیام از کمیک کان به اون طرف هم دوستام میدونن که حضور من خیلی خیلی کم رنگ شده تو تایپک برای اسپویل نشدن بازی. هیچ مسیجی رو نمیخونم حتی اگه اسپویل نباشه همه میره برای وقتی بازی برای PC اومد و تمومش کردم. خداحافظ تا اون موقع! برید خدا رو شکر کنید که تویتر ندارید اگه نه سیل اسپویل راه افتاده ... ویدئو غول آخر سناریو لیان و هلنا رو تو YT گذاشتن من که ندیدم مراقب خودتون باشید ... Bye for Now

حمید این چه کاریه که میخوای بری؟

اینجا همه رعایت می‌کنند و برای بحث کردن از تگ اسپویلر استفاده می‌کنند، این که بذاری یه مدت طولانی برای اسپویل نشدن بازی بری خوب نیس!

ضمناً منم با این توییت‌هایی که اشاره کردی مستفیض شدم :d الآن بازی رو ندیده می‌تونم تصور کنم چی می‌بینم (البته برام فرقی نمی‌کنه اسپویل شدن برای من چیز عادی‌ایه :d).

کلاً پیش ما باش :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
یه نیم اسپویلی برام شد گفت مدیکه بیام تو تاپیک باز :d لعنت به کسی که اون مصاحبه رو گذاشت تو پردیس گیم.

ساخته شدن Resident Evil 2 Remake بستگی به پشتیبانی و حمایت فن ها دارد!

آقای Yoshiaki Hirabayashi اذعان کرد در حال حاضر کپکام بر روی ساخت بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک بازی که در سال 1998 ساخته شد کار نمیکند اما اگر فن ها خواهان ساخت این بازی باشند در مورد آن فکر خواهیم کرد

بازی 1998 کپکام احتمال دارد روزی زندگی جدیدی داشته باشد و با چهره ی جدیدی وارد دنیای رزیدنت اویل شود در مصاحبه ای که Gamespot به عنوان قسمتی از جلسه ی پرسش و پاسخ ویدئویی با آقای Yoshiaki Hirabayashi مهندس ضبط حرکات (Motion Capture) در رزیدنت اویل ریمیک و همچنین سازنده و توسعه دهنده در رزیدنت اویل 6 انجام داد مشخص شد شرکت در حال حاضر مشغول کار بر روی بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک نیست اما شرایط برای مطرح کرده این ایده فراهم است احتمال ساخته شدن آن در آینده وجود دارد.

"اگر صادقانه به قضیه نگاه کنیم هیچ شایعه پراکنی یا چیز هایی مانند آن در این مور وجود ندارد! نه ما در حال کار بر روی رزیدنت اویل ریمیک نیستم حداقل تا این لحظه!"

Hirabayashi گفت اما اگر فن ها واقعا مصرانه تقاضای چنین چیزی را داشته باشند و اگر موج عظیمی از حمایت فن ها در این رابطه شکل بگیرد آن موقع کپکام این ایده را مورد برسی قرار خواهد داد!

رزیدنت اویل 6 عنوان آینده کپکام در سری بازی های رزیدنت اویل خواهد بود که در روز دوم اکتبر برای پلتفرم های PS3 و Xbox360 ریلیز خواهد شد جلوتر از موعد اولیه یعنی 20 نوامبر 2012 همچنین ورژن Wii U بازی هم در دستور کار نیست و ساخت ورژن PC بازی نیز به تازگی آغاز شده است.
آقایHirabayashi گقت خبر های بیشتری در آینده در ازتباط با ورژن PC بازی منتشر خواهد شد تا زمانی که رزیدنت اویل 6 فرستاده نشود پیش از آن در این مورد هیچ خبری فاش نخواهد شد.

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان از طرفداران پر و پا قرص سایت سلحشور عظیم نامجوی مطلق سینا ی کبیر اولین نفری هستند که بازیو تهیه کردن
تبریک میگیم بهشون و امیدواریم لذت کافیو ببرن:x
منم که یا باید بشینم نسخه pc بیاد یا اگه بخوام 250 پیاده میشم و نسخه ps3 شو میخرم :((

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان از طرفداران پر و پا قرص سایت سلحشور عظیم نامجوی مطلق سینا ی کبیر اولین نفری هستند که بازیو تهیه کردن
تبریک میگیم بهشون و امیدواریم لذت کافیو ببرن:x
منم که یا باید بشینم نسخه pc بیاد یا اگه بخوام 250 پیاده میشم و نسخه ps3 شو میخرم :((
من اولین نفر بودم :-"
تقریبا بازی هم تموم شد :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر