بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,631
هیچی نشده .
قرار بود RE4 آخرین شماره از سری RE باشه و دانته ورجیل بیان بازی رو تموم کنن و همه چی به خوبی خوشی تموم بشه ولی کپکام قبول نکرد و شماره های بیشتری از بازی میخواست + عوض شدن بازی ( اکشن تر شدن ) و ...................
ولی از طرفی هم کامیا با این 2 تا بچه ( دانته ورجیل ) خیلی اخت پیدا کرده بود و یه بازیه دیگه ای ساخت که امروز به اسم DMC همه میشناسنش

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
من هم این ماجرا رو یه جایی خوندم که قرار بوده دانته یه پلیس اروپای شرقی باشه که موضوعش یه جوری ربط پیدا می کنه با اسپنسر و ماجراهای رزیدنت اویل اما خب بازی رو عوض کردن و به جاش dmc رو ساختن که چه بهتر

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,631
این هم عکس دانته و ورجیل که قرار بود تو RE4 باشن
66140131035375944771.jpg

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
این هم عکس دانته و ورجیل که قرار بود تو RE4 باشن
ممنون سینا جان
ولی به نظر من کپکام اینجا کار درستی کرد نه به خاطر لیان
به نظر من وارد کردن یه همچین شخصیتی به دنیای اویل منطقی نیست
ایول یه داستان کاملا علمیه ولی شخصیت های DMC نه

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
کجاش کاملا علمیه اونوقت ؟!
ممکنه گریزی زده باشه به برخی مطالب علمی - تخیلی اما هنوز هم آنچنان علمی نیست !

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,631
ممنون سینا جان
ولی به نظر من کپکام اینجا کار درستی کرد نه به خاطر لیان
به نظر من وارد کردن یه همچین شخصیتی به دنیای اویل منطقی نیست
باهات موافقم .
از طرفی تونست شخصیت Albert Wesker رو به اوج برسونه و همینطور تمامیه سوالات و ابهامات رو تو RE5 پاسخ بده .

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود بر همه

بدون لیان عزیز هیچ جا تو BC گرمای سابق خودش رو نداره، اصلاً اینقدر حالم گرفتست:|

بچه ها به نظرتون اگه re به اون شکل و سبک و سیاق ساخته می شد بهتر بود یا این رزیدنت ایول مدرن که میکامی و ساختو امروز به اینجا کشیده شد ؟؟؟

هیچی نمیگم، فقط همین جمله معروف:

باز بیاید بگید RE4 بد بود، کج بود، چیپ بود.

پ.ن: دوستان بچه‌های بالا گفتند دوشنبه هفته بعد یعنی 29ام، ORC رو بدستم می‌رسونند، خواستم بگم بدونید:d آی بخندیم.:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
فکر نکنم ! نه نه ! من فکر نمی کنم که جسیکا تو re 6 باشه ! یه جورایی دور از ذهنه ! اگه هم باشه مطمئنا اون جمله ی معروف رو کریس منظورش با اون نبوده!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سلام حمید جان
اوه اوه، اگه صحت داشته باشه، فکر کنم جواب امضات رو پیدا کردی حمید جان:d

یعنی الآن دارم فکرش رو میکنم، همین جور هی هایپ میشم8->

دقیقا افشین جان. من قبلشم گفته بودم و مطمعن بودم اون بچ که کرس گفت جسیکا شراوات هست . تو رولیشنز معلوم شده که چیکار کرده که کرس انقدر از دستش عصبانی هست.

Concept Art فوق العاده زیبا از Vector که Slant Six Games عزیز دیشب شیر کرد.

orc.jpg

ای بابا چرا این ORC واسه PC انقدر دیر میاد ؟

راستی افشین چرا The Walking Dead از قسمت 11 داره اینجوری میشـــــــــــــــــــــــــــــــــــه؟ :-o

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
هیچی نشده .
قرار بود RE4 آخرین شماره از سری RE باشه و دانته ورجیل بیان بازی رو تموم کنن و همه چی به خوبی خوشی تموم بشه ولی کپکام قبول نکرد و شماره های بیشتری از بازی میخواست + عوض شدن بازی ( اکشن تر شدن ) و ...................
ولی از طرفی هم کامیا با این 2 تا بچه ( دانته ورجیل ) خیلی اخت پیدا کرده بود و یه بازیه دیگه ای ساخت که امروز به اسم DMC همه میشناسنش

البته قضیه بزرگتر بود مثلا طراحی دشمن ها یا استفاده از شمشیر تو بازی
کلا بازی داشت به سمت ترس از ارواح پیش میرفت

کجاش کاملا علمیه اونوقت ؟!
ممکنه گریزی زده باشه به برخی مطالب علمی - تخیلی اما هنوز هم آنچنان علمی نیست !
رزیدنت ایول یه عنوان کاملا علمی و تا شماره 4 رو کاملا از نظر علمی توجیح کرد
اگه ماوین بود می تونست برات بیشتر توضیح بده ولی تمام اون چیزایی که دیدی می تونه واقعیت داشته باشه (شایدم داشته باشه )
شماره 4 به بعد هم باز می تونه می تونه علمی باشه به جز کنترل مغز انسان ها از طریق امواج و یک انگل

---------- نوشته در 09:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:11 PM ارسال شده بود ----------

درود بر همه

بدون لیان عزیز هیچ جا تو BC گرمای سابق خودش رو نداره، اصلاً اینقدر حالم گرفتست:|

هیچی نمیگم، فقط همین جمله معروف:

باز بیاید بگید RE4 بد بود، کج بود، چیپ بود.

پ.ن: دوستان بچه‌های بالا گفتند دوشنبه هفته بعد یعنی 29ام، ORC رو بدستم می‌رسونند، خواستم بگم بدونید:d آی بخندیم.:d

باو من که همیشه گفتم میکامی با شماره 4 کار بزرگی کرد ینی نزاشت به گند کشیده بشه ولی قبول کن شماره 4 یه رزیدنت ایول اصیل نبود و همون بحث های همیشگی ...

---------- نوشته در 09:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 PM ارسال شده بود ----------

Jessica Sherawat در رزیدنت اویل 6 ؟!!!

jessicainre6.jpg

OH SHITTTTTTTTTTT

حمید این چقدر صحت داره :(

باو من از این حالم بهم می خوره این همه شخصیت واقعا لازمه به شخصیت های بی اصالت نقش های مهم بدن؟؟؟؟
کپکام هم داره کم کم منو نسبت به re6 اینجوری می کنه:|

---------- نوشته در 09:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:15 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها به احتمال خیلی زیاد ینی مطمئنا من اولین کسیم تو تاپیک که بازی رو می گیره و شروع می کنه فقط می خواستم ازتون خواهش کنم تا بازی رو تا یه مقدار پیش نبردین تو تاپیک پست ندین و حتما حتما هم از اسپویلر استفاده کنین چون یسری از بچه ها مث حمید و ... بازی رو می خوان رو pc بازی کنن اگه بازی داستان مهمی داشته باشه براشون اسپویل میشه خراب پس رعایت کنین
زود گفتم چون پیشگیری بهتر از درمان :D

---------- نوشته در 09:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:38 PM ارسال شده بود ----------

من هر روز چک می کنم ولی اگه نسخه NTSC :D لیک شد حتما بم پیام خصوصی بدین :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
افشین جریان این آواتارت چیه؟ خیلی خوشم اومد ازش
سینا بابت تریلر ممنون
این 4 شنبه سوری مثل میدون جنگ شده بود محلمون یه لحظه فکر کردم راکون سیتیه و پلیسا دارن با زامبی ها میجنگن که یهو یه نارنجک دست ساز اندازه یه توپ فوتبا زدن وسط خیابون نصف مغازه ها و خونه ها شیششون ریخت یه لحظه گفتم نمسیس اومده:d
منم میگم تابلو نکنین داستانو چون خودم ps3 دارم و ممکنه دیر بخرمش (به خاطر گرونی) تابلو نکنید برامون و تو اسپویلر بزارید و بالاشم بنویسید خطر لو رفتن داستان
بالاخره معلوم نشد اون یارو کچله کی هست؟ تا بازی نکنیم نمیفهمیم؟
راستی بازیو خواستید به خودم بگید براتون ردیف کنم هم نسخه 360 هم نسخه ps3

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
افشین جریان این آواتارت چیه؟ خیلی خوشم اومد ازش
سینا بابت تریلر ممنون
این 4 شنبه سوری مثل میدون جنگ شده بود محلمون یه لحظه فکر کردم راکون سیتیه و پلیسا دارن با زامبی ها میجنگن که یهو یه نارنجک دست ساز اندازه یه توپ فوتبا زدن وسط خیابون نصف مغازه ها و خونه ها شیششون ریخت یه لحظه گفتم نمسیس اومده:d
منم میگم تابلو نکنین داستانو چون خودم ps3 دارم و ممکنه دیر بخرمش (به خاطر گرونی) تابلو نکنید برامون و تو اسپویلر بزارید و بالاشم بنویسید خطر لو رفتن داستان
بالاخره معلوم نشد اون یارو کچله کی هست؟ تا بازی نکنیم نمیفهمیم؟
راستی بازیو خواستید به خودم بگید براتون ردیف کنم هم نسخه 360 هم نسخه ps3

دلیلش کشتن لیان تو orc :D
ما کا آلبرت تو 5 کشتیم اینم روش :D
شاکی نشو باو شوخی کردم :D
خوش به حالتون امروز حسابی خوشگذروندید ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر