بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
محمد

ببین.من با کریس لج نیستم.اتفاقا قهرمان مرد مورد علاقه ی خودم کریسه.ولی اینکه می بینی نسبت به لیون بیشتر بهش گیر میدم،به خاطر اینه که توی شماره ی قبلی حضور داشته.من نمیگم که داستان کریس تموم شده.ولی میگم اگه قراره نقشش ادامه پیدا کنه،الآن وقتش نبود.چون در طول این مدت،به اندازه ی کافی بهش پرداخته شده و به اهدافش هم رسیده.ما نمی تونیم بگیم که هدف اصلی کریس،نابودی تمام ویروس ها و B.O.W ها است.این هدف رو نه تنها به کریس،بلکه به هیچکس نمیشه نسبت داد.چون عملا غیر ممکنه!در رزیدنت اویل،هر شخصیتی برای خودش سناریو و اهداف خاصی داره.قبول داری که هدف اصلی کریس هم نابودی آمبرلا و وسکر بوده؟خب الآن کریس به هر دو هدفش رسیده!بنابراین هیچ مشکلی پیش نمیاد اگه توی چند تا شماره حضور نداشته باشه.الآن نوبت شخصیت هایی بود که مدت بیشتریه توی داستان حضور ندارن که مسلما اولین نفرشون هم کلیر است!
در ضمن،اشتباه نکن محمد جان.در مورد RE6 کریس هم مثل لیونه.چون اون دسته از فن هایی که به قول تو عشق لیون بودند،درخواست کردند که کریس و لیون با هم باشند نه فقط لیون!بنابراین در RE6 کریس هم مثل لیون به خاطر فن ها حضور داره.حالا شاید بتونند براش یک سناریوی خوب درست کنند.ولی علت اصلی حضورش فن ها بودن.این رو از خودم نمیگم.خود مسئولان کپکام گفتند.وگرنه خودت هم می دونی که تا حالا سابقه نداشته که یک شخصیت،در دو نسخه ی اصلی پشت سرهم حضور داشته باشه.(تازه رولیشن هم به کنار!)

محمد،تازگی پست هات چقدر طولانی شدن! :d

ویروس T فقط در شرایط خاصی خوب عمل می کنه.به طوری که از هر 1000 میزبان این ویروس،فقط یکی به تایرنت تبدیل میشه!وگرنه در حالت معمولی میشه همون زامبی.مثلا ویروس G از لحاظ میزان جهش،حرف اول رو می زنه.چون میزبانش رو هر چی می زنی،بزرگتر میشه!یا مثلا ویروس تی ورونیکا این قدرت رو داشت که پس از آلوده شدن،عقل و حافظه رو حفظ کنه (البته پس از 15 سال).اوروبوروس هم که هر چیزی که اطرافش بود رو جذب می کرد و نتیجه ی کل تحقیقات وسکر،روی ویروس های قبلی بود.ولی ویروس T در بازی بیشتر برای پوشش دادن زامبی و B.O.W های معمولی بود تا غول ها.در حالی که ویروس G،تی ورونیکا و اوروبوروس خیلی پیشرفته تر بودند و مختص غول های بازی بودند.یعنی فرد در صورت ابتلا به اونها،همیشه تبدیل به یکی از غول های بازی میشه نه یک زامبی یا هانتر معمولی!
نیما هدف کرس در ابتدا نابودی آمبرلا و وسکر بود،ولی وقتی جلوتر رفتیم همراه خود کرس متوجه شدیم که آمبرلا تنها جزئی ار کله!و یه چیز بزرگتر به نام سازمان وجود داره.
من الان اگر بخوام اطلاعاتم رو توی جزئیات،کامل کنم سراغ تو یا احد میام.کرس هم همینه.اگر بخواییم مبارزه کنیم باید اول سراغ کرس بریم.چون همونطور که بارها گفتم تحقیقات و تلاشهای کرس بوده که مارو به اینجا رسونده.شخصی مثه لیون فقط یه ماموره.یه مامور عملیاتی.
ولی کرس شخصیه که بهش میگن اینجا گره خورده.گره رو باز کن.فقط یه مامور عملیاتی نیست.بی اس اس آ واسه همین کرسو استخدام کرد.چون تجربه و دانش کرس واقعا نیازه.پس تا وقتی که جایی وجود داشته باشه و B.O.Wتولید کنه کرس هم هست.حالا این قبول که چندشماره بکشه کنار و به جوونا میدون بده:dولی این که بگیم به هدفش رسیده،نه!
بازم میگم.به نظر من منظور کپکام از فشار فن ها برگشت به ریشه های بازی و کم شدن قسمت اکشنه.نه حضور کاراکتر خاصی.
و اینکه کرسو اوردن اینجا فکر میکنم به خاطر اینه که قضیه پیچیدست و طبق فزضیات احد ما الان با رئیس سازمان درگیر شدیم.و وقتی برای میدون دادن به جوونا نیست!:d
-------------
اونی که قرمز کردم برای اینه که ثابت کنم آشفوردا چقدر دانش بالایی داشتن.اولین کسایی بودن که ویروسی رو تحویل دادن که با فکر کار میکنه.نمسیس برنامه ریزی شده بود و زامبی و تایرانت هم که اصن فکر نمیکنن و فقط حمله میکنن!

---------- نوشته در 05:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:43 PM ارسال شده بود ----------

خب عمو جون بذار از اول پیش بریم:
اون لاس پلاگاس رو بریز بیرون.
توی پستای قبلیم اشاره کردم که الکسیا زودتر از زمان مشخص شده (15 سال) از محفظه-ش بیرون اومد و بنابراین ویروس اثر اصلی خودش رو نگذاشته بود.گفتم که اگر بیرون میومد،تا الان داشتیم باهاش مبارزه میکردیم.
مشکل ویروس تی-ورونیکا همین مدت زمان بسیار طولانیش برای به عمل رسیدنش بود.
میرسیم به ویروس تی.خودت بگو! همین زامبیای نفله شده کل شهر رو ترکوندن! نمسیس که کل استارزو که نه اما بیشتریاشون رو ترکوند! از اونور Mr.X که آخر RE2 دیگه واویلا میکرد! نمیدونم توی DC دیدش یا نه اما وحشتناک تر از نمسیسه!
در مورد آشفورد هم موافقم.کلا خاندان باهوشی بودن.مخصوصا اَلکسیا.البته بگم بیرکین همیشه با اَلکسیا مقایسه میشد و چون بیشتر اَلکسیا مورد توجه قرار میگرفت،ویلیام نمیتونست اونجوری که باید و شاید خودشون نشون بده وگرنه ویلیام هم هوشی در سطح الکسیا داشت.
خوب زمانش طولانیه ولی ما داریم راجع به عملکردش صحبت میکنیم.
زامبیها که به خاطر تعدادشون بود.فقط به خاطر اینکه سریع پخش شد شهرو ترکوند.ربطی به شاخ بودن ویروس نداره.
نمسیس هم فقط برد رو پاره کرد!وگرنه از استارز کسی نمونده بود که!همشون تو عمارت ترکیده بودن!
اون مستر ایکس هم که از نمسیس ضعیفتر بود.میشه گفت فقط یه زامبی گنده بود!
من راجع به مقایسه ی ویلی و آلکسیا تا حالا چیزی نشنیده بودم و بنابراین نمیتونم چیزی بگم.ولی اگر چنین چیزی باشه اتفاقا ویلی بیشتر تو چشم بوده تا آلکسیا!پس فرصتهای بهتر و بیشتری برای پیشرفت داشته!

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اونی که قرمز کردم برای اینه که ثابت کنم آشفوردا چقدر دانش بالایی داشتن.اولین کسایی بودن که ویروسی رو تحویل دادن که با فکر کار میکنه.نمسیس برنامه ریزی شده بود و زامبی و تایرانت هم که اصن فکر نمیکنن و فقط حمله میکنن!
خب هم درسته و هم تا حدودی اشتباهه!
در مورد زامبی ها که کلا مغز نابود میشد
اما در مورد تایرانت ها بگم که: نمسیس بدون فکر کار میکرد؟ خودت بگو! نمسیس بدون فکر کار میکرد؟:d
ببین ویروس تی-ورونیکا و جی-ویروس خداییش کثافت کاری داشتن! همین کند بودن بیش از حد در رویارویی با یه حریف چندان چالش بر انگیز نیست! اون ویلیام هم همینطور! یادتونه چطور توی در قطار گیر کرده بود؟:d
اون الکسیا هم که کلا از کمر به پیین به زمین چسبیده بود! لااقل اون ویلیام میتونست حرکت بکنه!
من منظورم از بهترین ویروس از این نظره که کدومشون میتونن استفاده نظامی داشته باشن!!! فقط هم تایرانت ها نه زامبیا!
اون لاس پلاگاس و اوروبوروس هم خوب بودن برای مصارف نظامی!:d:d:d
خوب زمانش طولانیه ولی ما داریم راجع به عملکردش صحبت میکنیم.
زامبیها که به خاطر تعدادشون بود.فقط به خاطر اینکه سریع پخش شد شهرو ترکوند.ربطی به شاخ بودن ویروس نداره.
نمسیس هم فقط برد رو پاره کرد!وگرنه از استارز کسی نمونده بود که!همشون تو عمارت ترکیده بودن!
اون مستر ایکس هم که از نمسیس ضعیفتر بود.میشه گفت فقط یه زامبی گنده بود!
من راجع به مقایسه ی ویلی و آلکسیا تا حالا چیزی نشنیده بودم و بنابراین نمیتونم چیزی بگم.ولی اگر چنین چیزی باشه اتفاقا ویلی بیشتر تو چشم بوده تا آلکسیا!پس فرصتهای بهتر و بیشتری برای پیشرفت داشته!
دِ بیا! من دارم میگم همه توجه شون روی الکسیا بود تو دوباره میگی ویلی!!!!
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif

بابا اصلا این ویلی آدم بدبختی بود! دلیل اینکه توی این وضعیت خود کشی نکرد،دلداری های وسکر بود!
yahoo_4.gif

درسته،ویلیام پیشرفت میکرد ولی در خفا.اگر بیشتر بهش توجه میشد،خدا میدونست چکار میکرد و چی میساخت!
yahoo_4.gif

بیا! خودت هم ناخواسته داری از نظر گیم پلی Mr.X رو مقایسه میکنی!!!
yahoo_4.gif

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
اما در مورد تایرانت ها بگم که: نمسیس بدون فکر کار میکرد؟ خودت بگو! نمسیس بدون فکر کار میکرد؟:d
ببین ویروس تی-ورونیکا و جی-ویروس خداییش کثافت کاری داشتن! همین کند بودن بیش از حد در رویارویی با یه حریف چندان چالش بر انگیز نیست! اون ویلیام هم همینطور! یادتونه چطور توی در قطار گیر کرده بود؟:d
اون الکسیا هم که کلا از کمر به پیین به زمین چسبیده بود! لااقل اون ویلیام میتونست حرکت بکنه!
من منظورم از بهترین ویروس از این نظره که کدومشون میتونن استفاده نظامی داشته باشن!!! فقط هم تایرانت ها نه زامبیا!
بله!نمسیس فکری نداشت!فقط برنامه ریزی بود!من اگر بخوام جنگ راه بندازم به جای درست کردن 100تا تایرانت و زامبی بیشعور که گلوله میخورن و میان جلو،یه مورچه بالدار میسازم که بیاد بالا سرت و تیرهارو جاخالی بده و رو سرت آتیش بریزه!:d
بعدم اینا مربوط به گیم پلیه!وگرنه همون آلکسیای اول که از پله ها اومد پایین و وسکر ازش فرار کرد 100تا نمسیس و تایرانتو آتیش میزنه!دیگه وای به حال اینکه جهش پیدا کنه و بره رو هوا!!!

---------- نوشته در 06:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:01 PM ارسال شده بود ----------

خب مسابقه زمانش به پایان رسید و چون به من اعلام تمدیدی چیزی نشده بود نتایجو اعلام میکنم
little john (سینا) درست گفته 1+
T.M.D.B.B (اسفندیار) اشتباه گفته هیچ امتیاز
wild-violet (بنفشه) درست گفته +1
safety & peace (تونی) درست گفته +1
heart broken (علی) درست گفته +1
hmd2009 (حمید) اشتباه گفته هیچ امتیاز
نیما ردفیلد (نیما) اشتباه گفته هیچ امتیاز
Big.Boss (حسین) اشتباه گفته هیچ امتیاز
جواب سوال همونطور که احد کبیر به من گفتن
بری برتون

---------- نوشته در 12:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:36 AM ارسال شده بود ----------

جدول امتیازات
little john (سینا) 1
wild-violet (بنفشه) 1
safety & peace (تونی) 1
heart broken (علی) 1
T.M.D.B.B (اسفندیار) 0
hmd2009 (حمید) 0
نیما ردفیلد (نیما) 0
Big.Boss (حسین) 0
------------
لیست بعد از هر مسابقه آپدیت می شود.

زمانش خیلی کوتاه بود!سوالو خوب طرح نکرده بودین!من بین خانواده ی ترئور و بری شک داشتم.برای همین سوال کردم که دقیقا منظورتون از استفاده ی ابزاری چیه!
مدل این مسابقه برام خیلی آشناس!!!ولی نمیگم...:whistling:

---------- نوشته در 06:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:04 PM ارسال شده بود ----------

دِ بیا! من دارم میگم همه توجه شون روی الکسیا بود تو دوباره میگی ویلی!!!!:d:d:d
بابا اصلا این ویلی آدم بدبختی بود! دلیل اینکه توی این وضعیت خود کشی نکرد،دلداری های وسکر بود!:d
درسته،ویلیام پیشرفت میکرد ولی در خفا.اگر بیشتر بهش توجه میشد،خدا میدونست چکار میکرد و چی میساخت!:d
بیا! خودت هم ناخواسته داری از نظر گیم پلی Mr.X رو مقایسه میکنی!!!:d
ببین من میگم ویلی تو چشم بوده به خاطر اینکه تو شهر بوده و خیلیا دورش بودن ولی آلکسیا فقط تو کاخ باباش بوده و فقط باباش بالا سرش بوده(دخترمون آفتاب مهتاب ندیده بوده!کیس مناسبی برای ازدواج بود!حیف شد!:d)
بعدم ورونیکایی که خود آلکسیا ساخت نتیجه ی زحمات حودش بود ولی ویروسی که بیرکین ساخت با کمک وسکر و اسپنسر بود!
اون ضعیف بودن مستر ایکس از نمسیس هم به خاطر این میگم که نمسیس برنامه ریزی شده بود و راکت لانچر داشت ولی مستر ایکس یه موجود گنده ی بی مغز بود که فقط خراب میکرد و میومد جلو.تازه سرعت و رفلکس نمسیس رو هم نداشت.
سوای این بحثا و ویروساو اینا،تو کل باسهای رزیدنت اویل من فقط تایرانت اویل1(103؟) رو ترسناک میدونم و واقعا باید بهش احترام گذاشت!:d

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هی من میخوام بیام تو تاپیک،هی سایت منو میندازه بیرون!:|/:)
خب چی داشتیم میگفتیم؟
بله!نمسیس فکری نداشت!فقط برنامه ریزی بود!من اگر بخوام جنگ راه بندازم به جای درست کردن 100تا تایرانت و زامبی بیشعور که گلوله میخورن و میان جلو،یه مورچه بالدار میسازم که بیاد بالا سرت و تیرهارو جاخالی بده و رو سرت آتیش بریزه!:d
بعدم اینا مربوط به گیم پلیه!وگرنه همون آلکسیای اول که از پله ها اومد پایین و وسکر ازش فرار کرد 100تا نمسیس و تایرانتو آتیش میزنه!دیگه وای به حال اینکه جهش پیدا کنه و بره رو هوا!!!
دِکی! یعنی برای یه مورچه بالدار (به قول خودت) باید 15 سال! صبر کنی؟
اصلا حقیقت اینه که ما هر چی اومدیم جلو،ویروس قوی تر و بهتر شد.پس اوروبوروس بهترینشونه.چون لااقل یارو شبیه آدم بود!:d و عقلش دست خودش بود:d.ولی همه شون کم و کاستی هایی داشتن.

ولی نتونست بر کریس فائق آید!!!:d پس همچین چیزی هم نبود.

بازم در نهایت قوی ترین ویروس،ویروسی به اسم انسانه که توی تمام سری ها تونسته تمام ویروس ها و انگل ها رو نابود کنه:d
ببین من میگم ویلی تو چشم بوده به خاطر اینکه تو شهر بوده و خیلیا دورش بودن ولی آلکسیا فقط تو کاخ باباش بوده و فقط باباش بالا سرش بوده(دخترمون آفتاب مهتاب ندیده بوده!کیس مناسبی برای ازدواج بود!حیف شد!:d)
بعدم ورونیکایی که خود آلکسیا ساخت نتیجه ی زحمات حودش بود ولی ویروسی که بیرکین ساخت با کمک وسکر و اسپنسر بود!
اون ضعیف بودن مستر ایکس از نمسیس هم به خاطر این میگم که نمسیس برنامه ریزی شده بود و راکت لانچر داشت ولی مستر ایکس یه موجود گنده ی بی مغز بود که فقط خراب میکرد و میومد جلو.تازه سرعت و رفلکس نمسیس رو هم نداشت.
بابا ویلی و وسکر همیشه توی آزمایشگاه بودن و خیلی کم بیرون میومدن.از طرفی ویلی گل سر سبد آزمایشگاه بود تا اینکه الکسیا اومد و ویلی توی قسمت تاریک باقی موند.:d
در ضمن الکسیا و آلفرد دو تا انسان مصنوعی و آزمایشگاهی بودن که ثمره آزمایشات آشفورد بود که مسلما یه موجود فوق العاده باهوش به وجود میومد (که آلفرد از این قائده مستثنا هست).حالا این وسط از ویلی انتظار داری چکار کنه بدبخت!:d همون یه ذره فسفری هم که میسوزوند،در مقایسه با الکسیا از بین رفت!!!:d:d:d
در کل باید ببینیم این ویروس C چی هستش.فقط امیدوارم یه چیز تر و تمیز (چه از نظر ظاهر و چه از نظر باطن) باشه و کثافت کاری نداشته باشه که تا اینجای کار زهی خیال باطل!!!:d:d

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
هی من میخوام بیام تو تاپیک،هی سایت منو میندازه بیرون!:|/:)
خب چی داشتیم میگفتیم؟

دِکی! یعنی برای یه مورچه بالدار (به قول خودت) باید 15 سال! صبر کنی؟
اصلا حقیقت اینه که ما هر چی اومدیم جلو،ویروس قوی تر و بهتر شد.پس اوروبوروس بهترینشونه.چون لااقل یارو شبیه آدم بود!:d و عقلش دست خودش بود:d.ولی همه شون کم و کاستی هایی داشتن.

ولی نتونست بر کریس فائق آید!!!:d پس همچین چیزی هم نبود.

بازم در نهایت قوی ترین ویروس،ویروسی به اسم انسانه که توی تمام سری ها تونسته تمام ویروس ها و انگل ها رو نابود کنه:d

بابا ویلی و وسکر همیشه توی آزمایشگاه بودن و خیلی کم بیرون میومدن.از طرفی ویلی گل سر سبد آزمایشگاه بود تا اینکه الکسیا اومد و ویلی توی قسمت تاریک باقی موند.:d
در ضمن الکسیا و آلفرد دو تا انسان مصنوعی و آزمایشگاهی بودن که ثمره آزمایشات آشفورد بود که مسلما یه موجود فوق العاده باهوش به وجود میومد (که آلفرد از این قائده مستثنا هست).حالا این وسط از ویلی انتظار داری چکار کنه بدبخت!:d همون یه ذره فسفری هم که میسوزوند،در مقایسه با الکسیا از بین رفت!!!:d:d:d
در کل باید ببینیم این ویروس C چی هستش.فقط امیدوارم یه چیز تر و تمیز (چه از نظر ظاهر و چه از نظر باطن) باشه و کثافت کاری نداشته باشه که تا اینجای کار زهی خیال باطل!!!:d:d

دِ بیا! من دارم میگم همه توجه شون روی الکسیا بود تو دوباره میگی ویلی!!!!:d:d:d
بابا اصلا این ویلی آدم بدبختی بود! دلیل اینکه توی این وضعیت خود کشی نکرد،دلداری های وسکر بود!:d
درسته،ویلیام پیشرفت میکرد ولی در خفا.اگر بیشتر بهش توجه میشد،خدا میدونست چکار میکرد و چی میساخت!:d
بیا! خودت هم ناخواسته داری از نظر گیم پلی Mr.X رو مقایسه میکنی!!!:d

مصارف نظامی؟؟؟؟ =))=))=))=))=))
مگه راجع به تغذیه داری صحبت میکنی تونی جون!!!>:d<
دوست دارم داش تونی المیدا!!!
میگم نمیخوای ازون اسم طولانی هات بزاری که اصلا نمیشه خوند:)):d

حالا که بحث راجع به ویروسا و خاندان آشفرد هست منم یک سوالی کنم(من همیشه از سوال پرسیدن خوشم میاد:dاونم یدونه یدونه:d)
اونی که با یک تبر دسته بلند به دیوار دوخته شده بود آشفرد پدر بود؟آره؟ اسمش ادوارد بود اگه اشتباه نکنم
حالا سوال من: اون از کی و برای چی اون بلا سرش اومده بود؟؟
ویروسی که بهش زده بودن کدوم ویروس بوده؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نوکرم داداش افراسیاب! خداییش افراسیاب خیلی با ابهته!!!>:d< ولی اسفندیار یه دونه باشه>:d<
اینم فقط برای خودت:
لیزاندرو هاوانا لئوناردو لوییس فردریکو فابیو اشمولنختوویچ کفسکی!!!!
حالا که بحث راجع به ویروسا و خاندان آشفرد هست منم یک سوالی کنم(من همیشه از سوال پرسیدن خوشم میاد
yahoo_4.gif
اونم یدونه یدونه
yahoo_4.gif
)
اونی که با یک تبر دسته بلند به دیوار دوخته شده بود آشفرد پدر بود؟آره؟ اسمش ادوارد بود اگه اشتباه نکنم
حالا سوال من: اون از کی و برای چی اون بلا سرش اومده بود؟؟
ویروسی که بهش زده بودن کدوم ویروس بوده؟
اتفاقا منم سوال دوست دارم بپرسم چون معلومات آدم میره بالا!!!:d
اون که با تبر میخ شده بود به دیوار،پدرشون بود-الکساندر.که با تحقیق روی DNA سعی داشت که بچه هایی با هوش بسار بالا به وجود بیاره.که به بچه هاش،الکسیا و الفرد نگفته بود که آزمایشگاهی به دنیا اومدن.الکسیا بعد از جستجو کردن به این رسید که خودش و برادرش اصلا به روش طبیعی به دنیا نیومدن و به خاطر همین جفتشون پدرشون رو گرفتن و ویروس رو بهش تزریق کردن تا اون باشه که دیگه از این کارا نکنه! بعدشم که توی یه زیر زمین محبوسش کردن.یعنی از پدرشون به عنوان یه موش آزمایشگاهی برای آزمایش هاشون استفاده میکردن
اون ویروسی هم که بهش تزریق کردن، Progenitor Virus+Veronica DNA بود که باعث شد الکساندر تبدیل به هیولایی به اسم Nosferatu بشه

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
نوکرم داداش افراسیاب! خداییش افراسیاب خیلی با ابهته!!!>:d< ولی اسفندیار یه دونه باشه>:d<
اینم فقط برای خودت:
لیزاندرو هاوانا لئوناردو لوییس فردریکو فابیو اشمولنختوویچ کفسکی!!!!

اتفاقا منم سوال دوست دارم بپرسم چون معلومات آدم میره بالا!!!:d
اون که با تبر میخ شده بود به دیوار،پدرشون بود-الکساندر.که با تحقیق روی DNA سعی داشت که بچه هایی با هوش بسار بالا به وجود بیاره.که به بچه هاش،الکسیا و الفرد نگفته بود که آزمایشگاهی به دنیا اومدن.الکسیا بعد از جستجو کردن به این رسید که خودش و برادرش اصلا به روش طبیعی به دنیا نیومدن و به خاطر همین جفتشون پدرشون رو گرفتن و ویروس رو بهش تزریق کردن تا اون باشه که دیگه از این کارا نکنه! بعدشم که توی یه زیر زمین محبوسش کردن.یعنی از پدرشون به عنوان یه موش آزمایشگاهی برای آزمایش هاشون استفاده میکردن
اون ویروسی هم که بهش تزریق کردن، Progenitor Virus+Veronica DNA بود که باعث شد الکساندر تبدیل به هیولایی به اسم Nosferatu بشه
ایول...دستت درد نکنه...
میدونستی Nosferatu یکی از القاب دراکولا هستش؟؟!!!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستانقشنگی این مسابقه یکم پیش بره خودشو نشون میده من به احد گفتم زمانشو بیشتر کنه و ساولو مطرح کنه در ضمن هیچ گونه راهنمایی به کسای دیگه نکنید چون شانس خودتو کم میشه و ممکنه امتیازتون در آخر از اون طرف کمتر بشه
جایزه هم داره فعلا بزارید پیش بریم ببینیم کیا میتونن خودشونو بکشن بالا تا بعد جایزشون هم میدیم فقط تا جایی که ممکنه شرکت کنید من انتظار داشتم بیشتر از 8 نفر شرکن کنن (البته زمانش کم بود بهتون حق میدم) ولی باز هم انتظار بیشتر از این تعداد بود

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
همه میتونن شرکت کنن یا ... ؟

من اتفاقا جواب سوال قبل رو خوب میدونسم ولی فکر کردم که فقط خودتون حق شرکت دارید در ضمن نمیدونسم جواب رو به کی بگم...:|
همه میتونن شرکت کنن جواب ها رو هم فقط و فقط پیغام خصوصی به من بزنید

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
من اصولا با اینجور سوالات برای مسابقه موافق نیستم.چون بیشتر جنبه ی شخصی دارن.مثلا نظر احد و سینا بری بوده.(البته احد کلا به بری ارادت ویژه داره! :d) ولی من تیم براوو رو اولین گروهی می دونم که ازشون استفاده ی ابزاری شد.حالا کاری ندارم که نماینده ی تیم براوو در داستان ربکا بود.چون من منظورم کل تیم است نه شخص خاصی.چون کلا تیم استارز به خاطر استفاده ی ابزاری ایجاد شد و تازه از تیم براوو هم قبل از تیم آلفا استفاده ی ابزاری شد.چون قبل از اونا به کوهستان آرکلی کشونده شدند.خب مگه غیر از اینه که بری هم عضوی از تیم آلفا بوده؟حالا از تیم براوو زودتر استفاده ی ابزاری شده یا بری؟من نمیگم بری اشتباهه.فقط میگ که نظر همه می تونه درست باشه.چون ملاک ها فرق می کنن.حتی مارکوس هم می تونه درست باشه یا قبل از اون،آشفورد و حتی بچه های پروژه ی وسکر چیلدرن!همه درست هستند.فقط سلیقه ها فرق می کنه!البته شاید از این لحاظ جواب من غلط بوده که باید فقط به یک نفر رای می دادم.ولی من به یک گروه رای دادم!پس لطفا از همون اول نحوه ی پاسخ گویی رو به طور دقیق مشخص کنید.ممنون.
قوی ترین ویروس هم از لحاظ رسمی،اوروبوروس هست.چون نتیجه ی کل تحقیقات وسکر بر روی تمام ویروس ها بوده.ولی من ویروس G رو قوی تر می دونم!گرچه نظر من مهم نیست.چون داستان می خواسته اینطور به ما نشون بده که اوروبوروس از همه قوی تره.گرچه در این کار موفق نبوده!ولی احتمالا ویروس C از همه قوی تر خواهد بود.چون ترکیبی از تمام ویروس هاست!البته برای استفاده ی نظامی،مسلما ویروس T بهترین گزینه خواهد بود.مخصوصا هانترها و تایرنت ها!
این رو هم اضافه کنم که در آمبرلا،ولادیمیر رقیب وسکر و الکسیا رقیب بیرکن بوده.(گرچه ولادیمیر،چرک ناخن وسکر هم نمیشه! :d)
در ضمن،نظرتون رو درباره ی سناریوی چهارم نگفتید.به نظرتون ممکنه که رزیدنت اویل 6،چهار تا سناریوی اصلی داشته باشه؟وگرنه کپکام احمق نیست که از همون اول،کل داستان و شخصیت ها رو لو بده.داستان باید یک برگ برنده داشته باشه.مثل رزیدنت اویل 5 که برگ برنده اش جیل بود!تا قبل از اومدن این تریلر دوم،احتمال می دادم که این برگ برنده ایدا باشه.ولی کپکام اون رو هم لو داد.یعنی براش مهم نبوده که کسی بفهمه.چون پشتش به چیز دیگه ای گرم بوده!ولی چی یا بهتره بگم کی؟

بنفشه،تو چطوری همه ی نسخه ها رو بازی کردی و فکر می کنی که همه ی غول ها با ویروس G بودن؟مثلا کجای رزیدنت اویل 1،3 یا کد ورونیکا اسم ویروس G اومد؟:d

نظر سنجی رو عشق است.کپکام هیچوقت دل این همه آدم رو نمی شکنه! >:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ایول...دستت درد نکنه...
میدونستی Nosferatu یکی از القاب دراکولا هستش؟؟!!!
عه؟ یادمه یه بازی با همین اسم بود که خیلی جَوِش به دراکولا میخورد!
نیما جون زمانی که برای اولین بار RE5 معرفی شد،وسکر رو همون اوایل نشون داد یا بعد از ریلیز بازی مشخص شد که وسکر توی بازی هست؟ آخه من اون موقع در جریان اخبار نبودم. اگر نشون نداده بودن که امکانش بسیار بالاست که دوباره همون روش رو در پیش بگیرن

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,622
اون آخرا نشون دادن . یه صحنه بود که داشت تو مخیفیگاه اسپنسر کریس رو میکشت . یه عکس هم بود اونجاییکه عینکس رو پرت میکنه طرف کریس
اومدم بخورمت
50174618684159181403.jpg

آقای نویسنده , آقای ...
سوال اول: اولین شخصی که در طول بازی از اون استفاده‌ی ایزاری شد چه کسی بود؟
اولین شخص !!! اولین شخص !! اولین شخص ! براوو یا آلفا گروه بودن . تیم بودن ( اسم جمع ) . حالا به من یا بقیه که درست گفتیم چیزی ندادن ! چرا طومار مینویسی !!!

آخرین ویرایش:

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
فقط منتظر بیهایت کردن یه اسلحه از بازی مخصوصا مگنام هستم خیلی حال میده واسه مشتن فقط خدا کنه قابلیت بینهایت کردن مثل بازی قبل رو داشته باشه.

wild-violet

کاربر سایت
Apr 10, 2012
29
نام
بنفشه
[-(این همه ویروس از کجا اومدن آقا سینا؟[-(
آقا نیما خب تو شماره 2 بود که.در ضمن من اصلا این کد ورونیکایی که میگیدو بازی نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر