بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
این دمنیسشن اونجور که باید به دلم ننشست خیلی توقع بالاتری داشتم از این CG اونم تو این نسل که گرافیک انقدر پیشرفت کرده.

به نظرم بهتر میشه، هنوز جای کار داره.

با این قضایا فکر می‌کنم کپکام به فکر ساخت RE 7 با حضور جیل و کلیره، یعنی برنامه‌ها داره برامون.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
متاسفانه حقیقت داره من دارم به امید جیل زندگی میکنم اصلا حالا تو رزیدنت وایل 6 که نیست هیچی تو دمنیشنم خیلی خیلی بعید میدونم باشه لعنت به این شانس! کلر هم نیست تو 6 ولی کپکام گفته یک اشاره ی بهش تو بعضی صحنه ها میشه! این دمنیسشن اونجور که باید به دلم ننشست خیلی توقع بالاتری داشتم از این CG اونم تو این نسل که گرافیک انقدر پیشرفت کرده.

من که بدترین خبربرام همین نبودن جیل تواویل6بود
عملیات راکون یاهمونorcکه افتضاح بود
امیدم به اویل6هم که کمرنگ شد
پس همه باهم فقط منتظرمعجزه درگیم پلی اویل6باشیم
وطناب بازی های جیک مولر!
فریادهای کریس!
راستی نکنه اتفاقی بدی برای جیل افتاده باشه؟

چرا انقد جو میدین باو
هنوز یه سال نشده یه رزیدنت ایول کامل ترسناک معما دار با جیل بازی کردیم
من نمی دونم چی می خواین شما ؟!
---
من حاضرم شرط ببندم کلیر تو دمنیشن هست
به لباس های ایدا دقت نکردین ؟؟؟؟
اصن کپی لباسای کلیر بود :D
اون صدای آخر تریلر هم من فک می کنم یا کلیر بود یا شری !!!!!
---
اون تریلر 7 دقیقه نیومد ؟
به نظرم جزییات تریلر واقعا خوب بود و بیشتر اون تم خاصشه که شاید خوشتون نیومده باشه و بیشتر هم برای رنگ آمیزیش بود
---
وای وای این ویدئو ببینید از خنده مفجر میشین :))
[video=youtube;r6wDhat6qYQ]http://www.youtube.com/watch?v=r6wDhat6qYQ&feature=player_embedded[/video]

آخرین ویرایش:

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
لطفا همه بخوانند!

نه علی جان.برنامه ای در کار نیست.جیل و کلیر هم نقششون تموم شده.حالا باز جیل توی RE5 و رولیشن بوده.کلیر که از 11 سال پیش هیچی!
من قبلا هم گفتم.RE6 دو حالت داره.یا جیل و کلیر هم در کنار کریس و لیون هست که در این حالت خیلی خوبه.چون نشون میده که کپکام میخواد همه ی شخصیتها رو دور هم جمع کنه.حالت دوم هم اینه که جیل و کلیر نباشن که این نشون میده حضور کریس و لیون در کنار هم،هیچ منطق داستانی نداره و فقط به خاطر اصرار فن ها مبنی بر حضور این دو شخصیت با هم بوده.اینطور که معلومه،متاسفانه حالت دوم درسته!پس با این وجود،چرا تهیه کننده گفته بود که ما هنوز شخصیتهای بزرگ زیادی در RE6 داریم؟واقعا مسخره است.من که دیگه اخبار و تریلرهای این بازی رو پیگیری نمی کنم.حمید،من واقعا نمی دونم تو از چی این بازی خوشت اومده؟همه چیز که گیم پلی و آتمسفر نیست!

حالا نه که خیلی گیم پلی عالی و آتمسفر کلاسیکی داره! :d

تازه هم توی RE6 و توی دامناشن لیون و ایدا حضور دارند!یعنی واقعا از بین این 2 نسخه،یکیش حق کلیر نبود؟لیون و ایدا هم توی RE2 هم توی RE4 هم توی RE6 و هم توی دامناشن با هم هستند.اونوقت چرا بعد از 15 سال که شری به داستان برگشته،نباید با کلیر روبرو بشه؟تازه توی یکی از تریلرهای RE6،شری به جیک میگه:لیون جون منو از راکون سیتی نجات داد!همین جمله نشون میده که کپکام قصد داشته کلیر رو کلا از داستان حذف کنه.چون اومده نجات شری رو هم به لیون نسبت داده!پس با این حساب،جیک هم استیو نیست و واقعا پسر وسکره که من اصلا نمی تونم با این قضیه کنار بیام.اینا با این کارشون به شخصیت وسکر هم گند زدن رفت!فقط خدا کنه که این رزیدنت اویل:سقوط که شایعه شده بود برای 3DS میاد و کلیر شخصیت اصلیشه شایعه باشه.صدقه که نمیخوان بدن.لیون توی RE6 و دامناشن و کلیر توی یک بازی فرعی مسخره برای یک کنسول اسباب بازی!
در ضمن،کاملا با افشین و جیل 89 مخالفم که کریس باید در RE6 باشه.ببینید.رزیدنت اویل کلا 2 تا داستان داره.یکی مربوط به کریس،جیل و وسکر که در UC خلاصه میشه و یکی هم مربوط به کلیر،لیون و ایدا که در دارک ساید خلاصه میشه.داستان کریس،جیل و وسکر در RE5 تموم شد.پس توی RE6 هم باید کلیر،لیون و ایدا می بودن.حضور کریس در RE6 صرفا به خاطر اصرار فن ها بوده و بس.افشین،خدا خیرت بده که خودت داری میگی کریس تجاری ترین شخصیت داستانه.همین نشون میده که کپکام فقط به خاطر عمل به خواسته ی فن ها و سود بیشتر،کریس رو توی RE6 آورده.وگرنه هر کسی می دونه که با مرگ وسکر،نقش کریس و جیل کلا تموم شد.دلیل نمیشه هر کسی که مهم تر باشه،توی تمام شماره ها حضور داشته باشه.پس با این حساب،کریس باید توی همه ی شماره ها باشه.در حالی که نبود.چون داستان فقط روی کریس نمی چرخه و شخصیت های زیادی داستان رو روایت می کنند.قبول دارم که کریس مهم ترین خط داستانی رو داره.ولی این خط داستانی،در RE5 تموم شد.(حالا کاری ندارم خوب یا بد!) حتی اگه کریس بهترین سناریو رو هم داشته باشه بازم ارزشی نداره.چون مبنای حضورش فروش بوده نه داستان!

اگه اشلی توی دامناشن باشه که احتمالا هست،داستان اون هم مثل RE6 نابود شده فرض میده.اون صدای آخر دامناشن هم صدای کلیر نبود.شری هم که نیست.چون به نظر می رسه توی RE6،لیون و شری برای اولین بعد بعد از واقعه ی راکون سیتی همدیگرو می بینن.(توی همون تریلری که 4 نفری با یوستاناک می جنگند.) احتمالا توی دامناشن اون صدای اشلی بود.مثل اینکه اخیرا نویسنده های RE قبل از نوشتن سناریوها چیزی می زنند!

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
،کاملا با افشین و جیل 89 مخالفم که کریس باید در RE6 باشه.ببینید.رزیدنت اویل کلا 2 تا داستان داره.یکی مربوط به کریس،جیل و وسکر که در UC خلاصه میشه و یکی هم مربوط به کلیر،لیون و ایدا که در دارک ساید خلاصه میشه.داستان کریس،جیل و وسکر در RE5 تموم شد.پس توی RE6 هم باید کلیر،لیون و ایدا می بودن.حضور کریس در RE6 صرفا به خاطر اصرار فن ها بوده و بس.افشین،خدا خیرت بده که خودت داری میگی کریس تجاری ترین شخصیت داستانه.همین نشون میده که کپکام فقط به خاطر عمل به خواسته ی فن ها و سود بیشتر،کریس رو توی RE6 آورده.وگرنه هر کسی می دونه که با مرگ وسکر،نقش کریس و جیل کلا تموم شد.دلیل نمیشه هر کسی که مهم تر باشه،توی تمام شماره ها حضور داشته باشه.پس با این حساب،کریس باید توی همه ی شماره ها باشه.در حالی که نبود.چون داستان فقط روی کریس نمی چرخه و شخصیت های زیادی داستان رو روایت می کنند.قبول دارم که کریس مهم ترین خط داستانی رو داره.ولی این خط داستانی،در RE5 تموم شد.(حالا کاری ندارم خوب یا بد!)
مشکل اینجاست که کپکام هم با تو مخالفه
هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره که
کپکام هم دنباله پوله و از نظر تجاری وقتی شماره 5 که تو تاریخ سری بیشترین فروش رو داشته و کریس هم نقش شماره 1 اون بازی بوده میاد دوباره ازش استفاده می کنه در ضمن داستان هم کم کم داره بر حول محور لیان - ایدا می چرخه و تمرکز داستان کلا تغییر کرده

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
افشین من به رزیدنت اویل 6 کار ندارم که جیل نیست باشه قبول دارم که جیل کاری نداره اونجا انجام بده اما تو دمنیشن باید باشه واسه که داستان بین رزیدنت اویل 5 و 6 اتفاق میفته و تو انیمیشن قبلی هم نبود گیر دادن به این لیان ول کنم نیستن اه.

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
مشکل اینجاست که کپکام هم با تو مخالفه
هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره که
کپکام هم دنباله پوله و از نظر تجاری وقتی شماره 5 که تو تاریخ سری بیشترین فروش رو داشته و کریس هم نقش شماره 1 اون بازی بوده میاد دوباره ازش استفاده می کنه در ضمن داستان هم کم کم داره بر حول محور لیان - ایدا می چرخه و تمرکز داستان کلا تغییر کرده
دمت گرم...گل کاشتی!!!
منم دقیقا حرفم همینه!!!
کپکام خیلی وقته که فقط دنبال پوله...
خیالت راحت باشه نیما....این کنار هم اومدن کریس و لیون هم به خاطر فن های بازی نیست...دیدن هردوی اینا با حضورشون فروشو میبرن بالا...پس گور بابای داستان و کلیر و وسکر و بقیه...
وسکرم چون از همه مشهورتر بود، دیدن نمیتونن خودشو برگردونن برداشتن یکی رو جای بچش کردن تو پاچمون

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید
در ضمن،کاملا با افشین و جیل 89 مخالفم که کریس باید در RE6 باشه.ببینید.رزیدنت اویل کلا 2 تا داستان داره.یکی مربوط به کریس،جیل و وسکر که در UC خلاصه میشه و یکی هم مربوط به کلیر،لیون و ایدا که در دارک ساید خلاصه میشه.داستان کریس،جیل و وسکر در RE5 تموم شد.پس توی RE6 هم باید کلیر،لیون و ایدا می بودن.حضور کریس در RE6 صرفا به خاطر اصرار فن ها بوده و بس.افشین،خدا خیرت بده که خودت داری میگی کریس تجاری ترین شخصیت داستانه.همین نشون میده که کپکام فقط به خاطر عمل به خواسته ی فن ها و سود بیشتر،کریس رو توی RE6 آورده.وگرنه هر کسی می دونه که با مرگ وسکر،نقش کریس و جیل کلا تموم شد.دلیل نمیشه هر کسی که مهم تر باشه،توی تمام شماره ها حضور داشته باشه.پس با این حساب،کریس باید توی همه ی شماره ها باشه.در حالی که نبود.چون داستان فقط روی کریس نمی چرخه و شخصیت های زیادی داستان رو روایت می کنند.قبول دارم که کریس مهم ترین خط داستانی رو داره.ولی این خط داستانی،در RE5 تموم شد.(حالا کاری ندارم خوب یا بد!) حتی اگه کریس بهترین سناریو رو هم داشته باشه بازم ارزشی نداره.چون مبنای حضورش فروش بوده نه داستان!

اگه اشلی توی دامناشن باشه که احتمالا هست،داستان اون هم مثل RE6 نابود شده فرض میده.اون صدای آخر دامناشن هم صدای کلیر نبود.شری هم که نیست.چون به نظر می رسه توی RE6،لیون و شری برای اولین بعد بعد از واقعه ی راکون سیتی همدیگرو می بینن.(توی همون تریلری که 4 نفری با یوستاناک می جنگند.) احتمالا توی دامناشن اون صدای اشلی بود.مثل اینکه اخیرا نویسنده های RE قبل از نوشتن سناریوها چیزی می زنند!

ببین نیما میدونم که خیلی دوست داری کلر توی 6 باشه !
همینم باعث شده چشمات رو خیلی از واقعیت ها ببندی.
کریس که کاراکتر شماره اول 5 بود زنده موند و کلا شخصیت اول یا دوم(بحث بین جیل و کریسه) اویله .
حالا چه جوری میشه یه دفعه حذفش کرد؟ باید یه اتفاقی براش بیفته یا نه؟
بعدم همون جور که افشین گفت وقتی می بینن این کاراکتر محبوبه فن زیاد داره بازی رو جذاب تر میکنه برای چی باید به جاش کلر رو بیارن؟
مگه این ها دلشون برای داستان بازی میسوزه آخه ؟(خداییش منم بودم بهم بگن کریس بیاری مثلا 10 هزار تومن سود میکنی کلر بیاری 2 هزارتومن سود میکنی
خوب منم همین کار رو میکردم !

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
سلام

میشه خواهش کنم از بحث سیاست‌های کپکام بیاید بیرون؟ واقعاً هیچ جذابیتی نداره :d

مهم نیست این کمپانی چه برنامه‌ای داره، مهم اینه که به فکر من و شما و یه مشت فن دیگه نیست، کار خودش رو میکنه و کاری هم از دست ما برنمیاد، اول و آخرشم که همه این RE6 رو بازی می‌کنیم، پس بهتره فقط راجع به چیزایی که بهمون نشون دادن حرف بزنیم.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
افشین من به رزیدنت اویل 6 کار ندارم که جیل نیست باشه قبول دارم که جیل کاری نداره اونجا انجام بده اما تو دمنیشن باید باشه واسه که داستان بین رزیدنت اویل 5 و 6 اتفاق میفته و تو انیمیشن قبلی هم نبود گیر دادن به این لیان ول کنم نیستن اه.
از همون اول که دیجنریشن تایید شد که ساخته بشه گفتن یه سری انیمیشن با حضور لیان به عنوان نقش اول قراره بسازن ینی در هر صورت شماره بعدی هم ساخته بشه لیان هست و نقش اول
حمید جان ببین به نظرم اگه می رفتی یه 3ds می خریدی الان این حرفو نمی زدی
چون رولیشن یه بازی خیلی کامل و مرتبط با داستان بازیه و خط اصلیه خودشم داره
من واقعا نمی دونم چه انتظاری دارین وقتی یه شماره قبل جیل کاراکتر بازی بوده
در واقع کاراکتری که چند بار پشت سر هم تو بازی بوده فقط کریسه ینی 5 , رولیشنز , 6
در ضمن خط داستانی انیمیشن ها با بازی در ارتباط هست ولی تغییری تو اون ایجاد نمی کنه
چون انیمیشن جوری ساخته میشه که حسن بقال سر کوچه هم اگه بازی نکرده سری رو از دیدنش لذت ببره و اصن کاری نداره بین شماره 6 و 5 چی گذشته کما اینکه اصلا مهم نیست بین این دو شماره چی شده

---------- نوشته در 12:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 AM ارسال شده بود ----------

دمت گرم...گل کاشتی!!!
منم دقیقا حرفم همینه!!!
کپکام خیلی وقته که فقط دنبال پوله...
خیالت راحت باشه نیما....این کنار هم اومدن کریس و لیون هم به خاطر فن های بازی نیست...دیدن هردوی اینا با حضورشون فروشو میبرن بالا...پس گور بابای داستان و کلیر و وسکر و بقیه...
وسکرم چون از همه مشهورتر بود، دیدن نمیتونن خودشو برگردونن برداشتن یکی رو جای بچش کردن تو پاچمون
راستش به نظرم از همون اول هم دنبال پول بود
فقط تجارت بازی به این گستردگی نبودو اینکه بازی صاحاب داشت
سر همین شماره 4 چقدر رئسای کپکام بازی در آوردن و چند بار بازی رو کنسل کردن چون می گفتن یه بازی انقلابی می خوایم

---------- نوشته در 12:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

سلام

میشه خواهش کنم از بحث سیاست‌های کپکام بیاید بیرون؟ واقعاً هیچ جذابیتی نداره :d

مهم نیست این کمپانی چه برنامه‌ای داره، مهم اینه که به فکر من و شما و یه مشت فن دیگه نیست، کار خودش رو میکنه و کاری هم از دست ما برنمیاد، اول و آخرشم که همه این RE6 رو بازی می‌کنیم، پس بهتره فقط راجع به چیزایی که بهمون نشون دادن حرف بزنیم.
:D
درسته باید در مورد چیزایی که نشون دادن حرف بزنیم ولی خوب کپکام یجوری با خواسته های فن ها برخورد کرد که انگار خیلی خیلی ببخشیدا یه چیز کلفت به همه طرفدارا نشون داده
این همه ما بحث می کردیم re6 چه جوری باید باشه این همه از فروم ها به کپکام نامه زدن اون گند orc پیش اومد ولی بازم همینه که هست

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
Fantastic :d شرمنده دوستان عزیز از ترجمه ی این خبر به دلایل شرعی معذوریم D:

According to its ESRB (Entertainment Software Ratings Board) rating, Resident Evil 6 will be the first Resident Evil to have nudity. It will be rated M for Mature, as all previous games in the series, but now there is a little skin to go along with the blood, gore, and intense violence.
The ESRB's description of the mature content reads: "One female boss character (a human-spider hybrid) is depicted nude—though without any discernible details (i.e., no nipples or genitalia); during one attack move, she briefly caresses her breasts while straddling on players' character."

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
اول و آخر ساخت همه بازیها استفاده تجاری هم داره، و بالاخره سازنده‌ها به فکر فروش خوب بازی هستند، ولی اگر پول همه چیز رو تحت الشعاع قرار بده نتیجش میشه چیزی که داریم تو نسخه‌های جدید RE می‌بینیم.
مثلاً چه دلیلی داره بازی‌ای مثل ORC ساخته بشه؟
خیلی از سری بازی‌ها هستند که فروش خوبی دارند ولی هیچ تغییر و تحریفی تو استانداردهاشون ایجاد نکردند، و فقط اون‌ها رو بهبود دادند.

مثل سری متال گیر، سری هیلو، سری GTA و ... .
Fantastic :d شرمنده دوستان عزیز از ترجمه ی این خبر به دلایل شرعی معذوریم D:

این خبر که قبلاً هم بحثش بود، فقط این با ذکر دقیق جزئیات بود :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خیلی هم خوب شرطو بردم :x
این متنو از کجا گذاشتی حمید بگو تا بکوبم تو سر یه نفر

IGN :d کپکام اکثر المان های کلاسیک رو برگردنده تو سناریو لیان زامبی هایی که آهسته راه میرن درخشیدن آیتم هایی که باید بردارین پازل هایی که یار آور معما های رزیدنت اویل های کلاسیک هستند راهرو های تاریک اتمسفر دلهره آور+ چندین نوآوری جدید که بنظر من کار جالبی بوده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر