بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خوب من می گم یکم بحث کنیم بعد رای بدیم

من الان فک می کنم بازی بین 80 تا 89 باشه
با توجه به دمو و تریلر ها ولی واقعا نمی تونم بین 80 تا 84 و 85 تا 89 تصمیم بگیرم

ممنون بایت تغییر نظر سنجی

خوب بی شک سایت‌هایی هستند که از روی تعصب هم که شده امتیاز بازی رو مورد عنایت قرار می‌دند، یعضی از منتقدها هم که معلوم الحالند. به هر حال با توجه به چیزهایی که تا الآن از بازی به ما نشون داده شده میانگین نمرات 80 تا 90 رو پیش بینی می‌کنم که با توجه به موردی که گفتم میانگین نمرات چیزی بین 80 تا 84 میشه.

ولی از ته دل آرزو می‌کنم این نسخه نمرات خوبی بگیره و تجربش برای همه طرفدارها لذت بخش باشه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حمید:

تا دلت میخواد اسپویل کن! من هیچوقت با اسپویل مشکلی نداشتم و اتفاقا بیشتر حال میده وقتی یه چیزی اسپویل میشه!>:d<

منم با علی و افشین موافقم،
امتیازات بازی بیشتر از 90 نمیره و نهایت از 88 تجاوز نمیکنه. بین 80 تا 84. همونی که علی و افشین گفتن.

پ.ن: دوست دارم نظر دوستانی که 95 به بالا زدن رو بشنوم!:d غول ترین بازیا 95 هم نمیگیرن!:|

پ.ن 2: بچه ها راستی 2 تا الکس وسکر بود؟ یکی جز بچه های وسکر حساب میشه و یکی هم که بچه ها رو پیدا میکرده؟

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
Resident Evil 6 weapon list leaked :d

60041883231325370175.jpg

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
صادقانه بگم اگه بازی نمره ای بالای 9 بگیره من تعجب می کنم
اما به این فکر می کنم یه تیم بازی سازی که هسته اش 200 نفر بوده ساخته کپکام هم هست و تهیه کننده اش هم کوبایاشی انتظاراتم بیشتر میشه
دلم می خواد بازی حداقل بین 85 تا 89 باشه ولی گیم پلی دمو تو ذوق می زنه
کسی هست منو راضی کنه ؟؟ :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
صادقانه بگم اگه بازی نمره ای بالای 9 بگیره من تعجب می کنم
اما به این فکر می کنم یه تیم بازی سازی که هسته اش 200 نفر بوده ساخته کپکام هم هست و تهیه کننده اش هم کوبایاشی انتظاراتم بیشتر میشه
دلم می خواد بازی حداقل بین 85 تا 89 باشه ولی گیم پلی دمو تو ذوق می زنه
کسی هست منو راضی کنه ؟؟ :D

اتفاقاً من نمره‌های 9 به بالای زیادی رو برای بازی پیش بینی می‌کنم، تعداد بازی‌های بزرگ و باکیفیت امسال به انگشت‌های دست هم نمی‌رسه، پس RE6 حتی شانس Goty شدن هم داره (البته اگر Halo 4 و AC 3 و Hitman رو در نظر نگیریم)!! یک نسخه جدید از یک سری بزرگ و محبوب، تیم توسعه بازی هم قویه پس عنوان ضعیفی نخواهد بود.

اگر کپکام تونست با نسخه نهایی بازی راضیت کنه که فبها المراد در غیر این صورت کاری از دست کسی بر نمیاد :d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
اتفاقاً من نمره‌های 9 به بالای زیادی رو برای بازی پیش بینی می‌کنم، تعداد بازی‌های بزرگ و باکیفیت امسال به انگشت‌های دست هم نمی‌رسه، پس RE6 حتی شانس Goty شدن هم داره!!

اگر کپکام تونست با نسخه نهایی بازی راضیت کنه که فبها المراد در غیر این صورت کاری از دست کسی بر نمیاد :d
goty رو به عنوان شوخی می شه پذیرفت :D
ینی اگه این بازی goty بشه رسما دلم می خواد دنیا تمومشه :D

من به 85 تا 89 رای دادم

البته اگر Halo 4 و AC 3 و Hitman رو در نظر نگیریم
البته به جز اینا خیلی بازی های دیگه ای هم هستا
mass effect 3
journey
خدایی نکرده black ops 2 :D
حتی max payne 3
...

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
والا بزرگترین مشکل من با همین گیم پلیش هست. بقیه موارد رو میشه پذیرفت ولی گیم پلی؟ نه! گیم پلی یه چیزا اضافی داره که ممکنه هیچکس ازشون استفاده نکنه. سازنده ها هم اینو گذاشتن که بازی پر به نظر برسه و گرنه با همون دویدن معمولی هم میشه به آخر بازی رسید.

پ.ن: حمید هم زد 95 به بالا!:-o

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
goty رو به عنوان شوخی می شه پذیرفت :D
ینی اگه این بازی goty بشه رسما دلم می خواد دنیا تمومشه :D

من به 85 تا 89 رای دادم

احتمالاً نوستاراداموس درست پیش بین کرده بود، با Goty شدن RE6 دنیا به پایان می‌رسه :d

ولی جدای از شوخی احتمالش هست، آخه چندتا بازی با کیفیت امسال عرضه میشند؟

البته به جز اینا خیلی بازی های دیگه ای هم هستا
mass effect 3
journey
خدایی نکرده black ops 2 :D
حتی max payne 3
...

تو فکر کن اینا Goty بشند! :d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
احتمالاً نوستاراداموس درست پیش بین کرده بود، با Goty شدن RE6 دنیا به پایان می‌رسه :d

ولی جدای از شوخی احتمالش هست، آخه چندتا بازی با کیفیت امسال عرضه میشند؟

تو فکر کن اینا Goty بشند! :d

از re6 که بهترن :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی افشین راست میگه،
از re6 که بهترن :biggrin1:
معلومه که بهترن. یک TLOU میاد همه رو جارو میکنه میره! این وسط باید یه سوراخ موش پیدا کنه RE6
خیلی زیادن. این RE6 توشون گمه!

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
علی افشین راست میگه،

معلومه که بهترن. یک TLOU میاد همه رو جارو میکنه میره! این وسط باید یه سوراخ موش پیدا کنه RE6
خیلی زیادن. این RE6 توشون گمه!

علی جون TLOU امسال نمیاد، برای سال بعده، اگر اون بیاد که بهترین بازی نسل هفتم لقب می‌گیره شک نکن. اگر RE6 سال بعد عرضه می‌شد اصلاً همچین چیزی نمی‌گفتم چون با عقل سلیم جور در نمیاد، چون بازی امسال عرضه میشه همچین شانسی براش در نظر گرفتم.

احتمالش هست، حداقل یه مجله یا سایت از خدا بی خبر پیدا میشه که RE رو Goty معرفی کنه :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی جون TLOU امسال نمیاد، برای سال بعده، اگر اون بیاد که بهترین بازی نسل هفتم لقب می‌گیره شک نکن. اگر RE6 سال بعد معرفی می‌شد اصلاً همچین چیزی نمی‌گفتم چون با عقل سلیم جور در نمیاد، چون بازی امسال عرضه میشه همچین شانسی براش در نظر گرفتم.

احتمالش هست، حداقل یه مجله یا سایت از خدا بی خبر پیدا میشه که RE رو Goty معرفی کنه :d
اصلا حواسم نبود TLOU امسال نمیاد. Sorry Sorry!
بعید هم نیست گوتی بشه ولی خودمونیم همه تلاش یه بازی برای نشون بهترین نمایشش، اولین تریلری از گیم پلی هست که میده بیرون. توی E3 کپکام ناجور گند زد. افتضاح بود. حتی این همه اطلاعات و تریلر اینا نمیتونه اثری که اون تریلر گذاشت رو خنثی کنه.
مطمئن باشا گر یه تریلر تر و تمیز میداد بیرون ولی الان افتضاح میداد بیرون، اینجور بازخوردایی نداشت چون هم نگاه ها به نمایش اوله.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
اصلا حواسم نبود TLOU امسال نمیاد. Sorry Sorry!
بعید هم نیست گوتی بشه ولی خودمونیم همه تلاش یه بازی برای نشون بهترین نمایشش، اولین تریلری از گیم پلی هست که میده بیرون. توی E3 کپکام ناجور گند زد. افتضاح بود. حتی این همه اطلاعات و تریلر اینا نمیتونه اثری که اون تریلر گذاشت رو خنثی کنه.
مطمئن باشا گر یه تریلر تر و تمیز میداد بیرون ولی الان افتضاح میداد بیرون، اینجور بازخوردایی نداشت چون هم نگاه ها به نمایش اوله.

این تند و تند تریلر دادن کپکام بعد از اون فضاحت نمایش E3 بود دیگه، می‌خواستند به نحوی جبران کنند، البته اون قسمت از تریلر لیان رو تو کنفرانس مایکروسافت نشون دادند که بگن بازی سینمایی شده! ولی نمی‌دونستند که عده زیادی با دیدنش پاکت به دست می‌شند :d
به هر حال من هنوزم معتقدم RE6 منتقد پسنده، رزیدنت اویل خوبی نیست ولی بازی خوبیه.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
کیا می خوان بازی رو روی سخت ترین حالت شروع کنن ؟؟

اول باید ببینیم سخت‌ترین حالت بازی فعال هست یا نه! در هر صورت من برای اولین بار رو حالت Normal میرم تا بیشتر درگیر داستان بازی بشم تا چالش در بازی! حالا اگر مجالی بود سری‌های بعد رو با درجات سختی بالاتر تموم می‌کنم! حداقل یه اچیومنت که می‌گیریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر