بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
م
جو گیر نشو احمد جان :D
عزیز دل من تو به همه و هر کسی که باهاش بحث می کنی می گی حرف منو نمی فهمی !!!!!!!!
خوب حالا فقط یه در صد فقط یه درصد احتمال بده تو حرف بقیه رو نمی گیری
در ضمن من تمام و کمال سر تمام حرف هام هستم
کی؟من؟خداییش خداییش داری بی انصافی میکنی.اون جمله مخصوص یه نفر دیگه بود که تا کم میاورد میگفت(البته یه جمله دیگه هم داشت:اینی که گفتی به من مربوط نمیشه)
من اون یه درصد رو میکنم صددرصد که دیگه دوستای گلی نثل تو ناراحت نشن;)
در هر حال امیدوارم از بازی کردن بازی های جذاب و زیبای نسل حاضر کپکام نهایت لذت رو ببری و عشق کنی و از این که کپکام این لطف رو کرده و سر ما گیمر ها منت گذاشته با بازی های زیبای این نسل خرسند باشی
افشین جان من.خداوکیلی من پست میدم میخونی جواب میدی یا نه بداهه یه چیزی میگی؟:d.من کی حرف از خودم زدم؟(اصلا من خودم به حساب نمیارم)یه بار دیگه جملات گوهر بار منو نگاه کن.
دیدی ؟من گفتم بچه های نسل جدید

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
م
کی؟من؟خداییش خداییش داری بی انصافی میکنی.اون جمله مخصوص یه نفر دیگه بود که تا کم میاورد میگفت(البته یه جمله دیگه هم داشت:اینی که گفتی به من مربوط نمیشه)
من اون یه درصد رو میکنم صددرصد که دیگه دوستای گلی نثل تو ناراحت نشن;)

افشین جان من.خداوکیلی من پست میدم میخونی جواب میدی یا نه بداهه یه چیزی میگی؟:d.من کی حرف از خودم زدم؟(اصلا من خودم به حساب نمیارم)یه بار دیگه جملات گوهر بار منو نگاه کن.
دیدی ؟من گفتم بچه های نسل جدید
ببین آقای احمد آقا!اینجا ما قراره با هم دوستانه صحبت کنیم!یه بار رفتی تو پیج نیما پشت سرم صفحه گذاشتی،چیزی بهت نگفتم،خودت قهر کردی رفتی گفتی دیگه نمیام و...ولی باز برگشتی!
از اون وقتی هم که اومدی هی داری غیر مستقیم به پروپای من میپیچی!بابا وقتی جوابی به حرفات نمیدم گیر نده دیگه!نمیخوام با تو بحث کنم.چون بچه ایی!کم میاری میری پشت سر آدم حرف میزنی.الان اینی که به افشین گفتی همه میدونن با منی!خوب که چی؟
مگه من حرفی زدم که دوباره اومدی گیر میدی؟با هرکسی که بحث میکنی راجع به خودت و اون طرفت حرف بزن.از بقیه خواهشا مایه نذار.
افشین جوابتو داد دیگه!گفت با هرکی بحث میکنی به طرف میگی حرف منو نمیفهمی!خوب کسی که تورو نمیفهمه چرا باهاش بحث میکنی؟تو که میفهمی!خواهشا دیگه نه مستقیم نه غیر مستقیم کاری به من نداشته باش!شما خدای رزیدنت اویلی و اصلا نویسنده ی افتخاری کپکام!ما خاک زیر پاتیم!اینقدر گیر نده به ما!

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
جو گیر نشو احمد جان :D
عزیز دل من تو به همه و هر کسی که باهاش بحث می کنی می گی حرف منو نمی فهمی !!!!!!!!
خوب حالا فقط یه در صد فقط یه درصد احتمال بده تو حرف بقیه رو نمی گیری
در ضمن من تمام و کمال سر تمام حرف هام هستم
در هر حال امیدوارم از بازی کردن بازی های جذاب و زیبای نسل حاضر کپکام نهایت لذت رو ببری و عشق کنی و از این که کپکام این لطف رو کرده و سر ما گیمر ها منت گذاشته با بازی های زیبای این نسل خرسند باشی
افشین جونم!!!!!! Gimme Five Again
تا بعضیا بهتر متوجه بشن :D
آقایه kenedy من فقط کامنتهایه ایشون رو تأیید کردم!!!! مگه اومدم تو بحثتون شرکت کردم؟!
بله از اونجایی که این بحث شما انقدر فلسفی و عمیق و پر مفهومه من اصلاً نفهمیدم موضوعش رو!!!
من آرزو میکنم بازی هایه نسل جدید برایه شما اوقات خوشی را فراهم آورند به گونه ای که دگر RE 1 2 3 به چشمانه دلنوازه شما نیایند...

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
سلام خدمت دوستان عزیزم:
رزیدنت اویل یکی از بازی های مورد علاقه من بوده من شماره 4و5 رو بازی کردم اما با لئون بیشتر کیف کردم. از نظر من کریس جذابیت خاصی برای کاراکتر هیرو نداشت(البته به فن های کریس بر نخوره نظر شخصی بود)از شماره ششم این بازی خبر هایی شنیدم یکی برای من میگه قضیه از چه قراره البته متاسفم که این سوال رو دیر میپرسم اما دیگه نمیشه با لئون بازی رو کنترل کرد؟:((

آخرین ویرایش:

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
افشین جونم!!!!!! Gimme Five Again
تا بعضیا بهتر متوجه بشن :biggrin1:
آقایه kenedy من فقط کامنتهایه ایشون رو تأیید کردم!!!! مگه اومدم تو بحثتون شرکت کردم؟!
بله از اونجایی که این بحث شما انقدر فلسفی و عمیق و پر مفهومه من اصلاً نفهمیدم موضوعش رو!!!
من آرزو میکنم بازی هایه نسل جدید برایه شما اوقات خوشی را فراهم آورند به گونه ای که دگر RE 1 2 3 به چشمانه دلنوازه شما نیایند...
ببین...............
دیدی؟
من نوکر شمام.اصلا گردن من زیر تیغ دوستان.خداییش من قصد ناراحت کردن نداشتم فقط خواستم بگم منظورم چیز دیگه ایه.
من که نمیتونم بیام یه چیز رو صد بار بگم.توی هرپستم گفتم .به شما هم که خواستم جواب بدم گفتم.خودمو نمیگم بچه های الان رو میگم.بعدشم من خیلی خوشحال میشم بیای توی بحث ما شرکت کنی.اصلا ما برای همین اینجاییم.

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
سلام خدمت دوستان عزیزم:
رزیدنت اویل یکی از بازی های مورد علاقه من بوده من شماره 4و5 رو بازی کردم اما با لئون بیشتر کیف کردم. از نظر من کریش جذابیت خاصی برای کاراکتر هیرو نداشت(البته به فن های کریس بر نخوره نظر شخصی بود)از شماره ششم این بازی خبر هایی شنیدم یکی برای من میگه قضیه از چه قراره البته متاسفم که این سوال رو دیر میپرسم اما دیگه نمیشه با لئون بازی رو کنترل کرد؟:((

کریس هستند نه کریش :d:p ... خوب فعلا خبر رسمی در مورد شماره 6 بازی داده نشده که البته یه تیزر داده بودن توی TGS امسال که گفتند فیک هست و دیگه هیچ خبری از بازی داده نشده و فعلا منتظریم پیج فیس ب RE یه میلیون و 500 هزار تا لایک بخوره تا سورپرایزمون کنند . (خبر مرگشون:d)

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
سلام خدمت دوستان عزیزم:
رزیدنت اویل یکی از بازی های مورد علاقه من بوده من شماره 4و5 رو بازی کردم اما با لئون بیشتر کیف کردم. از نظر من کریش جذابیت خاصی برای کاراکتر هیرو نداشت(البته به فن های کریس بر نخوره نظر شخصی بود)از شماره ششم این بازی خبر هایی شنیدم یکی برای من میگه قضیه از چه قراره البته متاسفم که این سوال رو دیر میپرسم اما دیگه نمیشه با لئون بازی رو کنترل کرد؟:((
اولا کریش چیه؟)x
دوما شما کیو میخوای جای کرس هیروی بازی قرار بدی؟/:)کارلوس؟بری؟لیون؟:-/:-o
سوما کرس رو که قبول نداری،لیون هم که میگی نمیتونه بازیو کنترل کنه!پس کی؟!شما موضعت رو معلوم کن!
(البته اینارو من با عصبانیت نگفتم ها!شکلک ها بیشتر برای کمیک کردن متنه!)

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام خدمت دوستان عزیزم:
اینم دقیقترش :D
خانم Shannon Justison در پروفایل خود در LinkedIn تایید کرد در حال کار بر روی صحنه های Cinematic بازی Residetn Evil 6 است.بر طبق پروفایل ایشان از June 2009 در حال کار روی بازی هستند و هنوز هم روی آن کار میکنند.Shannon Justison در کمپانی Third Floor Inc که یکی از کمپانیهای فیلم سازی در لس آنجلس آمریکا هست کار میکند و بر روی پروژه های بزرگی همچون فیلم Thor کار کرده است.
چندی پیش طبق شایعات اعلام شد resident Evil 6 در نمایشگاه Comic-Con امسال نمایش داده شده (البته پشت درهای بسته)
منبع

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چندی پیش طبق شایعات اعلام شد resident Evil 6 در نمایشگاه Comic-Con امسال نمایش داده شده (البته پشت درهای بسته)
نه بابا! باید بریم سماق بمکیم.توی TGS هم قرار بود نمایش داده بشه ولی همگی دسته جمعی رفتیم تو دیوار.فقط لوگوی بازی رو گذاشتن که بین بچه ها اختلاف نظره سر واقعی یا فیک بودنش

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
بابا منو درجا قورتیدید که متاسفم کامپیوتر نیستم خطا تایپی بود والا قصد بی احترامی نداشتم چرا میزنید؟:d
کریس ردفیلد اینم انگلیسی CHRIS REDFIELD اگه دوست داشتین عکس چهره کریس رو بذارم من!
متاسفم خطای تایپی نوشتن سزاوار اینقدر پرخاشگری نیست. من این نظر رو نوشتم اما کریس رو زیر سوال نبردم؟
ارتاس جان بابت خبر ممنون

• Like
Reactions: alfisisili

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
نه بابا! باید بریم سماق بمکیم.توی TGS هم قرار بود نمایش داده بشه ولی همگی دسته جمعی رفتیم تو دیوار.فقط لوگوی بازی رو گذاشتن که بین بچه ها اختلاف نظره سر واقعی یا فیک بودنش
حالا اونجا خودش هم نوشته طبق شایعه...
ولی من پشت درایه بسته نمایش دادنش رو، رو چندتا سایت خارجی هم دیده بودم که همینو عنوان کرده بودن... :-/

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
سوما کرس رو که قبول نداری،لیون هم که میگی نمیتونه بازیو کنترل کنه!پس کی؟!شما موضعت رو معلوم کن!
من کی همچین حرفی رو گفتم اشتباه متوجه شدید گفتم در رزدینت اویل 6 لئون قابل بازی هست یا نه؟؟ علامت سوال گذاشتم و پرسیدم این سری با لئون بازی میکنیم ؟ این سواله رو گفتم کسی جواب نداد:|

آخرین ویرایش:

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
برای اینکه هممون زود باوریم و مثل همیشه خیلی زود قضاوت کردیم.البته افشین از این قاعده مستثنی هست.همون موقع اومد گفت دوباره رفتید سر کار.البته حق داریم چون واسه ما یه خبر از اویل یعنی ته دنیا

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
من کی همچین حرفی رو گفتم اشتباه متوجه شدید گفتم در رزدینت اویل 6 لئون قابل بازی هست یا نه؟؟ علامت سوال گذاشتم و پرسیدم این سری با لئون بازی میکنیم ؟ این سواله رو گفتم کسی جواب نداد:|
راست میگی،من حواسم نبود.باید بیشتر دقت میکردم;)
راجع به اویل6 هنوز هیچی معلوم نیست!واسه همین کسی جواب نداد.البته اساتید بعدا که پستتو ببینن حتما اطلاعاتتو تکمیل میکنن.
شما هم عجول نباش.درسته که اینجا به روز ترین تاپیک دنیاست و به دقیقه نکشیده جواب میدن ولی شما هم دیگه توقع چت روم نداشته باش از یه فروم!
فعلا بحث سر این بازیه جدید(و مزخرف)یه که میخواد بیاد.
operation racoon city

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
بابا منو درجا قورتیدید که متاسفم کامپیوتر نیستم خطا تایپی بود والا قصد بی احترامی نداشتم چرا میزنید؟:d
کریس ردفیلد اینم انگلیسی CHRIS REDFIELD اگه دوست داشتین عکس چهره کریس رو بذارم من!
متاسفم خطای تایپی نوشتن سزاوار اینقدر پرخاشگری نیست. من این نظر رو نوشتم اما کریس رو زیر سوال نبردم؟
ارتاس جان بابت خبر ممنون

کدوم پرخاشگری ؟:d کدوم بی احترامی ؟ بی خیال ! شما عزیزی .:) نظر شما قابل احترامه . فقط در مورد اینکه گفتید لیان قابل بازی هست یا نه هنوز هیچ چیز معلوم نیست دوست عزیز و فقط باید منتظر خبر جدیدی در مورد بازیش باشیم . البته فکر کنم اینها تا وقتی Revelations و ORC عرضه نشه خبری ازش نمیدن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر