بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید
سلام بر تمام دوستان بازی سنتر البته سایت نیومدیم ولی دورادور از حال دوستان با خبر بودیم .:)
گفتم امتحانام تموم شد و اینترنتمون وصل شد :)
امیدوارم ناراحت نشید و اسپم حساب نکنید!

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
ببین لیون.من با تو رفیقم.غیراز اینه؟
چرا با کنایه حرف میزنی؟
نه غیر از این هم نیست که ما با هم رفیقیم...
من اصلاً با کسی دشمنی ای ندارم، همه هم اینو میدونن. کنایه هم نمیزنم محمد. تو که خودت منو خوب میشناسی....
کی یه همچین قدرتی داره که کسی رو از اینجا بیرون کنه؟این چه توهمیه که سعی در القا کردنش دارید؟
توهم چیه رفیق... یه نگاه بنداز به این تاپیک و بقیه ی تاپیک ها... به خدا اگه یه ذره منصفانه قضاوت کنی میبینی که درست میگم. بله درسته، کسی قدرت اینو نداره تا کسی رو از اینجا بیرون کنه. ولی دیگران وقتی بهشون بر بخوره، دیگه نمیان اینجا. همین.
چندبار به خودت زنگ زدم که بیا با جمع بریم بیرون ولی جواب ندادی؟!
دفعی اولی که ماها قرار گذاشتیم و رفتیم بیرون هرکسی که تهران بودو خبر کردیم.خودتون خودتونو سوا میکنید بعد میایید میگید مافیا تشکیل شده؟!عجب حرفی میزنیدا!
اولاً که خودت شرایط منو میدونی. همون مواقعی هم که خودت پیش من بودی میدید چند صد بار موبایلم زنگ میزد و دوستای دیگم برنامه میذاشتند. من به خاطر این که تنهام، خیلی از بچه ها و دوستان برنامه های مختلفی رو تو آپارتمان من میذارن. پس لطفاً حق بده.
در ضمن کسی اینجا خودشو جدا نکرده. مشکلات دیگران رو هم در نظر بگیرید که شاید نتونن همیشه وقت آزاد داشته باشن...
همچین حرف میزنید هر کی ندونه فکر میکنه الان ما داریم آدم قاچاق میکنیم تایلند!بابا زشته به خدا!حرف درنیارید.
محمد... حالا کی بریم تایلند...
:p
والا به قرآن،این شماهایید که هرکسی رو که طرفدار لیون نیست دشمن خودتون میدونید.
قسم نخور بابا...
خداییش کدوممون؟ اسم ببر. بابا ماها که آزارمون به مورچه هم نمیرسه (اره جون خودم :d )

چی میگی لیون.ده بار از روی منطق حرف میزنیم و آخرش نمیخوایین چیزی رو که حقیقته قبول کنین و آف تاپیک میدین.بعدشم که مجبور میشیم از شیوه خودتون استفاده کنیم (به اون درش بزنیم) میشه ترور شخصیتی؟
علی این چه حرفی رفیق...؟ باشه ماها بی منطق ولی حداقلش توهین که نمیکردیم...
-----------------------
بچه ها بیاید بیخیال بشیم. من که اصلاً مشکلی ندارم. از اینجا بودنم هم دارم لذت میبرم. توهین های بعصی از رفقا رو هم اصلاً نمیبینم. به قول معروف اگه قرار بود من با این چیزا از میدون به در بشم که نمیتونستم گلیم خودم رو از آب بکشم بیرون که...
SO
LETS HAVE ****IN* FUN

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید
ببین لیون.من با تو رفیقم.غیراز اینه؟
چرا با کنایه حرف میزنی؟
کی یه همچین قدرتی داره که کسی رو از اینجا بیرون کنه؟این چه توهمیه که سعی در القا کردنش دارید؟
اصلا اونی که با چندتا بحث ول کنه و بره،همون بهتر که نباشه.
چه مافیایی؟این چه حرفیه؟
چندبار به خودت زنگ زدم که بیا با جمع بریم بیرون ولی جواب ندادی؟!
دفعی اولی که ماها قرار گذاشتیم و رفتیم بیرون هرکسی که تهران بودو خبر کردیم.خودتون خودتونو سوا میکنید بعد میایید میگید مافیا تشکیل شده؟!عجب حرفی میزنیدا!
همچین حرف میزنید هر کی ندونه فکر میکنه الان ما داریم آدم قاچاق میکنیم تایلند!بابا زشته به خدا!حرف درنیارید.
ما به خاطر اینکه کل کل نشه تو تاپیک یه گروه درست کردیم.همین.
والا به قرآن،این شماهایید که هرکسی رو که طرفدار لیون نیست دشمن خودتون میدونید.خود افشین اومده میگه کاری به دوست و دشمن ندارم!
دوستشو نمیدونم کیه ولی دشمنش تابلوئه که به من و اسفندیار داره میگه!
خدایی درست نیست که بیایید یه آتیشی رو درست کنید بعد کی بود کی بود،من نبودم را بندازید.

خداییش محمد راست میگه دفعه اولی که رفتیم بیرون ما به همه گفتیم خیلیا گفتن نمیان
گفتن اصلا چه معنی میده بیرون هم رو ببینیم همین جا هستیم دیگه!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
توهم چیه رفیق... یه نگاه بنداز به این تاپیک و بقیه ی تاپیک ها... به خدا اگه یه ذره منصفانه قضاوت کنی میبینی که درست میگم. بله درسته، کسی قدرت اینو نداره تا کسی رو از اینجا بیرون کنه. ولی دیگران وقتی بهشون بر بخوره، دیگه نمیان اینجا. همین.
ببین اگر منظورت بنفشه بود باید بگم که:
اولا: شاید براش مشکلی پیش اومده که نمیاد
ثانیا: به فرض اینکه مشکل نداشته باشه، اون با سینا بحثش شده بود که فقط سینا جواب سوالاتشو در مورد RE میداد نه کس دیگه ای.میتونین پست هارو ببینین.
اگر به خاطر سینا گذاشته رفته،خب مشکل خودشه و برای ما ذره ای اهمیت نداره
==========================
سعی کنین بیایین اینجا و از نظرتون دفاع کنین و نه اینکه بذارین و به خاطر اینکه باهاتون مخالفت شده برین چون اینجوری فقط شرمندگی خودتون رو در پی دارین.
من خودم اولین باری که اومده بودم تو BC سعی میکردم فقط پست های بچه ها رو بخونم نه اینکه بیام بگم حق با منه و بذارم برم.از پرسیدن هم ترسی نداشتم و همیشه سوال میپرسیدم.
اما:
علی این چه حرفی رفیق...؟ باشه ماها بی منطق ولی حداقلش توهین که نمیکردیم...
بله شاید تمسخر نمیکردین اما همین بیراه رفتنتون برای ما که دارین وقتمونو صرف این میکنیم که 4 تا مطلب رو به بقیه بگیم بیشتر از یه توهینه که بعدشم با چیزایی مثل یه شکلک روبرو میشیم.
خداییش سعی نکن متقاعد کنی.چون اول باید به کارای خودتون نگاه کنین.
توی اون یکی تاپیک دارم به یارو میگم وسکر شخصیت اصلیه میگه نه بازوهای کریس رو نگاه کن
بله تا وضعشون همین باشه من شخصا جلوتر از همه وایمیسم تا زمانی که یا برن یا حقیقتو قبول کنن.چون حتی زحمت اینو به خودشون نمیدن برن 4 تا شماره بازی کنن و حتی 1 خط از 1 فایل رو بخونن و میان از گیم پلی RE6 تمجید میکنن.
این همه احد و نیما مطلب گذاشتن،بقیه رفتن نگاه کنن؟ منو که میبینی هر روز به کتابی که خودم از اطلاعات بچه ها برای خودم درست کردم نگاه میکنم و سعی میکنم 4تا حقیقت یاد بگیرم نه اینکه به خودم تلقین کنم فقط حرف خودم درسته.
خداییش لیون دست بردار از این حرفا.
کسی که به خاطر ما گذاشته رفته خب به سلامت!
کسی هم از این به بعد بخواد بره بازم به سلامت!
سعی نکن بندازی گردن بچه ها چون حقیقت چیز دیگه ای هست.
گر خواهی نشوی رسوا،همرنگ جماعت شو.
اینجا محیطش اینجوریه و کسی هم که بخواد بیاد اینجا باید اول باید ببینه جریان چیه و اگر چیزی نمیدونه سوال کنه نه اینکه حرف خودشو بزنه و برای بقیه ارزش قائل نباشه

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بابا محمد بیخیال شو دیگه. من همینجوریش به جرم اسپم پراکنی تحت تعقیبم...
:p
(تو یه کوه نیومدی با من،تایلند میخوای بیای؟!)
:d
به خدا نشد. اون شب یادته اون بنده ی خدا نصفه شب داشت sms میداد، درگیر اون شدم...
-----------
آقا یکی جواب این سوال اسفندیار رو بده.
یک سوال دارم...زمان اتفاقات دمنیشن کی هستش؟؟؟ یعنی در چه بازه زمانی هستش؟؟مثلا بین اویل 4 و 5؟؟؟ اینجوری...
برای منم سواله. حس GOOGLE - ING نیست... :d

---------- نوشته در 11:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 PM ارسال شده بود ----------

ببین اگر ...
Calm down kid
علی بیخیال شو دیگه. میدونم الان اگه جواب ندم میگی حرف حق جواب نداشت و از این حرفا. ولی تا صبح هم بخوایم بحث کنیم راه به جایی نخواهیم برد...
وا بده عزیزم.
فقط یه مسئله...
به پیر به پیغمبر من منظورم اون خانم نبود که شماها یا میگید اون خانم (بنفشه) من بودم و یا میگید که دارم اون رو مثال میزنم. من منظورم ابوذر بود. میتونی ازش بپرسی علی جان. همین الان تو Yahoo داشتم بهش میگفتم. البته گذاشت رفت بخوابه... :p

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی بیخیال شو دیگه. میدونم الان اگه جواب ندم میگی حرف حق جواب نداشت و از این حرفا. ولی تا صبح هم بخوایم بحث کنیم راه به جایی نخواهیم برد...
وا بده عزیزم.
فقط یه مسئله...
به پیر به پیغمبر من منظورم اون خانم نبود که شماها یا میگید اون خانم (بنفشه) من بودم و یا میگید که دارم اون رو مثال میزنم. من منظورم ابوذر بود. میتونی ازش بپرسی علی جان. همین الان تو Yahoo داشتم بهش میگفتم. البته گذاشت رفت بخوابه... :p
اما در مورد ابوذر:
ببین،
ابوذر خودش شخصا پشت تلفن به من گفت از زمانی که توی سایت اومده دوست داشته فقط پستارو بخونه تا پست بده.
این مسئله توجیه میکنه اینو که چرا از سال 2009 تا الان تعداد پستاش فقط 338 تا هست.
اما،
خودت باید بهتر از من بدونی که ابوذر اهل این حرفا نیست.....
یه نفر دیگه رو بگو من ابوذر رو خیلی خوب میشناسم....

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید
عزیزان من یه سوال داشتم میخواستم بدونم 1-دلیل حمایت لیون از ایدا واقعا اینه که یه شاهده یا .....؟
2-میخوام بدونم کسی چیزی از پسر وسکر میدونه ؟
منظورم اینه که تا حالا کجا بوده؟ و....

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
عزیزان من یه سوال داشتم میخواستم بدونم 1-دلیل حمایت لیون از ایدا واقعا اینه که یه شاهده یا .....؟
من نظر شخصیم رو میگم...
یه نظرم Leon یا حالا هر کاراکتر دیگه ای... تو این همه مدت و با داشتن این همه ماجرا، به حدی رسیده که بتونه به احساساتش غلبه کنه و فقط بخواد اهداف ماموریتش رو دنبال کنه. من که میگم Leon اونجا خیلی بهتر از Chris عمل کرد، Reaction بهتری داشت. Chris کاملاً داشت احساسی برخورد می کرد به نظرم و Leon کاملاً منطقی.
با زنده موندن Ada خیلی از حقایق رو میشه و Chris داشت این فرصت رو به باد فنا میداد.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من نظر شخصیم رو میگم...
یه نظرم Leon یا حالا هر کاراکتر دیگه ای... تو این همه مدت و با داشتن این همه ماجرا، به حدی رسیده که بتونه به احساساتش غلبه کنه و فقط بخواد اهداف ماموریتش رو دنبال کنه. من که میگم Leon اونجا خیلی بهتر از Chris عمل کرد، Reaction بهتری داشت. Chris کاملاً داشت احساسی برخورد می کرد به نظرم و Leon کاملاً منطقی.
با زنده موندن Ada خیلی از حقایق رو میشه و Chris داشت این فرصت رو به باد فنا میداد.

شما اینم در نظر بگیر که اون کلون ایدا بوده نه خود رسمیش شاید کریس میدونه کلون شدس و میخواسته از بین ببرش تا برن سراغ اصلیه و اونو سوال پیچ کنن؟ شاید لیون اصلا نمیدونه اون کلون شدس؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
شایعه!!!
جیل و کلر غایبان بزرگ در رزیدنت اویل 6

همانطور که مطلع هستید بسیاری از طرفداران رزیدنت اویل خواستار حضور جیل و کلر در رزیدنت اویل 6 هستند و پیش از این سازندگان هم پاسخ شفافی به سوالات فن ها در این مورد نداده بودند اما در طی Capcom Summer Jam که دو روز قبل در توکیو ژاپن برگذار شد یکی از فن های رزیدنت اویل (butaco3@) توانست از آقای Hiroyuki Kobayashi در مورد اینکه آیا کلر یا جیل یا هر دو در رزیدنت اویل 6 حضور خواهند داشت سوالی را مطرح کند. آقای کوبایاشی در پاسخ به این سوال گفت جیل و کلر در رزیدنت اویل 6 حضور نخواهند داشت!

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
این کلون و کلون بازی هم داره شورشو در میاره ها!!!
مورچه چیه که کله پاچش چی باشه؟؟؟
خداییش این ته حماقت کپکام هست و نامردی در حق وسکر که اونو از بین ببرن و بعد ایدا بشه شخصیت منفی داستان و کریس رو هم برگردونن!!!
باید با لیون و کلیر و اطرافیانش همه چی رو جمع میکردن...

به قول مجید این جیک تا الان کجا بوده که اد بعد مرگ وسکر ظاهر شده؟؟!!!
.....
فقط امیدوارم بازی رو از نظر داستانی ماست مالی نکرده باشن...گیم پلیش که خداحافظ...

---------- نوشته در 12:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:02 PM ارسال شده بود ----------

درباره نظرسنجی هم من تازه الان رأی دادم...
دفاعم از نظرم اینه...سگ سوروایور هارور میارزه به صدتا بازی اکشن
خداییش آدم هزار بار هم اویل های کلاسیک رو میره سیر نمیشه...ولی این جدید اکشن ها رو تهش چندبار میتونی بازی کنی؟؟
تنها جذابیت اویل های جدید مولتیشون هست...هیچ چیز دیگه ایشون واسه من جذاب نیست...اگه بخوام اکشن بازی کنم صدتا بازی بهتر در زمینه اکشن هست که اویلو میخورن...

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
لطفا همه بخوانند!

بالاخره عدم حضور جيل و كلير در
RE6 تاييد شد.من از همون روز اول گفتم.6 REدو حالت داره:يا كريس،جيل،كلير و ليون هستند كه در اين صورت معلوم ميشه كپكام ميخواسته تمام شخصيت ها رو دور هم جمع كنه و داستان رو تموم كنه كه اين حالت،بسيار خوب و قابل قبوله.حالت دوم هم اينه كه فقط كريس و ليون در بازي حضور داشته باشن كه اين نشون ميده كه كپكام فقط به خاطر اصرار فن ها و بدون در نظر گرفتن داستان،كريس و ليون رو وارد داستان كرده كه اين حالت بد و غير قابل قبول RE6 است.ولي متاسفانه به نظر مي رسه كه كپكام،حالت دوم رو انجام داده.بنابراين مشخص شد كه حضور كريس و ليون با هم،به هيچ عنوان به خاطر داستان نبوده و RE6 يك بازي 100 درصد تجاريه.باز از اون بدتر اينه كه با وجود عدم حضور كلير در بازي مشخص ميشه كه جيك واقعا پسر وسكره و استيو نيست كه اين مسخره ترين بخش داستانه!من نمي دونم آخه اصلا چرا وسكر بايد بچه داشته باشه؟اصلا تصور زن و بچه براي شخصيت بزرگ و باابهتي مثل سكر خنده داره.كپكام با اين كارش،شخصيت وسكر رو زير سوال برده.وسكر رو كشتن.جوجه وسكر برامون آوردن!حالا به فرض هم که پسر داشته باشه،چرا پسرش باید شبیه استیو باشه؟این عکس رو ببینید.خداییش کپی استیو نیست؟
باز شري بدتر از اون.توي RE2 ايدا پارتنر ليون بود و شري هم پارتنر كلير.حالا كپكام اومده كلير رو كلا از داستان حذف كرده و شري رو هم چسبونده به ليون!همين امر نشون ميده كه كپكام كمر به نابودي كلير بسته.حتي داره شخصيت هاي وابسته به اون رو هم ازش جدا مي كنه.اين با عقل جور درمياد؟خداييش نگاه كنيد.تقابل كريس و ليون،ويروس C،پسر وسكر،بدل ايدا،Neo Umbrella و....همه ي اينها سوژه هاي مسخره و بيخودي هستند كه كپكام از بي داستاني،به زور وارد داستان كرده و در واقع مثل شلنگ،به داستان آب بسته.من كه كتابم رو قبل از ريليز RE6 چاپ مي كنم.اين بازي حتي يك روز هم ارزش بر كردن رو نداره.من که دیگه منتظر هیچ خبر یا تریلری از این بازی نیستم!

محمد،من شری رو به این خاطر میگم مهمه که پیش وسکر بوده.بالاخره باید مشخص بشه که شری این همه سال کجا بوده و چیکار می کرده دیگه.مخصوصا حالا که وسکر مرده!در ضمن،داستان لنگ شری نمونده که شری بخواد درستش کنه.سرنوشت خود شری ابهام داستانه و داستان رو لنگ می کنه.شخصیتی مثل بری با شری فرق می کنه.بری رو فوقش می تونیم بگیم بعد از واقعه ی راکون سیتی،عین آدم رفته دنبال زندگیش و دیگه هم وارد ماجرا نشده.حتی ربکا هم همینطور.ولی شری تحویل دولت داده میشه و بعدش توسط وسکر اسیر میشه.حالا کدوم مبهم تر و ضروری تره؟حضور مجدد بری فقط باعث جذابیت بیشتر داستان میشه.ولی حضور شری برای رفع ابهام و کامل تر تموم شدن داستان لازمه.ولی در مورد استیو و نیکلای باهت موافقم.اگه شری رو نشون بدن،اونا رو هم باید نشون بدن.

آخرین ویرایش:

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
سلام به همه

من هنوزم معتقدم که این حمایت به خاطر اینه که لیان چندین باری توسط ایدا نجات پیدا کرده و جونش رو مدیون ایداست پس بهش بدهکاره، قضیه لاو استوری و اینجور چیزا منظورم نیست البته.

وسکر اصولاً اهل تشکیل خانواده و این حرف‌ها نبود، از خلقیاتش کاملاً معلومه، یا این بابا (جیک) همون استیوه یا با یه داستان آبگوشتی با ترشی فراوون طرفیم.

شما اینم در نظر بگیر که اون کلون ایدا بوده نه خود رسمیش شاید کریس میدونه کلون شدس و میخواسته از بین ببرش تا برن سراغ اصلیه و اونو سوال پیچ کنن؟ شاید لیون اصلا نمیدونه اون کلون شدس؟

مطمئناً کرس هم از این قضیه کلون و این جور حرفا خبر نداشته، چون اگه با خبر بود نمیومد درباره اینکه ایدا عضو آمبرلاست و اینجور حرفا یک ساعت با لیان بحث کنه، یه راست حرفش رو می‌زد. وقتی وضعیت داغونه کرس رو تو بار دیدیم(به هر دلیلی) پس این حرکتش هم کاملاً طبیعیه.

بالاخره عدم حضور جيل و كلير در RE6 تاييد شد.من از همون روز اول گفتم.6 REدو حالت داره:يا كريس،جيل،كلير و ليون هستند كه در اين صورت معلوم ميشه كپكام ميخواسته تمام شخصيت ها رو دور هم جمع كنه و داستان رو تموم كنه كه اين حالت،بسيار خوب و قابل قبوله.حالت دوم هم اينه كه فقط كريس و ليون در بازي حضور داشته باشن كه اين نشون ميده كه كپكام فقط به خاطر اصرار فن ها و بدون در نظر گرفتن داستان،كريس و ليون رو وارد داستان كرده كه اين حالت بد و غير قابل قبول RE6 است.ولي متاسفانه به نظر مي رسه كه كپكام،حالت دوم رو انجام داده.بنابراين مشخص شد كه حضور كريس و ليون با هم،به هيچ عنوان به خاطر داستان نبوده و RE6 يك بازي 100 درصد تجاريه.باز از اون بدتر اينه كه با وجود عدم حضور كلير در بازي مشخص ميشه كه جيك واقعا پسر وسكره و استيو نيست كه اين مسخره ترين بخش داستانه!من نمي دونم آخه اصلا چرا وسكر بايد بچه داشته باشه؟اصلا تصور زن و بچه براي شخصيت بزرگ و باابهتي مثل سكر خنده داره.كپكام با اين كارش،شخصيت وسكر رو زير سوال برده.وسكر رو كشتن.جوجه وسكر برامون آوردن!حالا به فرض هم که پسر داشته باشه،چرا پسرش باید شبیه استیو باشه؟
باز شري بدتر از اون.توي RE2 ايدا پارتنر ليون بود و شري هم پارتنر كلير.حالا كپكام اومده كلير رو كلا از داستان حذف كرده و شري رو هم چسبونده به ليون!همين امر نشون ميده كه كپكام كمر به نابودي كلير بسته.حتي داره شخصيت هاي وابسته به اون رو هم ازش جدا مي كنه.اين با عقل جور درمياد؟خداييش نگاه كنيد.تقابل كريس و ليون،ويروس C،پسر وسكر،بدل ايدا،Neo Umbrella و....همه ي اينها سوژه هاي مسخره و بيخودي هستند كه كپكام از بي داستاني،به زور وارد داستان كرده و در واقع مثل شلنگ،به داستان آب بسته.من كه كتابم رو قبل از ريليز RE6 چاپ مي كنم.اين بازي حتي يك روز هم ارزش بر كردن رو نداره!

خوندیم نیما خان:d

البته این خبر شایعه هست و قابل استناد نیست، اگر هم این بنده خداها سوپرایزی در کار داشته باشند، نمیان با حرف‌های امیدوار کننده کار خودشون رو خراب کنند که، لذا بنده کماکان به زیارت چهره انور سرکار خانم کلیر در نسخه ششم امید دارم:d (البته اگه تو Damnation هم حضور داشته باشه کفایت می‌کنه، این نشون میده کپکام هنوز یه این کرکتر بها میده) با بقیه قسمت‌های پستت کاملاً موافقم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر