بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها تو شماره 6 کریس 40 ساله و لیان 36 ساله میشه
به نظرتون ممکنه این آخرین دیدارمون با هاشون باشه؟؟؟ :(
اینجور که گفتن قراره ریبوت بشه (کجا گفتن؟:-/).پس این اخرین ملاقات با کریس و لیانه که با تمام وجود دوست دارم عقده هامو با مشتای اهنین کریس خالی کنم!!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
یکبار جملت رو بخون حامد !!!!

ای بابا همش دنبال گیر دادنن :d حالا من عجله داشتم هواسم نبود 6 رو نوشتم یعنی شما واقعا ار بقیه نوشته من متوجه نشدید که منظورم رزیدنت اویل 6 بود ؟#-o

داستان بازی Resident Evil 6 در سال ۲۰۱۳ ،۱۵ سال پس از حوادث اصلی داستان رزیدنت اویل و ۴ سال پس از واقعه ی رزیدنت اویل ۵ روایت میشود. حله الان سینا جان ؟:d

حالا حله . داشتی اطلاعات غلط میدادی !!!! گناه کبیره میکردی !!!! جرم داره !

:)) توبه کردم.

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
میگم من چقدر مهمم خودم خبر ندارم همش صحبت منه اینجا :d
ولی جدای از شوخی نهایت بعد از 6 باید ریبوت بشه دیگه نمیشه تحمل کرد داستانای آبکی با سبک شوتر رُ باید یه چیزی بیاد رو بشه که همه بدونن اویل چی بوده چی هست و چی خواهد بود!!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
میگم من چقدر مهمم خودم خبر ندارم همش صحبت منه اینجا :d
ولی جدای از شوخی نهایت بعد از 6 باید ریبوت بشه دیگه نمیشه تحمل کرد داستانای آبکی با سبک شوتر رُ باید یه چیزی بیاد رو بشه که همه بدونن اویل چی بوده چی هست و چی خواهد بود!!

من فك مي كنم اگر ريبوت بشه بد تر ميشه بازي يني اساس بازي بر اكشن ريخته ميشه تا ترس و اون وقت كپكام هر كاري بخواد مي كنه
و مانع جلو خودش نمي بينه

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بچه ها تو شماره 6 کریس 40 ساله و لیان 36 ساله میشه
به نظرتون ممکنه این آخرین دیدارمون با هاشون باشه؟؟؟ :(

100% . اگر هم باشن در نقش پلیر بعید میدونم در نقش یه رئیس که دستور میده مثل برایان تو رولیشنز. حالا جیل و کلر چند سالشونه ؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
افشین نوحه سرایی نکن:((
فدای آواتارت:x:-*

:sad:
چی بگم !
راضیم ازش :x
اثرات رولیشنز :D

100% . اگر هم باشن در نقش پلیر بعید میدونم در نقش یه رئیس که دستور میده مثل برایان تو رولیشنز. حالا جیل و کلر چند سالشونه ؟
اوبراین زیاد آدم نیس نمی گم که نگی اسپویل کردی ولی من بش اطمینان ندارم
جیل 39 سالشه
کلیر 35 سال

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من فك مي كنم اگر ريبوت بشه بد تر ميشه بازي يني اساس بازي بر اكشن ريخته ميشه تا ترس و اون وقت كپكام هر كاري بخواد مي كنه
و مانع جلو خودش نمي بينه

اون که مسلمه هر تغییری برای درست کردن یه چیز غلط منجر به بدتر شدن اون چیز غلط میشه (شورتر کردن اویل از بنیان غلط بود و نباید اینجوری میشد)
به هرحال بخوایم نخوایم اون تم قدیمی اویل دیگه بر نمیگرده مگه اینکه بیان ریمیک هاشو بسازن که بعید میدونم همچین اتفاقی صورت بگیره!

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
اون که مسلمه هر تغییری برای درست کردن یه چیز غلط منجر به بدتر شدن اون چیز غلط میشه (شورتر کردن اویل از بنیان غلط بود و نباید اینجوری میشد)
به هرحال بخوایم نخوایم اون تم قدیمی اویل دیگه بر نمیگرده مگه اینکه بیان ریمیک هاشو بسازن که بعید میدونم همچین اتفاقی صورت بگیره!

ببینم مگه ریبوت کردن یه جور ریمیک کردن نیست؟؟
خب ابنا هم میخوان ریمیک کنن دیگه!!:d
من به شخصه دوست دارم بازی به صورت خیلی غم انگیز تموم بشه. مثلا همه شخصیت های مثبت داستان به نحوی کشته بشن!! مثلا کلیر تو بغل کریس و لیون جون بده. جیل تو بغل کریس. لیون تو بغل کریس. کریس هم تنها!!
وای خدا فکرشم میکنم اشکم در میاد!!:((

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
61167837938320550120.jpg

چند مورد از اطلاعاتی که کپکام دیروز در مورد لوکیشن ها و دشمنان در رزیدنت اویل 6 منتشر کرده .

ما میدونیم که کرس ردفیلد تو چین هست اما دقیقا کجا ؟ اون دقیقا تو یه شهر ساحلی هست شبیه به راکون سیتی و Twin Oaks که هیولاها اونجا رو اشغال کردند
و داستان بازی همونطور که گفتم در سال ۲۰۱۳ ،۱۵ سال پس از حوادث اصلی داستان رزیدنت اویل و ۴ سال پس از واقعه ی رزیدنت اویل ۵ روایت میشه.

در مورد شخصیت ها :

34939795359043649538.jpg

LEON S KENNEDY

کسی که بعد از فاجعه راکون سیتی توسط Adam Benford برای مقابله با بایوتروریسم به استخدارم دولت در اومد .

83593972925623006368.jpg

HELENA HARPER
یکی از ماموران دولتی که به استخدام سرویس مخفی در اومده و همونطور که خودش تو تریلر گفت مسئول این فجایع بوده. تو بازی نقش پرتنر لیان رو بازی میکنه و بهش کمک میکنه.

68719089070650603738.jpg

CHRIS REDFIELD

یکی از اعضای B.S.A.A که به مبارزه خودش علیه بایوتروریسم که بخشیش در چین رخ میده ادامه میده و همچنین دنبال بعضی از هدف های شخصیش به خاطر اتفاقاتی که قبل از رزیدنت اویل 6 اتفاق افتاده هست.

10849516997699347269.jpg

MYSTERY MAN

شخصیت سوم بازی که هنوز هم هویتش پنهان هست یک مزدور هست که داستان بازی با این شخصیت در اروپا رخ میده و اون بنا به دلایل نا معلومی به اونجا فرستاده شده تو تریلر دیدم که گفته شد این شخصیت میتونه دنیا رو نجات بده اگرچه پول برای اون خیلی اهمیت داره و ذهن اونو اشغال کرده.

49658038348274678270.jpg

INGRID HUNNIGAN

پشتیبان لیان در انجام عملیات ها هست و به لیان تو بازی کمک میکنه و دستوراتو بهش میده.

42107042938057270114.jpg

ADAM BENFORD

مردی که در تریلر دیدم که تبدیل به زامبی شد پدر اشلی نیست اون رئیس جمهور کنونی آمریکا و کسی که لیان رو برای مبارزه با بایوتروریسم بعد از حوادث راکون سیتی استخدام کرد همونطور که تو تریلر دیدیم اون به زامبی تبدیل شده بود.

12487746612718630421.jpg

Zombies

زامبی ها در این بازی با اون چیزی ما قبلا تو سری های کلاسیک دیدیم خیلی فرق دارند نکته اول این که اونا توسط T-Virus آلوده نشدند اونا میتتنن سریع بدوند قدرت درک بالایی دارند بطوریکه وقتی شما با تفنگ به روی سرشون نشونه گرفتید اونا متوجه میشن و خیلی سریع با ناخن ها و دندانهاشون به شما حمله ور میشن.

84273244347843649313.jpg

J'AVO

یکی از موجوداتی که جدیدا وارد دنیای رزیدنت اویل شده . کلمه J'AVO بر گرفته از کلمه Demon هست که B.S.A.A این نام رو که در زبان صربستانی J'AVO اطلاق میشه روی این موجود گذاشتند. این موجود یه هیولای جهش یافته از طریق تغغیرات ژنتیکی و ویروسی هست که بسیار خطزناکتر از زامبی ها هست اون میتونه حتی صحبت کردن شما رو هم تشخیص بده قابلیت بازسازی اندامهای قطع شده ی خودش رو داره بدن اون این توانایی رو داره که بعد از آسیب دیدن جهش بیشتری پیدا کنه و تغییر شکل بده.

نکته آخر در مورد سیستم کنترل بازی هست که به گفته کپکام یه سیستم سریع و بهبود یافته هست که به شما امکان تیرلندازی در حال حرکت جهش و غلتیدن و سر خوردن و کاور گیری رو میده . ( هر چند که ما تو تریلر دیدیم که حتی کریس با کاور گیری هم نتونست از خطر در امان بمونه)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
ببینم مگه ریبوت کردن یه جور ریمیک کردن نیست؟؟
خب ابنا هم میخوان ریمیک کنن دیگه!!:d
من به شخصه دوست دارم بازی به صورت خیلی غم انگیز تموم بشه. مثلا همه شخصیت های مثبت داستان به نحوی کشته بشن!! مثلا کلیر تو بغل کریس و لیون جون بده. جیل تو بغل کریس. لیون تو بغل کریس. کریس هم تنها!!
وای خدا فکرشم میکنم اشکم در میاد!!:((
من فکر می کنم بهتر بگیم بازی باید به شدت حماسی تموم بشه جوری که همه رو تحت تاثیر قرار بده متاسفانه چند وقته رزیدنت ایول پاپ کورنی شده
باید بازی حماسی باشه مث متال گیر 4 ینی این بازی جوری تموم شد که من هنوزم بعد این چند سال وقتی بش فک می کنم تحت تاثیر قرار می گیرم
چیزی که منو به تعجب میندازه اینه که چرا کپکام هنوز هیچ main theme برای سری در نظر نگرفته
ینی آهنگی که مخصوص سری باشه مث آهنگ metal gear saga چیزی که با شنیدن یاد تمام اتفاقات گذشته بندازه

بروبچ اینو نگاه :d

977836.jpg

================
=============
==================
913137.jpg
چیزی نیومده لینکت مشکل داره
----------------------------------------
حمید دستت درد نکنه فقط
twin oaks رو بکن tall oaks

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها میگم فهمیدین که re 6 15 سال بعد از re 2 اتفاق افتاده پس یعنی بعد از re 5 هم هست !!! خب این یعنی وسکر هنوز زنده س ؟!!!!
نه دیگه اگه قبل از 5 بود زنده بود ولی الان دیگه نه به احتمال زیاد با الکس روبرو بشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر