بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
از مدیر عزیز برای تغییر دادن نظر سنجی یه دنیا سپاسگزارم!
به نظرم ترسناکترین RESIDENT EVIL شمارهسه بازیه. همین دیشب دانلودش کردم و تا حالا چندین مرحله ازش رفتم و به نظرم محیط تاریک و ترسناکی رو داره مخصوصا هیولا ها و دشمنانمون که خیلی هولناک اند. من از این سری خیلی خوشم اومد:)
کسی لینک دانلود شماره دوم و اول بازی رو نداره؟

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من یادمه اولین باری که اویلو دیدم یه شب تا صبح و یه شب تا نصفه شب خوابم نبرد(دبستان بودم،خشنترین و جدیترین بازیمم تا اون موقع هرکول بود:))) شماره 3 بود.الان هم درسته وقتی بازی می کنم واسم خیلی عادیه ولی موجودی(نمسیس) که از اول تا آخر بازی به طور نیمه رندوم عین اجل معلق ظاهر میشه و با سرعت زیاد میدوه مضطربم می کنه.:-s
ناگفته نماند کاور نسخه اول هم خیلی ترسناک بود(هر چی تو نت می گردم پیداش نمی کنم ولی فک کنم بدونین کدومشو میگم)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
راستی اقا افشین داشتم تو صفحه های تاپیک ول میچرخیدم یه دفعه توی صفحه101 به اهنگ اتاق سیو و اهنگی که خودتون نواختین رسیدم.بازم کارتون عالی بود.دوره ولی تبریک(البته الان دیگه یه ذره از دور اونورتره!!!)

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من که فقط 2-3 رو از این نظرسنجی بازی کردم یعنی اصلا 4-5 رو که جزو ترسناکا نمیدونم بقیشم که نرفتم و وقتی زیر و رو کردم دیدم 3 برام ترسناکتر بوده به خاطر همین به 3 رای دادم

---------- نوشته در 11:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:49 PM ارسال شده بود ----------

هر چند تو هر فرومی که تاپیک RE باشه این نظر سنجی پیدا میشه؛ ولی این دفعه امیدوارم با توجه بهتوضیحاتی که پایین میدم به نتیجه‌ی مطلوب‌تری برسیم.

اول اینکه ترس و ترسیدن و انواعش متفاوته.

ترس ممکنه بر اثر اتفاق یک حادثه‌ای باشه. تو رزیدنت ایول میشه یهویی اومدن‌های نمسیس رو مثال زد.
ترس ممکنه روانی باشه. یعنی درست به درونیات انسان نفوذ کنه. تو این حالت اتمسفر نقش بسزایی داره. جالب اینجاست که ترس‌های حادثه‌ای خودشون در به شکل گرفتن یک اتمسفر ترسناک میتونن دخیل باشن.
اما کیفیت ترس میتونه متقاوت باشه و میتونه بسته به اعتقادات یک شخص در مورد همون مسئله، زیاد یا کم بشه. مثلا ارواح و موجودات فرا انسانی.
البته بسته به اتمسفر بازی صدا‌ها هم میتونن عامل ترس باشن. مثل سایلنت هیل. در بعضی خالت‌ها سکوت هم نوعی ترس به همرا خودش داره مثل RE: Remake
اما ماکسیمم ترس زمانی ایجاد میشه که شخص بتونه محیطی که در تلوزیون مشاهده میکنه رو تو ذهنش شبیه‌سازی کنه و بر پایه‌ی اون چیزی که میبینه از خودش واکنش نشون بده. اگر شخص به چنین درجه‌ای برسه ترس و درک کرده و شاید نرمال‌ترین صحنه‌ها هم واسش ترسناک باشه.

امیدوارم این راهنمایی کمکتون کنه.
دمت گرم
من که کلا مخالف ترسیدنم و کمتر پیش میاد از چیزی بترسم ولی با مخالفت شدید موافقم با نظراتت :d

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
سلام سلام به همه دوستان خودم
بابا من حتما باید اخر حرفام :d:d بذارم تا بدونین دارم شوخی میکنم جون من بیخیاااااااال بعد هزار سال اومدیم تو تایپک یه ذره شوخی کنیم و حرص اینو اونو در بیاریم یه دعوا راه افتاد من از جامعه طرفدارن لیان و مخصوصا جناب افشین معذرت میخوام من نه مبتلا به ویروس جی هستم نه تی فقط اومدم یه ذره شوخی کنم و برم.
اقایون خانوما ( البته اینجا یه خانوم بیشتر نداریم ظاهرا) هر کدوم از این شخصیت ها خوبی برجستگی و ضعف خودشو داره نمیشه گفت فلانی قویتره یا فلانی ضعیفتره یکی سرعت عمل خوبی داره یکی قدرت بدنی خوبی داره ویکی از همه باهوشتره و یکی قدرت فرابشری داره البته معلومه که کسی که قدرت فرابشری داره و باهوش ترین انسان توی داستانم هست از همه بهتره ولی نمیشه گفت جیل از لیان یا لیان از کریس و یا فلانی از اون یکی بهتره بخدا منم شوخی کردم نمیدونستم جر و بحث میشه ولی خب لیان با توجه به اندامی که توی دیجنریشن داشت بنظر قویتر و زبده تر شده باید دید توی دامنیشن و اویل 6 چی میشه شاید جناب اسکات کندی به دیار باقی شتافتن هیچی معلوم نیست خداوکیلی شوخی های منو جدی نگیرین:d;)
بازم از محظر دوستان و فن های حرفه ای و بزرگوار تایپک معذرت میخوام نمیدونستم این حرفام اینقدر تاثیر داره واقعا شرمنده اخلاق ورزشی همگی
راستی کسی نگفت این یارو نمسیس از کی و چطوری وارد شهر راکون شد؟کسی چیزی میدونه؟ راستی یه سوال اگر تایرنت 103 یه تایرنت بود که از طرف امبرلا اومده برای چی به مامورای خود سازمان حمله میکردو توی این بازی راکون سیتی باید باهاش جنگید و خشاب حرومش کرد؟
دوستان عزیزم بیاید در مورد ردکویین و چگونگی کنترل تالوس حرف بزنین نه اینکه کی قویتره کی ضعیفتر؟ راستی چرا سرگی ولادمیر از وسکر خوشش نمیومد؟ چرا این دو نفر از هم متنفر بودن؟ یا اینکه اون حشره هایی که توی اویل 5 خیلی سخت جون بودن اسمشون چی بود ؟ هدف از ساخت لیکر چی بود؟ اصلا لیکر چطوری به جود اومده؟ ایا عاقبت اسپنسر همونی بود که لیاقتشو داشت؟ این سوالا عمق بیشتری داره فکر کنم.

---------- نوشته در 01:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:29 AM ارسال شده بود ----------

اویل3 فکر کنم
اویل 4 و 5 زیاد ترسناک نبودن البته زمانی که اولین بار اویل 4 رو بازی میکردم اون قسمت که یارو اره ایه میومد سراغم حسابی میترسیدم اول بازی هم بود گلوله ای هم نداشتم خب ترس داشت ولی الان یه دونه گلوله هند کانون خرجش میکنی میفرستیش به درک یه بگیر اشغال هم میگی بیشتر حالشو ببری یا میذاری گانادو ها و ماجینی ها بیان قشنگ نزدیک و یه گلوله شاتگان تو صورتشون خالی میکنی یه بگیر اشغال هم اینجا میگی بیشتر حالشو ببری.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام سلام به همه دوستان خودم
بابا من حتما باید اخر حرفام :d:d بذارم تا بدونین دارم شوخی میکنم جون من بیخیاااااااال بعد هزار سال اومدیم تو تایپک یه ذره شوخی کنیم و حرص اینو اونو در بیاریم یه دعوا راه افتاد من از جامعه طرفدارن لیان و مخصوصا جناب افشین معذرت میخوام من نه مبتلا به ویروس جی هستم نه تی فقط اومدم یه ذره شوخی کنم و برم.
اقایون خانوما ( البته اینجا یه خانوم بیشتر نداریم ظاهرا) هر کدوم از این شخصیت ها خوبی برجستگی و ضعف خودشو داره نمیشه گفت فلانی قویتره یا فلانی ضعیفتره یکی سرعت عمل خوبی داره یکی قدرت بدنی خوبی داره ویکی از همه باهوشتره و یکی قدرت فرابشری داره البته معلومه که کسی که قدرت فرابشری داره و باهوش ترین انسان توی داستانم هست از همه بهتره ولی نمیشه گفت جیل از لیان یا لیان از کریس و یا فلانی از اون یکی بهتره بخدا منم شوخی کردم نمیدونستم جر و بحث میشه ولی خب لیان با توجه به اندامی که توی دیجنریشن داشت بنظر قویتر و زبده تر شده باید دید توی دامنیشن و اویل 6 چی میشه شاید جناب اسکات کندی به دیار باقی شتافتن هیچی معلوم نیست خداوکیلی شوخی های منو جدی نگیرین:d;)
بازم از محظر دوستان و فن های حرفه ای و بزرگوار تایپک معذرت میخوام نمیدونستم این حرفام اینقدر تاثیر داره واقعا شرمنده اخلاق ورزشی همگی
راستی کسی نگفت این یارو نمسیس از کی و چطوری وارد شهر راکون شد؟کسی چیزی میدونه؟ راستی یه سوال اگر تایرنت 103 یه تایرنت بود که از طرف امبرلا اومده برای چی به مامورای خود سازمان حمله میکردو توی این بازی راکون سیتی باید باهاش جنگید و خشاب حرومش کرد؟
دوستان عزیزم بیاید در مورد ردکویین و چگونگی کنترل تالوس حرف بزنین نه اینکه کی قویتره کی ضعیفتر؟ راستی چرا سرگی ولادمیر از وسکر خوشش نمیومد؟ چرا این دو نفر از هم متنفر بودن؟ یا اینکه اون حشره هایی که توی اویل 5 خیلی سخت جون بودن اسمشون چی بود ؟ هدف از ساخت لیکر چی بود؟ اصلا لیکر چطوری به جود اومده؟ ایا عاقبت اسپنسر همونی بود که لیاقتشو داشت؟ این سوالا عمق بیشتری داره فکر کنم.

---------- نوشته در 01:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:29 AM ارسال شده بود ----------

اویل3 فکر کنم
اویل 4 و 5 زیاد ترسناک نبودن البته زمانی که اولین بار اویل 4 رو بازی میکردم اون قسمت که یارو اره ایه میومد سراغم حسابی میترسیدم اول بازی هم بود گلوله ای هم نداشتم خب ترس داشت ولی الان یه دونه گلوله هند کانون خرجش میکنی میفرستیش به درک یه بگیر اشغال هم میگی بیشتر حالشو ببری یا میذاری گانادو ها و ماجینی ها بیان قشنگ نزدیک و یه گلوله شاتگان تو صورتشون خالی میکنی یه بگیر اشغال هم اینجا میگی بیشتر حالشو ببری.
همه اینا یه طرف تو به وسکر کبیر توهین کردی و باید رسما از من معذرت بخوای :d:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
رزیدنت اویل 3 ؟

اونایی که به رزیدنت اویل 3 مشخصه که هنوز رای دادن ریمیک رو بازی نکردن

بطور خلاصه لیکر نوع جهش یافته زامبی هست و پلس شهر راکون به واسطه زبون قدرتمند ودرازش اسمشو لیکر گذاشته. در مورد اون حشره ها یه سرچ تو گوگل بزن resident evil 5 enemies اون ولادیمر و وسکر رو هم من نمیدونم .

تو فایل های رزیدنت اویل 2 راجع به لیکر توضیح داده.

1,441,011

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
رزیدنت اویل 3 ؟

اونایی که به رزیدنت اویل 3 مشخصه که هنوز رای دادن ریمیک رو بازی نکردن

برو رزیدنت اویل 2 رو بازی کن فایل هاشو بخون همه چی راجع به لیکر رو توش توضیح داده.
حمید جان من به شخصه بگم که ریمیک رو بازی کردم خیلی هم بازی کردم رو تمام حالتشاش بجز اونی که دشمنا نامرئی هستن تا تهش رفتم ولی واسه من اویل3 ترسناک تر از همه بود. شاید به خاطر اینه که اونا رو وقتی 13،14 سال بیشتر نداشتم بازی کردم ولی ریمیک رو پارسال تموم کردم.
به هر حال گفتم بدونی من به شخصه همینجوری رای ندادم.>:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید جان من به شخصه بگم که ریمیک رو بازی کردم خیلی هم بازی کردم رو تمام حالتشاش بجز اونی که دشمنا نامرئی هستن تا تهش رفتم ولی واسه من اویل3 ترسناک تر از همه بود. شاید به خاطر اینه که اونا رو وقتی 13،14 سال بیشتر نداشتم بازی کردم ولی ریمیک رو پارسال تموم کردم.
به هر حال گفتم بدونی من به شخصه همینجوری رای ندادم.>:d

تعجب میکنم که میگی رزیدنت اویل 3 از ریمیک ترسناکتره ! از نمسیس میترسی؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر