بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید
خب خب چشمم روشن!!!! نامردا حالا خوبه خودتون دارین اعتراف میکنین که بار اولتون بوده. حقش بود حامد هیچ راهنمایی بهتون نمی کرد و بعدش هی وسکر گلابیتون میکرد اون موقع این ما بودیم که به ریشه شما ها میخندیدیم.
وسکر بیچاره هم به خاطر همین نامردیه اطرافیانش بود که تصمیم گرفت خدا بشه.
غصه نخور حامد جان.
حالا از شوخی گذشته اگه کسی سوالی یا مشکلی راجع به پکهای اویل داشت بگه. من یا حامد کمکش میکنیم فقط امیدوارم به بی جنبه گیه این دو مزدور یعنی jill89 و alfisisili نباشن>:)>:)

هوووووووووووووووووو با کییییییییییییییییییییییییییییییی ؟ ما مزدوریم یا وسکر(شما)/:)
ممد ببین این چی میگه؟
میخوای هفته بعد دوباره جولوشون بزنیم فک مک وسکر رو بیاریم پایین؟=))

• Like
Reactions: {The Phenom}

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
دیگه داره رگ وسکریم میزنه بالاهاااااااااااااااا )x
حامد مگه به اینا چیت یاد دادی؟! مثه اینکه اصلاً یادتون رفته که موقعی که تکی میرفتید وسکر جون چه پوستی میکندااااااا یا کلاً وسکر اصلاً تحویلتون نمیگرفت و فقط به کریس و شوا میخندید و با لحن مسخره آمیزش میگفت فعلاً وقت زیادی ندارم... :D یا همین جیل رو چطوری انداخت به جون کریس و شوا؛ تازه اینا همش واسه شماره 5 بود :p :D
آخی!!! دیگه داشت میرسید به اینجام... :D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
نکنه میخوای سمتی چیزی کسب کنی کلک؛ صدات در نمیاد :biggrin1:
در کل؛ نظری درباره اون دوستمون که گفت یه تریلر از ORC دیده که توش کریس هم بوده نداری؟! :-/

نه بابا من نه سمتی دارم نه توقع سمتی دارم نه میخوام سمتی داشته داشته باشم. من تریلر رو ندیدم ولی 100% کریس نیست اگه باشه یعنی منظورم اینه که هر کرکتری که تو بازی تایید شه تو وب سایت اصلی بازی میزارن و مثل بمب تو اینترنت صدا میکنه خبرش.:d

سلام حمید جون این چه حرفیه که میزنی ؟
مگه بچه های تاپیک کیان ؟
خودمدن برای تاپیک خودمون تصمیم میگیریم نه؟
ما 4 تا از بچه های تاپیک دور هم بودیم .مگه تاپیک از همین 4 نفر +عزیزان دیگه تشکیل نشده میشه بگی باید خاطرات کیا رو بنویسیم؟(میخواید من خاطرات خرزوخان رو بنویسم؟=)))
حمید جون ما دوست داریم همه بچه های تایپیک دور هم جمع شیم ولی خوب بعضی از دوستان کم لطفی میکنن.
مثلا تو فکر کردی ما دوست نداریم بیای تهران ببینیمت.(بی انصاف میای تهران خبر بده)
بابا حمید جون برو تو تاپیک های خارجی یه سر بزن ببین چه خبره؟(ببینی فکر میکنی متن یه چت رو گزاشتن تو پست های مختلف)
تازه خاطره هم به قول محمد که کلا از رزیدنت اویل بود.خاطره یک روز ابری در جنگل های استوایی نبود که.:))
یعنی حمید جون خوندن خاطره 4 تا از بچه های تاپیک انقدر اذیت کننده است؟
بابا خودمون که خاطراتمون رو میدونیم بریم تو پروفایل هم بگیم چی بشه.
اتفاقا خوب شد این بحث وسط اومد. دوستان عزیز خودتون قضاوت کنید مثلا حامد چون 1000 پسته شده بود و میخوست بگه بچه های تاپیک من همه تون رو دوست دارم باید میومد یه چیزی درباره اویلم میگفت تا اسپم نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا بیاید نظر بزارید ببینیم هر کس میخواد تاپیک چه جوری اداره بشه.

تاپیک رو احد درست کرده و بزرگترین اشتباهشم این بود که از همون اول قانوناشو رو سر در تاپیک ننوشت.:d تا ما بدونیم چی باید بگیم و چی نباید بگیم. حالا احتمالا با این پست من بیاد و یه توضیحی بده . من خودم از خدامه که تاپیک آزاد باشه و محدودیتی نداشته باشه ولی متاسفانه نیست.

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
هوووووووووووووووووو با کییییییییییییییییییییییییییییییی ؟ ما مزدوریم یا وسکر(شما)/:)
ممد ببین این چی میگه؟
میخوای هفته بعد دوباره جولوشون بزنیم فک مک وسکر رو بیاریم پایین؟=))
The Merceneries
باشه بیایید. من بازی رو میزارم رو پروفشونال بعد بدون تیر بی نهایت میدم مرحله آخر رو برید بعد من و حامد هی به شما ها می خندیم!!!!چون اصلا به وسکر نمیتونید برسید چه برسه بخوایید بزنیدش=))

---------- نوشته در 07:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:03 PM ارسال شده بود ----------

تاپیک رو احد درست کرده و بزرگترین اشتباهشم این بود که از همون اول قانوناشو رو سر در تاپیک ننوشت.:d تا ما بدونیم چی باید بگیم و چی نباید بگیم. حالا احتمالا با این پست من بیاد و یه توضیحی بده . من خودم از خدامه که تاپیک آزاد باشه و محدودیتی نداشته باشه ولی متاسفانه نیست.
دیالوگه امضات منو کشته حمیییییییییییییییییید!!!!! من بند پوتین جیلتم!!!:x

• Like
Reactions: {The Phenom}

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دیگه داره رگ وسکریم میزنه بالاهاااااااااااااااا )x
حامد مگه به اینا چیت یاد دادی؟! مثه اینکه اصلاً یادتون رفته که موقعی که تکی میرفتید وسکر جون چه پوستی میکندااااااا یا کلاً وسکر اصلاً تحویلتون نمیگرفت و فقط به کریس و شوا میخندید و با لحن مسخره آمیزش میگفت فعلاً وقت زیادی ندارم... :D یا همین جیل رو چطوری انداخت به جون کریس و شوا؛ تازه اینا همش واسه شماره 5 بود :p :D
آخی!!! دیگه داشت میرسید به اینجام... :D
نه بابا چیت کجا بود 2 تا قلق بهشون گفتم اینا هم مثل جکی چان و بروس لی ریختن سر وسکر
میگم مجید و محمد چرا نمیگید رو آماتور داشتید میرفتید؟=))=))=))=))=))=))
احتمالا امشب تاپیک باز از دسترس خارج بشه و بیاییم ببینیم 4-5 صفحه از تاپیک پاک شدن:))
ولی کلا با حرف مجید موافقم تاپیک های خارجی طرف تا وضعیت زندگیشم داره میگه و چیزی نمیشه ولی اینجا تا یه ذره میخواهیم جو و حال و هوای تاپیک رو عوض کنیم همه میگن برید تو پروفایلتون من نمیدونم این پروفایل برای خبر دادن به همه نه قصه گفتن تازه اینجا privacyش بهتره تا پروفایل پروفایل آدم مثل دفتر مشقه که یه موقع آدم دوست نداره یه سری از دوستاش از بعضی چیزا خبر پیدا کنن.
برای اینکه اسپمی نشه:
حمید اون ف.ب به چند لایک رسید؟
من بعید میدونم کریس باشه تو این اویل orc
ولی با بودنش مخالفتی ندرم موافقتی هم ندارم:d

• Like
Reactions: T.M.D.B.B

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
آرتاس جان!رزیدنت اویل زیرو جزو مجموعه ی اصلی هست.حتی داستانش از داستان رزیدنت اویل 3 و 4 هم مهم تره.چون کلا سازنده ی ویروس T و چگونگی انتشار این ویروس در عمارت اسپنسر در این نسخه مشخص شد.در ضمن در کتاب رزیدنت اویل Archives هم فقط داستان نسخه های اصلی ذکر شده.اگه زیرو اصلی نبود،داستانش رو ذکر نمی کرد.همونطور که داستان اوت بریک ها رو ذکر نکرده.حتی در نسخه ی ماجراهای آمبرلا هم داستان زیرو ذکر شده.بنابراین 100 درصد اصلی است و اصلا با نسخه های فرعی مثل سوروایور و اوت بریک قابل مقایسه نیست.
در ضمن حمید جان!منظور من از اینکه رزیدنت اویل زیرو به خاطر ربکا ساخته شده،در مقایسه با بیلی بود.وگرنه اصل داستان بازی سر مارکوس و ویروس T بوده.
به نظر من اون یارو که با نیکلای حرف می زنه هانکه.چون هانک رقیب نیکلای در آمبرلا محسوب میشه.احتمالا در این بازی،یک درگیری بین این دو صورت می گیره!چه شود!
این رو هم بگم که من کاری به ترسناک بودن یا نبودن ORC ندارم.مهم برای من داستانه که مطمئنم حداقل داستانش از رزیدنت اویل 5 بهتره.چون مربوط به داستان رزیدنت اویل 2 و 3 و پشت پرده ی ماجرا میشه.برای همین هم با کمال میل بازی می کنم!

• Like
Reactions: T.M.D.B.B

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آرتاس جان!رزیدنت اویل زیرو جزو مجموعه ی اصلی هست.حتی داستانش از داستان رزیدنت اویل 3 و 4 هم مهم تره.چون کلا سازنده ی ویروس T و چگونگی انتشار این ویروس در عمارت اسپنسر در این نسخه مشخص شد.در ضمن در کتاب رزیدنت اویل Archives هم فقط داستان نسخه های اصلی ذکر شده.اگه زیرو اصلی نبود،داستانش رو ذکر نمی کرد.همونطور که داستان اوت بریک ها رو ذکر نکرده.حتی در نسخه ی ماجراهای آمبرلا هم داستان زیرو ذکر شده.بنابراین 100 درصد اصلی است و اصلا با نسخه های فرعی مثل سوروایور و اوت بریک قابل مقایسه نیست.
در ضمن حمید جان!منظور من از اینکه رزیدنت اویل زیرو به خاطر ربکا ساخته شده،در مقایسه با بیلی بود.وگرنه اصل داستان بازی سر مارکوس و ویروس T بوده.
به نظر من اون یارو که با نیکلای حرف می زنه هانکه.چون هانک رقیب نیکلای در آمبرلا محسوب میشه.احتمالا در این بازی،یک درگیری بین این دو صورت می گیره!چه شود!
این رو هم بگم که من کاری به ترسناک بودن یا نبودن ORC ندارم.مهم برای من داستانه که مطمئنم حداقل داستانش از رزیدنت اویل 5 بهتره.چون مربوط به داستان رزیدنت اویل 2 و 3 و پشت پرده ی ماجرا میشه.برای همین هم با کمال میل بازی می کنم!
با نهایت احترام نیما جان
شما اگه بازی AC تون تموم شده میتونید یه گزارشی از روند پیشرفت کتابتون بدید؟ و ما رو مطلع کنید که این کتاب تاریخ اویل که به زبان فارسی نگارش شده (توسط شما) کی به دست ما طرفداران میرسه؟ و اینکه اصلا کتابی موجود هست یا نه؟
کم کم دارم مشکوک میشم به این قضیه/:)

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
چی؟؟؟؟ رزیدنت اویل 0 از مهمتره؟؟؟ حالا با 4 کاری ندارم چون اصلا اهمیتی نداره>:)نمی ساختنش هم اتفاقی نمی افتاد ولی این که میگی0 از 3 مهمتره درست نیست. این دوتا به یک اندازه اهمیت دارن. تازه به نظر من 3 از کد ورونیکا و 2 با اهمیت تره. چون تو 3 سرنوشت نهایی راکون سیتی رقم میخوره!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
برای اینکه اسپمی نشه:
حمید اون ف.ب به چند لایک رسید؟
من بعید میدونم کریس باشه تو این اویل orc
ولی با بودنش مخالفتی ندرم موافقتی هم ندارم:d

هنوز حدود 4000 تا دیگه مونده
1,467,528

آها.:)
نیما کتابت چی شد پس 2 ماه قبل گفته بودی که 2 ماه دیگه میاد که !

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید
اولا سلام. ثانیا تو چه فکری کردی که میگی اویل0 از اویل3 مهمتره؟؟؟(حالا4 رو باهات موافقم)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اینو خوب اومدی اقا نیما!!! ولی مگر هانک روسیه ای هست؟

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
حرفات درست... بحث هم نمیکنم که چرا از 3 گفتی مهمتره، منتها من واسه این میگم نسخه اصلی نیست، چون مولتی پلتفورم (3تا پلتفرم اصلی) نیست... و تو همین نظرسنجی آخر کپکام هم که رو سایتشه، اسم ورونیکا رو میبینیم؛ اما زیرو نیست :-/
آقا نیما؛ همه گفتن، ما هم بگیم دیگه :D این کتابت چی شد دادا؟! کمکی از دست ما برمیاد؟! جدی میگما، تو قسمت ترجمه و از این حرفا؛ اگه خواستی رو من حساب کن
==========================
اونایی که وسکر رو تو خیاله خودشون زدن، بخونن :D
اوههههههههههههه!!! تازه رو آماتووووووووووووووووووووور؟! بابا! عجبا!!! البته آرزو بر جوانان عیب نیست :D عیبی نداره وسکر جون جنبش بیشتر از این حرفاست :D >:)

آخرین ویرایش:

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید
آرتاس جون ما تو خیال خودمون نزدیمش دو تا وسکر شاهد داریم.
در ضمن شما یه بازی رو برای بار اول رو پروفشنال میری؟b-)

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
عه! قبول کنید دیگه! وسکر رو رو آماتور زدن که کاری نداره! اونم 2تایی :D اوومدین انقدر شلوغش کردید :p :D
برید لولتون رو ببرید بالاتر، بعد با افتخار بگید که وسکر رو مود پروفشنال زدیمش!
راستش بله، من اول سعیم رو میکنم رو سخت ترین مود برم... اگه دیدم نشد، عوضش میکنم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
هنوز حدود 4000 تا دیگه مونده
1,467,528

آها.:)
نیما کتابت چی شد پس 2 ماه قبل گفته بودی که 2 ماه دیگه میاد که !

حمید جان دلبندم 32472 تا مونده نه 4000 تا
نیما من یه جواب میخوام چی شد پس؟

این به آرتاس مربوطه ولی یکمم به من ترکشش میخوره :d
آخه آدم گیمر بازی رو رو آماتور شروع میکنه؟ باید رو حرفه ای شروع کنی که پوست کلفت بشی>:)
حمید این خبره که تکذیب کردن رو چرا نمیزاری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر