بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
برای اینکه بازی نکردی .
آره چه حالب سینا، چرا خودم به ذهنم نرسیده بود...
--------------
تو فکر کن بازی نکردم...
:p

---------- نوشته در 07:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:15 PM ارسال شده بود ----------

من یه سوال مهم برام پیش اومده
اگه گیم پلی بخش لیان مث شماره 4 و گیم پلی کریس مث شماره 5 و گیم پلی جیک تکامل یافته گیم پلی وسکر باشه تو شماره 5
پس سناریو چهارم چه سبکی می تونه داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟
یه چیزی...
این Trailer 20 دقیقه ای رو که دیده؟ من یه ذرش رو که دیدم، به نظرم Game Play همونیه که میخوایم... بخش Leon که اصلاً Action نداشت.
باید کامل ببینمش...

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
[

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

حمید عالی بود
ترجمه انگلیسی از این متن بالای عکس نیست ؟؟؟؟
اگه گیم پلی بخش لیان مث شماره 4 و گیم پلی کریس مث شماره 5 و گیم پلی جیک تکامل یافته گیم پلی وسکر باشه تو شماره 5
گیم پلی با دوربین کلاسیک به سبک re1,2,3 با گرافیک بهبود یافته.:d
اما جدا از این حرفا واقعا ایده ی عالی هست هم ماهارو راضی میکنه هم گیمر های اکشن دوست رو ولی ارزوی من اینه که یک re ترسناک با دوربین 3d ببینیم.

آخرین ویرایش:

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
آقا یکی زحمت بکشه لینک 20 دقیقه گیم پلی رو بزاره...ممنون....در مورد این عکسی که داش افشین گذاشته : میدونید کدوم قسمتش بیشتر منو به خودش جذب کرد?? .. اون پایین سمت چپ....10 دقیقه فقط خاطرات مرور کردم.:((..عاشق اون ترکهای دیوارها هستم.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقا یکی زحمت بکشه لینک 20 دقیقه گیم پلی رو بزاره...ممنون....در مورد این عکسی که داش افشین گذاشته : میدونید کدوم قسمتش بیشتر منو به خودش جذب کرد?? .. اون پایین سمت چپ....10 دقیقه فقط خاطرات مرور کردم.:((..عاشق اون ترکهای دیوارها هستم.

یه صفحه بری عقب میبینیش

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
فيلم جديد رزيدنت اويل اومد؟الان تو باكس آفيس داشتن ردبندي ميكردن فيلم ها رو تريلر اين فيلم رو هم نشون دادن واقعا اين فيلم يه اكشن به تمام معناست؛فك كنم بليط اين فيلم تو آمريكا داره فروش ميره!

E.X

کاربر سایت
Jun 20, 2012
5
نام
Masoud
سلام به همگی.
گیم پلی هر سه کاراکترو دیدم اگه هرسه شون مثل گیم پلی لیان بود کمی قابل تحمل میشد!( البته همون یک ربع اول گیم پلی لیان رو عرض کردم!!!)

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
فيلم جديد رزيدنت اويل اومد؟الان تو باكس آفيس داشتن ردبندي ميكردن فيلم ها رو تريلر اين فيلم رو هم نشون دادن واقعا اين فيلم يه اكشن به تمام معناست؛فك كنم بليط اين فيلم تو آمريكا داره فروش ميره!
نه هنوز. Release Dateـش 14 سپتامبر هست.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بچه ها من تازه این Trailerی رو که 20 min هست دارم میبینم...
البته فعلاً فقط Part 1 رو...
خداییش خیلی باحاله. نگید نه که اصلاً راه نداره...
انصافاً محیطش خیلی رله ـست... این دانشگاهه مگه Tall Oaks نبود؟ پس چرا روی سر دراش نوشته Ivy University؟
این Helena هم که Secret Service از آب در اومد...
----------
میگم این CapCom هم خیلی م-وزماره ها... Trailer اولی رو طوری Mix و Edit کرده بود که همه گفتیم Leon تو محیطی که Mr. President هستش حضور نداره. چقدر هم با هم صمیمی بودن... Leon به اسم کوچیک صداش میکرد، Adam...
--------
یه چیز دیگه...
جریان اون Fog چیه که آقاهه گفت؟
نمیدونم تو Part 2 مشخص میشه یا نه ها. چون من هنوز Download ـش نکردم...

آخرین ویرایش:

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
الان دانلودش کردم و دیدم..... همه مسائل به کنار... میخوان با این گرافیک بازی رو بدن بیرون؟! این که نصف نسخه قبلی هم نیست....ترس هم فقط در صورتی داره که وقعا جای لیون باشی.... فقط خدا کنه گرافیکشو بهتر کنن...........

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید عالی بود
ترجمه انگلیسی از این متن بالای عکس نیست ؟؟؟؟

قربونت البته افشین احتمالم هست به سیستم بازی اشاره کرده باشه چون گفتن سیستم کراس اور بازی مثل dual-threaded. ... Scenario mechanic تو رزیدنت اویل 2 هست.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بابا چرا اینقدر بدبین هستید...
من که با Game Play ـه Leon خیلی حال کردم...
باید به خودمون بقبولونیم که دیگه RE کلاسیک نداریم...
SO ENJOY UR LIFE and RESIDENT EVIL

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بچه ها دلم براي نمسيس تنگ شده كاش PS 1 امو نگه ميداشتم خيلي هوس كردم بازيش كنم كجايي ?RE 3 كجايي ميكامي؟:(

54350358850459604642.jpg

همینم یکم شبیه نمسسیس هست!:d منتها تریلی از روش رد شده یه 7 8 باری. هیکلش به کراورز نمیخوره؟ x_x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر