بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

RedSpoT

کاربر سایت
Feb 23, 2007
39
ممنون بابت اطلاع رسانیت
ولی خدمتتون عرض کنم که سری کتاب به این شکله که میگم
The Umbrella Conspiracy
Caliban Cove
City of the Dead
Underworld
Nemesis
Code: Veronica
Zero Hour
و دنیای بازی داره درست ترجمه میکنه

به به ببین کی اومده برگشتن بخیر
بحث متمرکزمون تموم شد منتظریم اطلاعاتمون کامل بشه بعدا بحث کنیم
دوست من شما توجه نکردی که دیبازی کتاب دسیسه(1) رو ترجمه کرد ولی Caliban Coveرو ترجمه نکرده(البته تیکه تیکه تو دو هفته نامش ترجمه میکنه) و رفت سراغ جلد 3 یعنی شهر مردگان.

از تمامی دوستان تو این تاپیک و فروم خداحافظی میکنم و امیدوارم خوش باشید.

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
درود....دوستان اینکه توی تریلر اومده بود که احتمالا مثل سری 4 یک پارتنر شما رو همراهی میکنه درسته؟؟؟ اگه اینطور باشه دیدن قلعه ای که از اون با نام قلعه ای مثل قلعه ی سدلر یاد میکنه که تو قسمتی از ترلیر نشون میده چه معنی میده؟؟؟؟ اینها فقط نظرات و سوالات من بود...ممنون

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
درود....دوستان اینکه توی تریلر اومده بود که احتمالا مثل سری 4 یک پارتنر شما رو همراهی میکنه درسته؟؟؟ اگه اینطور باشه دیدن قلعه ای که از اون با نام قلعه ای مثل قلعه ی سدلر یاد میکنه که تو قسمتی از ترلیر نشون میده چه معنی میده؟؟؟؟ اینها فقط نظرات و سوالات من بود...ممنون
من متوجه صحبتت نشدم... خُب مگه اونجاها رو نمیشه با یه Partner رفت...؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
2_7_2012_9_36_00_PM.jpg

رزیدنت اویل رولیشنز ریلیز شد. اینم لینک دانلود لانچ تریلر فوق العده زیبای بازی با کیفیت HD

File download - Gamersyde

درود
biggrin1.gif

بحث دقیقا بر چیه؟ درکل اصلا بحث متمرکزی وجود داره؟
biggrin1.gif

EEEEEEEE همون ماوین ویکی پدیای خودمونی ؟:d شرمنده اصلا نشناختمت .:d

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
درود :D
بحث دقیقا بر چیه؟ درکل اصلا بحث متمرکزی وجود داره؟ :D
hellll
yeaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Where the hell have you been my friend ???
چطوری محمد رضا ؟ وای باورم نمیشه وایییییی
واقعا خودتی ؟؟؟؟؟؟
---------------------------
بچه ها راستی تبریک تاریخ دمنیشن هم که مشخص شد توی آگوست عرضه میشه
سال سالِ رزیدنت ایول دم کپ کام گرم

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حمید دمت گرم بابت تریلر ولی من نمیتونم دانلود کنم نمیدونم چرا گیر میده البته سینا بعدا زحمتشو میکشه ازش میگیرم پیشاپیش ممنون سینا
محمد رضای گرامی باز هم خوش آمد میگم بهتون امیدوارم این دفعه نری:( و برای همیشه بمونی:x
از اون اطلاعات مفید و گهربارت به ما هم برسون که دُز اطلاعات من یکی بد پایینه اگر هم امکانش هست با نیما هماهنگ باش تا کتابش تموم بشه و به دست ماها برسه
کسی میتونه به من توضیح بده یا میدونه این دمنیشن داستانش ادامه دی جنریشن هست یا نه؟
من بین تناقض اطلاعاتی قرار گرفتم نمیشه کسی مثل اون کتاب دسیسه همه چیو کامل مثل داستان بهم بده؟ میخوام برم تو عمقش گم بشم:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام به همه دوستای عزیزم ..... میبینم که خوب دارید بحث و گفتگو میکنید و دعوا و جروبحث راه میندازید .....
تاحالا فرصت نمیشد چیزی بگم و تو بحث ها شرکت کنم ولی اینبار لازمه بیام کلی درمورد خیلی چیزا بنویسم ....
اینجا چه خبره ؟!!!! معلوم هست ؟ باور کنید زشته ، قبلنا اینطوری نبود .... هنوز هیچی نشده سریع میپرید بهم و جای اینکه بحثتون درمورد موضوعات اصلی و جلوبردن گفتگوها باشه به بیراهه و جواب تند دادن و .... میکشه ....
-----------------------
سینا جان حرفت درست ، جای اینگونه صحبتها اینجا نیست همون کلوب بهتره ، تا حدودی ایراد نداره ولی خب تا الان سطح نوشته ها خیلی پایین اومده و همینطور هم نوشته های بی مورد ادامه داره .... امیدوارم فضا مثل همون سابق دربیاد ....
------------------------
احد ازت یه سوال دارم ، چطوری به این رسیدی که کارلوس اصلا نقشی نداره و بکل داستانش تموم شده ؟!؟! والا هنوزم برای من سرنوشتش علامت سواله که کارلوس چی شد ، بعد حوادث RE3 کجا غیبش زد ، بالاخره هر چی باشه همکار جیل ولنتاین بود ، کمکش کرد براش پادزهر تهیه کرد ، والا عوامل پشت صحنه همچون سازمان و .... به کسی که کوچکترین چیزی درمورد حوادث راکون سیتی و آمبرلا بدونه رحم نمیکنند چه برسه به کارلوس .... خلاصه من حرفتو قبول ندارم ، چون نمیتونم قبول کنم که کارلوس همون آخر RE3 نقشش تموم شد و رفت پی کار و زندگیش ....
-------------------------
درمورد RE6 ..... همون لحظات اول نمایش تریلر ، دانلود کردم و دیدمش ، البته کف کردم و کلی هیجان زده ، چند روز پیش هم داشتم گیم پلی کامل REVELATION میدیدم .... نمیدونم چرا حس میکنم این دوتا یه جورایی با هم مرتبطند ، البته میدونم و اعلام هم شده که اینطوره ، ولی خب میخوام بگم سورپرایزها به همینجا ختم نمیشه .... لیون در بازی وجود داره ، همیشه لیون وقتی وارد بازی میشه درکنارش مطمئنا آیدا هم هست ، حس میکنم یجورایی زیرنظر داره لیون و کاراشو ، هی میخواد مواظب اوضاع و لیون باشه ، پس میخوام بگم به احتمال 95% آیدا در بازی هست .....
کریس وارد بازی شده ، حالت و استایلش خیلی خیلی شبیه RE:REVELATION هست .... همیشه وقتی کریس هست یجورایی جیل هم مرتبط میشه با داستان ، همیشه هم یا جیل دبال کریسه یا کریس دنبال جیل ، احتمال میدم جیل هم باشه ولی خب کمتر .... ولی درمورد کلیر ردفیلد ، مطمئنا در بازی نقشی داره ، مخصوصا وقتی که مطمئنم اون یارو میتونه استیو باشه ، و اون دختره هم شری .... حس میکنم از دست وسکر فرار کرده باشند که اینطور دنبال خودش و خونش میگردن ، اینطور که معلومه قبل بازی RE5 اتفاق افتاده ، پس میتونه احتمال چنین چیزی بالا باشه ....
هرچی فکر میکنم به شخصیتهای بیشتری میرسم ، البته اینو هم میخواستم بگم ، کریس وقتی اون حرفو میزنه حس میکنم نمیتونه منظورش از اون شخص ، کسی همچون آیدا باشه ، اصلا مگه کریس این آیدا دیده ؟!
---------------------------------
بقیه حرفامو هم کم کم میزنم ، اگر فرصت بشه ، احد بیا بحث این کارلوسو باز کن دلیلتو از حرفی که زدی بدونم .....

سلام :D
کارلوس کسی نبود و قرار هم نیست کسی باشه. بودن یا نبودنش هیچ تاثیری روی بازی نداره. پایان رزیدنت ایول 3 از کارلوس علامت سوالی به جا نموند. روابطش با جیل هم آنچنان قوی نبود. اون کاری رو هم برای جیل انجام دادجزو وظایف یه انسان در قبال انسان دیگه میشه قلمداد کرد.
از اون طرف یه سرباز معمولی بود. نه گذشته‌ای ازش مشخصه نه آینده ی خاصی داره.

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا

به به ببین کی اومده برگشتن بخیر
بحث متمرکزمون تموم شد منتظریم اطلاعاتمون کامل بشه بعدا بحث کنیم

ممنون حامد
پس فکر کنم بحث متمرکز مجددی شروع نمی‌شه :D

EEEEEEEE همون ماوین ویکی پدیای خودمونی ؟:d شرمنده اصلا نشناختمت .:d

بله :D
درحقیقت همون شخصیتم :D

hellll
yeaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Where the hell have you been my friend ???
چطوری محمد رضا ؟ وای باورم نمیشه وایییییی
واقعا خودتی ؟؟؟؟؟؟
---------------------------
بچه ها راستی تبریک تاریخ دمنیشن هم که مشخص شد توی آگوست عرضه میشه
سال سالِ رزیدنت ایول دم کپ کام گرم

سلام افشین جان :D
خیلی خوب هستم :D
آره دیگه عزیزم: من خودمم :D

حمید دمت گرم بابت تریلر ولی من نمیتونم دانلود کنم نمیدونم چرا گیر میده البته سینا بعدا زحمتشو میکشه ازش میگیرم پیشاپیش ممنون سینا
محمد رضای گرامی باز هم خوش آمد میگم بهتون امیدوارم این دفعه نری:( و برای همیشه بمونی:x
از اون اطلاعات مفید و گهربارت به ما هم برسون که دُز اطلاعات من یکی بد پایینه اگر هم امکانش هست با نیما هماهنگ باش تا کتابش تموم بشه و به دست ماها برسه
کسی میتونه به من توضیح بده یا میدونه این دمنیشن داستانش ادامه دی جنریشن هست یا نه؟
من بین تناقض اطلاعاتی قرار گرفتم نمیشه کسی مثل اون کتاب دسیسه همه چیو کامل مثل داستان بهم بده؟ میخوام برم تو عمقش گم بشم:d

مججدد ممنونم حامد جان. فعلا مقطعیه اما برای نوروز هستم.
نیما هنوز داره کتاب می‌نویسه؟
یاد داستایوفسکی اوفتادم :D
در کل این رمان‌های اس.دی پری رو اگر دنبالش میرین باید مثل فیلم‌های Re عمل کنین.
همون طور که داستان فیلم‌ها را متمایز از بازی‌ها درنظر می‌گیرین در مورد این رمان‌ها هم همین شرایط صدق می‌کنه.

دوستان من برای نوروز در ایرانم و هرچی میتینگ [احتمالی] که برگزار کنید [توی تهران] قطعا هستم. گفتم نگید طرفو یه بارم ندیدیمش ... :D

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
آره... ادامه ی Degeneration هستش... و فکر کنم موضوعش هم همون حول B.O.Ws میگرده.

---------- نوشته در 08:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:45 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من برای نوروز در ایرانم و هرچی میتینگ [احتمالی] که برگزار کنید [توی تهران] قطعا هستم. گفتم نگید طرفو یه بارم ندیدیمش ... :D

بچه ها اگه می خواید برید بیرون منم می خوام بیام...
;)
اصلاً میتونیم یه مهمونی بگیریم تو آپارتمان من...
هستید؟

آخرین ویرایش:

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود بر همه عزیزان

@movyn
سلام محمد رضای عزیز. معلومه شما کابر قدیمی بودی و همه اینجا میشناسنتون، من سابقه فعالیتم مثل بچه‌ها نیست و تازه واردم، ولی به هر حال بازگشتتون رو به تاپیک خوش آمد میگم.

حمید دستت درد نکنه تریلر رو دیدم:( خدا لعنت کنه نینتندو رو که اینجوری ما رو تو کف گذاشته!
بازی بیشتر شبیه به Dead Space شده! یکی از دشمن‌ها بدجوری شبیه به نکرومورف هاست(البته تو Amnesia هم چیزی شبیه به این دیده بودم). بازی گیم پلی نفس گیری داره، خوشم اومد، کاراکترهاشم زیاده. راستی اسم ویروس جدیده تو رولیشنز چی بود؟!
سلام :D
کارلوس کسی نبود و قرار هم نیست کسی باشه. بودن یا نبودنش هیچ تاثیری روی بازی نداره. پایان رزیدنت ایول 3 از کارلوس علامت سوالی به جا نموند. روابطش با جیل هم آنچنان قوی نبود. اون کاری رو هم برای جیل انجام دادجزو وظایف یه انسان در قبال انسان دیگه میشه قلمداد کرد.
از اون طرف یه سرباز معمولی بود. نه گذشته‌ای ازش مشخصه نه آینده ی خاصی داره.
قبوله:d متقاعد شدم، ولی بالاخره جزوی از داستان بوده دیگه، می‌تونند سرنوشتش رو شرح بدند، ولی اجبار نیست.:d

;)
هستید؟
l-)منم پایم:d
الآن میگی چقدر زود پسرخاله شد:d

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد

ممنون حامد
پس فکر کنم بحث متمرکز مجددی شروع نمی‌شه :D

بله :D
درحقیقت همون شخصیتم :D

سلام افشین جان :D
خیلی خوب هستم :D
آره دیگه عزیزم: من خودمم :D

مججدد ممنونم حامد جان. فعلا مقطعیه اما برای نوروز هستم.
نیما هنوز داره کتاب می‌نویسه؟
یاد داستایوفسکی اوفتادم :D
در کل این رمان‌های اس.دی پری رو اگر دنبالش میرین باید مثل فیلم‌های Re عمل کنین.
همون طور که داستان فیلم‌ها را متمایز از بازی‌ها درنظر می‌گیرین در مورد این رمان‌ها هم همین شرایط صدق می‌کنه.

به به اقای ماوین(البته اگه غلط نوشتم ببخشید.یادمه روش خیلی حساس بودی).خوب کردی یه سر زدی.
ببینم منظورت از رمان همونیه که نیما می خواد بنویسه .یعنی نیما هم باید همین کارو بکنه.یا نه اون رمان های قبلی رو شمامیگی

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید دمت گرم بابت تریلر ولی من نمیتونم دانلود کنم نمیدونم چرا گیر مید

حامد کدوم تریلر رو میگی نمیتونی دانلود کنی ؟

بله :biggrin1:
درحقیقت همون شخصیتم :biggrin1:

خیلی خیلی Welcome Back >:d<

;)
هست

درود بر همه عزیزان

@movyn
سلام محمد رضای عزیز. معلومه شما کابر قدیمی بودی و همه اینجا میشناسنتون، من سابقه فعالیتم مثل بچه‌ها نیست و تازه واردم، ولی به هر حال بازگشتتون رو به تاپیک خوش آمد میگم.

حمید دستت درد نکنه تریلر رو دیدم:( خدا لعنت کنه نینتندو رو که اینجوری ما رو تو کف گذاشته!
بازی بیشتر شبیه به Dead Space شده! یکی از دشمن‌ها بدجوری شبیه به نکرومورف هاست(البته تو Amnesia هم چیزی شبیه به این دیده بودم). بازی گیم پلی نفس گیری داره، خوشم اومد، کاراکترهاشم زیاده. راستی اسم ویروس جدیده تو رولیشنز چی بود؟!

قبوله:d متقاعد شدم، ولی بالاخره جزوی از داستان بوده دیگه، می‌تونند سرنوشتش رو شرح بدند، ولی اجبار نیست.:d

l-)منم پایم:d
الآن میگی چقدر زود پسرخاله شد:d

اسم ویروسه T-Abyss هست و یه ویروس دریایی هست. اطلاعات دقیقترشو بعدا میگم. نگو شبیه دد اسپیس شــــــــــــــــــــــــــــده :d خیلی بهتره از اون.:x تازه شاید داستانش به رزیدنت اویل 6 هم ربط پیدا کنه یه جورایی.

ای نامردا من تهران نیستم میخواین رزیدنت اویل پارتی بگیرید خیلیِِِِِِِِِِِِــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ی نا مردیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد :((:((:((:((:((:((:((

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حامد کدوم تریلر رو میگی نمیتونی دانلود کنی ؟
همون آخری که عکس بیریخت جیله کیه گزاشتی بالاش سینا زحمتشو کشید ازش میگیرم
دمت گرم سینا:x
محمدرضا جان (ماوین بگم ناراحت نمیشی؟ محمد رضا سخته:d) نیما هنوز داره تکمیل میکنه کتابش رُ به خاطر همین گفتم باهاش هماهنگ کن کاملش کنید
رزیدنت اویل آرکایوز نگارش دوم اومده افشین اگه میتونی از آمازون بخرش نسحه دیجیتالیشو بهمون بده لینکش نیست تو نت
همه چترشون باز میخوایم تخریب بشیم رو سر لیان :d

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
همون آخری که عکس بیریخت جیله کیه گزاشتی بالاش سینا زحمتشو کشید ازش میگیرم
دمت گرم سینا:x
محمدرضا جان (ماوین بگم ناراحت نمیشی؟ محمد رضا سخته:d) نیما هنوز داره تکمیل میکنه کتابش رُ به خاطر همین گفتم باهاش هماهنگ کن کاملش کنید
رزیدنت اویل آرکایوز نگارش دوم اومده افشین اگه میتونی از آمازون بخرش نسحه دیجیتالیشو بهمون بده لینکش نیست تو نت

لایکو به خاطر متن پنهانت دادم:d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon

لایکو به خاطر متن پنهانت دادم:d
بچه ها ببخشید بابت اسپم...
حامد خیلی دیوونه ای... ببین از یه تعارف الکی یهو چه پارتی ای ساختی...
;)
محمد جان شما هم بیا... خوشحال می شویم...
هنوز دعوت رسمی رو شروع نکردم... اما شما از قبل تو لیست بودی...
;)
بدبخت شدم رفت...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر