بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حمید 1.5 نشد بابا پوکیدیم از بس منتظر موندیم
من با مخالفت شدید نظرسنجی میخوام ولی خواهشا به چیزای کلی نپردازید مثل همین نظرسنجی قبلی مثلا بگید وسکر تو بعدی برمیگرده یا نه ؟ گزینه هاشم اینجوری باشه
1. بله
2. جواب 1 صحیح است
3. همه موارد با مخالفت شدید
اینجوری مشخص میشه کی به کیه:d:d
کلا مخالفم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من با مخالفت شدید نظرسنجی میخوام ولی خواهشا به چیزای کلی نپردازید مثل همین نظرسنجی قبلی مثلا بگید وسکر تو بعدی برمیگرده یا نه ؟ گزینه هاشم اینجوری باشه
1. بله
2. جواب 1 صحیح است
کلا مخالفم
من با اقا حامد موافقم.
بیایین فکرامون رو روی هم بذاریم ببینیم چی خوبه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خب بالاخره رزیدنت اویل تو پیج خودش یه بخش کوچیکی از سورپرایز رو در حالی که تقریبا به 1500,000 نزدیک شدن رو رو کرد. به نظرتو این چی میتونه باشه ؟

ehvia2gnqhmryl8mahft.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Safety & Peace

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مخالفم.................یه عکس؟.................سورپرایز یه عکسه؟
بیشتر به لیکر میخوره یا یجور هانتره تکامل یافتس
آخه اینم شد سورپرایز؟ مسخره ها این همه ملت رو اسکول کردن آخرش یه عکس نشونمون بدن؟
خب این به ویلیام، نمسیس، لیکر، ریپر و خیلی چیزای دیگه میتونه باشه ولی اگه 1.5 میلیون رو کشیدن اونجا و فقط میخوان یه عکس نشون بدن خیلی نامردن و مخالفت شدید منو در پیش داره شده میرم اونجا هی فش مینویسم تا عقده هام خالی بشه
ولی دستت درد نکنه حمید که خبرا رو میزاری الان تعداد چقدره؟

---------- نوشته در 12:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:50 AM ارسال شده بود ----------

شما باید مقداری اعتبار به سایرین بدهید قبل از اینکه مجدداً به hmd2009 اعتبار دهید.
:(

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
مخالفم.................یه عکس؟.................سورپرایز یه عکسه؟
بیشتر به لیکر میخوره یا یجور هانتره تکامل یافتس
آخه اینم شد سورپرایز؟ مسخره ها این همه ملت رو اسکول کردن آخرش یه عکس نشونمون بدن؟
خب این به ویلیام، نمسیس، لیکر، ریپر و خیلی چیزای دیگه میتونه باشه ولی اگه 1.5 میلیون رو کشیدن اونجا و فقط میخوان یه عکس نشون بدن خیلی نامردن و مخالفت شدید منو در پیش داره شده میرم اونجا هی فش مینویسم تا عقده هام خالی بشه
ولی دستت درد نکنه حمید که خبرا رو میزاری الان تعداد چقدره؟

---------- نوشته در 12:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:50 AM ارسال شده بود ----------

شما باید مقداری اعتبار به سایرین بدهید قبل از اینکه مجدداً به hmd2009 اعتبار دهید.
:(

مرسی .نه فحش ندی یه وقت حامد. الان تعدادشون 1,426,611 شده. حامد بزار حالا کامل شه 1500,000 شاید یه تریلر باشه. کسی چمیدونه.

حامد جون من واسه اعتبار خبر ها رو داغ نمیزارم. واسه که شما ها رو دوست دارم و میخوام خوشحالتون کنم میزارم.:x

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نه بابا بزار ببینیم اگه ارزش دار نبود میرم فحش میدم :d من کلا مخالف چرت گفتن های کپکامم و الان به اینجام رسیده (خودتون تصور کنید دیگه الان انگشتم زیر فکمه) اگه الان سرکار بزاره آب از سرم میگذره و میرم اونجا رو به خون میکشم و یه نمسیس از خودم میسازم
حمید جون این چه حرفیه من 3 بار گفتم:d پستی که ارزش داشته باشه رو اعتبار میدم و اصلا و ابدا توقع ندارم کسی برام جبران کنه میخوام تک تکه اون ستاره ها رو رو ارزشی که داشتم جمع کنم تو هم بدون نه تنها تو بلکه حتی کسی که اولین پستشو میده اگه ارزش داشته باشه پستش و مفید باشه بهش اعتبار میدم

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام بر همگی!!!
یه مدتی بنا به دلایلی نشد بیایم، گفتم الان بیام احتمالاً کلی از نظرسنجی عقب افتادم :D
اما حالا... :(

خب بالاخره رزیدنت اویل تو پیج خودش یه بخش کوچیکی از سورپرایز رو در حالی که تقریبا به 1500,000 نزدیک شدن رو رو کرد. به نظرتو این چی میتونه باشه ؟
فکر کنم مربوط به ویلیام بیرکین باید باشه ولی فقط یه تیکه کانسپت؟!
به هر حال واسه من چیزه جذابی که نیست! از این کپکام هم هیچی بعید نیست؛ شاید این عکس ایداست که G ویروس به خودش تزریق کرده!
چی؟! اسپین افه بابا؛ چرا خودت رو ناراحت میکنی :D
به هرحال 100رحمت به همون تی شرتی که خودم حدس زدم lol

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
1. بله
2. جواب 1 صحیح است
کلا مخالفم
من از بازگشت وسکر استقبال میکنم!چرا؟چون میتونیم بازهم عمو کرسو ببینیم!:x

ehvia2gnqhmryl8mahft.jpg

به نظر من اون نوک چاقوئه!اون پارچه ی قرمز هم اولین چیزی که به ذهن آدم خطور میکنه ایداست!شاید لیون ایدارو میکشه!یا کراوزر!!!؟؟؟:-/

• Like
Reactions: {The Phenom}

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
فکر کنم مربوط به ویلیام بیرکین باید باشه ولی فقط یه تیکه کانسپت؟!

نه ویلیام نیست .آره فعلا همین یه تیکه تا بعدا ببینیم چی میشه.

من از بازگشت وسکر استقبال میکنم!چرا؟چون میتونیم بازهم عمو کرسو ببینیم!:x

به نظر من اون نوک چاقوئه!اون پارچه ی قرمز هم اولین چیزی که به ذهن آدم خطور میکنه ایداست!شاید لیون ایدارو میکشه!یا کراوزر!!!؟؟؟:-/

نوک چاقو چیه بابا :)) این یه موجوده یا یه کرکتر که به این حالت در اومده در اثر ویروس. ویلیام لباسش سفید هست. ویلیام بیرکین نیست.

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
نه ویلیام نیست .آره فعلا همین یه تیکه تا بعدا ببینیم چی میشه.

نوک چاقو چیه بابا :)) این یه موجوده یا یه کرکتر که به این حالت در اومده در اثر ویروس. ویلیام لباسش سفید هست. ویلیام بیرکین نیست.
:dسوتی دادم؟!:d
چه میدونم!!!اگه اینطوریه شاید باید گاو بازی کنیم تو اویل جدید!!!البته بعیدم نیست از کپکام!فکرشو بکن!لیون لباس ایدارو بگیره وایسه وسط راکون سیتی ماتادور بشه!بهشم میاد!!!:d
اگه ایدا باشه خیلی حال میکنم!بالاخره کلکشو میکنیم!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
:dسوتی دادم؟!:d
چه میدونم!!!اگه اینطوریه شاید باید گاو بازی کنیم تو اویل جدید!!!البته بعیدم نیست از کپکام!فکرشو بکن!لیون لباس ایدارو بگیره وایسه وسط راکون سیتی ماتادور بشه!بهشم میاد!!!:d
اگه ایدا باشه خیلی حال میکنم!بالاخره کلکشو میکنیم!

من فکر میکنم این یه قسمت از بدن یه لیکر باشه حالا ممکنه یه لیکر جهش یافته ی بزرگ مثل اونی که تو فیلم رزیدنت اویل 1 دیدم.

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
ببینید. سه حالت داره.یا جمید مارو سر کار گذاشته:d.یا کپکام.یا این تصویر واقعیه.
من فکر میکنم این یه قسمت از بدن یه لیکر باشه حالا ممکنه یه لیکر جهش یافته ی بزرگ مثل اونی که تو فیلم رزیدنت اویل 1 دیدم.
ولی اخه خودتون بگین لیکر چه جذابیتی داره که بخوان سورپرایزش هم بکنن. اگر این قسمتی از یه بدن باشه ترجیح میدم اون دست چپ کراوزر باشه که جهش پیداکرد.ولی مطمئنم لیکر نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر