بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
علی تو الان توی این عکس چطوری به رنگ چشم این دختر جدیده پی بردی ؟ :D

حالا فرضا بگیم درست میگی و ظاهرش بیشتر به شری شبیه ( دارم میگم فرضا پس امیدوار نشو هنوز به نظر من شبیه اشلیه :D ) هنوز جوابی برای اینا نیاوردی :
Allright First Things First , 200000 up front another two hundred When this is over
یه سوال علی...
این جمله سبزه رو کجای تریلر میگه... اصلاً تو تریلر میگه یا منظورت جای دیگست...

منم با تو موافقم... اون 100% Ashley هستش... بابا اصلاً نیازی به دلیل و برهان نیست... از صداش تابلوئه که کیه..

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
:))دقیقا احد زدی به خال!
یکی از دلایلی که خوشم نیومد اینه که چرا بازی که کرس توشه راجع به گذشتس!!!:d
ولی خوب این فرعیه!
اصلش اینه که،به نظر من اینجوری لحاف چهل تیکه است!
اینکه شما به جای پیشرفت دادن یه مسئله،هی وصله پینه بزنی بهش و بگی اینجا اینطوری بود و اونجا اونطوری بود!
این نشون میده که کپکام وقت نمیذاره برای بازیکنا یا همون بازی خورا!چه لزومی داره هی وصله پینه بزنه بهش؟
همه ی اینارو میتونست تو چندتا فایل به ما توضیح بده ولی از این طرف بازی رو جوری طراحی کنه که جلو بره.خدایی نمیشد کل داستانی رو اتفاق افتاده قبلا و به ما پوشیده مونده بوده،تو چندتا فایل توضیح بده؟!میدونی اگه از اول میخواستن اینکارو کنن،الان باید منتظر اویل60 میبودیم؟!
همین بچه های این تاپیک ماشالا اینقدر سناریو نویسن که هرکدوم میتونن به 10روش داستانو جلو ببرن،بعد ما میبینیم که کپکام هی فلاش بک میزنه!
خیلی خوشبین باشیم،سال بعد اویل7 میاد و بعدش داستان اویل8 مربوط به وقایع بین اویل 6و7 هستش!
حالا میکامی یه کاری کردو یه اویل0 ساخت.هم ایده ی شیک و نویی بود و هم جذابیت داشت.
ولی دیگه دلیل نمیشه که هی اون عمل تکرار بشه!
بیشتر به خاطر این خوشم نیومد.چون واقعا میشه داستانو پیشبرد.چرا این همه انتظار طرفدارا رسیده به یه موضوع قدیمی.این همه ملت منتظر موندن حالا باید یه موضوع قدیمی رو ببینن.
آیا واقعا کپکام تو بخش نویسندگیش به بن بست خورده که هی وصله پینه میزنه؟!این برام سواله!
اگه نه،پس چرا طرفدارارو اذیت میکنه!
اگر آره،بهتره جمع کنه و بره همون استریت فایترز رو روش نمرکز کنه.مطمئنا درآمد بیشتری هم براش خواهد داشت!
مسئله ی دوم اینه که این بازی منو ارضا نخواهد کرد.من نمیخوام کاراکترم جکی جان باشه یا بروسلی!نمیخوام حرکات ژانگولری ببینم!
فیلم تخیلی نمیخوام ببینم!
اویل1رو ببین.خیلی سادست.ولی وقتی بازی میکنم واقعا غرقش میشم.چون چیزی رو داره که هیچ بازی نداره.
اون چیزی رو که اویل1 داره،باعث شد سری رزیدنت اویل متمایز بشه.خودتم اینو خوب میدونی.
اگر اویل1 هم از اول همینجوری ساخته میشد،مطمئن هستم الان اینقدر معروف و محبوب نبود.
اویل،اکشن نبود.یه سبک خاصی داشت.یه جور خاصی بود.واسه همین گل کرد.
ولی الان چی؟!
شما فکر میکنید چه معمایی داره این بازی؟
اولا که این بازی با گستردگی مکانی که داره،صد در صد،بی برو برگرد به سبک بکش برو جلوئه!نهایت گرفتاری شما تو بازی اینه که یه غول گنده بکو بکشی،یه کلید از تو شیکمش برداری،کلی برگردی عقب و زامبی های جدید و اجق وجق بکشی و یه درو باز کنی!
این اصلا جذابیت نداره.فقط میخوای تمومش کنی!اصلا لذت خاصی نداره.
قبلا هم گفته بودم.نهایت لذت من از اویل 4 این بود که اشلی رو میکاشتم یه گوشه و زامبی هارو با دوربین دار میزدم!!!
اویل5 هم که فقط تیراندازی میکردیم و میرفتیم جلو!
ولی تو یه مرور کن 1و2و3و ورونیکارو!
مجبور بودی واسه حل معماها فایل هارو بخونی!
خدایی چقدر بهت حال داد وقتی توی1،بعد از کلی دردسر تونستی V-Jolt رو بسازی؟!
یا توی3 معمای نمونه آب رو حل کردی؟
یا توی ورونیکا رابطه ی تابلوها رو پیدا کردی و اون سوسک قرمزه رو به دست اوردی!
(راستش از2 چیز خاصی به ذهنم نرسید!:d)
این چیزا بوده که اویل رو خاص کرده.خوب الان این فاکتور از بازی حذف شده!چرا؟!آیا فاکتور جدید و جایگزین به اندازه ی اون جذابه؟!!!!
من هم الان از حضور عمو کرس خیلی خوشحالم.و میدونم که بازی رو کاکل اون میچرخه.ولی من به عنوان یه اویل خور با این روندی که کپ کام پش میره حال نمیکنم.
من اکشن رو در کنار راز و رمز دوست دارم.
مگه اویل های کلاسیک اکشن نبودن؟والا من جونور به وحشتناکی هانترهای اویل1 ندیدم!اونقدر که اونا وحشتناک بودن تایرانتش وحشتناک نبود!یا اون میمونا که توی موتورخونه ی آزمایشگاه بودن!بی بروبرگرد وقتی میخواستی بری اونجا باید حداقل3تا گل میکس شده میبردی!تازه اونم واسه اینکه فقط از دستشون فرار کنی،کارتو انجام بدی و بیای بیرون!
یا اویل3!فقط باید میدوییدی که نمسیس بهت نرسه!چون یقتو بگیره دیگه خداحافظی!
خوب الان هم اکشنه!:))
مسلسلو بگیر دستت شروع کن تیراندازی!!!یه فیلم هندی تمام عیار!!!:))جدیدا نفربرهم که اضافه شده!ایشالا تو شماره های بعدی هیلکوپتر و جت رو هم تجربه میکنیم!:))
تو اویل4 که با نیزه کوسه کش باید اون هیولا رو میزدیم،بعید نیست تو شماره ی8 با ناو بیاییم تو تنگه ی هرمز!!!

خوب اول اینکه میگی میتونست با فابل توضیح بده. خب ببین محمد کرس لیان ایدا و چند شخصیت دیگه درگیر ماجرا هستن. خوب این همه شخصیت کنار هم یه چیز رو واسمون ثابت میکنن. جریان خیلی مهم بوده و نمیشه داستان به این مهمی رو توی فایل مطرح کرد :D
اما در مورد داستان کرس :D خوب اتفاقا تو باید خوشحال باشی. چون داستان قبل از 2099 هست. این نشون میده که وسکر Boss اصلی سری رزیدنت ایول بوده و کسی هم که باهاش مبارزه کرده کرس بوده :D این یعنی پایان داستان Resident Evil فعلا دست کرس هست. همین ثابت میکنه که چقدر کرس مهم بوده که پایان بازی با اونه :D از طرفی کرس موقع اتمام رزیدن ایول 5 یه حرف‌هایی میزد که تقریبا نقشش رو تموم میکرد. چون با مرگ وسکر دیگه دنیا توی آرامش میرفت. به عبارتی آلبرت وسکر آخرین فرد بد داستان Resident Evil هست. از طرفی قبلا ها حرف هایی مبنی بر ریبوت شدن بازی به گوش خورد. شاید این شماره آخرین شمار ی این خط داستانی باشه. با این اسناد و مدارک کرس باز میشه مهمترین شخصیت بازی چون آخرین شخصیت منفی بازی رو نابود کرده :D این هم جای خوشحالی داره. :D

در مورد معماها هم باید بگم حس میکنم بخش لیان معماهاش زیاد باشه. ببین محمد این جور که مشحصه کپکام به حرف فن‌هاش گوش کرده. این رو میشه از در کنار هم بودن کرس و لیان فهمید.. بازی تا حدی اتمسفر ترسناک هم داره. پس باز به این بخش هم توجه کردن. تو مطمئن باش معما هم کنارش میذارن. یعنی کسی که تا این حد به خواسته‌ی فن بیس ها توجه کرده مطمئنا معما هم قرار میده.

و اما حرف آخر :D مطمئن باش من هم مثل خودت سری کلاسیک رو دوست دارم. اما این لقمه‌ای هست که RE4 واسمون گرفته. کپکام نمیتونه فقط به خواسته‌ی ما توجه کنه. چون تعریف بازی رو توی شماره ی 4 عوض کرد. اما توی این شماره به خواسته‌های ما هم توجه کرده. این یعنیتم کلاسیک هم توی بازی هست. پس زیاد نگران بازی نباش و مطمئن باش از RE4 و RE5 بهتره :D این نکته رو هم به یاد داشته باش کپکام در قبال RE احساس خطر کرده. داره با احتیاط میره جلو :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
علی تو الان توی این عکس چطوری به رنگ چشم این دختر جدیده پی بردی ؟ :D

حالا فرضا بگیم درست میگی و ظاهرش بیشتر به شری شبیه ( دارم میگم فرضا پس امیدوار نشو هنوز به نظر من شبیه اشلیه :D ) هنوز جوابی برای اینا نیاوردی :
خوب جواب اینها رو هم به زودی کپکام میده علی جون.:d
در ضمن اگر شباهت ظاهری شری با این دختره برای تو مهم نیست برای منم شباهت محیطی که تو تریلر دیدیم با محیط نسخه چهارم مهم نیست:d. در ضمن دیگه رئیس جمهور گراهامی تو بازی وجود نداره که دخترش رو مأمور کار خاصی بکنه! ضمناً از کجا معلوم صداگذار اشلی اینبار زحمت صداپیشگیه شری (یا یکی دیگه) رو نمیکشه؟!:d
----------------------------------------------------------------
ویرایش:
پسر هم اشلی تو بازیه هم شری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o
حضور الکس هم تأیید شده:-o

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
تو تاپیکش هم گفتم. یه سری از شخصیت‌های بازی که از طرف IGN روایت میشه دور از ذهنه و در حد یک تئوریه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه سوال علی...
این جمله سبزه رو کجای تریلر میگه... اصلاً تو تریلر میگه یا منظورت جای دیگست...

منم با تو موافقم... اون 100% Ashley هستش... بابا اصلاً نیازی به دلیل و برهان نیست... از صداش تابلوئه که کیه..

تریلر بازی رو نگاه کن همون شخصیت جدیده اولین باری که نشون میده این حرفها رو میزنه

---------- نوشته در 03:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

خوب جواب اینها رو هم به زودی کپکام میده علی جون.:d
در ضمن اگر شباهت ظاهری شری با این دختره برای تو مهم نیست برای منم شباهت محیطی که تو تریلر دیدیم با محیط نسخه چهارم مهم نیست:d. در ضمن دیگه رئیس جمهور گراهامی تو بازی وجود نداره که دخترش رو مأمور کار خاصی بکنه! ضمناً از کجا معلوم صداگذار اشلی اینبار زحمت صداپیشگیه شری (یا یکی دیگه) رو نمیکشه؟!:d
----------------------------------------------------------------
ویرایش:
پسر هم اشلی تو بازیه هم شری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o
حضور الکس هم تأیید شده:-o

خب دیگه اگه میخوای حقیقت رو انکار کنی دیگه من نمیتونم کاری بکنم :D پس باید منتظر بمونیم تا کاپکام رسما اعلام کنه این دختره کیه :D

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
سلام به همه
اقا احد یه چند تا سوال دارم
می خواستم بدونم انگل لاست پلاگاس قبل از شماره 4 توی جای دیگه ای هم معرفی شده بود یا نه
و اگه با مرگ وسکر که قویترین باس سری اویله داستان تمام میشه از کجا معلوم کپکام نیاد یه انگل یا ویروس جدید مثل لاس پلاگاس معرفی کنه و بگه این انگل صدها سال زیر اهرام مصر بود (بر فرض مثال) و ریبوت شدن رو بازم عقب بندازه

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
خوب اول اینکه میگی میتونست با فابل توضیح بده. خب ببین محمد کرس لیان ایدا و چند شخصیت دیگه درگیر ماجرا هستن. خوب این همه شخصیت کنار هم یه چیز رو واسمون ثابت میکنن. جریان خیلی مهم بوده و نمیشه داستان به این مهمی رو توی فایل مطرح کرد :D
اما در مورد داستان کرس :D خوب اتفاقا تو باید خوشحال باشی. چون داستان قبل از 2099 هست. این نشون میده که وسکر Boss اصلی سری رزیدنت ایول بوده و کسی هم که باهاش مبارزه کرده کرس بوده :D این یعنی پایان داستان Resident Evil فعلا دست کرس هست. همین ثابت میکنه که چقدر کرس مهم بوده که پایان بازی با اونه :D از طرفی کرس موقع اتمام رزیدن ایول 5 یه حرف‌هایی میزد که تقریبا نقشش رو تموم میکرد. چون با مرگ وسکر دیگه دنیا توی آرامش میرفت. به عبارتی آلبرت وسکر آخرین فرد بد داستان Resident Evil هست. از طرفی قبلا ها حرف هایی مبنی بر ریبوت شدن بازی به گوش خورد. شاید این شماره آخرین شمار ی این خط داستانی باشه. با این اسناد و مدارک کرس باز میشه مهمترین شخصیت بازی چون آخرین شخصیت منفی بازی رو نابود کرده :D این هم جای خوشحالی داره. :D

در مورد معماها هم باید بگم حس میکنم بخش لیان معماهاش زیاد باشه. ببین محمد این جور که مشحصه کپکام به حرف فن‌هاش گوش کرده. این رو میشه از در کنار هم بودن کرس و لیان فهمید.. بازی تا حدی اتمسفر ترسناک هم داره. پس باز به این بخش هم توجه کردن. تو مطمئن باش معما هم کنارش میذارن. یعنی کسی که تا این حد به خواسته‌ی فن بیس ها توجه کرده مطمئنا معما هم قرار میده.

و اما حرف آخر :D مطمئن باش من هم مثل خودت سری کلاسیک رو دوست دارم. اما این لقمه‌ای هست که RE4 واسمون گرفته. کپکام نمیتونه فقط به خواسته‌ی ما توجه کنه. چون تعریف بازی رو توی شماره ی 4 عوض کرد. اما توی این شماره به خواسته‌های ما هم توجه کرده. این یعنیتم کلاسیک هم توی بازی هست. پس زیاد نگران بازی نباش و مطمئن باش از RE4 و RE5 بهتره :D این نکته رو هم به یاد داشته باش کپکام در قبال RE احساس خطر کرده. داره با احتیاط میره جلو :D
درمورد خط اول باید بگم که خوب این ماجرا تازه نوشته شده،قبلا که نبوده!من حرفم اینه که این ماجرایی که همه رو درگیر کرده چرا راجع به زمان حال و آینده نباشه!چرا برگردیم عقب؟اویل1 سال 96 اومد،اولش مینوشت جولای2008!خوب این تا2سال تازگی داشت!
ولی الان اومدن یه ماجرای تازه نوشتن و میگن مال قبل بوده!خوب کپکام دوست داشتنی!این ماجرای تازه رو زمانش رو هم تازه میکردی!چرا هی فلاش بک میزنی؟مثلا میگفتی بعد اینکه وسکر آرپی جی خورد اینجوری شد!نمیدونم اشلی یا شری به همراه این جدیده اومدن تو این دهکده و رئیس جهمور اینجوری شد و فلانی چین رو ویروسی کرد و...اینکه قشنگتر از اینه که بگی این اتفاقات افتاده بوده و ما الان یادمون افتاده بهتون بگیم!
---
دومی رو قبول ندارم.هم مرگ وسکرو هم آخرین نفر بودنشو!وسکر هم بمیره هم سازمان مخفیه هستش و هم افرادی که تاحالا تحت الشعاع وسکر بودن!
حتی اگر کسی هم نبوده باشه بازهم پیدا میشن افرادی که بخوان راه وسکرو کامل کنن و بدون تکرار اشتباهات اون جلو برن!پس این قضیه رو اگر بخواییم میتونیم حالا حالاها ادامه بدیم و البته خیلی پیچیده تر و جذابتر.
تو این راه هم باید سراغ کسی بریم که بیشترین تجربه و اطلاعات رو داره.پس تا وقتی که ویروس تولید میشه و کرس زنده هست،به این آقا نیازه!
---
راجع به معماهم گفتم این بازی گستردگی مکانی زیادی داره همینجوری به نظرم باید رو20ساعت گیم پلی اکشن حساب کنی!!!(عکسای حمید هم گستردگی مکانی رو به خوبی نشون داد)به نظر من معمای ویژه ایی نمیتونن تو بازی بذارن!چون فضایی که به وجود اومده فضای اکشن و درگیریه،نه فضای گیر افتادن تو تله و رمز و راز.دشمن شما بهت حمله میکنه و باید بکشیش!مثل اویل1 نیست که دشمن شما سعی در کنترل و گیرانداختن شما داشته باشه و شما برای فرار از اسارت مجبور به رفع تله ها باشی.
---
گفتم من از یه طرف خوشحالم که یه بار دیگه به ثابت شد که بازی رو کاکل عموکرس میچرخه و همه چشم امیدشون به اونه:d(رجوع شود به تریلر که فیلمبردار میدوئه جلوش!)و از یه طرفم ناراحتم که اویل شده یه بازی اکشن و با اون چیزی که ما باهاش زندگی کردیم و بزرگ شدیم خیلی فاصله گرفته.به قول تو تجارته و کپکام هم به فکر پوله خودشه نه من و توی کلاسیک باز!
yahoo_4.gif

و البته با این فلاش بک زدن هم خیلی مشکل دارم!:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
بچه ها اینجوری نمیشه این تاپیک یه سرعت برق و باد جلو میره و من اصلا نمی تونم بهش برسم ! یه امروز صبح خونه نبودم 10 صفحه رفته جلو !!! :-o
به هر حال Cool ;) حیف نمی تونم وارد بحثاتون بشم ولی به نظرم Co0l ;):d
ببخشید بابت اسپم ! :d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
می خواستم بدونم انگل لاست پلاگاس قبل از شماره 4 توی جای دیگه ای هم معرفی شده بود یا نه
تا احد بیاد و جوابتو بده من جفنگیات خودمو بگم، بعدش سینا ایراد بگیره... آخرش هم احد بیاد روشنت کنه...
;)
سینا جان، شوخی می کنما... ناراحت نشی یهو...
I LOVE U BUDDY
خُب من فکر کنم قبلاً هم انگل Las Plagas وجود داشته... چون اونجایی که با Leon وارد اون معدن زیرزمینی میشی... روی یه سری از سنگ ها نشونه هایی از فسیل این انگل رو می بینی....

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
تا احد بیاد و جوابتو بده من جفنگیات خودمو بگم، بعدش سینا ایراد بگیره... آخرش هم احد بیاد روشنت کنه...
;)
سینا جان، شوخی می کنما... ناراحت نشی یهو...
I LOVE U BUDDY

خُب من فکر کنم قبلاً هم انگل Las Plagas وجود داشته... چون اونجایی که با Leon وارد اون معدن زیرزمینی میشی... روی یه سری از سنگ ها نشونه هایی از فسیل این انگل رو می بینی....

قبل از رزیدنت اویل 4 اصلا همچین انگلی معرفی نشده بود تو بازی لیان کجا رو داری میگی ؟

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
قبل از رزیدنت اویل 4 اصلا همچین انگلی معرفی نشده بود تو بازی لیان کجا رو داری میگی ؟
هاااان... راستش...! اوهوم... خُب بذار گلوم رو صاف کنم...
حالا میشه یه سوال دیگه بپرسی....؟
;)
می دونی کجا رو میگم حمید...! همونجایی که بعد از کشتن اون سیاه زنگنه ای که اون Salazar می فرسته دنبالمون و ما هم می زنیم می ترکونیمش.... بعد از آسانسور استفاده می کنیم و میایم پایین توی معدن... همونجایی که باید دینامیت رو از روی اون واگن تک نفره برداریم و بذاریم روی تخته سنگی که راهمون رو سد کرده....
دقیقاً تو همین منطقه، روی سنگ هاش عکس فسیل شده ی انگل Las Plagas رو می بینیم که اگه با Leon هم چکش کنی، فکر کنم Leon با خودش میگه که:
یعنی اینا چقدر قدمت دارن...

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها واقعا از شما بعید بود :|
منظورم جفت علی ها هستن
باو شما که از من بیشتر تریلر رو دیدین اصن مگه این دختر بلوندی که نشون دادن یه دیالوگ نشون داد که لب بزنه !!!!!!!!!!!!
اون صدایی که پخش می شد حتی مخاطب نداشت ولی گوینده اش گوینده اشلی بود مطمئن باشید صد در صد جفتشون تو بازی هستن احتمالش بیشتر این دختر همون اشلی باشه و اون کسی که کریس هرزه خطاب می کنه شری باشه خب شری سابقه خوبی نباید داشته باشه
پدرش دکتر بریکین بوده و کلیر هم تنها رهاش کرده و زیر دست آلبرت بزرگ شده صد در صد هزاران آزمایش کرده روش آلبرت پس احتمال اینکه این دختر شری باشه کم میشه ولی احتمال اینکه جفتشون باشن خیلی زیاد

-----------------------------------------------------
آیدا در RE 6 قابل بازی است، البته نه همان اول بازی. شما در هنگام شروع می توانید هر کدام از سه سناریوی موجود در بازی را به میل خود انتخاب کنید و پس از تمام کردن یکی از آن ها به بعدی بپردازید. این سه سناریو [هر سه در ابتدا باز هستند] شامل داستان های لیان، کریس و شخصیت سوم بازی که هنوز نام و هویت آن معرفی نشده است، می باشد. پس از تمام کردن هر سه سناریو، مراحل مربوط به آیدا باز می شود و شما می توانید به انجام آن بپردازید. [چیزی شبیه به ماموریت اضافی 'Assignment Ada' در RE 4]
بچه ها این خبر خیلی ارزش داره
تقریبا شبیه شماره 2 میشه وای از الان دارم لحظه شماره می کنم همین باعث میشه هر سناریو رو 9032135431312 بار بازی کنم :D
وای ینی میشه سیو 00 هم داشته باشه 8->

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بچه ها واقعا از شما بعید بود :|
منظورم جفت علی ها هستن
باو شما که از من بیشتر تریلر رو دیدین اصن مگه این دختر بلوندی که نشون دادن یه دیالوگ نشون داد که لب بزنه !!!!!!!!!!!!
اون صدایی که پخش می شد حتی مخاطب نداشت ولی گوینده اش گوینده اشلی بود مطمئن باشید صد در صد جفتشون تو بازی هستن احتمالش بیشتر این دختر همون اشلی باشه و اون کسی که کریس هرزه خطاب می کنه شری باشه خب شری سابقه خوبی نباید داشته باشه
پدرش دکتر بریکین بوده و کلیر هم تنها رهاش کرده و زیر دست آلبرت بزرگ شده صد در صد هزاران آزمایش کرده روش آلبرت پس احتمال اینکه این دختر شری باشه کم میشه ولی احتمال اینکه جفتشون باشن خیلی زیاد

-----------------------------------------------------

بچه ها این خبر خیلی ارزش داره
تقریبا شبیه شماره 2 میشه وای از الان دارم لحظه شماره می کنم همین باعث میشه هر سناریو رو 9032135431312 بار بازی کنم :D
وای ینی میشه سیو 00 هم داشته باشه 8->

افشین اون دیالوگ هایی که من گذاشتم متعلق به اون پسر جدیده است

در ضمن اشلی هم دیالوگ گفت توی تریلر ایناهاش :D

I'm Not Gonna Let Anything Happen To You , The World Needs You

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر