بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تازه تونی جون شیرجه هم میزد ! این هم نوآوری هست هم بازگشت به ریشه ها !!!!!!!!!!!!:-s

طلا بگیرن این حرفت رو !
باز طبق روانشنا30 , 100 رحمت به ما که موعضمون رو مشخص کردیم !
باور کن داداش سینا فقط Bullet-Time تو بساطش نیست! اینم اضافه کنن رسما میشه:
Leon Pain 6
اصلا وضعیه ها!
بریم نظر سنجی رو عوض کنیم و بزنیم آیا از گیم پلی RE6 طبق تریلر های نمایش داده شده راضی هستین؟
جواب هم مشخصه!
جمع کنین بابا این گیم پلی تخیلاتیک رو! ارزشش کمتر از یه لیکره!
=======================
WAYPOINT هم اضافه شده به بازی!!!
بچه ها یه کاسه خرما میگیرم جلوتون نفری یه دونه بردارین به همه برسه!
تو یه بازی با مراحل خطی رفتن WP گذاشتن!=))

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
تازه تونی جون شیرجه هم میزد ! این هم نوآوری هست هم بازگشت به ریشه ها !!!!!!!!!!!!:-s

طلا بگیرن این حرفت رو !
باز طبق روانشنا30 , 100 رحمت به ما که موعضمون رو مشخص کردیم !
موضع گیری روبروی چی آخه؟!!!!!
شما هنوز چیز زیادی از بازی نمیدونین.میدونین؟
خوب چرا یکم صبر نمیکنین به جای اینهمه تخریب

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
لیون تو بیا تو بحث اون طرفی ببینیم چی میشه
اگرم نخواستی خب همینجا بحث میکنیم.
کوجا؟
همون تاپیکی که افشین لینک داد؟
میام میبینم الان...
:p
ولی اونجا زیادین... قبول نیست :d
اما بی شوخی، من دلم میخواد تو همین تاپیک بحرفیم. مثلاً تاپیک RE اینجاستا...
اما حالا هم میتونی راه بری،هم میتونی خرامان بدوی و هم میتونی 4 نعل بدوی!!! دیگه شده GeOW!!!
بیا دیگه...
به این میگن ایرادای بنی اسرائیلی...
قبلش همش میگفتن RE تنها نقطه ضعفش اینه که نمیتونه هنگام نشونه گیری راه بره. حالا که اینو بهش اضافه کردن بهش گیر میدید داره خرامان خرامان را میره. اینو درست کنن میاید میگید چرا هنگام خرامان خرامان راه رفتن و نشونه گیری کردن ژانگولر بازی در نمیاره. اونم که درست کردند میاید میگید:
ای بابا. اصلاً RE و چه به راه رفتن. نسخه های کلاسیک کجایید که دلمون براتون تنگ شده...
تو اگه دلت میخواد قبول کن.
میدونی علی، مشکل ما الان این نیست که من از این Game Play خوشم اومده...
نه رفیق. من هم Game Play های خیلی خفن تر از اینو دیدم. بالاخره هر چی باشه 4 تا بازی دیگه هم کردم.
من تنها حرفم اینه:
WHAT IS DONE IS DONE... WHAT ARE U GOING TO DO
بابا جان ساخته شده تموم شده رفته...
میتونی با لذت بازیش کنی... میتونی در حین بازی به عالم و آدم و CapCom بد و بیراه بگی و اعصاب خودتم خورد کنی، آخرشم هیچی به هیچی...

فک نکنم فایده ای داشته باشه این توضیحات
بچه ها اینجا موضعشونو مشخص کردن
و طبق روانشنا30 جمع شما نمیتونی نظرشونو تغییر بدی مگر اینکه بیش از شونصد نفر دیگه حرفتونو تایید کنن:-b
50 امتیاز + به خاطر این حرفت Josh...

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
بیا دیگه...
قبلش همش میگفتن RE تنها نقطه ضعفش اینه که نمیتونه هنگام نشونه گیری راه بره. حالا که اینو بهش اضافه کردن بهش گیر میدید داره خرامان خرامان را میره. اینو درست کنن میاید میگید چرا هنگام خرامان خرامان راه رفتن و نشونه گیری کردن ژانگولر بازی در نمیاره. اونم که درست کردند میاید میگید:
ای بابا. اصلاً RE و چه به راه رفتن. نسخه های کلاسیک کجایید که دلمون براتون تنگ شده...
PERFECT
EXACTLY=d>

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
سالی که نکوست از بهارش پیداست !
شما چی ؟؟ شما چیز زیادی از بازی میدونین ؟؟
تا همین قدر که نشون دادن میشه فهمید , 2 3 تا از مدیرای کپکام هم اومدن گفتن که اکشن بازی بیشتر هست , شما برو مصاحبه هاشون رو که تو سایت هست رو بخون !
دیگه چی لازم داری ؟؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بیا دیگه...
آقا باش اصلا.خب این نکته مثبت.در جواب این عکس ببینم چی میتونی بگی! اگر جواب الکی بدی خب معلومه که چیزی نداری بگی،راه دومت اینه که اقرار کنی که بازم به نفع ما میشه! اینو تو تاپیک اونوری هم میذارم مردم همه ببینن عمق فاجعه رو:

f5kiu62v5dxil2q3rhue.jpg

تو دست کریس چی میبینی؟ او نشونه چه معنی میده؟ احیانا جای دیگه ای ندیدیش؟ الان چند متر شد عمق فاجعه؟

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
یا حضرت لیون!چرا میزنی؟x_x
باآآآ!خوب وقتی میگه چون از لیون متنفرید مخالفت میکنید یعنی چی؟!اصن چرا فکر میکنید متنفریم از لیون؟!من خودم تو اویل2 لیون رو بیشتر از کلر دوست داشتم(فقط به خاطر اون مگنومه!:p)
من مگه گفتم فقط از بخش لیون بدم میاد؟از قسمت کرس هم که گفتم خوشم نمیاد!بخش لیونم گفتم معمایی نیست.اونم اکشنه.دلتونو خوش نکنید.برو پستای 2-3صفحه قبلو بخون.به خدا همینو نوشتم!خوب اگه قرار بود برگرده به ریشه ها اول بازی تو نباید یه کلید پیدا کنی؟
این چه جور بازگشت به ریشه هاست که همینجوری درها به روت باز میشه و میری جلو؟!از همین یه مورد بگیر برو تا آخر.
دیروز هم به این مسئله اشاره کردم(تو جوابی که به نیما دادم)کارای تکراری باعث جذابیت نمیشه.مثلا همین روبرو شدن با لیز(به عنوان اولین زامبی)یه چیز تکراریه.اصلا هم باعث جذابیت نمیشه.واسه همین سازنده مجبوره به طرز احمقانه ایی تو و اون زامبی رو تو آسانسور بذاره تا به زور بهت هیجان بده!چون ایده نداره.
درصورتی که شخصی مثل لیون که یه مامور با تجربس محاله با یه آدمی که دهنش خونیه و میدونه این آلودس بره تو آسانسور(اینو اون روزم بهت گفتم ولی تو گفتی دارم لیونو میبرم زیر سوال!)تو به این میگی بازگشت به گذشته ها؟!
اون اتاق تو در تو هم که میگی مثل عمارت نبود که!از هال میرفتی توی یه اتاق.بعدم همش همون بود.وقتی رسیدن به پارکینگ دیگه این چیزا تموم شد!
یعنی اون فضا همون یه تیکه بود که فقط راه میرفتی و درها به روت باز میشد!کدوم درِ قفل؟فقط یه جا لوستر افتاد جلوی پله ها که مجبور شدن از یه جا دیگ برن!!!!
واقعا انصاف داشته باش.این چه بازگشت به ریشه اییه؟!
حالا چون یه صدای جیرجیر گذاشتن توش دیگه جذاب میشه؟
تو که خودت جزو معدود کسایی هستی که اویلو از1 شروع کردن و به ترتیب اومدن،چطور میتونی خودتو توجیه کنی که این بازگشت به ریشه اس؟
درمورد اکشنه بازی هم باید بگم،تبدیل رزیدنت اویل به تیکن،پیشرفت در اکشن نیست.
خداییش بازم دم تو گرم محمد...
بدون کنایه حرف میزنی...
آره، میدونم تمام حرفات درسته. ولی یه ذره زمان بدید خُب...
سیر صعودی و نزولی ریلیز شدن Trailer ها...
Trailer اولی اومد:
بازی داره خوب میشه. سناریو Leon ترسناکه، برای Chris اکشن شده... جو بازی خوب شده...
و ... و ... و ...
همه تعریف و تمجید و تا حدود زیادی امیدوار به باز...
Trailer دوم:
این چه گندیه... چه افتضاحیه... شورش رو در آوردن...
اما به داستان میشه امیدوار بود...
Game Play اول:
Re مُرد...
(این که همش شد نزولی)
کل چیزی که میخوام بگم اینه... هنوزم هیچی مشخص نیست...
شاید، شاید که نه، مطئناً بازی اون چیزی نیست که شماها یا حتی من انتظار داریم. ولی حداقلش اینه که بازی یه Action صرف نیست.

باور کن داداش سینا فقط Bullet-Time تو بساطش نیست! اینم اضافه کنن رسما میشه:
Leon Pain 6
بیا علی...
نمونش این...
من یا هر فن Leon که اینجاست اصلاً کاری به Chris نداریم.... باور کن اصلاً ناراحت نمیشم از این حرفا. اما حداقل نیاید بگید ما داریم دشمن تراشی میکنیم.

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
سالی که نکوست از بهارش پیداست !
شما چی ؟؟ شما چیز زیادی از بازی میدونین ؟؟
تا همین قدر که نشون دادن میشه فهمید , 2 3 تا از مدیرای کپکام هم اومدن گفتن که اکشن بازی بیشتر هست , شما برو مصاحبه هاشون رو که تو سایت هست رو بخون !
دیگه چی لازم داری ؟؟؟
شنیدن کی بود مانند دیدن آخه دوست عزیز!!!!
این همه بدوبیراه گفتن فایده ای نداره.به این میگن تلقین.شماها دارین به هم جو میدین.کم کم خودتونم باورش میکنین هرچقدم بازی فوق العاده باشه(من نمیگم هس یا نیس چون منم به اندازه شما اطلاعات دارم)اصلا نکات مثبتشو نمیبینین

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
f5kiu62v5dxil2q3rhue.jpg

تو دست کریس چی میبینی؟ او نشونه چه معنی میده؟ احیانا جای دیگه ای ندیدیش؟ الان چند متر شد عمق فاجعه؟
منظورت اینه که میخوای بگی بازی داره میره به سمت Call of Duty...؟
علی جان، تو هم جواب این سوال منو بده.
این RE فجعه اصلاً... افتضاح...
اصلاً میگیم تمشک طلایی رو بدن به این بازی...
با تمام این اوصاف چه کاری از دست تو بر میاد؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کل چیزی که میخوام بگم اینه... هنوزم هیچی مشخص نیست...
شاید، شاید که نه، مطئناً بازی اون چیزی نیست که شماها یا حتی من انتظار داریم. ولی حداقلش اینه که بازی یه Action صرف نیست.
ببین یه واقعیت اینه که کپکام دار و ندار بازیاشو تو تریلراش نشون میده.شک نکن وگرنه نمیومد توی تریلرای RE5 وسکرو نشون بده.
بیا علی...
نمونش این...
من یا هر فن Leon که اینجاست اصلاً کاری به Chris نداریم.... باور کن اصلاً ناراحت نمیشم از این حرفا. اما حداقل نیاید بگید ما داریم دشمن تراشی میکنیم.
اولا شما دشمن تراشیتون تو کلوپ کردین که به طرز فوق العاده افتضاحی شکست خوردین
دوما کریس همون اول زیر سوال بود و من طرفدار کریس هم بیشتر از همه میبرمش زیر سوال خیالت تخت!
همه توجهات به بخش لیون هستش و انتظارات تا نوک هیمالیا ازش بالاست! که اونم با دلیل و مدرک داره میره زیر سوال! درست تر بگم فجیع رفته زیر سوال
================
عکس توی اون تاپیک هم گذاشته شد;)

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اولا شما دشمن تراشیتون تو کلوپ کردین که به طرز فوق العاده افتضاحی شکست خوردین
حرف کلوب بمونه برای کلوب...
اما صرفاً جهت اطلاع بگم علی جان، ما نمیخواستیم دشمن تراشی کنیم. ما میخواستیم در حد FUN با هم کل کل کنیم.
ضمناً، شکست رو هم نمیپذیرم...
-------------------
بگذریم... این رَه به ترکستان است...
باور کن همین دیشب که داشتم Game Play بخش Leon رو میدیدم پیش خودم میگفتم چقدر دوست دارم یه بار دیگه Remake و RE 2 و RE 3 رو بازی کنم... و البته Code Veronica رو.
اما چاره چیه؟ فعلاً این RE های جدید دارن میان و تو هم چاره ای نداری به جزء بازی کردنشون.
پس ازش لذت ببر به جای اینکه اینقدر اعصاب خودت رو خورد کنی...

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
غرق شدن خبر نمیده !
دوستان من پستها و صفحه ها رو Bookmark میکنم تا بعد از اومدن RE6 رو کنم البته با نمادی از Code Veronica ! همون کاری که تو کلوپ کردم و عکس رو کوبیدم تو ............ .ولش کن کلوپ بمونه واسه کلوپ !!!!!!!!!!!
امیدوارم فقط منکر پستهای خودتون نشید ( هم جبهه ی خودمون و هم اونوریها )

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من که از تریلر ها به عنوان یک بازی اکشن راضی هستم.بازی تا حدودی ( 30 درصد ) اتمسفر ترس رو داره ( البته اگر درصد ترس اویل های کلاسیک رو 100 حساب کنیم)

خب با این حساب میبینیم که در مقابل اویل های کلاسیک درصد خیلی کمی هستش و اگه نگیم ترسناک بهتره!! اما من بازم امیدوارم بازی فراتر از این تریلر ها باشه.از لحاظ گیم پلی و رون بودن بازی واقعا زیباست. من به شدت مخالف کسانی هستم که میگن گیم پلی بازی مشکل داره . آخه کجا بود مشکل؟من از الان واسه این بازی اکشن!! لحظه شماری میکنم.از یک طرف واقعا ناراحتم که دیگه واسه همیشه سبک Survival Horror از بازی جایگزین اکشن سوم شخص شده از طرفی هم به عنوان یک فن بازی که عاشق داستان و شخصیت لیان هستم به شدت منتظر اومدن این بازی اکشن!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من که از تریلر ها به عنوان یک بازی اکشن راضی هستم.بازی تا حدودی ( 30 درصد ) اتمسفر ترس رو داره ( البته اگر درصد ترس اویل های کلاسیک رو 100 حساب کنیم)

خب با این حساب میبینیم که در مقابل اویل های کلاسیک درصد خیلی کمی هستش و اگه نگیم ترسناک بهتره!! اما من بازم امیدوارم بازی فراتر از این تریلر ها باشه.از لحاظ گیم پلی و رون بودن بازی واقعا زیباست. من به شدت مخالف کسانی هستم که میگن گیم پلی بازی مشکل داره . آخه کجا بود مشکل؟من از الان واسه این بازی اکشن!! لحظه شماری میکنم.از یک طرف واقعا ناراحتم که دیگه واسه همیشه سبک Survival Horror از بازی جایگزین اکشن سوم شخص شده از طرفی هم به عنوان یک فن بازی که عاشق داستان و شخصیت لیان هستم به شدت منتظر اومدن این بازی اکشن!
ببین،
یه نگاه به اون عکسی که گذاشتم بکن و بعدش خود به خود مشکلات پیدا میشن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر