بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
=))
راضیم
ینی آی بخندیم آی بخندی
خوب شد که نمی خوام ارجینال بگیرم
حامد جان شمام ورژن 3 رو نگیر :D
من که اول آخرش میگیرمش چون نه 360 دارم نه pc درست حسابی فقط یه کنسول ps3 دارم مجبورم بگیرمش
ولی مولتیش باحال میشه اینو میدونم!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من سعی میکنم اخبار پیج رو اینجا هم بطور کامل بزارم. حالا سینا یه اشاره مختصر کرد و اینم کاملش .

residentevilracconcityfreedlc.jpg

اخیرا کپکام عرضه ی DLC جدیدی از بازی Resident Evil : Operation Raccoon City را با نام Spec - Ops Mission تایید کرده که در آن بازیکن ها فاجعه شهر راکون و شیوع T-Virus را این بار در نقش کرکتر های مثبت بازی تجربه خواهند کرد. در این DLC شما نقش یکی از چند شخصیت تیم Spec -Ops مانند Tweed, Dee-ay, Harley, Willow, Shona یا Party Girl را بر عهده میگیرید. آنها به راکون سیتی اعزام شده اند تا حقیقت اینکه چه چیزی منجر به شیوع ویروس تی و فاجعه شهر راکون شده را کشف کنند. تیم Spec Ops چهره های آشنایی را در طول سفرشان ملاقات خواهند کرد. فن های سری دوباره شاهد لحظات رویارویی جیل ولنتاین با نمسیس که برای نابودی اعضای S.T.A.R.S توسط آمبرلا فرستاده شده بود خواهند بود. صحنه ی نبردی که فقط در دنیای ترسناک رزیدنت اویل وجود دارد . پلیر ها بر علیه تیم مخالف یعنی U.S.S مانند مبارزه با زامبی ها و B.O.W ها مبارزه خواهند کرد .
Push-Start یک ریویو کپی از ورژن PS3 بازی Resident Evil: Operation Raccoon City رو دریافت کرده که باکس آرت بازی را نشان میدهد و اولین DLC با نام Spec - Ops Mission نامگذاری شده و همچنین اشاره شده تاریخ ریلیز آن 11 آوریل 2012 و بصورت مجانی برای Xbox- Live و PlayStation Network خواهد بود. با توجه به این که دارندگان Xbox360 اولین DLC خودشان (Nemesis Mode) را دریافت خواهند کرد این DLC احتمالا بصورت انحصاری فقط برای دارنگان PS3 خواهد بود اما این مطلب هنوز رسمی نیست.
Resident Evil : Operation Raccoon City در 23 مارچ برای PS3 و Xbox360 در اروپا 20 مارچ در آمریکای شمالی و 26 آوریل در ژاپن عرضه خواهد شد . ورزن PC بازی در روز 18 می در اروپا و آمریکای شمالی منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
با توجه شناختی که از بازار بازی و کنسول دارم احتمال میدم بازی دیر به دست ما ایرانی ها برسه (نسخه ps3 منظورمه) چون اول عید ریلیز میشه و تا 5 فروردین کل کشور معلقه و بعد از اونم تا بازاری ها بجنبیم :d وارد کنیم:d احتمال زیاد بخوره به آخرای 13 روز تعطیلی (البته اینا همش حدس ها و تجربیاتیه که داشتم چون بازی twisted metal نزدیک 10 روز بعد از ریلیز جهانیش تو ایران اومد)

ولی در کل من خوشم اومده از بازیش حالا داستانش هم حتما جذاب میشه و مولتیشم که خوراک من و سیناهستش>:) حالا که جیل هم هست همه چی جوره منم خوشحالم

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
با توجه شناختی که از بازار بازی و کنسول دارم احتمال میدم بازی دیر به دست ما ایرانی ها برسه (نسخه ps3 منظورمه) چون اول عید ریلیز میشه و تا 5 فروردین کل کشور معلقه و بعد از اونم تا بازاری ها بجنبیم :d وارد کنیم:d احتمال زیاد بخوره به آخرای 13 روز تعطیلی (البته اینا همش حدس ها و تجربیاتیه که داشتم چون بازی twisted metal نزدیک 10 روز بعد از ریلیز جهانیش تو ایران اومد)

ولی در کل من خوشم اومده از بازیش حالا داستانش هم حتما جذاب میشه و مولتیشم که خوراک من و سیناهستش>:) حالا که جیل هم هست همه چی جوره منم خوشحالم
وقتی یه بازی 3 از 10 می گیره ینی مالتی خوبیم نداره
البته هنوز بقیه امتیازا مونده به نظرم امتیازا می ره بالاتر
ولی اگه همینطوری بمونه یه لکه ننگ برای رزیدنت ایول از طرفیم باعث میشه کپکام سر شماره 6 بیشتر حواسشو جمع کنه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
وقتی یه بازی 3 از 10 می گیره ینی مالتی خوبیم نداره
البته هنوز بقیه امتیازا مونده به نظرم امتیازا می ره بالاتر
ولی اگه همینطوری بمونه یه لکه ننگ برای رزیدنت ایول از طرفیم باعث میشه کپکام سر شماره 6 بیشتر حواسشو جمع کنه
مولتیش جالب میشه من امتیاز برام مهم نیست شده تا حالا بازی هایی خریدم که امتیاز خوبی نگرفتن ولی خیلی خیلی بهم حال دادن
ولی اینی که میگی این امتیازای پایین باعث میشه یه تلگری به کپکام زده بشه، منم قبول دارم

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
خوب بازی رو گذاشتم دانلود نیم ساعت دیگه تموم میشه
فک کنم امشب خوابم نبره توضیحات رو ارائه میدم
احد جان شمام یه لطفی بکن اسپویلر رو حتما استفاده کن
بچه اینجا کی وارد تو رایت بازی ایکس باکس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر