بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
به نظر شما این شخصیت Hunk نیست؟از نظر چهره که خیلی شبیهن.
82724282321680488765.jpg

چه شباهتی بین اینا میبینی؟یک دیگه هم این مقایسه رو کرده بود!آدم خوبه قوه تخیل داشته باشه ولی نه اینکه کلا تخیلی باشه!
همونطور که تو اولین پست بعد تریلر گفتم این یارو به روسا میخوره،یکی از بچه ها(یادم نیست کی بود خدایی!) هم گفت که لهجه ی روسی داره!
گفتم که این حرکاتش به وسکر میخوره!ممکنه آلکس باشه و یه وسکر مثبت داشته باشیم!(این شد قوه ی تخیل!)

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
اوووف حوصلم سر رفته این دومادمونم توو اتاقم خوابیده نمیشه برم پای چیزی بشینم خارو گرفتارم از دستش ای بر هر چی مردم آزاره لعنت و همچنین اینجور دومادای مفت خوری:d

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من صفحه قبل هم گفتم ولی مثل اینکه بعضی از دوستان اصلا حاضر نیستن قبول کنند ، بعد میگن چرا لحن حرف زدنت بده

بزارید یه بار دیگه توضیح بدم شاید اون دوستمون که رفته آیدی جدید درست کرده فهمید

دوست عزیز دست من و شما نیست که بگیم منطقی نیست اگه اشلی باشه و باید شری رو توی بازی قرار بدن ، یه عده آدم دارن روی بازی کار میکنند و اونا هستن که در مورد این موضوع نظر میدن

حالا همون سازنده ها ( که دارن بازی رو میسازن ) اومدن گفتن ( تایید کردن ) این شخص مو زرد که دیدید اشلیه ، حالا چه از نظر شما منطقی باشه و چه غیر منطقی این شخصیت که داری توی RE6 و توی تریلر میبینی اشلی گراهامه

در ضمن شما که میگی نظرات رو خوندی ، اصلا کسی گفت این شخصیت جدید توی چینه ؟ من و رضا داریم میگیم به احتمال زیاد این شخصیت جدیده و اشلی اوایل بازی توی اسپانیا و توی همون روستای نسخه چهارم حضور دارن

البته اگه با دقت تریلر رو نگاه کنید میبینید که بعدا اشلی و شخصیت جدید مون به چین میان ( آخرای تریلر همون جایی که اشلی میپره روی موتور )

الان دیگه فکر کنم خیلی ساده توضیح دادم ، هنوز اگه کسی نمیفهمه منظورم چیه ( واقعا متاسفم که این رو میگم ) به نظر من باید خودش رو به دکتر نشون بده

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من صفحه قبل هم گفتم ولی مثل اینکه بعضی از دوستان اصلا حاضر نیستن قبول کنند ، بعد میگن چرا لحن حرف زدنت بده

بزارید یه بار دیگه توضیح بدم شاید اون دوستمون که رفته آیدی جدید درست کرده فهمید

دوست عزیز دست من و شما نیست که بگیم منطقی نیست اگه اشلی باشه و باید شری رو توی بازی قرار بدن ، یه عده آدم دارن روی بازی کار میکنند و اونا هستن که در مورد این موضوع نظر میدن

حالا همون سازنده ها ( که دارن بازی رو میسازن ) اومدن گفتن ( تایید کردن ) این شخص مو زرد که دیدید اشلیه ، حالا چه از نظر شما منطقی باشه و چه غیر منطقی این شخصیت که داری توی RE6 و توی تریلر میبینی اشلی گراهامه

در ضمن شما که میگی نظرات رو خوندی ، اصلا کسی گفت این شخصیت جدید توی چینه ؟ من و رضا داریم میگیم به احتمال زیاد این شخصیت جدیده و اشلی اوایل بازی توی اسپانیا و توی همون روستای نسخه چهارم حضور دارن

البته اگه با دقت تریلر رو نگاه کنید میبینید که بعدا اشلی و شخصیت جدید مون به چین میان ( آخرای تریلر همون جایی که اشلی میپره روی موتور )

الان دیگه فکر کنم خیلی ساده توضیح دادم ، هنوز اگه کسی نمیفهمه منظورم چیه ( واقعا متاسفم که این رو میگم ) به نظر من باید خودش رو به دکتر نشون بده

علی جان هنوز کپکام تایید نکرده اشلی هست اینی کع میگن اشلی هست از روی صدا پیشش میگن اشلی هست. احتمال 99% هم هست . ولی تایید نشده بطور رسمی. LP Gir کی هست حالا Josh هست ؟ :d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
LP Gir کی هست حالا Josh هست ؟ :d
نه بابا اِ جاش (موحی جون) دوست منه ! پس اون نیست ! شاید یکی از شماها باشین :d
از اونجایی هم که من با گفته هاش کاملا مخالفم پس من هم نیستم :d
بچه ها یه سوال فنی : چرا شما هی میگین این پسره هانکه ؟!!! این پسره خیلی جوووووووووووووونه ! :d
اگه ندیدین پسره وسکر بود :d
-----------------------------------------
از نظر من هم این پسره و اشلی توی روسیه یا شاید هم اسپانیا بودن (من هم موافقم که لهجه پسره روسی بود برا همین میگم تو روسیه بوده) !!! ولی خب همونطوری که علی دانته عزیز گفت محیطها مشابه RE4 بود ، حالا باید دید
و یه چیز دیگه که فکر کنم آخرین صحنه ی تریلر یعنی حضور اشلی و پسره تو چین رو توجیه کنه اینه که در نهایت این سه خط داستانی به هم پیوند داده می شن و در چین به پایان می رسند !!! (این نظر منه ، احتمال میدم همچین چیزی باشه!)

---------- نوشته در 10:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها راستی بازی تا قبل از 23 دسامبر 2012 میاد دیگه ؟! یه وقت دنیا تموم نشه ما این بازی رو بازی نکرده باشیم ناکام از دنیا بریم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر