بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من دارمش رفیق... هر جوری بخوای می تونم بهت برسونمش....

---------- نوشته در 10:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:38 AM ارسال شده بود ----------

سلام رفیق... من که نمی شناسمت ولی واسه همه قدیمی ها احترام قائلم.... خیلی هم می خوامت... اما....
راجع به Leon درست صحبت کن... قبلاً رو نمی دونم... اما BC با اومدن یه Leon واقعی تغییر کرده....
OK? Any Problem? yeah

فقط Sir Leon S. Kennedy ....
هر کی هم بخواد مخالفت کنه.... با اینکه من پسر مؤدبی هستم... ولی حاظرم سر Leon با هر کی شده بجنگم....
مشخصات Leon:
قیافه ی وحشی....
وحشیانه باهوش....
Gentle Man به طرز وحشتناک
برخورد وحشیانه با اتیکت با Ladies
یک وحشی تمام عیار برای هر نوع زامبی....
و
با تمام احترامی که برای Chris قائلم...
وحشیانه سرتر از Chris....
حرفی... حدیثی... چیزی مونده آیا....؟
حرف مخالفت اومد من پیدام شد:d
من کلا با این بشر (لیان) مخالفم آخه میشه اونو جزو شخصیت ها به حساب آورد؟ جونه من بگید میشه؟ من برم او دلایلم رو بیارم بیام

---------- نوشته در 11:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:24 AM ارسال شده بود ----------

کی بود که کلا rookie بود؟
کی بود که اگه ایدا تو اویل 2 کمکش نمیکرد تا الان بخار شده بود تو راکون سیتی؟
کی بود که خودشو نمیتونست جلو ایدا جمع کنه و هوش از کلش میپرید و هی ازش رودست میخورد؟
کی بود که اگه ایدا کمکش نمیکرد توسط سدلر مرده بود؟
کی بود که تو اویل 4 توسط ایدا به جزیره رفت تا اشلی رو نجات بده اگه نمیبردش چه بلایی سر اشلی میومد؟
کی بود که باز از ایدا تو اویل 4 رودست خورد؟
کی بود که کلا اگه ایدا نبود اونم نبود؟
کی بود که کلا اورضه گفتن یه دوستت دارم ساده رو به ایدا نداره؟
کی بود که کلا بود و نبودش فرقی به حال هیچ کس که سهله تو روند بازی نداشت؟
یک جواب
لیان

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
کی بود که خودشو نمیتونست جلو ایدا جمع کنه و هوش از کلش میپرید و هی ازش رودست میخورد؟
کی بود که تو اویل 4 توسط ایدا به جزیره رفت تا اشلی رو نجات بده اگه نمیبردش چه بلایی سر اشلی میومد؟
یک جواب
لیان
سلام Phenom . خیلی بی انصافی :d
اگه لیون نبود RE2 , Re4 در کار نبود.:p

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
علت تشکیل داستان RE2 ویلیام بیرکین بود
استارتر داستان RE4 هم وسکر بود
:)) بابا بی خیال. لیون بیچاره چی کار باهاتون کرده که اینطوری میگی؟ علت و معلول چیه مشخص کردی؟:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
:)) بابا بی خیال. لیون بیچاره چی کار باهاتون کرده که اینطوری میگی؟ علت و معلول چیه مشخص کردی؟:d
لیان بیچاره هیچ کاری با ما نکرده :D اما مثل اینکه با بعضی‌ها بده بستون داشته :D چون شده عامل تشکیل RE2 و RE4 ‌:D و در کل شده علت همه چی :D

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
بازم دلایل تکراری بابا یه چیزی بگید ادم یا قانع بشه یا حداقل جواب تکراری نده
حامد عزیز خواهشا خواهشا این جملات تکراری رو ننویس منم میتونم از این بهترشو برای کریس بنویسم
ولی دیگه نمی خوام این جملات رو تکرار کنم
وقتی این جملات رو می خونمو به خدا ارزو میکنم هیچ کس هیچ کس به کسی کمک نمی کرد همه می مردند و سریعتر داستان ریبوت میشد =((
لیون توی شماره 2 می مرد .
کریس همون اول می مرد .
وسکر هم واقعا همون اول میمرد.
ایدا هم می مرد و بقیه هم همین طور

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
جناب امیر خان!در اینکه لیون یکی از شخصیت های اصلی داستانه هیچ شکی نیست.ولی بیایم منطقی برخورد کنیم.از لحاظ اهمیت داستانی،لیون اصلا قابل مقایسه با کریس و جیل نیست.کریس و جیل داستان رو شروع کردند.دست آمبرلا رو رو کردند.سال ها با آمبرلا و وسکر مبارزه کردند.آمبرلا رو نابود کردند.B.S.A.A رو تاسیس کردند.وسکر رو نابود کردند و....بازم بگم؟لیون و بقیه بیشتر داستان های مکمل یا فرعی رو روایت می کنند.این رو هم اضافه کنم که هم در رزیدنت اویل 2 و هم در رزیدنت اویل 4،لیون بازیچه ی دست ایدا و سازمانه و به طور ناخواسته،اهداف ایدا و سازمان رو دنبال می کنه.
سلام افشین.خواب چی رو ببینم؟من که چیزی نگفتم.راستی!ساکن کدوم کشور هستی؟اصلا رفتی؟:d

دقت کردین مدتیه که هیچکس درباره ی پست های من نظر نمیده؟دو تا پست طولانی در صفحات اخیر دادم.یکی درباره ی مقایسه ی داستان رزیدنت اویل زیرو با رزیدنت اویل 3 و یکی هم درباره ی تغییراتی که دوست دارم در رزیدنت اویل پیش بیاد.ولی هیچکس جواب نداد.قضیه چیه؟با هم دست به یکی کردین؟;)

آخرین ویرایش:

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
حرف مخالفت اومد من پیدام شد:d
من کلا با این بشر (لیان) مخالفم آخه میشه اونو جزو شخصیت ها به حساب آورد؟ جونه من بگید میشه؟ من برم او دلایلم رو بیارم بیام

---------- نوشته در 11:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:24 AM ارسال شده بود ----------

یک جواب
لیان
در ابتدا عذر خواهی می کنم که اینجا قراره بحث کنیم... بهتره بریم تو تاپیکِ مقایسه ی Leon و Chris. اما فعلاً مجبورم از Leon دفاع کنم... اونم همینجا )x
در ابتدا از هر گونه ناراحتی ای که پیش میاد عذرخواهی می کنم. ما همه با هم دوستیم و من همتونو دوست دارم... اما.......
حمید عزیزم.. دونه دونه جواب می دم.
Leon بود که Rookie بود... اما Chris هم از همون اول یه آدم حرفه ای نبود... (پس نقض می شود)
Leon بود که اگه Ada کمکش نمی کرد بخار می شد... اما چه کسی دیگران از جمله خود Ada رو کمک کرد تا تنهایی وسط اون همه زامبی چشم چرون نترکه... ببینم اصلاً اگه Sheva و Jill تو RE5 به Chris کمک نمی کردند... می تونست تنهایی دووم بیاره... اصلا واسه این RE5 و Chris رو همراه با یه Partner ساختند... چون راستش خود CapComیها هم مطمئن نبودند که Chris تنهایی بتونه از پس کارهاش بر بیاد... ولی تو RE4 یه Leon بود و یه ارتش زامبی و جک و جونور و ... غیره. (پس نقض می شود)
(من به Chris هم احترام می ذارم و هم دوسش دارم اما نه به اندازه ی Leon.)
Leon بود که از Ada رودست می خورد و جلوش هول می شد... حالا ببین اگه Chris بود چه اتفاقی می افتاد... می خوای بگم؟؟ بی خیال رفیق... من آدم ضابع کن نیستم...
Leon بود که اگه Ada کمکش نمی کرد توسط Sadller مرده بود... ببخشید یادم نمیاد... میشه یادآوری کنی کی بود که آخر RE4 از طناب آویزون بود؟؟؟ کی نجاتش داد؟ کی بود که هم تو RE2 و هم تو RE4 ناجی همه می شد؟
این سوالت خیلی مبهم بود ولی تا جایی که من می دونم Leon توسط Ada به اون جزیره نرفت...
فرض کنیم که Leon بود که تو RE4 از Ada رودست خورد که عمراً.... کجاش؟ ولی کی بود که تو برخورد اول تا Leon رو دید کف و خون قاطی کرد افتاد به تته پته... بعدش Leon تو یه نبرد تن به تن ترکوندش....؟ (با عرض پوزش از Lady Ada، چون من در حکم Leon خیلی براش احترام قائلم...)
فکر کنم این سوالت بر عکسه....
Leon بود که عرضه دوست دارم گفتن رو نداشت... چون:
اولا یک Gentleman واقعیه...
دوما اصلا از این آویزونا نیست که راه بیفته دنباله همه بگه دوست دارم دوست دارم... توروخدا منو دوست داشته باش... واسه همینه خیلی میخوامش... با هر کی هم که بُر می خوره همه میرن تو کفِش... Ashley رو یادت نیست آخر RE4…؟
سوما... از این پسرای تق و لق نیست که نتونه جلوی خودشو نگه داره... یه وحشیه مغروره.... که ... بی خیال...
Leon بود که بود و نبودش فرقی نداشت... پس چرا داری خودتو به در و دیوار *@#*^=& دوست من.
حمید جان... ناراحت نشیا... من دوستت می دارم..

---------- نوشته در 01:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 PM ارسال شده بود ----------

علت تشکیل داستان RE2 ویلیام بیرکین بود :D
استارتر داستان RE4 هم وسکر بود :D
احد جان از شما بعیده... چی میگی؟؟؟ بهونه الکی نیار رفیق... پس اگه اینطوره باید بگیم علت تشکیل RE1 هم ویروس T بوده... که Chris و Jill توی این بازی معرفی شدند؟؟؟

---------- نوشته در 01:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:25 PM ارسال شده بود ----------

دوستای من... چرا نمیرید تو اون تاپیکی که مخصوص این بحثه صحبت کنیم؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احد جان از شما بعیده... چی میگی؟؟؟ بهونه الکی نیار رفیق... پس اگه اینطوره باید بگیم علت تشکیل RE1 هم ویروس T بوده... که Chris و Jill توی این بازی معرفی شدند؟؟؟
دقیقا :D
کل داستان بازی از ویروس تی شروع میشه :D اگه میخوایم عامل اولیه رو برسی کنیم باید بریم سراغ ریشه ها. :D

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
چند موضوع رو هم من یاد اور شم
اولا اگه لیان rooki بود حدافل از دوست دختر خودش کتک نخورد خودتون میدونید چی میگم کجا رو میگم
همه میدونید وقتی ایدا اصلحه گذاشت پشت لیان چی شد
من نمی دونم چند نفر دیگه قرار جون خودشونو فدا کنن تا کریس زنده بمونه خودتون میدونید چی میگم(درسته همشون در اخر داستان زنده موندن ولی نباید از اینا گذشت)
و در اخر اگه کسی میگه کریس توی بیشتر اویلا بوده من این حرفو با این دلیل نقض میکنم
1 کریس
2 لیان
3 کریس
4 لیان
5 کریس
راکون سیتی لیان
هر وقت داستان تموم شد اون موقع بیاید ببینیم کی بیشتر توی داستان بوده
نقش لیان به هیچ عنوان کم ارزشتر نقش کریس نیست. چند بار بگم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دقت کردین مدتیه که هیچکس درباره ی پست های من نظر نمیده؟دو تا پست طولانی در صفحات اخیر دادم.یکی درباره ی مقایسه ی داستان رزیدنت اویل زیرو با رزیدنت اویل 3 و یکی هم درباره ی تغییراتی که دوست دارم در رزیدنت اویل پیش بیاد.ولی هیچکس جواب نداد.قضیه چیه؟با هم دست به یکی کردین؟;)
وقتی تو کتابتو رو نمیکنی خب ما هم توطئه میچینیم برات >:) تو یه ملتو سر کار گزاشتی خب ما هم اینجوری دست به یکی میکنیم>:)
ببینید تا وقتی که جواب صحیح و منطقی نگیرم و قانع نشم تکرار مکررات میکنم شما خیلی میخواین مهمش کنین برین جواب گیر بیارین:d

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
ببینید تا وقتی که جواب صحیح و منطقی نگیرم و قانع نشم تکرار مکررات میکنم شما خیلی میخواین مهمش کنین برین جواب گیر بیارین:d
منظورت من بودم دیگه
ببین دوست عزیز من به این نتیجه رسیدم که هر چه قدر جواب منطقی و غیر منطقی به شما بدم شما حرف خودتون رو میزنید چون نمیخاید قبول کنید چرا خود دانید
ولی من به چیزی که میگم اطمینان دارم .
وماهم همینیم کوتاه نمیایم لیان مهمه به هزارو یه دلیل موجه و غیر موجه
خیلی دلم می خواد راکون سیتی نسخه پی سی ش زودتر بیاد.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
وقتی تو کتابتو رو نمیکنی خب ما هم توطئه میچینیم برات >:) تو یه ملتو سر کار گزاشتی خب ما هم اینجوری دست به یکی میکنیم>:)
رفیق من، گفتم که اینجا جای بحثش نیست... بیا تو تاپیک مربوطه...

---------- نوشته در 03:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:00 PM ارسال شده بود ----------

منظورت من بودم دیگه
ببین دوست عزیز من به این نتیجه رسیدم که هر چه قدر جواب منطقی و غیر منطقی به شما بدم شما حرف خودتون رو میزنید چون نمیخاید قبول کنید چرا خود دانید
ولی من به چیزی که میگم اطمینان دارم .
وماهم همینیم کوتاه نمیایم لیان مهمه به هزارو یه دلیل موجه و غیر موجه
خیلی دلم می خواد راکون سیتی نسخه پی سی ش زودتر بیاد.
امیر جان وا بده... نه اینجا جاشه... نه اینا می خوان قبول کنن... اگه بخوایم اینجا بحث کنیم بقیه شاکی میشن... هر وقت بحث کشیده شد به تاپیک اصلی... اونوقت مبارزه شروع میشه...;)

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
در جواب دفاع از کرس(اینو توضیح میدم چون میدونم توضیح میخواد!یعنی اینکه شما اگه میخوایید مارو قانع کنید و لیون رو مهم کنید)سند و مدرک بیارید.
اینکه لیون زبله،سیم میندازه،پشتک میزنه و...اینارو برید باهاش بازی کنید!
باسند حرف بزنید تا حرفتون قبول بشه.بچه بازی نکنید بحثو.این همه آدم دارن براتون دلیل میارن هی میگید تکراری نگید!خوب در جواب این تکراری ها چی دارید؟جز پشتک وارو زدن چی گفتین؟
کدوم جواب منطقی؟میشه کل جواب های منطقیتونو یه جمع بندی کنید تو یه پست ارائه بدین؟؟؟
فقط هی میاین یه چیزی رو تکرار میکنین بعدشم میگین که چرا حرفهای تکراری میزنید؟مگه قرار داستان بازی هرساعت آپدیت بشه که چیز جدید میخوای؟یه روند ثابت و کلیه که میگه وسکر و کرس مهمترین شخصیت های بازین و جنگ بین این دوتاست!
حالا تو میگی نه؟باشه!لیون نفر رزیدنت اویله و اگه لیون نبود،اویل هم نبود!مهم چیزیه که کپکام ساخته و میلیونها نفر تو دنیا بازی کردن!مهم این نیست که شما اولین بازیت رزیدنت اویل4 بوده و سن و سالت اصلا به اویل1قد نمیده!
صدهزاربار میگم از گیم پلی مایه نذارید،بازم میان میگن لیون تو اون صحنه فلان کرد و کرس تو اون صحنه بیصار کرد!
بابا!از داستان بازی بگو!برو2تا کتاب و4تا فایل بخون!4تا مقاله بخون!بعد از تو اونا دلیل بیار که لیون از همه مهمتره!نه اینکه بگی لیون پشتک میزنه،سیم میندازه،لیزر دودر میکنه!و...از کتابها و مقالات و فایلها مطلب بده!
باور کن نمیتونید اینکارو بکنید،واسه همین دوباره میایید میگید لیون فلانجا اینجوری رفت،لیون فلان جا اونجوری رفت!
درضمن دلتو به راکون سیتی خوش نکن!اولا راکون سیتی یه نسخه ی الکیه،بعدم توش قراره لیون بمیره!حالا منتظر باش تا راکون سیتی بیاد!
جدیدا هم که همه لات شدن و میخوان دعوا کنن!!!داداش لاتا قمه هارو فروختن کراوات خریدن!دوره ی این حرف ها گذشت.اینجا جامعه ی مجازیه!تو جوادیه هم دیگه کسی برای دیگران خط و نشون نمیکشه،چه برسه به اینجا!اگه اومدی دعوا کنی برو تو یاهو مسنجر

---------- نوشته در 04:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:39 PM ارسال شده بود ----------

در ابتدا عذر خواهی می کنم که اینجا قراره بحث کنیم... بهتره بریم تو تاپیکِ مقایسه ی Leon و Chris. اما فعلاً مجبورم از Leon دفاع کنم... اونم همینجا )x
در ابتدا از هر گونه ناراحتی ای که پیش میاد عذرخواهی می کنم. ما همه با هم دوستیم و من همتونو دوست دارم... اما.......
حمید عزیزم.. دونه دونه جواب می دم.
Leon بود که Rookie بود... اما Chris هم از همون اول یه آدم حرفه ای نبود... (پس نقض می شود)
Leon بود که اگه Ada کمکش نمی کرد بخار می شد... اما چه کسی دیگران از جمله خود Ada رو کمک کرد تا تنهایی وسط اون همه زامبی چشم چرون نترکه... ببینم اصلاً اگه Sheva و Jill تو RE5 به Chris کمک نمی کردند... می تونست تنهایی دووم بیاره... اصلا واسه این RE5 و Chris رو همراه با یه Partner ساختند... چون راستش خود CapComیها هم مطمئن نبودند که Chris تنهایی بتونه از پس کارهاش بر بیاد... ولی تو RE4 یه Leon بود و یه ارتش زامبی و جک و جونور و ... غیره. (پس نقض می شود)
(من به Chris هم احترام می ذارم و هم دوسش دارم اما نه به اندازه ی Leon.)
Leon بود که از Ada رودست می خورد و جلوش هول می شد... حالا ببین اگه Chris بود چه اتفاقی می افتاد... می خوای بگم؟؟ بی خیال رفیق... من آدم ضابع کن نیستم...
Leon بود که اگه Ada کمکش نمی کرد توسط Sadller مرده بود... ببخشید یادم نمیاد... میشه یادآوری کنی کی بود که آخر RE4 از طناب آویزون بود؟؟؟ کی نجاتش داد؟ کی بود که هم تو RE2 و هم تو RE4 ناجی همه می شد؟
این سوالت خیلی مبهم بود ولی تا جایی که من می دونم Leon توسط Ada به اون جزیره نرفت...
فرض کنیم که Leon بود که تو RE4 از Ada رودست خورد که عمراً.... کجاش؟ ولی کی بود که تو برخورد اول تا Leon رو دید کف و خون قاطی کرد افتاد به تته پته... بعدش Leon تو یه نبرد تن به تن ترکوندش....؟ (با عرض پوزش از Lady Ada، چون من در حکم Leon خیلی براش احترام قائلم...)
فکر کنم این سوالت بر عکسه....
Leon بود که عرضه دوست دارم گفتن رو نداشت... چون:
اولا یک Gentleman واقعیه...
دوما اصلا از این آویزونا نیست که راه بیفته دنباله همه بگه دوست دارم دوست دارم... توروخدا منو دوست داشته باش... واسه همینه خیلی میخوامش... با هر کی هم که بُر می خوره همه میرن تو کفِش... Ashley رو یادت نیست آخر RE4…؟
سوما... از این پسرای تق و لق نیست که نتونه جلوی خودشو نگه داره... یه وحشیه مغروره.... که ... بی خیال.
..
Leon بود که بود و نبودش فرقی نداشت... پس چرا داری خودتو به در و دیوار *@#*^=& دوست من.
حمید جان... ناراحت نشیا... من دوستت می دارم..

---------- نوشته در 01:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 01:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:25 PM ارسال شده بود ----------

دوستای من... چرا نمیرید تو اون تاپیکی که مخصوص این بحثه صحبت کنیم؟
در مورد خط اولت برو تحقیق کن راجع به کلمات S.T.A.R.S و R.P.D

درمور دومی هم باید بگم ببخشید که ما نمیدونستیم شما یکی از مشاورین ارشد شرکت کپکام هستی.

در مورد خط سوم،خود ایدا یکی از مامورین کشتن لیون بود که اینکارو نکرد!پس حداقل یکبار جونشو نجات داد.بعدش جلوی کرازر رو گرفت این هم دوبار!بعدم سوئیچ قایق موتوری داد بهش که تو جزیره تبدیل به بخار نشه،اینم سه بار(ببین:من از گیم پلی مایه نذاشتم وگرنه میتونستم بگم به ناقوس تیر زد تا زامبی ها به جای همبرگر تازه نخورنش!)

در مورد خط چهارم اگر اویل1 بازی میکردی(نمیگم برو کتاب دسیسه رو بخون)،میفهمیدی که کرس و جیل خیلی به هم علاقه مندن ولی این عشق و علاقه ی دونفره هیچ وقت و هیچ وقت به روند کارا گند نزد!در صورتی که عشق یک طرفه ی لیون به ایدا باعث گندکاری زیادی در اویل4 شد!(برو یه بار دیگه اویل4 رو بادقت بازی کن!)

در مورد قسمت آخر،واقعا بهترین دلایلی که برای مهم بودن یک کاراکتر میشه تو کل گیتی پیدا کرد همین ها است،و من کلا دیگه با همین دلایل رفتم تو دیوار و قانع شدم که مهمترین شخصیت بازی گروهبان لیون کنیدیه!!!!

آخرین ویرایش:

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
اقایون محترم یه چیزی میگم خودتون خواهشا تمومش کنید تا وقتی وسکر کبیر وجود داره همه کاراکتر های محترم برن بوق بزنن از طرف یه طرفدار وسکر که از لیان برگشته بهتره بگم داستانی که میخوان بسازن توی اویل 6 احتمال خیلی زیاد لیان توش هست احتمال خیلی خیلی زیاد همین لیان هستش که این ویروس ها رو ریشه کن میکنه جناب کریس فقط و فقط دنبال دوست دختر جونش بود توی اویل 5 و توی اویل های دیگه هدف بزرگ و نهایی خاصی هم نداشت فقط میکشت و جلو میرفت ولی لیان هدف هایی غایی و بزرگ زیادی داره و با تمام وجود ماموریتش رو تموم میکنه مطمئنا بعد از وسکر زبده ترین باهوش ترین و بهترین مامور برای انجام ماموریت هاست(البته به پای وسکر کبیر نمیرسه)
راستی چند تا فیلم ساختن که توش کریس باشه؟هیچی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر