بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
یه عکس زیبا از DLC جدید REORC . Spec - Ops بیاد شری کوچولو

554020_397831103569883_153137754705887_1502290_328228785_n.jpg

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
سلام دوست عزیز
ورودتون رو به این تایپیک خوشامد میگم:)
منم سال 2009 با سرچ تو گوگل برا اطلاعات در مورد بازی و مخصوصا کلر ردفیلد پام اینجا باز شد :d البت همیشه از اطلاعات دوستان استفاده میکنم
ایشالاه که از حضور در اینجا لذت ببری ;)

سلام مرسي بابت خوشامدگويي
خوشبختانه مشكلم حل شد
از توجهت ممنونم :)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
به جای نظر سنجی بیا مثل تاپیک کمبت یه مسابقه براش بزار اینجوری همه به جنب و جوش میوفتن یادته احد سوالات دود از کله آدم در میاورد؟:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
به جای نظر سنجی بیا مثل تاپیک کمبت یه مسابقه براش بزار اینجوری همه به جنب و جوش میوفتن یادته احد سوالات دود از کله آدم در میاورد؟:d
`پیشنهاد خیلی خوبیه حامد :D الیته اون موقع یکی از طراح‌های سوال خودم بودم :D>:)
اما خب در کنار این پیشنهادت یه نظرسنجی هم داشته باشیم. پیشنهاد من اینه ... آیا کلر توی رزیدنت ایول 6 هست یا نه :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
به نظر من فعلا در مورد re6 نظر سنجی نزارین...چیز زیادی ازش مشخص نیست..

یه چند تا پیشنهاد:اگه ip رزید اویل به دست یه استیدیو غیر از کپکام سپرده بشه دوست دارین اون کودوم استیدیو باش؟ یا مثلا میشه نوشت:بهترین استیدیوی غربی که توانایی ساخت یک re خوب رو داراست؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اما خب در کنار این پیشنهادت یه نظرسنجی هم داشته باشیم. پیشنهاد من اینه ... آیا کلر توی رزیدنت ایول 6 هست یا نه :D

خب تو مسابقشو راه بنداز خود بخود نظرسنجیشم جور میشه
بازم میگم کل قشنگیه نظرسنجی به اینه بیایی یهو ببینی عِه؟ نظرسنجی داریم!! نه اینکه قبلش نظر بدیم بعد بیاییم اینو نظرسنجیش کنیم

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

من میگم کلر تو رزیدنت اویل 6 هست فقط کپکام میخواد یه دفعه سورپرایزکنه چون اونا گفتن سبک بازی دارماتیک هارور هست فکر میکنم با آوردن کلر وملاقات اون بعد از سالها با استیو بازی فوق العاده دراماتیک میشه . من که به بودن کلر خیلی امیدوارم.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود
من میگم کلر تو رزیدنت اویل 6 هست فقط کپکام میخواد یه دفعه سورپرایزکنه چون اونا گفتن سبک بازی دارماتیک هارور هست فکر میکنم با آوردن کلر وملاقات اون بعد از سالها با استیو بازی فوق العاده دراماتیک میشه . من که به بودن کلر خیلی امیدوارم.

تأیید میشه، مطمئنم که سوپرایز بزرگ کپکام در RE6 کلر هست، همه چیز تو بازی دست به دست هم دادند تا دوبار ه ببینیمش:x اصلاً اگر کلر تو RE6 نباشه از دنیای گیم خداحافظی می‌کنم:d

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:33 PM ارسال شده بود ----------

یه چند تا پیشنهاد:اگه ip رزیدنت اویل به دست یه استیدیو غیر از کپکام سپرده بشه دوست دارین اون کودوم استیدیو باش؟ یا مثلا میشه نوشت:بهترین استیدیوی غربی که توانایی ساخت یک re خوب رو داراست؟

ساخته شدن نسخه‌ای از RE به دست استودیوهای غربی از بیخ و بن غلطه، حالا اگر ساخت بازی رو دست R* هم بدند، باز فرقی نمی‌کنه. اگر خود کپکام شل گوشی نکنه، بهترین کمپانی برای ساخت یک نسخه شاهکار از REهست، ولی حیف سیاست‌هاشون احمقانست و مثل من و شما دلشون به حال این IP نمی‌سوزه.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
پس فعلا نظرسنجی رو عوض میکنیم. پیشنهاد حامد رو هم یکی دو روز دیگه عملی میکنم. شرایطش اینا رو هم توضیح میدم :D

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد

یه چند تا پیشنهاد:اگه ip رزید اویل به دست یه استیدیو غیر از کپکام سپرده بشه دوست دارین اون کودوم استیدیو باش؟ یا مثلا میشه نوشت:بهترین استیدیوی غربی که توانایی ساخت یک re خوب رو داراست؟

به نظر من غرب اصلا نمیتونه با ژاپنیا تو بازی سازی رقابت کنه.
الان این موضوع خوبه که.چرا بازم میرید سراغ موضوع های قدیمی؟کلا تاپیک شده کی تو 6 هست کی نیست؟حق کی هست باشه حق کی نیست نباشه!خداوکیلی خسته نمیشین از تکرار این بحث؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر