بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
Nemesis Is Back

gpx1e09wf2pyp673k2v5.jpg

اینم از نمسیس تو رزیدنت اویل اپریشن راکون سیتی.قبلا هم یک عکس ازش اومده بود ولی همه گفتن فیک هست حالا دیدن که فیک نبوده !

دانلود ویدئو

اووپس!!! واقعاً پسر این یکی دیگه باید باحال باشه!! یا نمیسیس یه معجزه ای کن ما به این RE:OR امیدوار بشیم... :D

---------- نوشته 20-10-2011 در 12:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 19-10-2011 در 11:58 PM ارسال شده بود ----------

معلوم نیس یهو دیدی کپکام اومد گفت همین بوده
فقط یه سوال کپی فیلم شماره 2 نشده ؟؟؟؟ :(
راست میگیا!!! نکنه اینم فیکه :D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
معلوم نیس یهو دیدی کپکام اومد گفت همین بوده
فقط یه سوال کپی فیلم شماره 2 نشده ؟؟؟؟ :(

نه این یکی از سورپرایز هاش بوده احتمالا. شنیدم سورپرایز های زیادی داره. این سورپرایز اصلیه نبوده. نمیدونم کپی فیلم شماره 2 ؟ چرا یکم شبیه اونه ولی مهم نیست. همین که نمسیس هست تو بازی خودش خیلیه. البته اینو بگم که اصلا به ابهت اون نمسیس تو رزیدنت اویل 3 نیست.

راست میگیا!!! نکنه اینم فیکه
biggrin1.gif

نه بابا دیگه ویدئو CG هست دیگه فیک کدومه !!!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
Nemesis Is Back

اینم از نمسیس تو رزیدنت اویل اپریشن راکون سیتی.قبلا هم یک عکس ازش اومده بود ولی همه گفتن فیک هست حالا دیدن که فیک نبوده !

دانلود ویدئو

دمت گرم
با مخالفت شدید دانلود شد:d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
همین که نمسیس هست تو بازی خودش خیلیه. البته اینو بگم که اصلا به ابهت اون نمسیس تو رزیدنت اویل 3 نیست.
نه بابا دیگه ویدئو CG هست دیگه فیک کدومه !!!
مورد آخر رو که شوخی کردم بابا...
ولی درباره حرفه اولت موافقم باهات؛ بینه خودمون باشه ها:
این نمسیس منو یاده Stone Cold (کشتی کج گیره) میندازه :D =))

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
مطمئناً برای راضی نگه داشتن طرفداران واقعی سری هم که شده NEMESIS و دیگر هیولاها در بازی وجود دارند.خود سازنده‌ها به این نکته اشاره کردند که با انجام این بازی دقیقاً همون حسی به شما منتقل میشه که در نسخه‌های دوم و سوم وجود داشت.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
997
نام
محسن
شک نکنید اگرم نمیسیس رو بیارن تو راکون سیتی چیزی جز خراب کردنش نمیکنن همونیه باری که تو فیلم آوردن شد فیلم هندیو دلسوز شد بسه حالم بهم خورد
دیگه شورشو در آوردن زامبی ندیدیم تفنگ دسش بگیره کاور گیری کنه تواویل ۶ انشالله زامبیا مسابقاته بینه محله ای گل کوچیکم راه میندازن

• Like
Reactions: alfisisili

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
شک نکنید اگرم نمیسیس رو بیارن تو راکون سیتی چیزی جز خراب کردنش نمیکنن همونیه باری که تو فیلم آوردن شد فیلم هندیو دلسوز شد بسه حالم بهم خورد
دیگه شورشو در آوردن زامبی ندیدیم تفنگ دسش بگیره کاور گیری کنه تواویل ۶ انشالله زامبیا مسابقاته بینه محله ای گل کوچیکم راه میندازن

اگه کارگردان این پول اندرسون بود آره. ولی با اوردن نمسیس خیلی از طرفدارای رزیدنت اویل رو خوشحال کردند یه سری به فریبک ها بندازید شما تو فروم ها یا ف بوک ! اون جریانات رزیدنت اویل 5 تموم شدس متور سوارو زامبی هایی که کاور گیری میکنند. قبول دارم شاید یکم مسخره باشه که زامبی این کارارو انجام بده ولی چون شما داستان رزیدنت اویل 5 رو نمیدونید و فکر میکنید هردشمنی تو بازی همون زامبی 15 سال پیشه اینطوری فکر میکنید اگه داستان رزیدنت اویل 5 رو بخونید متوجه میشید که اینا اصلا زامبی نیستن و اصلا به T-Virus آلوده نشدند بنابرین مثل زامبی ها قدرت درک و فهمشون خیلی پاییین نیست .

با مخالفت شدید دانلود شد
yahoo_4.gif

:) 1 مگ دیگه مخالفت نداره حامد.

کله این نمسیس تو ORC خیلی شبیه کیسه گونی هست.بگذریم.

دوستان پس این رکون سیتی کی میاد؟

2012 یا ژانویه یا تو فبریه میاد. رزیدنت اویل رولیشنز هم که تو آمریکا یه هفته قبل از روز ولنتاین میاد special edition.

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
دستت درد نکنه حمید. من هم آهنگارو دانلود کردم هم این دموی نمسیس رو.
همه گی عالی بودن.
توی آهنگا از این دوتا خوشم اومد: Revelations - Tgs2011 Edit و Deep Sea
Trace Of Riddles هم بد نبود ولی این آهنگ بیشتر تو جو بازی بیشتر مزه میده تا خالی گوشش کنی.
از سینا هم تشکر میکنم بابت دموی ORC که گذاشت. من به شخصه از همه شماره بازی های اویل خوشم میاد حالا چه خوش ساخت و با داستان و گیم پلی خفن( SH) چه با داستان آبکی و گیم پلی اکشن.
دست همه دوستان درد نکنه.
کلا با همگی شدیدا موافقم.>:)
اینو برا این گفتم که قطب منفیه حامد باشم. دیدم اون با همه مخالفه. من با همه موافقم:d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
کله این نمسیس تو ORC خیلی شبیه کیسه گونی هست.بگذریم.

.
حمبد ترکیدم از خنده راس می گی خوده گونی یکم هم ابله میزد حالا بیا ببینیم چی هس
بچه ها چیزی که واضح اینه که وقتی نمیسیس تو بازی هست یعنی جیل هم هست
خوب سوپرایز کپکام همینه یه تریلر از جیل البته شاید ایدا و وسکر رو هم نشون بدن

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید

gpx1e09wf2pyp673k2v5.jpg

آقا دمت گرم ویدئو عالی بود کاری با سبکش ندارم من عشق نمسیسم!
ولی چرا نمسیسش اصلا ترس نداشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثل عروسک بود.

---------- نوشته در 11:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:22 AM ارسال شده بود ----------

حمبد ترکیدم از خنده راس می گی خوده گونی یکم هم ابله میزد حالا بیا ببینیم چی هس
بچه ها چیزی که واضح اینه که وقتی نمیسیس تو بازی هست یعنی جیل هم هست
خوب سوپرایز کپکام همینه یه تریلر از جیل البته شاید ایدا و وسکر رو هم نشون بدن

آقا امیدوارم اینی که افشین میگه درست باشه و ما بعد سالها جیلو ببینیم.
(نمیخواد بگین تو 5 بود)من تو اون چند دیقه راضی نشدم میخوام عزیز دل بیشتر ببینم.:x
:))

آخرین ویرایش:

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
قربونت اقا. بازم شما بقیه که اصلا فکر کنم دانلود هم نکردن.حتی نظر هم ندادن . دفعه دیگه اگه چیز جالبی باشه فقط برای خودت با پیغام خصوصی میفرسنم. اینجا دیگه نمیزارم اصلا.حیفه نون.
آقا آقا حمید ناراحت نشو. دستتنوم درد نکنه. شما که اینقدر دل نازک نبودی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر