بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
عمو، حزب باد آیا؟:-/:d
اسپنسر هم بره کشکشو بسابه! منم میگم اگر هنری تراویس همون نویسنده کتاب "بررسی تاریخچه طبیعت" نبود این کشف ویروس اصلا به ذهن اسپنسر خطور نمیکرد! تو کتاب صراحتا نوشته بود یه گیاه توی آفریقا وجود داره و اشاراتی به ویروس مادر شده بود. همون شهر زیرزمینی توی RE5!!! با اینکه از کریس خوشم میاد ولی توی RE6 مشروب خوردنش قابل قبول نیست+ماهیچه هاش آب رفته+ ذهن پریشان+به مانند آدمی حیران+...............:d
خدایی مرغ پخته به این بهونه هاتون میخنده!میخوای بگم کرس شهادتین بگه،شیعه بشه؟!
این بابا هیروی بازیه!هرچقدر هم بهونه بیارین بازم برنده ی بازی اینه!حالا تو هی از شخصیتش ایراد بگیر!
من نمیدونم مگه کرس به شماها پیشنهاد ازدواج داده که از زندگی خصوصیش ایراد میگیرید؟!:))
یکی به هیکلش گیر میده،یکی به مشروبش گیر میده،یکی به سیگارش گیر میده...!!!
وسکر هم تربیت شده ی خود اسپنسره!مثه اینکه یادت رفته وسکر دستورات اسپنسرو اجرا میکرد!لازمه یه بار دیگه بری LINرو بازی کنی و ببینی که تا آخرین لحظه ی عمر اسپنسر،وسکر سگ دست آموز اسپنسر بود(تعبیری که خودتون به کار بردینو به کار بردم!)،واسه همین دیوونه شد و زد اسپنسرو کشت!
بیخود وسکرو گنده نکن!وسکر از خودش هیچی نداشت.اینو دیگه نمیتونی کتمان کنی.
یا از علم بیرکین سو استفاده کرد یا آدمای معمولیو قربانی کرد تا خودش به بالا برسه!
ازنظر قدرتی هم آلکسیا اونقدر سرتر از وسکر بود که وسکر از دستش فرار کرد!
فقط زورش به آدمای عادی میرسید!
حالا بازم بیا بگو فلانی بره کشک بسابه،اون یکی بره مشروب بخوره!:>

---------- نوشته در 12:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 AM ارسال شده بود ----------

هیچی حقیقتا و واقعیتش اینه که دیگه ملت ها با هم نمیجنگن و مردم کارای عادیشون رو انجام میدن. غیر از اینه؟ وسکر هدفش بزرگ هست. مردم جهان هم آدمایی نیستم که با هم در صلح و صفا و مثل آدم کنار هم زندگی کنن. غیر از اینه؟ غیر از اینه که همدیگه رو استعمار میکنن. با هم میجنگن و همدیگه رو میکشن؟ اینه معنی صلح؟ ابزار دیگه ای هم در دسترس نیست. ملت با حرف زدن با هم کنار نمیان. باید تحت یه نیرویی قرار بگیرن تا آدم بشن. تا وقتی معنی درد رو نفهمن با هم صلح نمیکنن.
دقیقا همون حرفی که پین توی ناروتو میزنه.

=))
بیخیال...
یارو گند زده به کل هستی،تو اومدی میگی هدفش بزرگه؟!برده کردن آدما هدف بزرگیه؟!
الان دنیا به جایی رسیده که خیلی از قوانین رو مخالف دموکراسی و حقوق بشر میدونن،بعد شماها هنوز دنبال سیستم برده داری هستین؟!
گذشت قرن17و18!

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
آخه عمو اگه این وسکر نبود کریستون هم ول معطل بود که :d
نه داداش،وسکر همونطور که گفتم عروسکی بیش نبود تو دستای اسپنسر!
بابا آخه با چه رویی میتونید خداوندگاری چون اسپنسرو ببرید زیر تربیت شده ایی مثه وسکر؟!!!
وسکر اگه نبود،کرس میزد به تیپ و تاپ اسپنسر!تو نگران کرس نباش!:p

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خدایی مرغ پخته به این بهونه هاتون میخنده!میخوای بگم کرس شهادتین بگه،شیعه بشه؟!
این بابا هیروی بازیه!هرچقدر هم بهونه بیارین بازم برنده ی بازی اینه!حالا تو هی از شخصیتش ایراد بگیر!
من نمیدونم مگه کرس به شماها پیشنهاد ازدواج داده که از زندگی خصوصیش ایراد میگیرید؟!:))
یکی به هیکلش گیر میده،یکی به مشروبش گیر میده،یکی به سیگارش گیر میده...!!!
وسکر هم تربیت شده ی خود اسپنسره!مثه اینکه یادت رفته وسکر دستورات اسپنسرو اجرا میکرد!لازمه یه بار دیگه بری LINرو بازی کنی و ببینی که تا آخرین لحظه ی عمر اسپنسر،وسکر سگ دست آموز اسپنسر بود(تعبیری که خودتون به کار بردینو به کار بردم!)،واسه همین دیوونه شد و زد اسپنسرو کشت!
بیخود وسکرو گنده نکن!وسکر از خودش هیچی نداشت.اینو دیگه نمیتونی کتمان کنی.
یا از علم بیرکین سو استفاده کرد یا آدمای معمولیو قربانی کرد تا خودش به بالا برسه!
ازنظر قدرتی هم آلکسیا اونقدر سرتر از وسکر بود که وسکر از دستش فرار کرد!
فقط زورش به آدمای عادی میرسید!

حالا بازم بیا بگو فلانی بره کشک بسابه،اون یکی بره مشروب بخوره!:>
عمو؟/:)8-|
خب هیروی بازیه! مگه من گفتم آنتی هیروی بازیه؟/:)
کریس! همونی که اراده پولادین داشت! همونی که فکر میکرد جیل مرده ولی خودشو نباخت و با اراده بود! همون کشنده وسکر! حالا سر مردن 4 تا سرباز ناامید میشه و اعصابش چنان به هم میریزه که بشکه بشکه مشروب میزنه بر بدن؟/:)
هیکلش هم خیلی هم خوبه بترکه چشم اون یکی شخصیت!:p
وسکر تربیت شده اسپنسره؟ خوب اون وقت کریس تربیت شده کیه آیا؟:-/ بله! بله! وسکر کریس رو گرفت زیر پر و بالش و توی استارز راهش داد و ..........:> وسکر همون اولش هم از آمبرلاییا بدش میومد. وگرنه از دل و جون دونه دونه ترورشون نمیکرد.
اما گفتی بیرکین:
بیرکین تنها دوست واقعی وسکر بود. دوتاشون هم به خاطر همین به آمبرلا وارد شدن. هوش بیرکین و قدرت نظامی وسکر باعث میشد یه گروه کامل باشن.
یعنی به خاطر اون قسمت بولد شده میخوام خودمو بندازم قعر دره! خداییش این الکسیا که به دست کریس اون زمان چپ و راست شد، از وسکر قویتره؟ بعد چطور کریس تونست الکسیا رو بکشه ولی نتونست وسکر رو بکشه؟ قدرتش چندین درجه در طول چند دقیقه تنزل پیدا کرد آیا؟:-/ این حرفا باعث شد این معادله کشف بشه:
وسکر > کریس > الکسیا
خودت بگو، اون مورچه بالدار چی برای گفتن جلوی اینا داره؟/:) قانون RE صراحتا میگه هر چیزی از شمایل انسانیش خارج بشه دیگه کشتنش راحت تر از دروغ گفتن یه گابلینه!:pb-)
yahoo_24.gif

بیخیال...
یارو گند زده به کل هستی،تو اومدی میگی هدفش بزرگه؟!برده کردن آدما هدف بزرگیه؟!
الان دنیا به جایی رسیده که خیلی از قوانین رو مخالف دموکراسی و حقوق بشر میدونن،بعد شماها هنوز دنبال سیستم برده داری هستین؟!
گذشت قرن17و18!
بیشین بینیم باو!:d
حق کریسه که بفرستنش کثافت کاری بقیه رو پاک کنه اصلا!
yahoo_24.gif

اضافه کنم این دموکراسی که ازش میگی خودش برده داری به روش جدیده. کلا اینا شر ور زیاد میگن گوش نکن. میگن باید مذاکره کنیم! باید فلان کنیم! و در نهایت هم گند بزنیم!
yahoo_4.gif
همه رو هم مطیع خودشون کردن!
yahoo_4.gif

نه داداش،وسکر همونطور که گفتم عروسکی بیش نبود تو دستای اسپنسر!
بابا آخه با چه رویی میتونید خداوندگاری چون اسپنسرو ببرید زیر تربیت شده ایی مثه وسکر؟!!!
وسکر اگه نبود،کرس میزد به تیپ و تاپ اسپنسر!تو نگران کرس نباش!
yahoo_10.gif
خب اونوقت کریس از کجا شخص اسپنسر رو ملاقات میکرد آیا؟
yahoo_7.gif

خود کریس هم شک داره به کارایی که میکنه! تو RE5 میگه:
More and more I find myself wondering, if it all worth fighting for, Maybe One Day, i Find Out
میگه این همه من دارم به خاطر یه چیزی میجنگم. ارزششو داره؟ شاید یه روز بفهمم

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
عمو؟/:)8-|
خب هیروی بازیه! مگه من گفتم آنتی هیروی بازیه؟/:)
کریس! همونی که اراده پولادین داشت! همونی که فکر میکرد جیل مرده ولی خودشو نباخت و با اراده بود! همون کشنده وسکر! حالا سر مردن 4 تا سرباز ناامید میشه و اعصابش چنان به هم میریزه که بشکه بشکه مشروب میزنه بر بدن؟/:)
هیکلش هم خیلی هم خوبه بترکه چشم اون یکی شخصیت!:p
وسکر تربیت شده اسپنسره؟ خوب اون وقت کریس تربیت شده کیه آیا؟:-/ بله! بله! وسکر کریس رو گرفت زیر پر و بالش و توی استارز راهش داد و ..........:> وسکر همون اولش هم از آمبرلاییا بدش میومد. وگرنه از دل و جون دونه دونه ترورشون نمیکرد.
اما گفتی بیرکین:
بیرکین تنها دوست واقعی وسکر بود. دوتاشون هم به خاطر همین به آمبرلا وارد شدن. هوش بیرکین و قدرت نظامی وسکر باعث میشد یه گروه کامل باشن.
یعنی به خاطر اون قسمت بولد شده میخوام خودمو بندازم قعر دره! خداییش این الکسیا که به دست کریس اون زمان چپ و راست شد، از وسکر قویتره؟ بعد چطور کریس تونست الکسیا رو بکشه ولی نتونست وسکر رو بکشه؟ قدرتش چندین درجه در طول چند دقیقه تنزل پیدا کرد آیا؟:-/ این حرفا باعث شد این معادله کشف بشه:
وسکر > کریس > الکسیا
خودت بگو، اون مورچه بالدار چی برای گفتن جلوی اینا داره؟/:) قانون RE صراحتا میگه هر چیزی از شمایل انسانیش خارج بشه دیگه کشتنش راحت تر از دروغ گفتن یه گابلینه!:pb-)
اولا که بالاخره هرکی یه ظرفیتی داره،هر آدمی یه جا میشکنه.دارم صحبت از آدم عادی میکنم نه ربات!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا دیگه از این بهونه ها نیار که آی چرا مشروب میخوره یا چرا سیگار میکشه!جدا خودت احساس نمیکنی که این حرفا در حد بهونه هم نیستن؟!

دوما،تیم استارز تربیت شده ی وسکر نیستن!اینا نیروهای ویژه بودن که وسکر اینارو جمع کرد که نقشه ی شومشو عملی کنه.چون میدونست اینا نیروهای زبده و کارکشته ایین و میتونه به بهترین شکل ویروس هارو امتحان کنه و نقص و عیب و ایرادشونو بگیره!

سوما وسکر نشون داده که اصلا به هیچ چیزی پایبند نیست و واقعا یه آدم زیرآبی رویی هست!پس نگو که اینا با هم دوست بودن!وسکر بیرکین رو میخواست فقط به خاطر علمش نه چیز دیگه!

چهارما بهتره درمورد آلکسیا بیشتر تحقیق کنی!آلکسیا علمش از بیرکین هم بیشتر بوده.اصلا اینا عددی نبودن دربرابر آلکسیا.
آلکسیا و وسکر جفتشون از کرس شکست خوردن.منتها آلکسیا ربات نبود،واسه همین مرد!ولی وسکر رباته،نمیمیره!فقط شکست میخوره!به همین سادگی!درک این موضوع سخت نیست!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اولا که بالاخره هرکی یه ظرفیتی داره،هر آدمی یه جا میشکنه.دارم صحبت از آدم عادی میکنم نه ربات!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا دیگه از این بهونه ها نیار که آی چرا مشروب میخوره یا چرا سیگار میکشه!جدا خودت احساس نمیکنی که این حرفا در حد بهونه هم نیستن؟!

دوما،تیم استارز تربیت شده ی وسکر نیستن!اینا نیروهای ویژه بودن که وسکر اینارو جمع کرد که نقشه ی شومشو عملی کنه.چون میدونست اینا نیروهای زبده و کارکشته ایین و میتونه به بهترین شکل ویروس هارو امتحان کنه و نقص و عیب و ایرادشونو بگیره!

سوما وسکر نشون داده که اصلا به هیچ چیزی پایبند نیست و واقعا یه آدم زیرآبی رویی هست!پس نگو که اینا با هم دوست بودن!وسکر بیرکین رو میخواست فقط به خاطر علمش نه چیز دیگه!

چهارما بهتره درمورد آلکسیا بیشتر تحقیق کنی!آلکسیا علمش از بیرکین هم بیشتر بوده.اصلا اینا عددی نبودن دربرابر آلکسیا.
آلکسیا و وسکر جفتشون از کرس شکست خوردن.منتها آلکسیا ربات نبود،واسه همین مرد!ولی وسکر رباته،نمیمیره!فقط شکست میخوره!به همین سادگی!درک این موضوع سخت نیست!
بله الکسیا ربات نبود هیولا بود که از همه جاش کم مونده بود آتیش بزنه بیرون:d
اگه اشفورد ، اسپنسر و خیلی های دیگه اینقدر قدرتمند بودن الان کجان؟
ببین عمو ما با کریس کاری نداریم هر آدمی زندگیش بالا پایین میشه و ممکنه تغییراتی توش ایجاد بشه (حالا چه خوب چه بد)
ولی اینو در نظر بگیر که همیشه با وجود بد آدمایی مثل کریس میان قهرمان میشن اگه بدی وجود نداشته باشه قهرمانی در مقابل معنی نداره
الان این کریس هم اگه تو استارز زیر نظر وسکر نبود مطمئن باش الان هم چیزی نمیشد
کل اویل مثل یه منظومه ای از سیارات و خورشید میمونه که اون وسط وسکر به عنوان خورشیده وبقیه به دورش در گردش هستن

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

بازم میگم عمو توی RE این مورد صدق نمیکنه. چون شخصیت کریس یه شخصیت صبور و با اراده هست ولی این چیزا با شخصیتش تناقض داره. بگذریم.

ببینم رئیس استارز وسکر بوده! اونوقت چطور روی کریس تاثیر نمیگذاشته؟ یا جیل یا بقیه؟ نیروی زبده و کارکشته؟ الان کارکشتگی از وجنات ربکا داره میباره!/:) این ربکا اولین ماموریتش رو میرفت و قبلش هم یه دکتر تو بخش تزریقات و پانسمان بود. اونوقت چطور زبده و کارکشته بود؟
=))
بخوای نخوای رئیسشون وسکر بوده و مطئمنا چیزایی بهشون یاد داده و زیر دست وسکر بودن

وسکر کجا بیرکین رو برای عملش میخواست؟ وسکر خیلی راحت میتونست از صد روش مختلف بیرکین رو بکشه و نتایج آزمایشاتش رو بدزده و از اونجا که خودش هم کار بلد بود،میدونست چطوری ویروس رو بسازه اما این کارو نکرد.

مورد آخر هم بگم خب معلومه الکسیا باهوش تره! مگه من گفتم نیست؟/:) خوب شد بیرکین یکی از ناراحتیاش این بود که با اومدن الکسیا، هوشش به چالش کشیده میشه و میره تو خفا!8-|
بعدش از کجا میدونی که وسکر مرده یا نمرده؟ تو میگی شکست میخوره ولی نمرده! اونوقت این الکسیا چطوری 15 سال تو فریزر نگهداری شده بود؟ اصلا وسکر ربات اینو بچسب:d:
کلا یه اگزوز بود یه آدم بهش چسبیده بود!:d:d

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
اگه اشفورد ، اسپنسر و خیلی های دیگه اینقدر قدرتمند بودن الان کجان؟
ببین عمو ما با کریس کاری نداریم هر آدمی زندگیش بالا پایین میشه و ممکنه تغییراتی توش ایجاد بشه (حالا چه خوب چه بد)
ولی اینو در نظر بگیر که همیشه با وجود بد آدمایی مثل کریس میان قهرمان میشن اگه بدی وجود نداشته باشه قهرمانی در مقابل معنی نداره
الان این کریس هم اگه تو استارز زیر نظر وسکر نبود مطمئن باش الان هم چیزی نمیشد
کل اویل مثل یه منظومه ای از سیارات و خورشید میمونه که اون وسط وسکر به عنوان خورشیده وبقیه به دورش در گردش هستن

اشفورد و اسپنسر به خاطر گذر زمان(کهولت سن)از بین رفتن.

اونی رو که قرمز کردم باهات موافقم.ولی بدهای گنده تر از وسکر(اسپنسر،بیرکین و...) هم بودن که اگر وسکری نبود،کرس(کرسها!)به وجودبیاد(بیان).

بازم میگم،کرس آموزش دیده ی وسکر نیست.وسکر اینارو جمع کرده بود.دراصل قرار بود که کرس هم یکی از قربانیان وسکر باشه ولی خوب،زرشک!:>

اون قسمتی رو هم که نارنجی کردم،فقط نظر شما وسکرپرستاس!ما هم به نظر شما احترام میذاریم!!!b-)

---------- نوشته در 01:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 AM ارسال شده بود ----------

بازم میگم عمو توی RE این مورد صدق نمیکنه. چون شخصیت کریس یه شخصیت صبور و با اراده هست ولی این چیزا با شخصیتش تناقض داره. بگذریم.

ببینم رئیس استارز وسکر بوده! اونوقت چطور روی کریس تاثیر نمیگذاشته؟ یا جیل یا بقیه؟ نیروی زبده و کارکشته؟ الان کارکشتگی از وجنات ربکا داره میباره!/:) این ربکا اولین ماموریتش رو میرفت و قبلش هم یه دکتر تو بخش تزریقات و پانسمان بود. اونوقت چطور زبده و کارکشته بود؟
=))
بخوای نخوای رئیسشون وسکر بوده و مطئمنا چیزایی بهشون یاد داده و زیر دست وسکر بودن

وسکر کجا بیرکین رو برای عملش میخواست؟ وسکر خیلی راحت میتونست از صد روش مختلف بیرکین رو بکشه و نتایج آزمایشاتش رو بدزده و از اونجا که خودش هم کار بلد بود،میدونست چطوری ویروس رو بسازه اما این کارو نکرد.

مورد آخر هم بگم خب معلومه الکسیا باهوش تره! مگه من گفتم نیست؟/:) خوب شد بیرکین یکی از ناراحتیاش این بود که با اومدن الکسیا، هوشش به چالش کشیده میشه و میره تو خفا!8-|
بعدش از کجا میدونی که وسکر مرده یا نمرده؟ تو میگی شکست میخوره ولی نمرده! اونوقت این الکسیا چطوری 15 سال تو فریزر نگهداری شده بود؟ اصلا وسکر ربات اینو بچسب:d:

کلا یه اگزوز بود یه آدم بهش چسبیده بود!:d:d

تاثیر خاصی نداشته،اینا مامور بودن بهشون دستور دادن بیان تحت فرماندهی وسکر عملیات کنن.همین.چرا اینقدر گنده میکنی قضیه رو؟!
ربکا درسته بین بقیه استارزی ها ضعیفتر بوده ولی از نظر علمی خیلی با سواده.میشه گفت شیمیدانه.بعدم اونقدر کارکشته بوده که تونسته تو اون جهنم گیلیم خودشو از آب بکشه بیرون.اگه زبده نبود که از ترس میمرد!کارش به گاز زامبی هم نمیرسید!

درمورد بیرکین هم،صبر کردن که تحقیقاتش کامل بشه.بعدا سرشو زیرآب کردن.وگرنه اگه دوستش بود،حداقل به اسپنسر اعتراض میکرد.
نمیتونیم بگیم درجریان ترور بیرکین نبوده!

آلکسیا همونجوری15سال موند تو فریزر که دمای بدن وسکر تاحدمرگ پایین اومد تا ویروس تو بدنش عمل کنه!
بعدم هیولا بودن و آتیش داشتن دلیل نمیشه که آدم نمیر بشه!نمیر بودن یه بحث دیگس!فرق دارن با هم عزیزم:d

اگزوزو خوب اومدی!100امتیاز!:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خب تو تریلر شری در مورد آلوده شدنش توسط پدرش صحبت میکنه و اینکه چطور فداکاری لیان و کلر جونشو تو راکون سیتی نجات داد. بعد جیک میگه کلر خواهر فرمانده B.S.A.A?!!
اینم به خاطر نیما که حداقل اسم کلر تو رزیدنت اویل 6 اومد :d

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود

خب تو تریلر شری در مورد آلوده شدنش توسط پدرش صحبت میکنه و اینکه چطور فداکاری لیان و کلر جونشو تو راکون سیتی نجات داد. بعد جیک میگه کلر خواهر فرمانده B.S.A.A?!!
اینم به خاطر نیما که حداقل اسم کلر تو رزیدنت اویل 6 اومد :d

ما طرفداران کلر به همینش هم راضی‌ایم :| :d

حمید جان امیدوارم تو تریلرهای بعدی نامی هم از جیل آورده بشه، غصه نخور :d

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
بچه ها من یه چیزی کشف کردم:D
تو ایول 6 زامبی ها میتونن تیراندازی کنند و گروگان بگیرند!
گفتم در جریان باشید:D
تا حالا که بیل و کلنگ دست می گرفتند حالا تیراندازی هم میتونن کنن. کپکام دیگه داره شورشو درمیاره!! :| آقا ما به چه زبونی به این کپکام بگیم ما همون زامبی های بیحال و مردنی سری های کلاسیک رو میخوایم!!! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر