بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سؤال‌هایی از قبیل: علت رفتار کرس در بار، عاقبت کرس، سرگذشت جیک و سؤال‌هایی در مورد ایدا.
زدی تو خال علی! بعد از گیم پلی رسوا، بدترین چیزی که اذیت میکنه اینه که جیک پسر آلبرت هست. یعنی اوج خنک بودن رو میشه احساس کرد! بدترین چیزی که میتونستن استفاده کنن و خوشبختانه موفق هم شدن. ولی هنوز امیدوارم این استیو باشه یا هر خر دیگه ای ولی پسر آلبرت وسکر نباشه.
قضیه سبک سنگین بودن گیم پلی نیست علی جون، تو نسخه دمو که احساس کنترل تانک به آدم دست می‌داد! پس فکر کنم از این لحاظ راضیت کنه. با سخت کردن بازی فقط هیجان بالا میره و این مورد هیچ تأثیری تو القای ترس نداره. قضیه طراحی اتمسفر مناسبه، طراحی لوکیشن، نورپردازی و صداگذاری و موسیقی مناسبه که بازی رو ترسناک میکنه.
علی اونجا فقط اون قسمت بود که اینجوری هست. یهنی انعطاف پذیر نیست وگرنه خودت دموی کریس و لیون و جیک رو دیدی که چکارایی نمیکنن. طراحی لوکیشن ها با توجه به تریلرها خوبه و قابل قبوله.
من میگم آدم باید محدود باشه و مدیریت کنه. یعنی همونقدر که واقعا نیاز داری بهت گلوله و دارو بدن مثل کلاسیک. نه اینکه بریزن وسط و اولین نفر خودت باشی که حالت به هم بخوره!:d

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
لیان و کرس رو هم سطح ربکا میدونی شما؟ اصاً داریم همچین چیزی؟:d ربکا شخصیت کلیدی داستان نیست که بخوان داتستانش رو ادامه دار بسازند!
ربکا موقع اویل 0 و اویل 1 بی تجربه و دست و پا چلفتی بود. چون سنش کم بود و اولین ماموریتش بود. ولی بعد از چندین سال میتونه باتجربه و ماهر بشه و داستانش هم قابل کش دادنه

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
خب خشاب نباشه و دارو هم نباشه! صد البته با این دموی قشنگ، نیازی هم به وجود دارو یا خشاب نیست چون تنها کار مفیدی که میکنی اینه که در سکوت کامل تو دانشگاه راه بری8-||-)
گیم پلی RE5 سنگین بود، نبود؟ خب اون قسمت رو فاکتور بگیر چون اصلا بی ربطه. منظورم هسته اصلی گیم پلی هست.
و میرسیم به ORC. افشین! 2*2 چندتا میشه؟:-/:d خوب شد سازنده ها هم گفتن که ORC یه بازی سریع و اکشن هست!
حالا این RE6 چی داره؟ این غلتیدن رو زمین وقتی هلیکوپتر داره تیر بارونت میکنه الان خیلی کُنده مثلا؟ خب اینجور مواقع عقل حکم فرما میکنه چهار نعل بدوی نه اینکه بغلتی رو زمین و یارو آبکشت کنه! به اینا نمیگن سنگینی، به اینا میگن قرتی بازی و خنک بازی! اینکه دوتا هفت تیر مثل این کابوها و کلانترا بگیری دستت سنگینی حساب نمیشه! RE6 ضایع تر از این نمیشه گفت که سریع ترین گیم پلی تو سری رو داره
قبلا هم گفتم که ربطی به دوربین نداره. این دوربین هم نقطه کور از پشت سر داره و کم و کسری نداره. مهم اینه که بازی از لاین خودش خارجه و خوشگل داره راهی رو میره که پسر عموش یعنی Dead Rising رفته

اون فقط یه قسمتی از دمو بازی بود در ضمن همون دمو اگه بدون توجه به اون نشونه راهنما می رفتی همه جا رو می گشتی کلی چیزای باحال داشت اما من که نگفتم اتمسفر rpd رو داره که من گفتم از ترکوندن اکسلا با لیزر ماهواره ای خعلی بهتره

re5 گیم پلی استاندارد داشت سنگین هم نبود
وگرنه کشیدن یه دسته شبیه فلاش تانک دستشویی که معماری یه جای باستانی رو تغییر میده برای پیدا کردن کلید که نشد سنگین
وقتی در مورد re6 حرف می زنی باید سناریو مورد نظرتو انتخاب کنی
خوب سناریو لیان با کریس و جیک زمین تا آسمون فرق داره
شما کلا بیخیال orc شو چون کم کم دارم شک می کنم !
گرچه من میدونم تو عاشق victor شدی !!!! :D

اتفاقا دوربین خعلی مهمه اون فیلمی که برات آپلود کردمو معلومه ندیدی

---------- نوشته در 03:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:02 PM ارسال شده بود ----------

من فکر می‌:کنم سناریوی لیان شبیه به نسخه چهارم و سناریوی کرس متأسفانه شبیه به ORC البته با کیفیت تره!

اینو موافقم اما اگه orc یه بازی خوب بود که کسی ازش بد نمی گفت
بازی که تو صحنه های اکشن مشکل تاخیر صدا داشته باشه که اصلا بازی نیست اصن حرف زدن درباره اش زشته

اگه بخش کریس درست ساخته شده باشه ینی خیلی صادقانه کاملا اکشن باشه :D من خودم از بازی کردنش راضی می شم

قبول کنید هممون می دونیم که re های قدیمی عالی بود ولی عمرا کپکام بازی اون شکلی نمیسازه
پس اگه واقعا آزار می بینید از بازی بازی نکنید

خود من منتظر امتیاز های بازی هستم چون این بحث ها سر orc هم بود :D چون الان دیگه فقط کیفیت ساخت بازی اولویت داره

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اون فقط یه قسمتی از دمو بازی بود در ضمن همون دمو اگه بدون توجه به اون نشونه راهنما می رفتی همه جا رو می گشتی کلی چیزای باحال داشت اما من که نگفتم اتمسفر rpd رو داره که من گفتم از ترکوندن اکسلا با لیزر ماهواره ای خعلی بهتره

re5 گیم پلی استاندارد داشت سنگین هم نبود
وگرنه کشیدن یه دسته شبیه فلاش تانک دستشویی که معماری یه جای باستانی رو تغییر میده برای پیدا کردن کلید که نشد سنگین
وقتی در مورد re6 حرف می زنی باید سناریو مورد نظرتو انتخاب کنی
خوب سناریو لیان با کریس و جیک زمین تا آسمون فرق داره
شما کلا بیخیال orc شو چون کم کم دارم شک می کنم !
گرچه من میدونم تو عاشق victor شدی !!!! :D

اتفاقا دوربین خعلی مهمه اون فیلمی که برات آپلود کردمو معلومه ندیدی

---------- نوشته در 03:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:02 PM ارسال شده بود ----------

اینو موافقم اما اگه orc یه بازی خوب بود که کسی ازش بد نمی گفت
بازی که تو صحنه های اکشن مشکل تاخیر صدا داشته باشه که اصلا بازی نیست اصن حرف زدن درباره اش زشته

اگه بخش کریس درست ساخته شده باشه ینی خیلی صادقانه کاملا اکشن باشه :D من خودم از بازی کردنش راضی می شم

قبول کنید هممون می دونیم که re های قدیمی عالی بود ولی عمرا کپکام بازی اون شکلی نمیسازه
پس اگه واقعا آزار می بینید از بازی بازی نکنید

خود من منتظر امتیاز های بازی هستم چون این بحث ها سر orc هم بود :D چون الان دیگه فقط کیفیت ساخت بازی اولویت داره
خب منم نمیگم RE5 کامل بود، میگم یه خورده این کارای اضافی توش کمتر بود (الان بهم بگین مجبور نیستی استفاده کنی و ...:biggrin1:). لحظات تخیلی اینچنینی که داشت!:biggrin1:
افشین جون منظورم از سنگین اینه که شخصیت بازی کنترلش سنگین بود. یعنی کند بود و بعضا نمیشد سریع باهاش پیش بری و همینش خوب بود. سناریو هم هر 3 تا رو میگم چون سر و ته یک کرباسن!:biggrin1: به همون دلایل مشهور همیشگی!:biggrin1: باز که ادم دقت کنه، به همون سناریو لیون راضی میشه خداییش!:biggrin1: ولی خیلی ستمه که با مشت بیوفتی به جون زامبیا!:biggrin1:
ORC رو هم بریز بیرون ولی یه نکات کوچکی داشت که بدک نبودن.
Vector هم خداییش گره داستانی بیشتر از این کریس و لیون داره!:biggrin1: نداره؟
اون فیلم رو هم فکر کنم اون موقع من داشتم دوره محکومیتمو میگذروندم و ندیدمش!:biggrin1:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
خب منم نمیگم RE5 کامل بود، میگم یه خورده این کارای اضافی توش کمتر بود (الان بهم بگین مجبور نیستی استفاده کنی و ...:biggrin1:). لحظات تخیلی اینچنینی که داشت!:biggrin1:
افشین جون منظورم از سنگین اینه که شخصیت بازی کنترلش سنگین بود. یعنی کند بود و بعضا نمیشد سریع باهاش پیش بری و همینش خوب بود. سناریو هم هر 3 تا رو میگم چون سر و ته یک کرباسن!:biggrin1: به همون دلایل مشهور همیشگی!:biggrin1: باز که ادم دقت کنه، به همون سناریو لیون راضی میشه خداییش!:biggrin1: ولی خیلی ستمه که با مشت بیوفتی به جون زامبیا!:biggrin1:
ORC رو هم بریز بیرون ولی یه نکات کوچکی داشت که بدک نبودن.
Vector هم خداییش گره داستانی بیشتر از این کریس و لیون داره!:biggrin1: نداره؟
اون فیلم رو هم فکر کنم اون موقع من داشتم دوره محکومیتمو میگذروندم و ندیدمش!:biggrin1:
قبول دارم re 6 بعضی چیزاش واقعا مسخره است مثلا quick shot :D یا مثلا کل گیم پلی جیک :D
همون که گفتی سناریوی لیان راضی کنندست فقط
ولی به نظرم این بازی بین کلاسیک بازا از شماره 5 و 4 محبوب تر میشه

صحنه های تخیلی هم از جایی شروع شد که لیان اشلی رو ول کرد رفت سوار یه وسیله ای شد که از دوتا چرخ دنده تشکیل شده بود تا ب جایی بره که یسری اژدهای ساختگی از دهنشون آتیش می پاشه و بعدش سوار ترن های کوچیکی شدن که بدون موتور کل محیط کاخ سالازارو طی می کرد :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
علی اونجا فقط اون قسمت بود که اینجوری هست. یهنی انعطاف پذیر نیست وگرنه خودت دموی کریس و لیون و جیک رو دیدی که چکارایی نمیکنن. طراحی لوکیشن ها با توجه به تریلرها خوبه و قابل قبوله.
من میگم آدم باید محدود باشه و مدیریت کنه. یعنی همونقدر که واقعا نیاز داری بهت گلوله و دارو بدن مثل کلاسیک. نه اینکه بریزن وسط و اولین نفر خودت باشی که حالت به هم بخوره!:d

خوب من اصلاً با جنگولک بازی‌ها و حرکات آکروباتیک کرکترها مشکل ندارم، لیان و کرس دیگه اون روکی‌های قسمت‌های قبلی نیستند که تنها وسیله دفاعیشون فقط اسلحه و نایفشون باشه! باید بتونند بدون اسلحه هم از خودشون دفاع کنند. به نظرم بازی در اوج سریع و اکشن بودن هم میتونه ترسناک باشه.

همین امتیازی که گفتی هم میتونه موضوع خوبی برای نظر سنجی باشه، اگر موافقید بهترین گزینست چون چیزی تا عرضه بازی نمونده.

5 ساعت پیش گفتم عوض کنن :D

خوب منم تأیید کردم :d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
خوب من اصلاً با جنگولک بازی‌ها و حرکات آکروباتیک کرکترها مشکل ندارم، لیان و کرس دیگه اون روکی‌های قسمت‌های قبلی نیستند که تنها وسیله دفاعیشون فقط اسلحه و نایفسون باشه! باید بتونند بدون اسلحه هم از خودشون دفاع کنند. به نظرم بازی در اوج سریع و اکشن بودن هم میتونه ترسناک باشه.

همین امتیازی که گفتی هم میتونه موضوع خوبی برای نظر سنجی باشه، اگر موافقید بهترین گزینست چون چیزی تا عرضه بازی نمونده.
5 ساعت پیش گفتم عوض کنن :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوب من اصلاً با جنگولک بازی‌ها و حرکات آکروباتیک کرکترها مشکل ندارم، لیان و کرس دیگه اون روکی‌های قسمت‌های قبلی نیستند که تنها وسیله دفاعیشون فقط اسلحه و نایفشون باشه! باید بتونند بدون اسلحه هم از خودشون دفاع کنند. به نظرم بازی در اوج سریع و اکشن بودن هم میتونه ترسناک باشه.
آره علی دیگه روکی نیستن ولی دیگه از اون سن قبلیشون هم فاصله گرفتن. توی کریس این مورد به خوبی پیداست. نمیتونه کاری رو که توی UC کرد رو بکنه. لیون هم با اینکه از کریس جوون تره ولی بازم باید بازی حداقل یه خورده واقع گرا باشه.
ولی به نظر من اکشن بودن یه بازی سبب میشه هیجان آدم بره بالا و آدم فکر کنه هیچی جلودارش نیست. به نظرم اکشن و ترس متضاد همدیگه هستن.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
میدونم با علی هستی ولی من جوابتو میدم:
حمید بیخود دلتو خوش نکن! تو میگی من پامو تو تاپیک نمیذارم باور کن خودت زودتر از همه داستانو برای خودت اسپویل میکنی!:d کم کم دارم به داستانشم شک میکنم!/:)

حالا میبینی ;;) نامردم اگه تریل داستانی TGS رو ببینم فقط لینکشو تو پیج شیر میکنم. چون وظیفس!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا میبینی ;;) نامردم اگه تریل داستانی TGS رو ببینم فقط لینکشو تو پیج شیر میکنم. چون وظیفس!
بیخیال حمید جون! این بازی دیگه هیچی برای اسپویل شدن نداره! فقط کافیه بگم اون یارو الکس وسکره و تموم!:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

!!!
Resident Evil 6 Gamescom trailer
, warning!!! this video may contain Major SPOILERS

این ویدئو ویدئو رسمی کپکام نیست و ورژن HD هنور نیومده

19432954238400427065.jpg

Resident Evil 6 - EXKLUSIVER GAMESCOM TRAILER - YouTube.flv - 4shared.com - online file sharing and storage - download - hamid salami

---------- نوشته در 07:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:27 PM ارسال شده بود ----------

بیخیال حمید جون! این بازی دیگه هیچی برای اسپویل شدن نداره! فقط کافیه بگم اون یارو الکس وسکره و تموم!:d

شایدم یکی از بچه های وسکر هست زنده شده :d

43978235429992590345.jpg

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
حمید اسپویلرت عالی بود کاش قبلش میزندی کشنده :))

---------- نوشته در 08:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:59 PM ارسال شده بود ----------

واسه من داره چون بعد e3 تریلر داستانی ازش ندیدم :p

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها اینم از نظرسنجی جدید
تشکر از آریا برای تغییرش

خوب من می گم یکم بحث کنیم بعد رای بدیم

من الان فک می کنم بازی بین 80 تا 89 باشه
با توجه به دمو و تریلر ها ولی واقعا نمی تونم بین 80 تا 84 و 85 تا 89 تصمیم بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر