بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
من فقط می خوام بازی رو زودتر تموم کنم.چون برای من فقط داستانش مهمه.البته خداییش قسمت تایرنت ها سخت بود.البته دیگه فرقی نمی کنه.چون سیوم پاک شده و باید از اول برم!
جنابKKKZ،چی 100 درصد خواهد بود؟
لطفا اگه یکی ترینر بدون ویروس داره بذاره.من هر چی پیدا کردم ویروسی بود!ممنون.

آخرین ویرایش:

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
این ORC هرچی که بود.. نسخه PC ش دیگه واقعا یه شاهکاره تو کیفیت مخصوصا! :| بجای صدای تیر صدای ناله میاد... بجای صدای زامبی صدای تیر :| بجای...... ، اصلا یه وضعی :|

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
این ORC هرچی که بود.. نسخه PC ش دیگه واقعا یه شاهکاره تو کیفیت مخصوصا! :| بجای صدای تیر صدای ناله میاد... بجای صدای زامبی صدای تیر :| بجای...... ، اصلا یه وضعی :|
فکر میکنم فقط نسخه PCیش اینجوری باشه. چون حمید هم شاکی بود از این موضوع.
من هم با PS3 بازی کردم و هم با X-360... هیچ مشکلی نداشت.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
فکر میکنم فقط نسخه PCیش اینجوری باشه. چون حمید هم شاکی بود از این موضوع.
من هم با PS3 بازی کردم و هم با X-360... هیچ مشکلی نداشت.
برای من هم مشکلی تو 360 نداشت......
خوب شد لیون امدی ....این تایپیک از دیروز تا الان که ساعت 6 است هیچ گفت وگویی نداشته...نه به اسفند ماه که این تایپیک 10 صفحه 10 می رفت جلو نه به الان

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
برای من هم مشکلی تو 360 نداشت...... خوب شد لیون امدی ....این تایپیک از دیروز تا الان که ساعت 6 است هیچ گفت وگویی نداشته...نه به اسفند ماه که این تایپیک 10 صفحه 10 می رفت جلو نه به الان
اون موقع re6 تازه معرفی شده بود بچه ها هم ذوق مرگ شده بودند:d و به سرعت برق و باد پست میدادند.

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
سلام... گفتم بد نباشه یه مطلب از مجله ی دانستنیها بذارم فضا عوض بشه : خدمت دوستان:

مراقب مورچه های زامبی باشید!!!!!

محققان به تازگی قارچی را شناسایی کرده اند که میتواند وارد بدن مورچه شده و ذهن و رفتار آن را در کنترل خود در بیاورد.این قارچ که "Ophiocordyceps Fungus" نام دارد ((از خودم : ای بابا نمردیمو لاس پلاگاس رو هم دیدیم:d.)) مغز مورچه های برگ چین در جنوب شرقی آسیا را تحت کنترل در میاورد.این قارچ انگلی ابتدا وارد بدن میزبان شده سپس ذهن و رفتار آن را در کنترل خود در میاورد و با ایجاد واکنشهای شیمیایی خاصی سعی میکند مورچه های دیگر را جذب کرده تا در نهایت میزبان خود را از پای درآورد.... . . . . .. از این به بعدش باحاله:

این قارچ قبل از آنکه میزبان خود را بکشد آن را مجبور میکند تا به بهترین نقطه ی جنگل برود.سپس با رشد بیش از حد خود باعث منفجر شدن جمجمه ی مورچه و رها شدن هاگهای خود درون جنگل میشود.....تمام........:-s:-s

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
سلام... گفتم بد نباشه یه مطلب از مجله ی دانستنیها بذارم فضا عوض بشه : خدمت دوستان: مراقب مورچه های زامبی باشید!!!!!محققان به تازگی قارچی را شناسایی کرده اند که میتواند وارد بدن مورچه شده و ذهن و رفتار آن را در کنترل خود در بیاورد.این قارچ که "Ophiocordyceps Fungus" نام دارد ((از خودم : ای بابا نمردیمو لاس پلاگاس رو هم دیدیم:d.)) مغز مورچه های برگ چین در جنوب شرقی آسیا را تحت کنترل در میاورد.این قارچ انگلی ابتدا وارد بدن میزبان شده سپس ذهن و رفتار آن را در کنترل خود در میاورد و با ایجاد واکنشهای شیمیایی خاصی سعی میکند مورچه های دیگر را جذب کرده تا در نهایت میزبان خود را از پای درآورد.... . . . . .. از این به بعدش باحاله:این قارچ قبل از آنکه میزبان خود را بکشد آن را مجبور میکند تا به بهترین نقطه ی جنگل برود.سپس با رشد بیش از حد خود باعث منفجر شدن جمجمه ی مورچه و رها شدن هاگهای خود درون جنگل میشود.....تمام........:-s:-s
جدي ميگي؟!يا شوخيه!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آیا جیل و کلر در رزیدنت اویل 6 حضور خواهند داشت؟

تهیه کننده ی رزیدنت اویل 6 آقای Yoshiaki Hirabayashi شخصا پیغامی را خطاب به آن دسته از فن هایی که در مورد حضور جیل و کلر در رزیدنت اویل 6 سوال کرده بودند نوشت!

متن پیام:

ما آخیرا اظهار محبت های زیادی نسبت به جیل و کلر و کسانیکه در مورد حضور این دو کرکتر در شماره بعدی بازی سوال کرده بودند شنیدیم.
هنوز بسیاری از کرکتر های مهم دیگر در رزیدنت اویل 6 وجود دارد. و ما هنوز اطلاعات بسیار مهیجی در مورد کرکتر هایی که تا کنون در بازی معرفی شده اند خواهیم داشت. تا آن موقع شما میتوانید منتظر دیدن این باشید که چطور کرس لیان هلنا پیرز و جیک پسر وسکر ترس و وحشتی که در حال جهانی شدن است را کنترل میکنند.

03592037567417509686.jpg

دوستان امروز یک سوال بزرگ رو از زیر خاک بیرون کشیدم که راجع بش بحث کنیم!

سوال!!!

چرا ژاپنی ها به رزیدنت اویل Biohazard میگن به معنی " خطرات بیولوژیکی" اما آمریکایی ها و اروپاییها به بازی Resident Evil میگن به معنی "شیطان مقیم"!

آخرین ویرایش:

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام... گفتم بد نباشه یه مطلب از مجله ی دانستنیها بذارم فضا عوض بشه : خدمت دوستان:

مراقب مورچه های زامبی باشید!!!!!

محققان به تازگی قارچی را شناسایی کرده اند که میتواند وارد بدن مورچه شده و ذهن و رفتار آن را در کنترل خود در بیاورد.این قارچ که "Ophiocordyceps Fungus" نام دارد ((از خودم : ای بابا نمردیمو لاس پلاگاس رو هم دیدیم:d.)) مغز مورچه های برگ چین در جنوب شرقی آسیا را تحت کنترل در میاورد.این قارچ انگلی ابتدا وارد بدن میزبان شده سپس ذهن و رفتار آن را در کنترل خود در میاورد و با ایجاد واکنشهای شیمیایی خاصی سعی میکند مورچه های دیگر را جذب کرده تا در نهایت میزبان خود را از پای درآورد.... . . . . .. از این به بعدش باحاله:

این قارچ قبل از آنکه میزبان خود را بکشد آن را مجبور میکند تا به بهترین نقطه ی جنگل برود.سپس با رشد بیش از حد خود باعث منفجر شدن جمجمه ی مورچه و رها شدن هاگهای خود درون جنگل میشود.....تمام........:-s:-s

ها ها... بچه ها بالاخره داریم به آرزوی دیرینه ی خودمون میرسیم...
یه آخرالازمان حسابی روی زمین، حمله ی زامبی ها...
یو هااااااااااا

دوستان امروز یک سوال بزرگ رو از زیر خاک بیرون کشیدم که راجع بش بحث کنیم!

سوال!!!

چرا ژاپنی ها به رزیدنت اویل Biohazard میگن به معنی " خطرات بیولوژیکی" اما آمریکایی ها و اروپاییها به بازی Resident Evil میگن به معنی "شیطان مقیم"!
خُب شاید به این خاطر که اِمریکایی ها میخوان بگن ویروس های بیولوژیکی همیشه تو بدن میزبان خودشون ماندگارن...!!! برای همین چنین برداشتی از اسم ژاپنی داشتن...

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

فرار از بیمارستان متروکه - یک بازی در جهان واقعی !

http://forum.bazicenter.com/thread62189/

خُب شاید به این خاطر که اِمریکایی ها میخوان بگن ویروس های بیولوژیکی همیشه تو بدن میزبان خودشون ماندگارن...!!! برای همین چنین برداشتی از اسم ژاپنی داشتن...

اما لیان Biohazard به معنی ویروس های بیولوژیکی نیست به معنی خطر بیولوژیکی هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر