بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
احد جون تو هم قشنگ دارینارضایتیتو اعلام میکنی! کو اون همه شور و شوق؟:biggrin1:
حمید جون دیگه اطلاعات نذار که دل بچه ها خونه!

بعد اون نمایش انتظار داری اشتیاق بمونه؟:d من خودم قبل e3 خیلی به بازی امیدوار بودم ولی بعد این نمایش که دیدم رسما هر چی فحش بود نثار کپکام کردم. این بود ترسی که از سناریوی لیان میگقتن؟ این بدبختا به خودشون یه ذره جرعت نمیدن به اصول سری پایبند باشن. فقط و فقط $$$:|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بعد اون نمایش انتظار داری اشتیاق بمونه؟:d من خودم قبل e3 خیلی به بازی امیدوار بودم ولی بعد این نمایش که دیدم رسما هر چی فحش بود نثار کپکام کردم. این بود ترسی که از سناریوی لیان میگقتن؟ این بدبختا به خودشون یه ذره جرعت نمیدن به اصول سری پایبند باشن. فقط و فقط $$$:|
دیگه چه میشه کرد! میدونی من از چی زورم میگیره؟ قیافه کارگردان! به هیچ وجه نمیتونم قیافه-ش. تحمل کنم! الان دیگه از لیکر گذشته و شده اوروبوروس!:d
من با استناد به اینکه گیم‌پلی رزیدنت ایول مرده، از گیم‌پلی جدید خوشم اومد.
درسته احد جون ولی قبول داری خیلی شلوغش کردن؟ صحنه ها خیلی شلوغ و اینقدر قابلیت اضافه کردن که آدم نمیدونه از کدوم استفاده کنه! مشت بزنه! تیر بزنه! جفت پا بره! D.D.T بره!
حالا گیم پلی به کنار ولی به شخصه خیلی به ایدا امید دارم

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
با شه. :(
حمید جون دادا دمت گرم خیلی زحمت کشیدی سر هر مطلبی که گذاشتی
راضیم ازت :D

من با استناد به اینکه گیم‌پلی رزیدنت ایول مرده، از گیم‌پلی جدید خوشم اومد.
مرده ؟؟؟؟ یا کشتنش؟؟؟

---------- نوشته در 12:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:09 AM ارسال شده بود ----------

آخه مشکل اینجاست که حتی دیگه کسی دلش نمی خواد رزیدنت ایول انحصاری هم ساخته بشه تا قضیه دلار حل بشه
آخرین رزیدنت ایول انحصاری که revelations بود هم بازم چیز خیلی خاصی نبود ولی بازم از این و شماره 5 بهتر بود

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید جون دادا دمت گرم خیلی زحمت کشیدی سر هر مطلبی که گذاشتی
راضیم ازت :D

قربونت افشین جان. سناریو لیان قسمت پیدا کردن لیز خیلی حال بود یاد پارازیت او 2 افتادم یه لحظه

12188150534126111296.jpg

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
آخه مشکل اینجاست که حتی دیگه کسی دلش نمی خواد رزیدنت ایول انحصاری هم ساخته بشه تا قضیه دلار حل بشه
آخرین رزیدنت ایول انحصاری که revelations بود هم بازم چیز خیلی خاصی نبود ولی بازم از این و شماره 5 بهتر بود

مهم نیست انحصاری بودن یا نبودنش....به اینا اگه 200000 میلیلارد هم بودجه بدی بازم از این سیایت های مذخرفشون دست نمیکشن. حاضرم برم 100 بار reveletions رو بازی کنم تا این.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
من این تریلر کریس رو تازه دیدم
خدایییییییییییششش کریس به دسته ما سیگاری ها پیوسته ؟؟؟ زیر سیگاری رو هم که پر کرده بود ویسکی اسکاچ هم که می زد :D
الکلی شده !!!! بارتندر شات و پاشید تو صورتش :-o
این کپکام خریت رو به آخر رسونده

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,829
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها ببخشید یک سوال داشتم شاید مربوط به تاپیک نباشه
من الان اویل های زیر رو دارم و تا حالا هیچ اویلی بازی نکردم از کجا شروع کنم ؟ resident evil:4,5,OPORATION RACOON CITY.REVELATION.VERONICA X

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان بیخیال این بازی بشید دیگه مرد دیگه از دست رفت دیگه نباید دلمونو خوش کنیم بهش
به زندگیتون بچسبید
SORRY FOR SPAM
وقتی قوی ترین فرد تو اویل کشته میشه توسط یه بی..... پس بدونید فاتحش خوندس اینا میخواستن اکشن بسازن که به هدفشونم رسیدن

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
کاراکتر قحطی بود که کشتن؟ مگه رزیدنت ایول وارکرفت هست که 10 تا مثل آرتاس داشته باشه؟ مگه رزیدنت ایول چند تا وسکر داره؟

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
کاراکتر قحطی بود که کشتن؟ مگه رزیدنت ایول وارکرفت هست که 10 تا مثل آرتاس داشته باشه؟ مگه رزیدنت ایول چند تا وسکر داره؟

وسکر بزرگو کشتن عوضش برامون جوجه وسکر اوردن باهاش بازی کنیم =))
می دونم خنده دار نیست :|

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
احد جان
به نظرم این که وسکر مرد اتفاق خوبی بود ولی باید تو آخرین شماره می مرد
منظورم اینه که وقتی وسکر مرد دیگه این داستان نباید ادامه پیدا می کرد
قضیه سازمان باید قبل از مرگ وسکر تموم می شد و مرگ وسکر تاییدی برای پایان این داستان بود و سری ریبوت می شد
الان کپکام داره خودزنی می کنه
وقتی میاد شخصیتی مث کریس رو که طرفداراش هم کم نیستن رو الکلی می کنه
ینی هیچ ایده ای برای ادامه دادن با کریس نداره و فقط می خواد با یسری بهونه کریس رو تو بازی بکشونه

به نظرم جدا از کریس
وسکر هم به اندازه کافی انگیزه برای نابودی سازمان و انتقام از ایدا داشت
ینی می تونست یه المان اصلی باشه
ولی الان
c virus
neo umbrella
tall oaks
همش یه مشت تقلید بدردنخور از روی خود سریِ که به اندازه کافی دیدیم
نویسنده هیچ ایده ای نداشته تا یه فضای جدید خلق کنه
شاید خیلی ها الان لعنت بفرستن به میکامی ولی میکامی همیشه سری رو از گندیدن نجات میداد
من دلم می خواست با این شماره با یه خاطره خوش بازی کردن تا حدودی بزارم کنار ولی خیلی نا امید شدم

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
وسکر قطعا باید میمیرد، اما به قول تو توی آخرین شماره از این خط داستانی. البته وسکر قشنگ به اوج رسید ولی به بدترین شکل ممکن مرد. وقتی یه شخصیتی توی این سطح میمیره باید طوری صحنه‌سازی بشه که اون شخص جاودانه بشه. وسکر تا آخرین لحظات جاودنه هست ولی توی چند دقیقه آخر کلی شخصیتش زیر سوال رفت.
خلاصه اینکه این ایدا رو هر چقدر هم بزرگش کنن و شخصیتش رو پیچیده کنن باز جلوی وسکر چیزی واسه گفتن نداره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها شدیدا پیشنهاد میشه تریلر گیم پلی مربوط به جیک رو نبینین! افتضاحه! افتضاح!
==================
اون یارو نمسیسه فقط خوف میزنه که بدجور میخواد اینارو بکشه! خوشم اومد ازش اسمش هست Ustanak.فجیع تند میده! قشنگ آدم یاد دویدن نمسیس میوفته ولی بقیه تریلر هیچ برای گفتن نداره.
هر وقت پایه بودین بگین که دسته جمعی بریم بمیریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر