بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید
بچه ها این دمو رو ببینید.اسمش "این چیه"هست.
فقط نمیدونم چرا لباس جیل اینطوریه!لباس ربکا هم فرق میکنه!
حجمش کمه.جالبه ببینید.

http://www.mediafire.com/?5qchc81w0xtn58w
سلام .محمد جان دمت گرم کلیپت با حال بود حداقل برای من یاد اویل 1 برام زنده شد.لباس جیلم خوب دلیلش واضحه کسی که بازی میکرده لباس کاراکتر رو عوض کرده بوده .

---------- نوشته در 01:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 AM ارسال شده بود ----------

اوه.اصلا به اون یه تیکه توجه نکردم ببخشید.حلال کن

مگه من بخارییم؟:-o

نه نه اشتباه نکن دوزاری عمل نمیکنه,معمولا باید صاف باشه حالا من نمیدونم شاید مال شما درس خونده.خب اگه کلوپ رفتی چرا میگی استقبال نمیشده.درضمن شما گفتی استقبال نمیشه منم گفتم توی کلوپ ها بچه ها تو سرو کله هم میزدن واسه بازی های کامپیوتری.دیگه قبول کن حرفی از بازی اصل وفروش واین حرفها نزدی:d

یعنی میگی بازی های الان گیم پلی نداره؟خوشت میادبگم اهنگت نت نداره؟نوکرتم اون موقع ما مدال بازی میکردیم الانcall of duty.battelfild (املاش رو نمیدونم درست نوشتم یا نه)خداییش گیم پلی کدوم بهتره.اصلا میشه مقایسه کنی؟
این اعتماد به نفست منو کشته,یه تنه خودت رو یه ملت حساب میکنی.
البته اون ملت که میگی منم جزوش هستم.ولی خدایشش همتون داری خیلی بی انصافی میکنید.نمیگم حق نداریدهاولی نه اینقدر زیاد

درود بر احمد عزیز.
احمد جان چه بخوای قبول کنی چه نخوای کپکام هیچ ارزشی برای من و تو قائل نیست فقط فکر سودشه.
اون برای جذب طرفدارا دقت کنی سری اول بازیاش (من جمله رزیدنت اویل) رو خیلی روشون کار کرده ولی حالا که طرفداراشو داره دیگه فقط ناز میکنه که آقا تا فلان قدر لایک نکنین نمیگم سورپرایزم چیه!
خوب خبر مرگت میخوای بفروشی پولش بگیری مجانی که نمیخوای بدی!
خدایی هممون هر رزیدنت اویلی بیاد میگیریم حتی اگه بیخود باشه . در این صورت زیاد بازیش نمیکنیم.این نشون میده خریداراش رو داره به خاطر همین دلش قرص و محکم.
ای خدا آدم چی بگه!هی!:-&

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بچه ها این دمو رو ببینید.اسمش "این چیه"هست.
فقط نمیدونم چرا لباس جیل اینطوریه!لباس ربکا هم فرق میکنه!
حجمش کمه.جالبه ببینید.

http://www.mediafire.com/?5qchc81w0xtn58w
دانلود کردم جالب بود
فکر کنم یه جور MOD برای اویل 1 ساختن که میتونن بازی رو دستکاری کنن اینجوری باشه احتمالا بازی رو میشه با تکسچر های با کیفیت و گرافیک بهتر بهمون بدن.

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
نه خوب چه ربطی داره؟ من به هر دو بازی به یک اندازه علاقه دارم، بحثم سر موضوع دیگه‌ای بود، گفتم کلیپش بی خود بود، یه وقت ناراحت نشی؟!;):d
خوب برای بار چندم که بازی رو شروع میکردی میتونستی لباس جدید کاراکتر رو آزاد کنی، مثلاً من یادم برای بار دومی که بازی کردم لباس جدید کرس رو آزاد کردم، یادمه یک کلید می‌داد و با این کلید میتونستی از داخل کمد دیواری واقع در یکی از اتاق‌ها لباس جدید رو برداری.

سلام .محمد جان دمت گرم کلیپت با حال بود حداقل برای من یاد اویل 1 برام زنده شد.لباس جیلم خوب دلیلش واضحه کسی که بازی میکرده لباس کاراکتر رو عوض کرده بوده .
نه!مگه ارث پدرمه؟!ولی خوب من که خیلی حال کردم!چون عاشق اویل1 هستم!

من اویل1 رو بازی کردم.کلید اتاق لباسارم گرفتم.لباس جیل رو هم عوض کردم.ولی اینجوری نیست!معلومه هیچ کدومتون اویل1 بازی نکردین!
تو اویل1 جیل که لباسشو عوض میکنه،تیپه اسپرت میزنه!یه تی شرت با یه شلوار جین و کتونی!یه گردنبند هم میندازه گزدنش!تی شرتشم مشکیه!
یه همچین لباسی من اصلا ندیده بودم!حتی بعضی از صحنه ها رو هم من تو بازی اصلا ندیدم!مثلا اونجا که تو راهرو میگه اون کیه!!!اصلا ندیدم یه همچین دمویی رو!احتمال داره اینم منتخبی از برش کارگردانش باشه.مثل چیزی که واسه اویل2 داده بودن و کلر موهاش بلوند بود!
تو یکی از صحنه ها اگه دقت کنید جیل و کرس و وسکر با هم داخل عمارت شدن!و در کنار هم هستن!این دیگه کاملا غیرممکنه!

krph7s4748qq400vfbk8.jpg

دانلود کردم جالب بود
فکر کنم یه جور MOD برای اویل 1 ساختن که میتونن بازی رو دستکاری کنن اینجوری باشه احتمالا بازی رو میشه با تکسچر های با کیفیت و گرافیک بهتر بهمون بدن.
شاید!
فکر کنم سورپریزه کپکام بوده، که لو رفته! نه؟! lol
من از خدامه که سورپرایز چیزی در حد اویل1 باشه!این یعنی بازگشت به هیجان و لذت!بازگشت به اقتدار رزیدنت اویل!
من برای یه بازی زیاد به گرافیکش اهمیت نمیدم!به نظر من کسی که اول از همه به فاکتور گرافیک اهمیت میده گیمر نیست!

آخرین ویرایش:

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
من دوست دارم سورپرایز همون اویل 123 باشه باکیفیت hd البته زاویه دوربین رو هم تغییر بدن و سوم شخص کنن من یکی کاملا سوپرایز میشم.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من دوست دارم سورپرایز همون اویل 123 باشه باکیفیت hd البته زاویه دوربین رو هم تغییر بدن و سوم شخص کنن من یکی کاملا سوپرایز میشم.

مگه زاویه دوربین 123 اول شخص بود ؟ ضمنا سورپرایز همنطور که گفتم در مورد رزیدنت اویل عملیات شهر راکون یا رولیشنز هست. عکس رو هم که همتون دیدین .همون عکس کامش سورپرایزه.به احتمال 99%

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
مگه زاویه دوربین 123 اول شخص بود ؟ ضمنا سورپرایز همنطور که گفتم در مورد رزیدنت اویل عملیات شهر راکون یا رولیشنز هست. عکس رو هم که همتون دیدین .همون عکس کامش سورپرایزه.به احتمال 99%
کی گفت اول شخص بود زاویه دوربین طوری بود که از یه نمایی مثلا بالا نشون میداد شما جابه جا میشدید بعد زاویه دوربین تغییر میکرد و همین جور همین باعث شد که من 123 رو یه بار بیشتر بازی نکنم
یادم یکی از نسخه اول شخص بود ولی یادم نیست کدوم نسخش بود یادم روی ps1 بازی میکردم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یادمه میگفتن اگر شماره 1 رو زیر 3 ساعت تموم میکردی,یه چیزی ازاد میکرد.فکر کنم یه کاراکتر جدید بود نمیدونم.

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
یادمه میگفتن اگر شماره 1 رو زیر 3 ساعت تموم میکردی,یه چیزی ازاد میکرد.فکر کنم یه کاراکتر جدید بود نمیدونم.
به احتمال بیشتر صلاح بود
یه صلاح خاص
مثلا توی اویل4 اگه در حالت پرو تموم میکردی یه صلاح برقی میداد

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
منم خوشحال میشم که درباره اویل 123 باشه، اما همونطور که حمید گفت سورپریز درباره اینا نیست!!! پس دلخوش نباشید :(
نظرسنجی :-/ :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شاید این سورپرایز مربوط به مثلا نمسیس تو اویل 3 با لباس جدید-- چون اگر دقت کرده باشین هیچی در مورد اویل3 توی این ORC نمیگن و فقط دارن در مورد اویل 2 میگن.
این در حالیه که خودشون میگن داستان بین شماره های 2و3 اتفاق میوفته...
عجیب نیست؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
عزیز من اون سلاحه :d
محمد اون اویلای PS1که بهت دادم نسخه DIRECTOR CUT هستش و اولش کریس و جیل و وسکر هستن هی بهت میگم رایتشون کن برو میگی نه! :d
حمید این عکسه اگه کل سورپرایز باشه من میرم اونجا و خودت میدونی چه جهنمی به پا میکنم تو اون پیج
آخه اویل با زاویه اول شخص یعنی کیلزون یعنی COD یعنی BF3 چجوری دلتون میاد اینجوری بگین کل قشنگی اویل به همون ثابت بودن دوربینش بود

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
اویل1 رو اگه زیر 3ساعت بدون سیو تموم کنی بهت لانچر بی نهایت میده.من رکوردم3:06 بدون سیو هستش.ولی یکی از رفیقام این کارو کرده بود و سیوشو بهم داده بود.با جیل لانچر بی نهایت گرفته بود.با کرس که عمرا نمیشه زیر3ساعت تموم کرد.

عزیز من اون سلاحه
yahoo_4.gif
محمد اون اویلای PS1که بهت دادم نسخه DIRECTOR CUT هستش و اولش کریس و جیل و وسکر هستن هی بهت میگم رایتشون کن برو میگی نه!
yahoo_4.gif

حمید این عکسه اگه کل سورپرایز باشه من میرم اونجا و خودت میدونی چه جهنمی به پا میکنم تو اون پیج
آخه اویل با زاویه اول شخص یعنی کیلزون یعنی COD یعنی BF3 چجوری دلتون میاد اینجوری بگین کل قشنگی اویل به همون ثابت بودن دوربینش بود
راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!>:d
اگه کنسول همکاری کنه جنس چندماهمون جور شده!دیگه از بدن درد خلاص شدیم!o:-):d
ولی برش کارگردانو فکر کنم فقط میشه نگاه کرد.بازی نمیشه کرد.:-/

آخرین ویرایش:

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
خب جان خودم.این تن بمیره.الان فکر کنید من تازه اومدم.خودتون بگیددرباره این تاپیک چی فکر میکنم؟خداییش یه هفته هم سر نزنی چیز خاصی رو از دست نمیدی:(
فشین جون! Gimme Five
همه بحثت رو خوندم! کاملاً حرفات رو تأیید میکنم! قبلاً هم گفتم، یه زامبی هدشات شده RE1 می ارزه به 1000تا از این NPCهایه الان که با گرافیک 4 گیگ باید ران بشن :biggrin1:
افشین باهات موافقم؟؟؟؟:-o
اون بنده خدا خودش موافقت با خودش رو بی خیال شد اونوقت شما باهاش موافقی.:d
یعنی من هرچی گفتم زیادی تعصب داریدکشک بوده؟:d.جدا از این حرفها شما متوجه نشدی بحث اصلی سر چی بود.سر بازی های جدید و قدیمی صحبت نمیکردیم که.بحث سر این بود که سلیقه گیمر های امروز با 14 سال پیش خیلی فرق کرده و کپکام(که منم مثل شما دل خوشی ازش ندارم)باید خواسته های اونا رو هم براورده کنه.
درود بر احمد عزیز.
احمد جان چه بخوای قبول کنی چه نخوای کپکام هیچ ارزشی برای من و تو قائل نیست فقط فکر سودشه.
اون برای جذب طرفدارا دقت کنی سری اول بازیاش (من جمله رزیدنت اویل) رو خیلی روشون کار کرده ولی حالا که طرفداراشو داره دیگه فقط ناز میکنه که آقا تا فلان قدر لایک نکنین نمیگم سورپرایزم چیه!
خوب خبر مرگت میخوای بفروشی پولش بگیری مجانی که نمیخوای بدی!
خدایی هممون هر رزیدنت اویلی بیاد میگیریم حتی اگه بیخود باشه . در این صورت زیاد بازیش نمیکنیم.این نشون میده خریداراش رو داره به خاطر همین دلش قرص و محکم.
ای خدا آدم چی بگه!هی!
yahoo_31.gif

یعنی میگی رو بازی های جدیدش زیاد کار نمیکنه.از سال98 تا2000سه تاشماره از رزیدنت اویل ساخته.اونوقت شماره چهارسال 2005 ریلیز شد.شماره5 هم2009 .یعنی4تا5سال برای ساخت هر کدوم وقت داشته.حالا کاری نداریم خراب کرده. بعدشم پولی که شماتو ایران برای بازی میدی,فکر میکنی میره تو جیب کپکام؟
اون جمله قرمز رنگ در مورد شما هم صدق میکنه;).

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
خب جان خودم.این تن بمیره.الان فکر کنید من تازه اومدم.خودتون بگیددرباره این تاپیک چی فکر میکنم؟خداییش یه هفته هم سر نزنی چیز خاصی رو از دست نمیدی:(

افشین باهات موافقم؟؟؟؟:-o
اون بنده خدا خودش موافقت با خودش رو بی خیال شد اونوقت شما باهاش موافقی.:d
یعنی من هرچی گفتم زیادی تعصب داریدکشک بوده؟:d.جدا از این حرفها شما متوجه نشدی بحث اصلی سر چی بود.سر بازی های جدید و قدیمی صحبت نمیکردیم که.بحث سر این بود که سلیقه گیمر های امروز با 14 سال پیش خیلی فرق کرده و کپکام(که منم مثل شما دل خوشی ازش ندارم)باید خواسته های اونا رو هم براورده کنه.

جو گیر نشو احمد جان :D
عزیز دل من تو به همه و هر کسی که باهاش بحث می کنی می گی حرف منو نمی فهمی !!!!!!!!
خوب حالا فقط یه در صد فقط یه درصد احتمال بده تو حرف بقیه رو نمی گیری
در ضمن من تمام و کمال سر تمام حرف هام هستم
در هر حال امیدوارم از بازی کردن بازی های جذاب و زیبای نسل حاضر کپکام نهایت لذت رو ببری و عشق کنی و از این که کپکام این لطف رو کرده و سر ما گیمر ها منت گذاشته با بازی های زیبای این نسل خرسند باشی

• Like
Reactions: Arth@s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر