بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
میشه لطف کنید یه لینک دانلود دیگه از این تریلر 20 دقیقه ای بدین؟؟چون این آخریه اصلا سرعت نداره.
بچه ها راست میگه...
منم از دیشب تا حالا 2 بار دانلودش کردم اما نشد که نشد. هم سرعتش پایینه هم آخرای دانلود Error میده...

مینی شوک!!! مطمعن باشید یا کلر تو رزیدنت اویل 6 حضور داره یا یه فلشبک در موردش تو بازی داریم.

11564633765263627678.jpg

ای بابا، جای علی دیوونه خالی...
یعنی ممکنه Jill هم باشه اونوقت. ها ها، چه شود... فقط Ashley رو کم داریم!

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
جیل احتمالش زیاده.ولی اشلی توی همون RE4 هم اضافه بود.اشلی فقط یک ابزار برای سدلر بود که به اهدافش برسه.نه ربطی به اصل داستان داشت و نه اصلا میدونست آمبرلا چیه؟B.O.W چیه؟بعدش هم که لیون نجاتش داد و کلا داستانش تموم شد.تازه توی RE6 دوران ریاست پدر اشلی (رئیس جمهور گراهام) تموم شده و یک رئیس جمهور دیگه (دام بنفورد) سرکار اومده.(همونی که زامبی میشه.) پس کلا حضور اشلی در RE6 منتفی است!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان بیایین اینم تریلرها از سایت GT که سرعت عالی دارن

RESIDENT EVIL 6-Visitor's Room Part I
HD
SD
RESIDENT EVIL 6-Visitor's Room Part II
HD
SD

اما از بین تمام این فرضیات،این یکی فرضیه نیما به نظرم قابل قبوله چون واقعا کریس به جیک/استیو میگه که ما قبلا همدیگه رو ندیدیم؟

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
جیل احتمالش زیاده.ولی اشلی توی همون RE4 هم اضافه بود.اشلی فقط یک ابزار برای سدلر بود که به اهدافش برسه.نه ربطی به اصل داستان داشت و نه اصلا میدونست آمبرلا چیه؟B.O.W چیه؟بعدش هم که لیون نجاتش داد و کلا داستانش تموم شد.تازه توی RE6 دوران ریاست پدر اشلی (رئیس جمهور گراهام) تموم شده و یک رئیس جمهور دیگه (دام بنفورد) سرکار اومده.(همونی که زامبی میشه.) پس کلا حضور اشلی در RE6 منتفی است!
حالا من که اینو شوخی کردم...
اما راجع به پُست قبلیت...
2 تا مسئله وجود داره.
1- اینکه منم موافقم که اصلاً اون یارو پسر Wesker نمیتونه باشه... اصلاً مادرش کیه در این صورت؟ اما CapCom دیگه اینقدر ها هم نمیاد تو Trailer هاش چاخان کنه که. یعنی بیاد بگه تو پسر Weskerی و بعد بیاد بزنه زیر حرفش...
2- اینکه آخه Steve هم نمیتونه باشه... Steve مگه نترکید؟ اصلاً اینو یکی به من توضیح بده، خواهشاً البته، که چه جوری شد که جسد Steve افتاد دست Wesker؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
2- اینکه آخه Steve هم نمیتونه باشه... Steve مگه نترکید؟ اصلاً اینو یکی به من توضیح بده، خواهشاً البته، که چه جوری شد که جسد Steve افتاد دست Wesker؟
نه باو استیو به دست کلیر به فنا رفت و از اون اتاق اومد بیرون و در بسته شد و کلیر شروع کرد به گریه کردن
اما بعد نشون میده که وسکر میره بالای سر استیو و میبرتش

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
نه باو استیو به دست کلیر به فنا رفت و از اون اتاق اومد بیرون و در بسته شد و کلیر شروع کرد به گریه کردن

به دست الکسیا فنا رفت! فرضیه نیما رو قبول دارم . اما یک مسئله هست که اگر جیک مولر همون استیو باشه کپکام نمیاد تو لیست رسمی کرکتر های بازی بنویسه جیک مولر .این برای من یک سوال هست حتی اگر قرار باشه آخرین صحنه ی بازی متوجه بشیم که استیو بوده بازم نمیاد بنویسه جیک مولر. از طرفی کپکام تو سایت رسمیش نوشته 3 سناریو در حالی که سناریو چهارم سر رو کلش داره پیدا میشه! این فرضیه نیما رو رد میکنه حالا باید صبر کرد و دید!

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
لیون فاکس،من به لیون جونت نپریدم!اگه کمی تعصب رو کنار بذاری میبینی که دارم از شخصیتش حمایت میکنم!
نیما جون،همه ی دلایلت برای اثبات استیو درست!درنگاه اول منطقیه.ولی اگه بخواییم نقدشون کنیم...!
نقدشون نمیکنم که نگی باهات دشمنی دارم یا هرچی دیگه!:d;)
ولی جدا اگه جیل و کلر هم باشن یه فیلم هندیه خیلی قشنگ میبینیم!احتمالا دیگه میخوان به سبک سریالای ایرانی تمومش کنن!
تو این سریالای ایرانی دیدین تو قسمت آخر همه چیز یهو و با لطف خدا و عنایت امام زمان تموم میشه؟!اینم داره همینجوری میشه!شلنگ آبو باز کردن و آب بستن به ماجرا!!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
لیون فاکس،من به لیون جونت نپریدم!اگه کمی تعصب رو کنار بذاری میبینی که دارم از شخصیتش حمایت میکنم!
نیما جون،همه ی دلایلت برای اثبات استیو درست!درنگاه اول منطقیه.ولی اگه بخواییم نقدشون کنیم...!
نقدشون نمیکنم که نگی باهات دشمنی دارم یا هرچی دیگه!:d;)
ولی جدا اگه جیل و کلر هم باشن یه فیلم هندیه خیلی قشنگ میبینیم!احتمالا دیگه میخوان به سبک سریالای ایرانی تمومش کنن!
تو این سریالای ایرانی دیدین تو قسمت آخر همه چیز یهو و با لطف خدا و عنایت امام زمان تموم میشه؟!اینم داره همینجوری میشه!شلنگ آبو باز کردن و آب بستن به ماجرا!!!

خیلی مخالفم محمد! اتفاقا بهترین کاره! که بالاخره سرنوشت همه کرکتر ها معلوم میشه و خیلی خوش خیالی که فکر میکنی به خوبی و خوشی تموم میشه حالا صبر کن ببین انقدر هم رزیدنت اویل 6 رو نکوبین داره فوق العاده میشه داستانش تا چند روز دیگه هم علت ناراحتی والکلی شدن کرس معلوم میشه پیج رو چک کنید واسه آخرین اطلاعات و اسکن ها!

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
خوب من گیم پلی جیک رو دیدم گرافیکش خیلی خوب بود و مشکلات گرافیکی بخش لیان رو نداشت و تا زمان عرضه بهتر هم میشه اما وقتی بازم لیان رو میبینم میخوام بالا بیارم اخه چرا اینقدر نامتوازنی داشت تریلر این دوتا؟
در ضمن chaos trailer خیلی قشنگ بود به نظرتون گیم پلی کریس رو هم بگیرم؟ اخه با اینکه من خودم فن کریس هستم اما به خاطر گفته های نیما نگرفتمش.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اینا همش توی Code Veronica بود؟ پس چرا من ندیدمش...؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
مینی شوک!!! مطمعن باشید یا کلر تو رزیدنت اویل 6 حضور داره یا یه فلشبک در موردش تو بازی داریم.

11564633765263627678.jpg

حمید عالی بود
ترجمه انگلیسی از این متن بالای عکس نیست ؟؟؟؟
من یه سوال مهم برام پیش اومده
اگه گیم پلی بخش لیان مث شماره 4 و گیم پلی کریس مث شماره 5 و گیم پلی جیک تکامل یافته گیم پلی وسکر باشه تو شماره 5
پس سناریو چهارم چه سبکی می تونه داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر