بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
BRUCE LEE وارد میشود...
اینجورشه...
:p

اوووووووووووووووووووووه چه خبره بابا رفقا...
خداییش اول میاید میگید RE 5 افتضاحه... توش دلهره نیست... حالا که این CapCom بدبخت اومده یه حالی داده بهتون و خواسته کمی هم دلهره وارد بازی کنه شماها بازم ایراد میگیرید...
بابا جون، یه چیزی رو بقبولونید به خودتون.... RE کلاسیک بی RE کلاسیک...
تموم شد، پوکید، رفت... به فنا رفت...
------------------
علی جان، آقا محمد، شماها که میگید اصلاً جو بازی ترسناک نیست، ببخشیدا پس نباید از RE: Remake هم بترسید. اونجا هم بعضی وقتا توی عمارت فقط راه میرفتید دیگه...
میدونم میدونم... نمیخواد بگید فضاش فرق میکرد و بازی Action نمیشد و ازاین حرفا...
ولی یک لجظه خودتون رو تو اون شرایط بذارید جای Leon و Helena...
به خدا شرایط ترسناکیه خُب...
بابا شماها کلاً چشماتون رو به نقاط مثبت بازی هم بستید دیگه...
---------------
آقا جان من تزم با شماها فرق میکنه...
من که میدونم شما هم این بازی رو حتماً بازی میکنید... اما حداقلش من از بازی لذت میبرم. اگه اسمش گول زدنه، بذار باشه. ولی من دلم میخواد خودم رو از محیطش بترسونم، با اتمسفرش حال کنم، از داستانش لذت ببرم، از Action ـش خوشحال بشم، از دیدن شخصیت های بازی مورد علاقم نهایت لذت رو ببرم...
حالا هی شما بیاید از بازی بد بگید... ببینم CAPCOM کاری میکنه؟
بله من هنوزم گله دارم که RE5 ترسناک نبود ولی هیچ جت نه من و نه بقیه نگفتیم RE5 بازی بدیه! یه اکشن کامل داشت و یه داستان عالی و یکی از مهترین داستان ها رو هم داشت!
اما میگی نباید بترسید:
ببینم تو این تریلری که دیدی،کار شاخشو میشه به من بگی؟ 20 دقیقه بازی کنی که دقیقه 19 سر کله 4 تا زامبی ترکیده پیدا بشه؟
بعدش میشه لطف کنین یکی از صحنه های ترسناک رو برای من مثال بزنین؟ فقط یکی که باعث بشه همه بترسن.فقط یکی! اگر مثال زدی من همین الان تاپیک رو ترک میکنم و دیگه توش نمیام.
میخوام سر به تن همچین گیم پلی مضخرفی نباشه.
بله تو ریمیک راه میرفتی ولی انتظار یه چیزی رو همش میکشیدی!
توی RE6 انتظار بکشی یا نکشی فرقی نداره و موقع زامبی کشی کلی ذوق میکنی و بهترین لحظه زندگیت میشه!
تو از یه دونه زامبی تو کلاسیک میترسی،اما حالا هم میترسی؟ یا 1000 تا که سهله Nتا هم میتونن بترسوننت؟
اما گفتی خودمون رو بذاریم جای لیون و هلنا:
بازم نمیترسیم! چرا؟ چون من که در واقع همون لیون هستم،میدونم که قبلا با زامبی ها روبرو شدم و اتفاقا از کشتنشون لذت میبرم و سعی میکنم حین مبارزه مهارت جدیدی هم یاد بگیرم! بله همینجوریه دیگه شک نکن چون تواناییهامو در هنگام روبرو شدن با یه چیزی که قبلا باهاش روبرو شدم رو میدونم.
اما نکته مثبت:
میشه نکات مثبت رو برای من لیست کنید تو این تریلر؟
======================================
ببین همون جور که گفتی RE کلاسیک پکید و رفت و خودتون رو عادت بدین،
RE6 همون اول پکیده بود و نیازی نبود خودمون رو عادت بدیم.
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!
ترس هم چیزی نیست که من بگم از فلان چیز بترسم و همون موقع اینجوری بشه برام! نه خیر! ترس چیزیه که بهت حس مرطوب شدن شلوار رو بده;)
======================================
حقیقت چیز دیگه ای هست و اونم اینه که توی بازی لیون هستش.
حداقل ماا طرفدارای کریس باز میدونیم مشکلی توی شخصیتش به وجود اومده.امیدوارم این مشکل منطقی باشه وگرنه پرونده کریس تو RE5 دو سال پیش مختومه اعلام میشه
yahoo_3.gif

اولین کامنتی که توی اون تاپیک خوندم این بود:
لیون خیلی خوشتیپ شده
حالا جالب اینجاست که لیون همونه فقط کاپشنش سیاهه ولی به دلیل قانون نا نوشته ای،هر وقت لیون وارد میشه طرفدارا فجیع ذوق میکنن!=))

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
تونی جان،اینقدر گیر الکی به بازی نده.اتفاقا ترکیبی از کلاسیک و اکشن که خیلی بهتره تا اکشن خالص.حتی من ترکیب کلاسیک و اکشن رو به کلاسیک خالص هم ترجیح میدم!دیروز اینو به حمید هم گفتم.به هر حال من به شدت به بازی امیدوارم!
در مورد گرافیک شدیدا موافقم.خیلی افتضاحه.اون صحنه ای که لیون پشت در کاور میگیره هم شبیه کارتون بود!ولی موسیقی بازی واقعا عالیه.شاید در حد RE2 و RE5 نباشه،ولی در نوع خودش قابل قبوله.مخصوصا موسیقی سناریوی جیک که شاهکار بود.اینقدر هم الکی به سناریوی جیک گیر ندید.اتفاقا به نظر من بهترین و غنی ترین سناریوی بازی همین سناریوی جیکه!
و اما درباره ی فرضیه ی خودم....آخه حمید،این چه حرفیه؟واقعا از او دیگه انتظار نداشتم!خب گفتن جیک مولر،چون اسمش توی بازی جیک مولره دیگه.استیو حافظش رو از دست داده و بهش گفتن که تو پسر وسکری و اسمت هم جیک مولره.(احتمالا به دلایل امنیتی،فامیلش رو وسکر نذاشتن.) تا اواخر بازی و قبل از ملاقاتش با کلیر هم با نام جیک مولر می شناسیمش.تا اینکه کلیر میاد و استیو رو می شناسه.آخه مگه کپکام مریضه که هنوز بازی ریلیز نشده،بیاد آخر داستان رو لو بده؟:d اتفاقا این کار کپکام خیلی هوشمندانه بوده.چون تایید اسم جیک مولر باعث شده که همه،حواسشون از استیو پرت بشه و دیگه بهش فکر نکنن!در صورتی که هر دو درسته.اون هم استیوه و هم جیک.استیو که اسم واقعیشه و جیک هم اسمی است که بعد از زنده شدن و از دست دادن حافظش روش گذاشتن.درسته دیگه!

راستی بچه ها،دیروز شبکه ی 3 توی برنامه ی «به روز» توی اون قسمتی که داشت بازی های E3 رو معرفی می کرد،یک صحنه RE6 رو نشون داد.اون تیکه ای که جیک (استیو) و شری دارن از دست یوستاناک فرار می کنند.

یوستاناک هم به نظرم یک گوسفند معمولی بوده که ویروس C رو بهش تزریق کردن.بعد جوگیر شده خواسته جای نمسیس رو بگیره! :d

نیما استیو انقدر خشن و بد خلق نبود آخه. اتفاقا خیلی خوشرو بود!

اوووووووووووووووووووووه چه خبره بابا رفقا...
خداییش اول میاید میگید RE 5 افتضاحه... توش دلهره نیست..

یعنی لیان شما واقعا تو رزیدنت اویل 5 چیزی بنام دلهره هم داشتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی؟:-o ترس در بازی 0 بود 0! ای نرزیدنت اویل 6 من به ترسش تو بازی فعلا البته از 10 3 میدم.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوستان سلام خسته نباشید وقتی چند سال پیش این تاپیکو پیدا کردم اصلا فکر نمیکردم تا این مدت توش فعالیت کنم (حالا کم رنگ یا پررنگ) خدایی خیلی حال بهم داده هم این تاپیک هم دوستایی که توش دارم هم بازی اویل امیدوارم همینطور این روند ادامه داشته باشه و تا سالیان دیگه برامون خاطره داشته باشه
حالا با خودتون میگید جریانش چیه که این حامد داره اینجوری صحبت میکنه خُب!! بهتون میگم
این پست شماره 2000 من هستش الان که این پُستو زدم 495 تا پست از این 2000 تا رو فقط تو این تاپیک زدم از خدا میخوام همتون در کنار سلامتی تعداد پُستهاتون به بینهایت برسه
یه چیزی هم بگم که رئیس نیاد بگه اسپم دادی:d
من این چند وقته با این چیزایی که از اویلی که میخواد بیاد دیدم خیلی نا امید شدم مطمئنم باز یه بازی تو سبک شوتر و اکشن (نه در حد ORC) ولی بدتر از اویل 5 و با داستانی آبکی روبرو هستیم اگه دقت کنید من همیشه به بازی های خوشبین بودم ولی به قول احد تو تاپیک اخبار

واقعا تغییر تعریف بازی یعنی خراب کردن اون و مقصرشم کسی نیست جز خود میکامی (حالا یا عَمدی یا غیر عَمدی)

من جوابمو اینجا دادم
احد در واقع منو مخاطب قرار داده بود ولی خوب میشه اگه بچه های تاپیک تو اون بحث شرکت کنیم

http://forum.bazicenter.com/thread63498/page8/#post2073511

------------------
از خوندن همه کامنت های مخالف فهمیدم که تمام افرادی که الان از بخش لیان هم ناراحتن قبلا hater لیان بزرگ بودن !!!!!!
بله خوب ناراحتی هم داره :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از خوندن همه کامنت های مخالف فهمیدم که تمام افرادی که الان از بخش لیان هم ناراحتن قبلا hater لیان بزرگ بودن !!!!!!
بله خوب ناراحتی هم داره :biggrin1:
نه افشین جون چی میگی؟
باو من خودم با اینکه از لیون خیلی خوشم نمیاد و از کریس خوشم میاد اما قبلا هم گفتم این کریس وضعش خیلی خرابه! در حد حال به هم زدن هستش!
کلا این بازی از ریشه تو گیم پلی و اتمسفر مشکل داره
اره بچه ها بریزین اونور ببینیم چی میشه

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
نیما استیو انقدر خشن و بد خلق نبود آخه. اتفاقا خیلی خوشرو بود!

یعنی لیان شما واقعا تو رزیدنت اویل 5 چیزی بنام دلهره هم داشتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی؟:-o ترس در بازی 0 بود 0! ای نرزیدنت اویل 6 من به ترسش تو بازی فعلا البته از 10 3 میدم.
من تا الان 15 بار گیم پلی لیان رو دیدم
هیچی کم و کسر نداشت به نظرم بعد شماره 5 خیلی خوبه
من نمی تونم از الان با این اوضاع انتظار شاهکار داشته باشم که

---------- نوشته در 10:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 PM ارسال شده بود ----------

نه افشین جون چی میگی؟
باو من خودم با اینکه از لیون خیلی خوشم نمیاد و از کریس خوشم میاد اما قبلا هم گفتم این کریس وضعش خیلی خرابه! در حد حال به هم زدن هستش!
کلا این بازی از ریشه تو گیم پلی و اتمسفر مشکل داره
اره بچه ها بریزین اونور ببینیم چی میشه
شوخی بود گل پسر :)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من میدونم حرفت شوخی بود ولی
افشین اگه قرار باشه اینجوری ببینیم قبول کن هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه
خود تو قبل از این تریلرا داشتی در مورد ایرادات بازی بحث میکردی ما هم داریم میگیم ایرادات کار کجا بوده
قبلا هم گفتم الانم میگم بیخیال بشید بچه ها بازی اویل مُرد. تمام شد رفت
از این به بعد باید بگیم call of duty modern warfare : operation raccoon city

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
من میدونم حرفت شوخی بود ولی
افشین اگه قرار باشه اینجوری ببینیم قبول کن هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه
خود تو قبل از این تریلرا داشتی در مورد ایرادات بازی بحث میکردی ما هم داریم میگیم ایرادات کار کجا بوده
قبلا هم گفتم الانم میگم بیخیال بشید بچه ها بازی اویل مُرد. تمام شد رفت
از این به بعد باید بگیم call of duty modern warfare : operation raccoon city
حاجیییی
حرفت قبول من ضعف های بازی رو گفتم ولی هنوز رو حرفم هستم اما با یه دو دو تا 4تا میشه فهمید که از هیچی که بهتره از اینکه بخوای اشلی رانندگی کنه دیوارا رو خراب کنه تو پشت کامیون پشتک وارو بزنی که بهتره :D
ولی انصافا خود تو حامد جان بازی رو مولتی نمی زنی ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,623
من از همین الان اعلام آمادگی میکنم برای مولتی زدن !>:d<
ببینید دوستان RE کلاسیک ( منطورم دوربین نیست ) مرد دیگه ! تنها امید من برای برگشت به اون دوران ( جو , اتمسفر , مزوسفر و ووووووووووو ) RE6 بود که اونم تا الان میشه با قطعیت گفت که اکشن بازی بیشتر از وحشت بازی هست ! پس خودزنی نکنیم !!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من تا الان 15 بار گیم پلی لیان رو دیدم
هیچی کم و کسر نداشت به نظرم بعد شماره 5 خیلی خوبه
من نمی تونم از الان با این اوضاع انتظار شاهکار داشته باشم که

افشین این چه ربطی به حرفای من داشت چرا حرفای منو نقل قول کردی :)) من منظورم از لیان اسم یکی از دوستان تو تاپیک هست که گفت رزیدنت اویل 5 دلهره داشت :d

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
افشین جان،من مخالف بازی هستم ولی hater نیستم.هیچ وقت از لیون متنفر نبودم.فقط شخصیت محبوبم کرسه.
این فنهای لیون هستند که اصرار دارن دشمن بتراشن برای خودشون!جدا هم همینجوریه!
اما بازی:من به خاطر لیون نیست که از بازی خوشم نمیاد!به خاطرسبک بازیه!معلومه که خوب توجه نمیکنی به نوشته ها.
درصورتیکه مطمئنم طرفدارای لیون به خاطر حضور لیون از بازی حمایت میکنن و درواقع از حضور لیون خوشحالن که از بازی خوششون اومده.
ولی من اینجوری نیستم.درواقع اول رزیدنت اویلو دوست دارم بعد کرس رو!(حالا بقیه رو نمیدونم!)

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بچه ها آخه خداییش Game Play چی کم داشت...
علی تو که میگی نکات مثبت نام ببر...، ببین توی RE1 و Remake، اولین صحنه ی روبرویی با یه زامبی چه طوری بود؟ توی این RE 6 هم اگه توجه کنی Leon و Helena با Liz چه جوری برخورد میکنن؟ توی آسانسور! وقتی Liz تبدیل به زامبی میشه، دقیقاً حالت هایی که تو RE1 داشت اون زامبیه که کت سبز پوشیده بود، همونجوری میشه یا تو که میگی تو پارکینگ کلی Action داره، خداییش نگاه کن... وقتی تو RE 3 در آسانسور باز میشه و میخوای بری بیرون (توی بیمارستان) کلی زامبی میریزه رو سرت... اینجا هم همینطوریه. ولی خُب دوست من، Action بازی عوض شده. نکنه واقعاً انتظار داشتی Leon هم مثل Jill توی RE 3 فقط نشونه بگیره و شلیک کنه. منظورم اینه که هیچ پیشرفتی تو سیستم Action بازی نباید شاهد باشیم...
باید قبول کنیم که این Game Play یه جورایی نشون داد RE و CapCom سعی دارن به ریشه هاشون برگردن...
حتی صدای جیر جیر قدما هاشون میاد...
یه هال بزرگ تو داشنگاه، مثل هالی که توی عمارت بود...
اتاق های تو در تو ...
درهای قفل...
صدای جیر جیر تخته های زیر پات...
موزیک جالب...
اتمسفر خوب...
محمد تو رو خدا بس کن دیگه...
الان مدت هاست به خاطر بعضی از رفتارها دیگه فن های Leon اینجا نیستن به جزء من و افشین...
ما هم کجا خواستیم دشمن تراشی کنیم خداییش؟ داریم خیلی معمولی و دوستانه بحثمون رو میکنیم...
من هزارن بار گفتم که من RE رو بازی میکنم چه Leon توش باشه چه نباشه. پس چرا هی میاید میگید فن های Leon فقط به خاطر اینکه Leon تو بازی هست از بازی تعریف میکنن؟

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
لیون تو بیا تو بحث اون طرفی ببینیم چی میشه
اگرم نخواستی خب همینجا بحث میکنیم.
==============================
بله گیم پلی کم نداره و بر عکس اینقدر زیاد داره که حال آدمو به هم میزنه! بسه دیگه باو چرا چشماتون رو میبندین؟ این قرتی بازیا دیگه چیه لیون در میاره؟ خداییش خودت خنده-ت نمیگیره دوتا هفتیر میکشه بیرون و مثل کابوها دوئل میکنه؟ ضایع تر از این نمیتونی ببینی.
کجای این گیم پلی به RE میخوره؟ گیم پلیش حتی از RE5 هم داغون تره.تنها مشکلی از RE5 گرفتن،این بود که هنگام هدف گیری نمیتونی راه بری
اما حالا هم میتونی راه بری،هم میتونی خرامان بدوی و هم میتونی 4 نعل بدوی!!! دیگه شده GeOW!!!
بعد از اونم،به فرض سناریو لیون همش با زامبی ها سر و کله میزنه
کاور گیری رو میخواد کجای دلش بذاره؟ نکنه زامبیا هم بلدن تیر بزنن؟ یا شاید وقتی میخوان استفراغ کنن هدف گیری میکنن؟
سر یه گیاه سبز حاضر بودی تمام اسلحه ها تو بدی! الان تنها دغدغه-ت اینه که چدتا زامبی بتونی بکشی!!!
سناریو جیک نشون داد وقتی میخواد گیاه بر داره دیگه نمیشینه و برش داره! همینطوری جذب بدنت میشه!:-q
باید قبول کنیم که این Game Play یه جورایی نشون داد RE و CapCom سعی دارن به ریشه هاشون برگردن...
تو اگه دلت میخواد قبول کن.
اما اینم قبول کن تعدادتون توی این سایت خیلی کمه که از این گیم پلی خوششون اومده;)
این بازی حتی به گرد پای DC هم نمیرسه.حتی به Survivor هم نمیرسه!!!
کریس=:headband::gunner:
لیون=~x(:-q
جیک=:boxing:
کریس و لیون=:discussion:
==================
Resident Evil : Operation Epic Fail In Gameplay

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
علی تو که میگی نکات مثبت نام ببر...، ببین توی RE1 و Remake، اولین صحنه ی روبرویی با یه زامبی چه طوری بود؟ توی این RE 6 هم اگه توجه کنی Leon و Helena با Liz چه جوری برخورد میکنن؟ توی آسانسور! وقتی Liz تبدیل به زامبی میشه، دقیقاً حالت هایی که تو RE1 داشت اون زامبیه که کت سبز پوشیده بود، همونجوری میشه یا تو که میگی تو پارکینگ کلی Action داره، خداییش نگاه کن... وقتی تو RE 3 در آسانسور باز میشه و میخوای بری بیرون (توی بیمارستان) کلی زامبی میریزه رو سرت... اینجا هم همینطوریه. ولی خُب دوست من، Action بازی عوض شده. نکنه واقعاً انتظار داشتی Leon هم مثل Jill توی RE 3 فقط نشونه بگیره و شلیک کنه. منظورم اینه که هیچ پیشرفتی تو سیستم Action بازی نباید شاهد باشیم...
یه حال بزرگ تو داشنگاه، مثل حالی که توی عمارت بود...
اتاق های تو در تو ...
درهای قفل...
موزیک جالب...
اتمسفر خوب...

الان مدت هاست به خاطر بعضی از رفتارها دیگه فن های Leon اینجا نیستن به جزء من و افشین...
ما هم کجا خواستیم دشمن تراشی کنیم خداییش؟ داریم خیلی معمولی و دوستانه بحثمون رو میکنیم...
من هزارن بار گفتم که من RE رو بازی میکنم چه Leon توش باشه چه نباشه. پس چرا هی میاید میگید فن های Leon فقط به خاطر اینکه Leon تو بازی هست از بازی تعریف میکنن؟
فک نکنم فایده ای داشته باشه این توضیحات
بچه ها اینجا موضعشونو مشخص کردن
و طبق روانشنا30 جمع شما نمیتونی نظرشونو تغییر بدی مگر اینکه بیش از شونصد نفر دیگه حرفتونو تایید کنن:-b

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,623
تازه تونی جون شیرجه هم میزد ! این هم نوآوری هست هم بازگشت به ریشه ها !!!!!!!!!!!!:-s

طلا بگیرن این حرفت رو !
باز طبق روانشنا30 , 100 رحمت به ما که موعضمون رو مشخص کردیم !

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
یه حال بزرگ تو داشنگاه، مثل حالی که توی عمارت بود...
اتاق های تو در تو ...
درهای قفل...
موزیک جالب...
اتمسفر خوب...

یا حضرت لیون!چرا میزنی؟x_x
باآآآ!خوب وقتی میگه چون از لیون متنفرید مخالفت میکنید یعنی چی؟!اصن چرا فکر میکنید متنفریم از لیون؟!من خودم تو اویل2 لیون رو بیشتر از کلر دوست داشتم(فقط به خاطر اون مگنومه!:p)
من مگه گفتم فقط از بخش لیون بدم میاد؟از قسمت کرس هم که گفتم خوشم نمیاد!بخش لیونم گفتم معمایی نیست.اونم اکشنه.دلتونو خوش نکنید.برو پستای 2-3صفحه قبلو بخون.به خدا همینو نوشتم!خوب اگه قرار بود برگرده به ریشه ها اول بازی تو نباید یه کلید پیدا کنی؟
این چه جور بازگشت به ریشه هاست که همینجوری درها به روت باز میشه و میری جلو؟!از همین یه مورد بگیر برو تا آخر.
دیروز هم به این مسئله اشاره کردم(تو جوابی که به نیما دادم)کارای تکراری باعث جذابیت نمیشه.مثلا همین روبرو شدن با لیز(به عنوان اولین زامبی)یه چیز تکراریه.اصلا هم باعث جذابیت نمیشه.واسه همین سازنده مجبوره به طرز احمقانه ایی تو و اون زامبی رو تو آسانسور بذاره تا به زور بهت هیجان بده!چون ایده نداره.
درصورتی که شخصی مثل لیون که یه مامور با تجربس محاله با یه آدمی که دهنش خونیه و میدونه این آلودس بره تو آسانسور(اینو اون روزم بهت گفتم ولی تو گفتی دارم لیونو میبرم زیر سوال!)تو به این میگی بازگشت به گذشته ها؟!
اون اتاق تو در تو هم که میگی مثل عمارت نبود که!از هال میرفتی توی یه اتاق.بعدم همش همون بود.وقتی رسیدن به پارکینگ دیگه این چیزا تموم شد!
یعنی اون فضا همون یه تیکه بود که فقط راه میرفتی و درها به روت باز میشد!کدوم درِ قفل؟فقط یه جا لوستر افتاد جلوی پله ها که مجبور شدن از یه جا دیگ برن!!!!
واقعا انصاف داشته باش.این چه بازگشت به ریشه اییه؟!
حالا چون یه صدای جیرجیر گذاشتن توش دیگه جذاب میشه؟
تو که خودت جزو معدود کسایی هستی که اویلو از1 شروع کردن و به ترتیب اومدن،چطور میتونی خودتو توجیه کنی که این بازگشت به ریشه اس؟
درمورد اکشنه بازی هم باید بگم،تبدیل رزیدنت اویل به تیکن،پیشرفت در اکشن نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر