بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
این نیکولای هستش.یه عضو از آمبرلا.
طبق گفته ها هنوز زنده هستش و هنوز نامعلومه که کجا هستش.
یه چیز دیگه:
یادتونه تو RE2 شری از اون بالا میوفتاد پایین کنار اون تمساحه و بعدش یه چیزی شبیه به سوسک میره به طرفش؟
خب اگر همین باشه که هممون فکر میکنیم پس الان شری حامل ویروسه!!!
هیچکس هم ضد ویروس بهش نزد!!! پس الان دوباره میرسیم به همون الکس وسکر و ..............
راستی هیچکس اون کات سین از RE2 رو نداره که هانک و افرادش میان ویلیام رو میگیرن تیربارون میکنن؟
البته فکر کنم تو امضای اقا سینا باشه.برم یه نگاه بندازم
احتمالا شما اویل رو نصفه بازی کردی!

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
بچه ها تا حالا شده درباره سلاح ها توی اویل بحث کنید
بیشتر از چه سلاحی استفاده میکنید
بیشتر از کدوم خوشتون میاد

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
زوبین آتیشی تو اویل ورونیکا!خیلی حال میده!قاتل هانترهاست.
کلت پانیشر تو اویل4 هم آپ گرید میکردی خیلی حال میداد!من اویل4بازی میکردم رئیسارم با کلت میزدم!آپ گرید میکردم قوی میشد!

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
چرا ضد ویروس بهش زدن بابا کلر بدبخت کلی بدبختی کشید تا پادزهر رو گیر اورد واسه شری.

اینم اون کات سنس که میخواستی
http://www.youtube.com/watch?v=Dzr1hmWIWaw
حمید جان البته واژه آنتی ویروس اینجا کاراییش بیشتره:d
چشمم روشن!!!! حالا میای تهران صدات در نمیاد؟؟ باشه...باشه...
خب به نظر من مگنام از محبوب ترین سلاح های اویل محسوب میشه. ولی بین اویلا من از مگنام آپگرید شده لیان تو اویل2 خوشم میاد و بعدش شاتگان لیان تو اویل2. وقتی یه زامبی میچشبید به لوله شاتگان و بعد شلیک میکردی قشنگ میترکید>:)>:)>:)>:)
بعد از اینا با گتلینگ گان اویل3 خیلی حال میکردم. وقتی نمسیس رو از دور میدیدم شروع میکردم به تیراندازی. به شدت فاز میداد!!!!!!!!!!!!

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
کلاً من خرابه شات گانم؛ آپ گرید شدش هم که بهتر...
درضمن طرفدار راکت لانچری که ایدا واسه لیان میندازه هم بشدت هستم :p :D

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
کلاً ربطی به بحث الان نداره! و نمیخوام بحث قدیمی رو دوباره باز کنم!!! اما جسارتاً میخوام اطلاعات بعضی ها رو درباره شماره 2 بالاتر ببرم
چندی پیش دوستانم منو کچل کردن بس که گفتن ایدا تو شماره 2 واسه لیان راکت انداخت!!!! من نمیدونم اینو از کجا در آوردن ولی بجاش زبون من هم مو در آورد بس که گفتم ایدا واسه کلیر راکت رو انداخت و تو شماره 2 هیچ کمکی به لیان نکرد... تا اینکه دیگه این عکسا رو بوسیله دوست عزیزم که عضو تازه وارد هم هستن جناب abouzar337 تونستیم تهیه کنیم تا شاید دیگه تو این تاپیک صحبت از اینکه ایدا واسه لیان تو شماره 2 راکت انداخت رو نشنوم و تموم بشه...

عکس 1
a2e311d163b366bbc88d517ec60f0f70.jpg
عکس 2:
122d4422a78e36fbf0dbd1a8b12fba4a.jpg
عکس3:
fdcdea4af0fc0d1502f9d3b6968b55d2.jpg
عکس4:
f408fc563c61949159a16042e87d2cef.jpg

----------------------------------==============================================================

در آخر باز هم همینجا از دوست عزیزم abouzar337 بسیار تشکر میکنم...
دوستان از دادن اعتبار به ایشون دریغ نکنن؛ چون واقعاً زحمت کشیدن، خیلی ممنون از همتون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
منم مثه همه ی شماها از نمسیس ترسیدم(و میترسم)اما نه به اندازه ی فضای ترسی که کلا توی 1یا ریمیک هستش.نمسیس ترس داشت ولی چون میتونستی از دستش فرار کنی میشد این ترس رو آروم کرد.اما توی1یا ریمیک شما همیشه تو یه بستر ترس و شک وجود داری.که تا بازی تموم نشه آروم نمیشی.
نمسیس هم ترس داره اما فکرنمیکنم به اندازه ی عمارت اسپنسر ترسناک باشه.
بابا باید وایسی بجنگی فرار کردن عاقبتش میشه اویل 2 ای که تو اون روز بازی کردی 3 ساعت هممون رو میخکوب بازیت کردی آخرش زامبیه خوردتت هی خودمو خفه کردم سیو بزن نزدی از ویلیام نخوردی از زامبی خوردی
عجب حمید باشه به افشین میگم اومدی تهران خبر ندادی باشه..... باشه......
من که عاشق راکت لانچر اویل 3 بودم هیچی هم جای اونو نمیگیره خیلی خفنه:d
ولی جدا از اون تفنگه تو اویل 3 که دارت مینداخت ردیاب داشتش خیلی خوشم میومد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تایید میشه!!!
میدونی برای چی 4 تا سوراخ برای راکت داشت؟ نمیدونی؟............................ حالا فهمیدی؟ افرین.نمسیس.
کلمه اخر گویای همه چی هست!!! لا مصب به یکی اکتفا نمیکرد!!!
اون تفنگ ردیابه رو که اصلا نگو!!! خدا مرگشون بده که دیگه تو هیچ کدوم از شماره های سری نیاوردنش.

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
کلاً ربطی به بحث الان نداره! و نمیخوام بحث قدیمی رو دوباره باز کنم!!! اما جسارتاً میخوام اطلاعات بعضی ها رو درباره شماره 2 بالاتر ببرم
چندی پیش دوستانم منو کچل کردن بس که گفتن ایدا تو شماره 2 واسه لیان راکت انداخت!!!! من نمیدونم اینو از کجا در آوردن ولی بجاش زبون من هم مو در آورد بس که گفتم ایدا واسه کلیر راکت رو انداخت و تو شماره 2 هیچ کمکی به لیان نکرد... تا اینکه دیگه این عکسا رو بوسیله دوست عزیزم که عضو تازه وارد هم هستن جناب abouzar337 تونستیم تهیه کنیم تا شاید دیگه تو این تاپیک صحبت از اینکه ایدا واسه لیان تو شماره 2 راکت انداخت رو نشنوم و تموم بشه...

عکس 1
a2e311d163b366bbc88d517ec60f0f70.jpg
عکس 2:
122d4422a78e36fbf0dbd1a8b12fba4a.jpg
عکس3:
fdcdea4af0fc0d1502f9d3b6968b55d2.jpg
عکس4:
f408fc563c61949159a16042e87d2cef.jpg

----------------------------------==============================================================

در آخر باز هم همینجا از دوست عزیزم abouzar337 بسیار تشکر میکنم...
دوستان از دادن اعتبار به ایشون دریغ نکنن؛ چون واقعاً زحمت کشیدن، خیلی ممنون از همتون

آقا یا خیلی زرنگی یا اشتباه بازی کردی!:dشما اگر طبق روال بازی کنی اویل 2رو(یعنی کلر آ،لیون بی)میبینی که لانچرو برای لیون میندازه!شما اول با لیون میری خوب معلومه وقتی با کلر بری لانچرو به کلر میده!پس میبینی که اطلاعات ما پایین نیستl-)
بابا باید وایسی بجنگی فرار کردن عاقبتش میشه اویل 2 ای که تو اون روز بازی کردی 3 ساعت هممون رو میخکوب بازیت کردی آخرش زامبیه خوردتت هی خودمو خفه کردم سیو بزن نزدی از ویلیام نخوردی از زامبی خوردی
عجب حمید باشه به افشین میگم اومدی تهران خبر ندادی باشه..... باشه......

کلا همه امروز با حمید طرف شدن!:d
وایسی بجنگی؟وقت بازیو میگیری که چی؟!:d
کلا اون زامبی ها خیلی عوضین!:|
اونم دارت نمیندازه!اون اسلحه اگه به اسمش دقت کنی برای جاهایی مثل معدنه!اون گلولشه.فرومیره تو سنگ یا هدف،بعد چندثانیه منفجرمیشه.
تایید میشه!!!
میدونی برای چی 4 تا سوراخ برای راکت داشت؟ نمیدونی؟............................ حالا فهمیدی؟ افرین.نمسیس.
کلمه اخر گویای همه چی هست!!! لا مصب به یکی اکتفا نمیکرد!!!
اون تفنگ ردیابه رو که اصلا نگو!!! خدا مرگشون بده که دیگه تو هیچ کدوم از شماره های سری نیاوردنش.
عزیزم اون4تاسوراخ یهو4تا موشک ول نمیدن که!کاتیوشا هم 4تا موشک باهم و همزمان ول نمیکنه!!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
دوستان عزیز جناب اقای احد خان یه حرفی در مورد من زدند که من واقعا ناراحت شدم و بهم برخورد اصلا ازش انتظار نداشتم. ایشون نظر لطف داشتن و گفتند

عامل بحث های حاشیه ای تو تاپیک هیچ کس نیست جز hmd2009

اگه شما هم با نظر احد مواقین من واسه همیشه از تاپیک میرم و پامم دیگه نمیزارم حتی نمیام نگاه کنم گفتگو ها و خبر هارو با همه ی دوستانیم که تو این تاپیک پیدا کردم در ارتباطم. فقط میخوام نظر شما رو هم بدونم. همین.

بشکنه دستی که نمک نداره

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
عزیزم اون4تاسوراخ یهو4تا موشک ول نمیدن که!کاتیوشا هم 4تا موشک باهم و همزمان ول نمیکنه!!!
عزیز اینو گذاشتن به عنوان یه نماد!!! یعنی برای کشتن نمسیس باید یه سلاح خرکی داشت!!!
اگه شما هم با نظر احد مواقین من واسه همیشه از تاپیک میرم و پامم دیگه نمیزارم حتی نمیام نگاه کنم گفتگو ها و خبر هارو با همه ی دوستانیم که تو این تاپیک پیدا کردم در ارتباطم. فقط میخوام نظر شما ه رو هم بدونم. همین.
نه خیر من مخالفم با نظر اقا احد.اصلا تو توی تاپیک میایی؟ تو فقط میایی خبر میذاری و کاری به این نداری که کی چی میگه!!! (منظورم حمید جونه!!!)
برعکس اقا حمید این تاپیک رو میچرخونه!!!
اگر این خبرا رو هم نذاری به قول بچه ها باید تا اومدن RE6 گرد و خاک جمع کنیم.شاید تا اون موقع تاپیک فسیل بشه!!! نه.من مخالفم و حمید باید بمونه و خواهد موند.اگر جرات دارین با حرف من مخالفت کنین.)x
اگر حمید بره به والله منم میرم.....

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
دوستان عزیز جناب اقای احد خان یه حرفی در مورد من زدند که من واقعا ناراحت شدم و بهم برخورد اصلا ازش انتظار نداشتم. ایشون نظر لطف داشتن و گفتند

اگه شما هم با نظر احد مواقین من واسه همیشه از تاپیک میرم و پامم دیگه نمیزارم حتی نمیام نگاه کنم گفتگو ها و خبر هارو با همه ی دوستانیم که تو این تاپیک پیدا کردم در ارتباطم. فقط میخوام نظر شما رو هم بدونم. همین.

بشکنه دستی که نمک نداره
والا من که از شما چیزی جز دمو و تریلر ندیدم.یعنی به این نکته رسیدم که قسمت دمو،فیلم و تریلر تاپیک دست شماست.
راجع به بحث ها هم باید به عنوان یه دوست و همراه،و خیلی رک بگم که من فکر نمیکنم هیچ بحثی اینجا حاشیه اییه.اگر هدف از زدن تاپیک فقط جمع آوری و ترجمه و نهایتا نوشتن مطالب و مقالات خارجی+چندتا خبر که بیشترش شایعه است،هستش بگید که ما دیگه پست ندیم.و هفته ایی یکبار بیاییم و ترجمه ها و اخبارو بخونیم و بریم.
اما اگه همونطور که بالای پنجره میبینید جای بحث و تبادل نظر هستش،بهتره کمی دست مارو باز بذارید.نه فقط به خاطر حرف احدعزیز،بلکه چون قبلا هم این مسئله مطرح شده بود لازم دونستم که به عنوان عضو کوچیکی از این تاپیک این مسئله رو مطرح کنم.
جایی که برای تبادل نطر راجع به یک موضوئه تازه باید از اینی هم که الان اینجا هست بازتر باشه.خودتون دیگه استادین و حتما فروم های خارجی رودیدین.فروم اصلا برای همین کار ساخته شده.اگر کسی بخواد خبر رسانی و مقاله نویسی کنه سایت یا وبلاگ میزنه.

• Like
Reactions: Arth@s

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
آقا یا خیلی زرنگی یا اشتباه بازی کردی!:dشما اگر طبق روال بازی کنی اویل 2رو(یعنی کلر آ،لیون بی)میبینی که لانچرو برای لیون میندازه!شما اول با لیون میری خوب معلومه وقتی با کلر بری لانچرو به کلر میده!پس میبینی که اطلاعات ما پایین نیستl-)
یا نمسیس!!!! ببخشیدا، باز ببخشید! شما روال عادیش رو بازی کردی :-/
تو دیسک 1 با لیان میری تو دیسک 2 با کلیر و بعد مودهایه دیگه آزاد میشه... و این روال اصلی بازی هست!!! و ملاک هم همین روال اصلی هست؛ نه کلیر آ لیان بی!!!!!!!!!!

---------- نوشته در 11:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 PM ارسال شده بود ----------

بشکنه دستی که نمک نداره
بابا بیخیال!!! این دیگه چه حرفی بود؟! هم از شما بعیده هم از آقا احد!
جفتتون از به درد بخورایه تاپیک هستید... عه، بعید از جفتتون... من اصلاً از قدیمی هایه تاپیک همچین انتظاری نداشتم به شخصه...

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:15 PM ارسال شده بود ----------

والا من که از شما چیزی جز دمو و تریلر ندیدم.یعنی به این نکته رسیدم که قسمت دمو،فیلم و تریلر تاپیک دست شماست.
راجع به بحث ها هم باید به عنوان یه دوست و همراه،و خیلی رک بگم که من فکر نمیکنم هیچ بحثی اینجا حاشیه اییه.اگر هدف از زدن تاپیک فقط جمع آوری و ترجمه و نهایتا نوشتن مطالب و مقالات خارجی+چندتا خبر که بیشترش شایعه است،هستش بگید که ما دیگه پست ندیم.و هفته ایی یکبار بیاییم و ترجمه ها و اخبارو بخونیم و بریم.
اما اگه همونطور که بالای پنجره میبینید جای بحث و تبادل نظر هستش،بهتره کمی دست مارو باز بذارید.نه فقط به خاطر حرف احدعزیز،بلکه چون قبلا هم این مسئله مطرح شده بود لازم دونستم که به عنوان عضو کوچیکی از این تاپیک این مسئله رو مطرح کنم.
جایی که برای تبادل نطر راجع به یک موضوئه تازه باید از اینی هم که الان اینجا هست بازتر باشه.خودتون دیگه استادین و حتما فروم های خارجی رودیدین.فروم اصلا برای همین کار ساخته شده.اگر کسی بخواد خبر رسانی و مقاله نویسی کنه سایت یا وبلاگ میزنه.
کاملاً جامع بود!!! تأییدش میکنم...
چون خودم حوصله این همه تایپ درباره یه موضوع به این پر واضحی رو نداشتم...

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید
سلامخدمت دوستان .
بچه ها با همتونم من تازه اومدم تو این سایت عضو شدم با اعضاشم خیلی حال کردم.
بابا ما همه با هم رفیقیم.
بچه ها این بحث حمید رو زودتر با کمک هم جمع کنیم از دلش در بیاد.
حمید نره هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
حمید بره تاپیک از هم میپاشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
بچه ها یه جوری قضیه رو فیصله بدید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر