بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
به نظر من اویل نباید از شماره 3 به بعد ادامه پیدا می کرد و از همون موقع بازی متحول می شد یا به قول معروف ریبوت می شد
خود میکامی به حرفش عمل نکرد و بازی رو ادامه داد

تا بیاد باعث تغییر ذائقه گیمر های امروزی بشه مطمئنا با شکست مواجه میشه
این سبک مرده و هیچ کسم زنده اش نمی کنه چون هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,622
تقدیم به عاشقان دل خسته
97939827519018890234.jpg
اگه تو این نسل میخواین بترسید برید Siren رو بازی کنید ( انحصاری PS3 )

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
ببینید دوستان من میخوام یه مثال براتون بزنم شاید درست از اب دربیاد ما وقتی یه کاری رو با عجله انجام میدیم مطمئنا دقتمون و نقاط خیلی ریز داستان رو نمیتونیم پوشش بدیم وقتی یه خواننده یا اهنگ ساز تند تند میخواد البوم بده بیرون نمیتونه بهترین کیفیت ممکن رو بده دوستان در شرکت کاپکام میخوان سود کنن یه پروژه به نام رزیدنت اویل هست که براشون اب و نون خوبی داشته خب چرا بخوابه تند تند ازش سری میسازن متاسفانه اینقدر داستان اویل بزرگ هست که نمیتونن همه جاشو پوشش بدن خودتونم میدونیدمن نظرم اینه باید به جای اینکه هی اینشاخه اون شاخه بپرن داستان رو طی یه روال پیش بره و یه جوری تموم شه که ابرومندانه تموم شه
خانوم دویل من فکر میکنم میشه با توپ و تانک و بهترین سلاح ها بازی به مراتب ترسناک تر از اویل یک و دو ساخت همینکه فشنگ ها کم باشن دشمن ها زیاد هوای نمور و بارونی تاریک میشه بازی خیلی سخت ترسناک با داستان عالی ساخت

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
داداش سینا این عکسی که گذاشتی،خداییش قیافه وسطی رو نگاه کنین! آدم از زندگی زده میشه! کبر داره از چهره-ش میباره!
قضیه RE شده مثل قضیه بازی Silent Hill.
اول میکامی ساختتش و بزرگش کرد و بعدش مثل آدامسی که داداش حامد اشاره کرد انداختنش بیرون.
SH هم همینطور بود.طراح هیولا های بازی یعنی ماساهیرو ایتو وقتی SH HD Collection رو دید واقعا تنفر داشت از چهره-ش میبارید.واقعا خیلی سخت بود که یه بازی رو که عمری براش زحمت کشیدن رو همچین ببینه.
مطمئنم میکامی هم همینطوریه.
اما بر گردیم به موضوع اصلی،
در طی نمایش رزیدنت اویل 6 در E3 کارگردان بازی آقای Hiroyuki Kobayash در مورد درخواست فن ها برای برگرداندن بعضی از المان هایی که در رزیدنت اویل های کلاسیک استفاده شده بود اظهار داشت:

با توجه به گله و شکایات فن های قدیمی بازی نسبت به تمرکز بیشتر روی قسمت اکشن بازی در رزیدنت اویل 4 و 5 ما سعی کردیم در رزیدنت اویل 6 بعضی از المان های کلاسیک را به بازی برگردانیم برای همین منظور شما دوباره معما ها را در بازی خواهید دید! معماهایی که در سری های اولیه رزیدنت اویل بودند را به خاطر میاورید؟!!
اره معما خوبه! ولی چرا خودتون رو به کوچه علی چپ میزنین؟ ملت ترس رو بیشتر میخوان و معمای کم ولی چالش برانگیز.
الان همین Ustanak تقلید از نمسیسه! همون رو بزرگش کردن و اوردن اینجا که بگن ما ترس رو برگردوندیم! که چی؟ کپی پیست همه میتونن بکنن! چرا یه چیز جدید خلق نمیکنین؟
میدونین مشکل کجاست؟ سازنده ها با پیشرفت تکنولوژی، سطح انتظارات گیمرا رو بردن بالا! یعنی مشکل از هر دو طرف هست که هر آشغالی به خوردشون میدن رو میخرن.
اگر ترس میخواییم،باید سماق بمکیم.یه حقیقته! تا صد سال بعد شاید یه بی نام و نشون که خیلی مسلطه به المان های ترس بلند شه بیاد ترس رو تزریق کنه به ملت.نه نام RE.
جالب اینجاست بهترین بازی Action-Adventure نمایشگاه E3 همین RE6 شده!
بریم بمیریم که بهتر برامون

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
سلام
حرف همه دوستان رو قبول دارم متاسفانه گیمر های این نسل علاقه ای به فشار آوردن به سلول های خاکستری مغزشون ندارن
و فقط دوست دارن بکشن و برن جلو...باعث تاسفه.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
همونطور که devil girl گفت همه الان دنبال شوتر شدن و خون و خون ریزی هستن و این مثل سم تو ذهنشون رخنه کرده اگه میکامی و کامیا بیان تو این آشوب بازی به سبک قدیم بدن بیرون (هر چند اسمشم اویل نباشه و یه اسم دیگه باشه) تا بیاد باعث تغییر ذائقه گیمر های امروزی بشه مطمئنا با شکست مواجه میشه
مثلا الان همین بازی اویل رو در نظر بگیر تمام وجودش با اونی که تو قدیم میشناختیم فرق کرده و خیلی از بازی های دیگه هم همینطوری شدن نمونه بارزش مکس پین که من حاضر بودم به هر قیمتی هست بخرمش ولی وقتی دیدم چه بلایی سرش اومده با خودم گفتم بزار همون خاطره قدیمیش تو ذهنم بمونه، حرفم به اینه که وقتی شالوده و سیستم یه بازی عوض میشه تا بخواد به حالت قبل برگرده 2 راه داره یا این وسط باید یه بازی بیاد فدا بشه و با اینکه فروش خوبی نمیکنه ولی آتیش زیر خاکستر منه فنه قدیمی رو روشن کنه و من بگم اشکالی نداره با اینکه این بازی فروش نکرده ولی من میخرمش چرا؟ چون اون چیزیو که من میخوام بهم میده، یا اگه قرار نیست فدا بشه باید به مرور زمان اون دید بازیکن عوض بشه، بازیکن های امروزی باید خوششون بیاد از سبک کلاسیک تا کامیا و میکامی بتونن بازی ای که میسازن موفق از آب در بیاد.
عوض کردن طرز تفکر و دید بازیکن از بازی ها به خاطر پول اشتباه محض بود که صنعت بازی سازی مرتکب شده (البته نمیشه بهش خورده گرفت چون صنعته و بر پایه Good For Business هستش)
چه بخوایم چه نخوایم ما بازیکن های قدیمی مثل آدامسی میمونیم که بعد از جویده شدن و از دست دادن مزه به بیرون پرت میشیم و دقیقا همین برای بازی ها و علایقمون هم اتفاق افتاد
من هنوزم که هنوزه بازی های ایندیاناجوز، دراکولا، اویل های قدیمی، neverhood و خیلی های دیگه رو هرطور شده رو سیستمم نصب میکنم و بازی میکنم ولی کو بازی امروزی ای که بتونه منو به حس و حال اون بازی های قدیمی ببره؟
دقیقا قضیه همون آدامسه
خوب من این حرفت رو قبول ندارم
ببین الان درجه سنی رزیدنت ایول مثبت 17 سال و 18 ساله ولی اکثر خریدار ها بالای این سن هستن
افرادی که این بازی رو تو این درجه سنی می خرن حداقل تجربه ای از شماره کلاسیک داشتن
در واقع منظورم اینه که ما بودیم که تو 14 سالگی اویل بازی می کردیم و تو دست و بالمون بود
در واقع هنوز قدرت خرید دست من نوعی ولی مشکل اینجاست که کپکام می خواست گستره گیمر هاشو گسترش بده
نمی خواد سن رو بیاره پایین کپکام داره از فن ها سو استفاده می کنه
چون 13 سال پیش بازم گیمر هایی بودن که رزیدنت ایول 2 روی یک کنسول اندازه رزیدنت اویل 5 روی 3 پلتفرم فروخته 4

تقدیم به عاشقان دل خسته
97939827519018890234.jpg
اگه تو این نسل میخواین بترسید برید Siren رو بازی کنید ( انحصاری PS3 )
البته نمی خوام گیر بدم ولی تهیه کننده بازی آدم بزرگی گرچه در هر صورت خوب نیست کسی رو مسخره کنی
ولی هیرویوکی کوبایاشی خیلی بازی های مهمی رو تهیه کنندگی کرده

siren خیلی بازی خوبی بود منم عاشقش بودم ولی یکم مشکلات کنترل داشت در کل خیلی با کیفیت نبود
کلا این نسل فقر شدید بازی ترسناک داشت

ببینید دوستان من میخوام یه مثال براتون بزنم شاید درست از اب دربیاد ما وقتی یه کاری رو با عجله انجام میدیم مطمئنا دقتمون و نقاط خیلی ریز داستان رو نمیتونیم پوشش بدیم وقتی یه خواننده یا اهنگ ساز تند تند میخواد البوم بده بیرون نمیتونه بهترین کیفیت ممکن رو بده دوستان در شرکت کاپکام میخوان سود کنن یه پروژه به نام رزیدنت اویل هست که براشون اب و نون خوبی داشته خب چرا بخوابه تند تند ازش سری میسازن متاسفانه اینقدر داستان اویل بزرگ هست که نمیتونن همه جاشو پوشش بدن خودتونم میدونیدمن نظرم اینه باید به جای اینکه هی اینشاخه اون شاخه بپرن داستان رو طی یه روال پیش بره و یه جوری تموم شه که ابرومندانه تموم شه
خانوم دویل من فکر میکنم میشه با توپ و تانک و بهترین سلاح ها بازی به مراتب ترسناک تر از اویل یک و دو ساخت همینکه فشنگ ها کم باشن دشمن ها زیاد هوای نمور و بارونی تاریک میشه بازی خیلی سخت ترسناک با داستان عالی ساخت
خوب این حرفت رد میشه چون رزیدنت ایول های کلاسیک با اختلاف 1 سال و حتی کمتر ریلیز شدن
حتی شماره 2 که دوبار ساخته شد

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,622
من که کسی رو مسخره نکردم افشین !!!
من هرچی بیاد بازی میکنم , حرف حدیثی هم نمیارم برای اینکه میدونم کپکام دیگه برنمیگرده به اون دوران ( خوب یا بدش پای خودش ) . حالا هی بشینیم بگیم کپکام اینجوری کپکام اونجوری !!
حالا چی شده طرفدار اکشن RE شدی ! به خاطر لیان هست ؟؟؟
یادته خودت چیا به جان تاکشی میگفتی

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
من که کسی رو مسخره نکردم افشین !!!
من هرچی بیاد بازی میکنم , حرف حدیثی هم نمیارم برای اینکه میدونم کپکام دیگه برنمیگرده به اون دوران ( خوب یا بدش پای خودش ) . حالا هی بشینیم بگیم کپکام اینجوری کپکام اونجوری !!
حالا چی شده طرفدار اکشن RE شدی ! به خاطر لیان هست ؟؟؟
یادته خودت چیا به جان تاکشی میگفتی
تورو نمی گم :D
من همین الان رسما اعلام می کنم حالم از شخصیت های قابل بازی این شماره بهم می خوره حتی لیان
یه تار موی گندیده بی تجربه روکی داغون شماره 2 رو به این یارو نمی دم :D
منم مث خودت بازی می کنم ولی میشه بگی دقیقا کجا طرفدار اکشن شدم ؟؟؟؟
من فقط دنبال اینم که بدونم اصن ما که این همه حسرت می خوریم و برای خودمون خیال بای می کنیم
اگه به واعقیت بپیونده جواب میده یا پشیمون میشیم همه مون :D
اون اینافونه بود :D
خو اون کاری جز مگا من نکرده بود خالا اومده بود شاخ بازی در میاورد :D تازه می خواست dead rising رو رقیب Re کنه :|

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,622
اینافونه که Dead Rising رو ساخته بود . جان تاکشی اون عینکیه , بعدش هم اومد Lost Planet 2 رو ساخت .
تو منکر اینا میشی ×
×××!!!!؟؟؟؟
68302897541619493253.jpg
76447785927299522077.jpg

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
اینافونه که Dead Rising رو ساخته بود . جان تاکشی اون عینکیه , بعدش هم اومد Lost Planet 2 رو ساخت .
تو منکر اینا میشی ×
×××!!!!؟؟؟؟
68302897541619493253.jpg
76447785927299522077.jpg

والا من چیزی یادم نمیاد
به اینافونه زیاد گیر دادم ولی فک نمی کنم به تاکشی گیری داده باشم دادم؟ :-/

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
این 2 تا رو باهم اشتباه گرفتی !
اشکال تداره .
تا دلت بخواد گیر دادی
این اینافونس
93639688073532292562.jpg

باو فرق این دوتا رو می دونم :D
بابا من گیر ندادم شاید اون موقع یه امیر 110 نامی بود اونو می گی گیر میداد
من اصن این شاسکول رو *** حساب نمی کنم :D گیر بدم :D

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
حاضرم شرط ببندم تو این شماره این شخصیت جدید که فک کنم gay هم باشه به خاطر انگشترش ! یه چیزی به خودش تزریق می کنه میشه یه غول بی شاخ و دم بعد با یه راکت لانچر هم از بین میره !
Derek_C._Simmons.png

آخرین ویرایش:

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام رفقا...
یه یه هفته ای نبودم باز Trailer جدید اومد... لعنت به این زندگی پر خرج! خر ما از کره گی دم نداشت به خدا. هر وقت یه بحث درست حسابی پیش میاد، من نیستم که اراجیف بگم تا تابلو شه هیچ بازی نکردم که سینا بیاد بهم بهم گیر بده...
:p
آقا عجب Trailerی بود این E3یه... Leon شده بود یه پا Ranger واسه خودش خیر سرش...
خداییش من با این حرف احد خیلی حال کردم که گفت به عنوان یه Game Play ـه جدید، RE6 باحال بود... اون Trailerی رو هم که سینا گذاشته و میگید مربوط به Chris ــه تازه دارم DL میکنم... ماشاا... سرعت!
:d
ولی خداییش، یه چی میگم، با اینکه میدونم همه آوار میشید اما خُب... میگم...
آخه چقدر اعتراض؟ همه ما، این RE هر چقدر هم که بیخود بشه، باز هم بازی میکنیم دیگه. غیر از اینه؟ حالا مونده به خودمون که ازش لذت ببریم یا نه...
درسته درسته.... من از ORC دفاع میکردم ... آخرشم خورد تو برجکم. اما الان از RE6 دفاع نمیکنم. کلی میگم.
بالا بریم، پایین بیایم، همینه که هست.... چه میشه کرد؟ هیچی به خدا.
منم همه ی بازی ها رو میکنم... درسته The Last of Us میخواد بترکونه، درسته که Batman یه Ad/Ac ــه جدید معرفی کرد... درسته که TR صدر رحمت به نسخه ی جدیدش... آقا اصلاً درسته که Max 3 گند زد به ریشه هاش...
اما هیچی RE نمیشه. چه بدش، چه گندش، چه مزخرفش...
به خدا...
--------------
آهان راستی، افشین کجا بودی تو؟ چقدر خوشحال شدم دیدمت مصیبت...
و اینکه، این نظر سنجیه، خداییش عجی چیزی بشه یه RE کلاسیک روی PS3...
اونم 3D
-----------
آقا قبلش یه سوال بپرسم؟ این چی بود ازم پرسید که لطفاً برای تگ اسپویلر خود نمیدونم چی چی وارد کنید؟ به حق چیزای ندیده...
----
بگذریم...
سینا خداییش دیدی پست جدید ندادم و پستم رو ویرایش کردم...؟
حالا آشتی؟
;;)

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
حالا با همه این حرف ها :D
شماها رابطه ای بین
کارلا , دبرا , ایدا و کلون ایدا می بینید ؟ :D

--------------
آهان راستی، افشین کجا بودی تو؟ چقدر خوشحال شدم دیدمت مصیبت...
و اینکه، این نظر سنجیه، خداییش عجی چیزی بشه یه RE کلاسیک روی PS3...
مصیبت ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر