بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
من فك مي كنم اگر ريبوت بشه بد تر ميشه بازي يني اساس بازي بر اكشن ريخته ميشه تا ترس و اون وقت كپكام هر كاري بخواد مي كنه
و مانع جلو خودش نمي بينه
با این سیاست‌های احمقانه کپکام ریبوت این بازی به دستشون یک فاجعه به بار میاره، همین RE6 رو هم خوب از آب دربیارند کلیه!
یادمه میکامی گفته بود شاید بعد از یک فاصله زمانی زیاد، مثلاً بعد از المپیک 2014 دوباره به سری RE برگردم، وای پسر چه شود! خیلی دوست دارم ریبوت بازی به دست خود استاد گرانقدر انجام بشه.:x

من فکر می کنم بهتر بگیم بازی باید به شدت حماسی تموم بشه جوری که همه رو تحت تاثیر قرار بده متاسفانه چند وقته رزیدنت ایول پاپ کورنی شده
باید بازی حماسی باشه مث متال گیر 4 ینی این بازی جوری تموم شد که من هنوزم بعد این چند سال وقتی بش فک می کنم تحت تاثیر قرار می گیرم
چیزی که منو به تعجب میندازه اینه که چرا کپکام هنوز هیچ main theme برای سری در نظر نگرفته
ینی آهنگی که مخصوص سری باشه مث آهنگ metal gear saga چیزی که با شنیدن یاد تمام اتفاقات گذشته بندازه
آفرین، دقیقاً منم عاشق یک پایان غیر منتظره و حماسی هستم. چی میشه اگه یک نفر از شخصیت‌های داستان چهره به نقاب خاک بکشه تا یکم داستان جذاب بشه؟!:-/
به شخصه از مرگ لیان استقبال میکنمx_xبدبخت شدم:d
در مورد موسیقی هم باهات موافقم، خوب بود اگر یک موسیقی اصلی برای سری وجود داشت.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
من قسم میخورم که لیون از عمد اینارو میگه تا حرستو دربیاره سینا!!
برو برو ... این وصله ها به من نمیچسبه...
;)
تاپیک رو هم منحرف نکن برادر بسیجی....

---------- نوشته در 05:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:17 PM ارسال شده بود ----------

یادمه میکامی گفته بود شاید بعد از یک فاصله زمانی زیاد، مثلاً بعد از المپیک 2014 دوباره به سری RE برگردم، وای پسر چه شود! خیلی دوست دارم ریبوت بازی به دست خود استاد گرانقدر انجام بشه.:x
بیخیال علی...
برگرده و دوباره یه نوآوری تو بازی ایجاد کنه و با سیل انتقاد ها روبرو شه. بیچاره یه RE4 رو ترکوند... در مقابلش ملت زدن خودشو ترکوندن...
;)

آفرین، دقیقاً منم عاشق یک پایان غیر منتظره و حماسی هستم. چی میشه اگه یک نفر از شخصیت‌های داستان چهره به نقاب خاک بکشه تا یکم داستان جذاب بشه؟!:-/
بزنم منفجرت کنم علی... ؟؟؟ به نظرم اگه قراره یکی از شخصیت های RE بره به دیار باقی، اون شخص باید یکی از شخصیت های زن بازی باشه...
به خصوص ADA

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
اگه قراره یکی از شخصیت های RE بره به دیار باقی، اون شخص باید یکی از شخصیت های زن بازی باشه...
به خصوص ADA
به قول djamir
josh این را میپسندد(البته اینجا لایک داره ولی خوب اینیکی بیشتر حال میده!!:d)

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
بچه ها از نظر من هم پایانش باید غم انگیز باشه مثلا :
1- لئون بمیره تو بغل ایدا ! ایدا بفهمه چه گلی رو از دست داده :d
2- جیل بمیره ، رو به روی کریس ، که کریس فریاد بزنه : جییییییییییل
-------------
تو رو خدا دعوام نکنین فقط نظرم رو گفت ، آقا سینا منو نزن لطفا ! نظره جدی بود

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
بچه ها از نظر من هم پایانش باید غم انگیز باشه مثلا :
1- لئون بمیره تو بغل ایدا ! ایدا بفهمه چه گلی رو از دست داده :d
2- جیل بمیره ، رو به روی کریس ، که کریس فریاد بزنه : جییییییییییل
اینجوری آدم تا 1 هفته افسردگی میگیره که!:-o

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
بیخیال علی...
برگرده و دوباره یه نوآوری تو بازی ایجاد کنه و با سیل انتقاد ها روبرو شه. بیچاره یه RE4 رو ترکوند... در مقابلش ملت زدن خودشو ترکوندن...
;)
از اون حرف‌ها بودا لیان جون/:) اینقدر به استاد و نسخه چهارم گیر نده:| دیگه حال و حوصله بحث راجع به این مورد رو ندارم.

بزنم منفجرت کنم علی... ؟؟؟ به نظرم اگه قراره یکی از شخصیت های RE بره به دیار باقی، اون شخص باید یکی از شخصیت های زن بازی باشه...
به خصوص ADA
روش فکر میکنم، ایدا هم کیس خوبیه:|

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
من قسم میخورم که لیون از عمد اینارو میگه تا حرستو دربیاره سینا!!
الان یه وقت فکر نکنید من دارم دو بهم زنی میکنما!!!>:)>:)>:)
حمید جون از ما شکار نباش!الان اینو ببین!جون خودش دانشجوی مملکته!بنده خدا مادرش دلش خوشه که پسرش میره دانشگاه!!!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
شرم بر شما :D
باز که تاپیک پر اسپم
مث اینکه تا کسی اینجا بن نشه و تاپیک رو نبندن آروم نمیشید ؟؟؟؟
خجالت بکشید دیگه بسه

-------------------------------------------------------------------------

با این سیاست‌های احمقانه کپکام ریبوت این بازی به دستشون یک فاجعه به بار میاره، همین RE6 رو هم خوب از آب دربیارند کلیه!

در مورد موسیقی هم باهات موافقم، خوب بود اگر یک موسیقی اصلی برای سری وجود داشت.
میکامی دیگه بر نمی گرده الان داره تو شرکت خودش برا نسل بعد بازی میسازه
اصلا مگه لازم از شخصیت های قابل بازی کسی بمیره
به عنوان مثال مگه تو متال گیر اسنیک مرد یا اتاکان مرد
من موافقم که کسی جونش رو فدا کنه ولی اینکه این بمیره یا کسی دیگه جالب نیست حتی کوجیما هم جرات نکرد مرگ اسنیک رو نشون بده بعد شما میای می گی یکی از شخصیت های اصلی بمیره
از تو بعید بود علی
البته حماسی شدن حتما نیاز به مردن نداره
شکستن یه شخصیت یا متحول شدنش می تونه تاثیر بزاره
اما می رسیم به بخش جالب امروز

افشین ریپورتز :D
اپیزود 3 رولیشنز که دیروز تمومش کردم
بازی ریتم خودش رو داره تقریبا تمام شخصیت ها یه داستانی دارن
داره از پارکر خوشم میاد شخصیت شوخ طبعی داره نقطه عطف داستان
جسیکا تقریبا می خواد خودش رو به همه بندازه :D
کریس باقالی هم حسابش نمی کنه :D
بازی فلش بک میزنه به یک سال قبلش
دیالوگ لیان تو رزیدنت ایول 6 رو جسیکا هم می گه It's raccoon city all over again :D بیشتر از این نمی گم که اسپویل نشه ولی بدونین با یه شهر طرفین به اسم Terragrigia
تو بازی بعضی از اتاق ها اهنگ مربوط به خودشون رو دارن و با وارد شدن بهشون اون آهنگ پخش میشه
معما چندانی تو بازی نیست البته پیدا کردن کلید برای در های قفل به سبک شماره های کلاسیک و باید به بعضی از محل ها برگردید
فعلا معمایی تو بازی جز اون بخش های پیچگوشتی ندیدم
در کل این سبک جدیده و یجورایی نو آوردی به نظرم اگر بتونن اشکالات این فرمول جدید رو تو شماره 6 برطرف کنن با سبک جدید از رزیدنت ایول طرفیم
بازی کاملا به یه بازی کنسولی می مونه و خیلی گسترده تر از یه بازی هند هلد هستش
بعضی از قسمت ها تو بازی منو به شدت یاد شماره 1 میندازه
تقریبا مهمات کم نمیارید البته من هنوز رو hell mode بازی نکردم
دستگاهی تو بازی هست به اسم Genesis که محیط رو اسکن می کنه تو بخش جیل و کریس
زیاد گیم پلی جالبی نداره ولی از بخش های اصلی گیم پلی حساب میشه

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
حمید جون از ما شکار نباش!الان اینو ببین!جون خودش دانشجوی مملکته!بنده خدا مادرش دلش خوشه که پسرش میره دانشگاه!!!
=))=))=))=))=))=))=))=))=)) به روحت محمد!!!!
تورو خدا DJ مارو باش!!/:) خیلی ممنونم که تو تیم محمد توپ میزنی!!!:|

---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:09 PM ارسال شده بود ----------

شرم بر شما :D
باز که تاپیک پر اسپم
مث اینکه تا کسی اینجا بن نشه و تاپیک رو نبندن آروم نمیشید ؟؟؟؟
خجالت بکشید دیگه بسه

-------------------------------------------------------------------------

من موافقم که کسی جونش رو فدا کنه ولی اینکه این بمیره یا کسی دیگه جالب نیست حتی کوجیما هم جرات نکرد مرگ اسنیک رو نشون بده بعد شما میای می گی یکی از شخصیت های اصلی بمیره
از تو بعید بود علی
البته حماسی شدن حتما نیاز به مردن نداره
شکستن یه شخصیت یا متحول شدنش می تونه تاثیر بزاره
اما می رسیم به بخش جالب امروز

اپیزود 3 رولیشنز که دیروز تمومش کردم
بازی ریتم خودش رو داره تقریبا تمام شخصیت ها یه داستانی دارن
داره از پارکر خوشم میاد شخصیت شوخ طبعی داره نقطه عطف داستان
جسیکا تقریبا می خواد خودش رو به همه بندازه :D
کریس باقالی هم حسابش نمی کنه :D
بازی فلش بک میزنه به یک سال قبلش
دیالوگ لیان تو رزیدنت ایول 6 رو جسیکا هم می گه It's raccoon city all over again :D بیشتر از این نمی گم که اسپویل نشه ولی بدونین با یه شهر طرفین به اسم Terragrigia
تو بازی بعضی از اتاق ها اهنگ مربوط به خودشون رو دارن و با وارد شدن بهشون اون آهنگ پخش میشه
معما چندانی تو بازی نیست البته پیدا کردن کلید برای در های قفل به سبک شماره های کلاسیک و باید به بعضی از محل ها برگردید
فعلا بازی جز اون بخش های پیچگوشتی ندیدم
در کل این سبک جدیده و یجورایی نو آوردی به نظرم اگر بتونن اشکالات این فرمول جدید رو تو شماره 6 برطرف کنن با سبک جدید از رزیدنت ایول طرفیم
بازی کاملا به یه بازی کنسولی می مونه و خیلی گسترده تر از یه بازی هند هلد هستش
بعضی از قسمت ها تو بازی منو به شدت یاد شماره 1 میندازه
تقریبا مهمات کم نمیارید البته من هنوز رو hell mode بازی نکردم
دستگاهی تو بازی هست به اسم Genesis که محیط رو اسکن می کنه تو بخش جیل و کریس
زیاد گیم پلی جالبی نداره ولی از بخش های اصلی گیم پلی حساب میشه
میگم افشین، یعنی بازیش طوری هست که امکان پورت شدن روی کنسول های خونگی(360 و PS3 و PC) رو داشته باشه؟؟
اولش گفتی این بازی ارزش خریدن 3DS رو نداره، الان نظرت تغییری نکرده؟؟

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
یه کلمه گفتیم درست بنویسید معاهده ی شرم و شیخ رو دادن به خوردمون!:smoke1:
افشین جای اینکه تعریف کنی،یک دستگاه 3DS بفرست برامون!در وقتت هم صرفه جویی میشه!:whistling:
بازیش مرحله اییه؟مثل کلاسیک یه سره نیست؟از کرس بیشتر بگو:p
اسفندیار چشم نداری ببینی مهاجم خارجی گرفتم؟!:d

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
از تو بعید بود علی
خوب احتمال داره دوباره با کپکام همکاری کنه، هیچ چیز غیر ممکن نیست! در ضمن فقط یک مطلوب بود همین، نگفتم حتماً همین طوره!
پایان حماسی همینه دیگه افشین جون باید با احساسات مخاطب بازی شه! مثلاً اگر شخصیت مورد علاقه مخاطبین طی یک حادثه، کج بشه، اینجوری تأثیر زیادی رو مخاطب داره و داستان جذاب میشه.
اسپویل MGS4 (دوستانی که بازی نکردند نخونند)
مگه Naomi تو بازی نمرد؟ مگه رایدن متلاشی نشد؟ این همه صحنه هیچ تأثیری رو تو نگذاشت افشین جون؟ فقط مکالمه بین بیگ باس و اسنیک تو را احساساتی کرد؟
این هم فقط یک نظر بود چیز خاصی نگفتم که قاطی میکنی برام!:d

با این اطلاعاتت منو هایپ کردی!:laughing: الآن میخوام سر به تن نینتندو نباشه، پس بازی جذابه خدا رو شکر، با این حساب خیالمون راحت شد، RE6 جذابیتش قابل قبول خواهد بود.
طراحی محیط چطوره؟ موسیقی بازی؟ هوش مصنوعی قابل قبول هست(هم پارتنر و هم دشمن‌ها)؟ سیستم سیو بازی چک پوینتیه؟! اکشن بازی رو اعصاب نیست که؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر