بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
98452969208502094261.jpg

دوستان یک سوال!

با توجه به اینکه کپکام سناریو لیان در Resident Evil 6 رو کاملا ترسناک و به سبک و سیاق رزیدنت اویل های کلاسیک ساخته ( مانند : زامبی هایی که آهسته راه میرن- فضای تاریک و خوفناک بازی - وجود معما ها یی شبیه معماهای رزیدنت اویل های کلاسیک - استفاده از بعضی خلاقیت هایی که در رزیدنت اویل های کلاسیک استفاده شده بود مانند درخشیدن آیتم هایی که شما باید بردارید! تا بازیکن کاملا ارتباط نزدیکی رو بین سناریو لیان در رزیدنت اویل 6 و رزیدنت اویل های کلاسیک احساس کنه) آیا ما شاهد بازگشت تایرانت نیز در سناریو لیان خواهیم بود؟!!

ضمنا از رزیدنت اویل 6 بد نگید که من دیگه پامو تو تاپیک نمیزارم :d خب نزار بهتر :d

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
سلام دوستان،دشمنان،موافقان و مخالفان:d
میگم من یه تریلری دیدم بدنیس شمام ببینین(البته اگه ندیده باشین تا حالا!کلا کسی حساب تریلرایی که میاد دستش هس؟!!)
من که بیش از پیش از re6 خوشم اومد.خیلیم خوبه دمشونم گرم:d
re6
میشه گف هرکاری تونستن کردن دیگه!!نهایت تلاششونو کردن دستشونم درد نکنه....بله....تمام:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سلام دوستان،دشمنان،موافقان و مخالفان:d
میگم من یه تریلری دیدم بدنیس شمام ببینین(البته اگه ندیده باشین تا حالا!کلا کسی حساب تریلرایی که میاد دستش هس؟!!)
من که بیش از پیش از re6 خوشم اومد.خیلیم خوبه دمشونم گرم:d
re6
میشه گف هرکاری تونستن کردن دیگه!!نهایت تلاششونو کردن دستشونم درد نکنه....بله....تمام:d

سلام. میشه بیشتر توضیح بدین تریلر در مورد چی هست آیا مصاحبه هست چون اسمش که Interview هست و اگه هست به چه زبانیه؟ ممنون میشم جواب بدید!

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
سلام. میشه بیشتر توضیح بدین تریلر در مورد چی هست آیا مصاحبه هست چون اسمش که Interview هست و اگه هست به چه زبانیه؟ ممنون میشم جواب بدید!
بله حتما
یه نفر در مورد کلیات بازی یه سری توضیحات میده(مثلا میگه بخش لیان کلاسیکه و گیمر های قدیمی تر باهاش حال میکنن و بخش کریس بیشتر شبیه نسخه 4 و 5 بازیه و بخش جیک کلا طرفدارای اکشن خودشو داره):d
زبانش انگلیسیه ولی زیر نویسم داره
کلا چیزای جالبی میگه.من که اینو دیدم فهمیدم بیچاره ها خواستن همه جور سلیقه ای رو راضی نگه دارن دیگه:d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
آیا ما شاهد بازگشت تایرانت نیز در سناریو لیان خواهیم بود؟!!
!!!
پس ustanak چیه ؟؟؟ تایرانته دیگه
ولی دیگه از اون مدل قدیمی ها فک نکنم باشه چون از ویروس T ساخته نشده :D و از ویروس C ساخته شده :p

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
!!!
پس ustanak چیه ؟؟؟ تایرانته دیگه
ولی دیگه از اون مدل قدیمی ها فک نکنم باشه چون از ویروس T ساخته نشده :D و از ویروس C ساخته شده :p

جک نرمن هم تو رزیدنت اویل رولیشنز از T ساخته نشده بود یادته که ؟ ;) مثلا نمیشه یک تایرانت ب هشکل و شمایل تایرانت های کلاسیک ها ولی ساخته شده از C باشه؟!!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
سلام....:)
دوستان من هم تبلیغ های رزیدنت اویل 6 را دیدم....کلا ادم پر توقعی نیستم وبنظرم هم بازی خوبی شده رزدنت اویل 6 ولی یک چیزی من رو خیلی اذیت می کرد ان هم یار همراه بازیکن بود که انگار خیلی نقشش کم بود...حالا نمی دونم دقت کردید یا نه...اخه وقتی داشتم تبلیغی که لیون بازیکن ما بود را می دیدم اصلا خبری از یارش نبود وخیلی کم تیر اندازی می کرد یا خیلی وقت ها جا می ماند از لیون.....بنظرتان کمی کم کاری نشده در هوش مصنوعی یار بازیکن؟؟؟؟؟؟

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
اینجا من فکر نمیکنم کسی گفته باشه که این بازی رزیدنت اویل6 که داره میاد بازیه بدی هستش...
تمام انتقادهای ما به اینه که بازی از انتظارات ما کاملا دور هستش...ما میخواستیم کل بازی ترسناک و کلاسیک باشه...
شاهد بازگشت وسکر کبیر باشیم...
اگه قرار بود همه باشن ، جیل و بری و ربکا و بیلی و غیره باشن!!
دیگه زامبی های رزمی کار و تفنگ به دست و آر.پی.جی زن نبینیم!!
غول های کمتر ولی گردن کلفت!! که یکیشون تا آخر بازی سیریش بشه!!!(البته این آخری رو داره)
دوربین کلاسیک!!!
اگه اون دموی اویل4 که تونی گذاشت و توش دوربین کلاسیک بود میفهمید چقدر اون دوربین تو ترس و استرس بازی تأثیر داشت!!!
ولی یه فنی که در انتظار یه اویل با المان های کلاسیک هست رو راضی نمیکنه...چون از همه چیز قاطی توش داره!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اینجا من فکر نمیکنم کسی گفته باشه که این بازی رزیدنت اویل6 که داره میاد بازیه بدی هستش...
تمام انتقادهای ما به اینه که بازی از انتظارات ما کاملا دور هستش...ما میخواستیم کل بازی ترسناک و کلاسیک باشه...
غول های کمتر ولی گردن کلفت!! که یکیشون تا آخر بازی سیریش بشه!!!(البته این آخری رو داره)
دوربین کلاسیک!!!
اگه اون دموی اویل4 که تونی گذاشت و توش دوربین کلاسیک بود میفهمید چقدر اون دوربین تو ترس و استرس بازی تأثیر داشت!!!
ولی یه فنی که در انتظار یه اویل با المان های کلاسیک هست رو راضی نمیکنه...چون از همه چیز قاطی توش داره!!

مهدی یک خبر خوب اینکه کپکام گفته دوربین بازی قبل از اینکه بازی عرضه بشه درست میشه و قابل تنظیم خواهد بود من وجود یک گزینه برای سویچ بین دوربین کلاسیک و دوربین پیش فرض رو تو سناریو لیان در رزیدنت اویل 6 تو پیج رسمی رزیدنت اویل تو فیسبوک مطرح کردم اگه مایل هستید برید و ساپورت کنید و نظر بدبد!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
جک نرمن هم تو رزیدنت اویل رولیشنز از T ساخته نشده بود یادته که ؟ ;) مثلا نمیشه یک تایرانت ب هشکل و شمایل تایرانت های کلاسیک ها ولی ساخته شده از C باشه؟!!
1- چرا سوالتو عوض می کنی ؟ :D
تو گفتی تایرانت منم گفتم هست :D
2 - جک هم از مشتقات T-virus بود برای همین اون شکلی شد
کلا هرچی توش T داشته باشه ینی Tyrant

دوربین کلاسیک!!!
منم می خواستم همین رو بگم
اصلی ترین گزینه به نظرم بعد از دیدن اون ویدئو دوربین بازی بوده و هست
اگه دوربین کلاسیک رو تو بخش لیان بگنجونن حتی اگه یه dlc پولی برای عوض شدن دوربین باشه من به هر قیمتی می خرمش

---------- نوشته در 07:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:07 PM ارسال شده بود ----------

مهدی یک خبر خوب اینکه کپکام گفته دوربین بازی قبل از اینکه بازی عرضه بشه درست میشه و قابل تنظیم خواهد بود من وجود یک گزینه برای سویچ بین دوربین کلاسیک و دوربین پیش فرض رو تو سناریو لیان در رزیدنت اویل 6 تو پیج رسمی رزیدنت اویل تو فیسبوک مطرح کردم اگه مایل هستید برید و ساپورت کنید و نظر بدبد!
لینک پستت رو میزاری ؟؟
اگه یسریمون تو فروم کپکام فعالیت می کردیم شاید تاثیر گذارتر می شد تا فیسبوک

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
امیدمن تواین بازی به سناریوی لیون هستش
البته اینونمیگم سناریوی بقیه بدهستش ولی خب سناریوی لیون یه چیزه دیگس
مخصوصااونجاکه توقبرستون مرده هااززیرخاک میان بیرون
واقعابرای من ترسناک بودش
حالاببینیم چی میشه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
1- چرا سوالتو عوض می کنی ؟ :D
تو گفتی تایرانت منم گفتم هست :D
2 - جک هم از مشتقات T-virus بود برای همین اون شکلی شد
کلا هرچی توش T داشته باشه ینی Tyrant

البته ویدئو رو من گذاشته بودم :D
منم می خواستم همین رو بگم
اصلی ترین گزینه به نظرم بعد از دیدن اون ویدئو دوربین بازی بوده و هست
اگه دوربین کلاسیک رو تو بخش لیان بگنجونن حتی اگه یه dlc پولی برای عوض شدن دوربین باشه من به هر قیمتی می خرمش

---------- نوشته در 07:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:07 PM ارسال شده بود ----------

لینک پستت رو میزاری ؟؟
اگه یسریمون تو فروم کپکام فعالیت می کردیم شاید تاثیر گذارتر می شد تا فیسبوک

چون رولیشنز رو بازی نکردم نمیدونم از مشتق چی درست شده :d سوالممم عوض نکردم افشیم منظور من تایرانت هست حلاا از هر چی مشتق بشه همونطور که میدونی ویروس T هم تو ساخت ویروس C نقش داشته ! پس امکان بوجود آمدن یک تایرانت از ویروس C هم ست
Resident Evil 6 - Comic-Con Demo Footage - Page 7 - NeoGAF

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
چون رولیشنز رو بازی نکردم نمیدونم از مشتق چی درست شده :d سوالممم عوض نکردم افشیم منظور من تایرانت هست حلاا از هر چی مشتق بشه همونطور که میدونی ویروس T هم تو ساخت ویروس C نقش داشته ! پس امکان بوجود آمدن یک تایرانت از ویروس C هم ست
Resident Evil 6 - Comic-Con Demo Footage - Page 7 - NeoGAF
خب دیگه
اینجوری ustanak رو ساختن
در کل دیگه به شکل آزمایشگاهی اون تایرانت ها رو نمی بینیم و همشون لباس می پوشن :D
مگر اینکه کسی به خودش چیزی تزریق کنه در طول بازی هم هر چیزی ممکنه من که بدم نمیاد یه تایرانت اینجوری ببینم
اما در مورد C باید بگم مطمئنا چیزی به جذابیت G نخواهد اومد :D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خب دیگه
اینجوری ustanak رو ساختن
در کل دیگه به شکل آزمایشگاهی اون تایرانت ها رو نمی بینیم و همشون لباس می پوشن :D
مگر اینکه کسی به خودش چیزی تزریق کنه در طول بازی هم هر چیزی ممکنه من که بدم نمیاد یه تایرانت اینجوری ببینم
اما در مورد C باید بگم مطمئنا چیزی به جذابیت G نخواهد اومد :D

G ویروس مورد علاقه ی من هم هست افشین اما تایرانت های خشن مثل اونی که تو ریمیک یا کد ورونیکا بود منظورم تایرانت هایی که میدون دنبالت و محکم میزننت با چنگل های بلند دست چپشون رو خیلی دوست دارم یک هیجان خاصی داره مبارز هب ااین جور تایرانت ها تا تایرانت هایی مثل ویلیام که تققیر فرم میدن قبول داری ؟ چره همشون لبای میپوشن اون خانم عنکبوت مانند که آره همون :d نیمدونی تو کدوم سناریو هست! راستی افشین ویدئو پنل رزیدنت اویل رو که تو پیجمون هست رو حتما دانلود کن جون افشین عاشق سناریو لیان شدم با اینکه خیلی از لیان خوشم نمیاد.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
G ویروس مورد علاقه ی من هم هست افشین اما تایرانت های خشن مثل اونی که تو ریمیک یا کد ورونیکا بود منظورم تایرانت هایی که میدون دنبالت و محکم میزننت با چنگل های بلند دست چپشون رو خیلی دوست دارم یک هیجان خاصی داره مبارز هب ااین جور تایرانت ها تا تایرانت هایی مثل ویلیام که تققیر فرم میدن قبول داری ؟
حرفت درسته T ینی اساس رزیدنت ایول و زامبی هاش و البته تایرانت ها
ولی اصولا G داستانی تره
هر کدوم به نظرم وحشت خودشون رو دارن مثلا من خودم واقعا از تبدیل شدن ویلیام به G یا فریاد هاش می ترسیم یا مثلا قابلیت تولید مثل که واقعا دیگه تکرار نشد تو سری !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر