بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
مشکل اینه که دسته تو بازی عمل نمیکنه!هیچ دکمه اییش کار نمیکنه!تنظیماتشم نگاه کردم و یه کم ور رفتم فرقی نکرد!
ورژنشم اینه:dolphin r7559 یعنی اینو تو اسمش نوشته.
نه به اون که تاپیک دیروز چرت میزد نه به امروز که من4/30 خوابیدم الان اومدم میبینم که کلی پست زدین!
خب زیاد خودت رو اذیت نکن دوست عزیز؛ من زیاد تجربه سره امولاتورها ندارم (چون راستش اصلاً از این کار خوشم نمیاد) ولی تا اونجایی که من میدونم، باید قید بازی با دسته رو بزنی، برو آخرین ورژنش رو دان کن شاید فرجی شده باشه :D

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 PM ارسال شده بود ----------

آرتاس ، فکر کنم ف*ش داد :d
عکس دیدم ، مربوط به خیلی سال پیش میشه
نگران نباش! آخه بعضیا نقش ورجیل رو می خواستن!!! موندم حالا بهش نقش سانکتوس رو بد یا آرخام یا همین موندوس :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
میدونم مخالفی باهاش حامد.

خیلی نامردی که نظر ندادی در مورد البومی که گذاشتم همتون نامردین به قول افشین از همتون ناراضیم.
بی معرفت 100 بار خاستم اعتبار بدم میگه برو به چند نفر اعتبار بده بعد بیا اعتبار بده به این من 100 دفعه گفتم اگه پستی با ارزش ببینم بهش اعتبار میدم دیگه فکر کنم همه اینجا باید اینو بدونن حداقل 2 تا از ستاره هات و من بهت دادم:(

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
میدونم مخالفی باهاش حامد.

خیلی نامردی که نظر ندادی در مورد البومی که گذاشتم همتون نامردین به قول افشین از همتون ناراضیم.
حمید من دانلود کردم دستت درد نکنه
فقط چرا زودتر از بازی اومده بیرون ؟؟؟

افشین بابا از این کارا نکن، من 1ساعته که اوومدم تو تاپیک از وقتی عکسه این 2تا رو دیدم، از خنده مگه میتونم پست یزنم!!! ولی آره پسر بزار بازی هاشون بیاد بیرون! حالی ببریم تو این عصر بی گیمی
این سه تا واقعاً تو دنیایه گیم واسه خودشون توهمی هستند: استاد کوجیما، میکامی، کامیا
تاپیک پایینی دیگه؟! اوکی؛ ورجیل رو میخواستی دیگه؟! اصلاً شما باید همون موندوس باشی :D
:))
میکامی آخرشه :D
نه اشتباه کردم ببخش
حالا خوبه نگفتی آرخام :D

مشکل اینه که دسته تو بازی عمل نمیکنه!هیچ دکمه اییش کار نمیکنه!تنظیماتشم نگاه کردم و یه کم ور رفتم فرقی نکرد!
ورژنشم اینه:dolphin r7559 یعنی اینو تو اسمش نوشته.
نه به اون که تاپیک دیروز چرت میزد نه به امروز که من4/30 خوابیدم الان اومدم میبینم که کلی پست زدین!
برو این صفحه آخرین ورژن رو بگیر اگر کار نکرد باید از یه برنامه استفاده کنی که دسته رو تبدیل می کنه به دکمه های کیبورد
اگر هم دوس نداشتی با کیبورد بازی کن البته فک کنم یکم سخت بشه
http://www.dolphin-emulator.com/download.html

آرتاس ، فکر کنم ف*ش داد :d
عکس دیدم ، مربوط به خیلی سال پیش میشه
نه من جسارت نمی کنم :D ننندازین بیرون منو از اون تاپیک :D

خب زیاد خودت رو اذیت نکن دوست عزیز؛ من زیاد تجربه سره امولاتورها ندارم (چون راستش اصلاً از این کار خوشم نمیاد) ولی تا اونجایی که من میدونم، باید قید بازی با دسته رو بزنی، برو آخرین ورژنش رو دان کن شاید فرجی شده باشه :D

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 PM ارسال شده بود ----------

نگران نباش! آخه بعضیا نقش ورجیل رو می خواستن!!! موندم حالا بهش نقش سانکتوس رو بد یا آرخام یا همین موندوس :D
بی حنبه ها شوخی کردم ای بابا حالا تا منو نکشین ولم نمی کنین :D

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
نه اشتباه کردم ببخش
حالا خوبه نگفتی آرخام :D

برو این صفحه آخرین ورژن رو بگیر اگر کار نکرد باید از یه برنامه استفاده کنی که دسته رو تبدیل می کنه به دکمه های کیبورد
اگر هم دوس نداشتی با کیبورد بازی کن البته فک کنم یکم سخت بشه
http://www.dolphin-emulator.com/download.html

بی حنبه ها شوخی کردم ای بابا حالا تا منو نکشین ولم نمی کنین :D
من که اصلاً فکر نمیکنم با امولاتور بشه، با گیم پد بازی کرد...
نه بیرون که نمیندازیمت؛ ولی خب یه حکمی باید داد بهت دیگه :D ؛ که جاش تو این تاپیک نیست چون اینجا اسپم تلقی میشه؛ ولی اونور مجازات :D >:)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بی معرفت 100 بار خاستم اعتبار بدم میگه برو به چند نفر اعتبار بده بعد بیا اعتبار بده به این من 100 دفعه گفتم اگه پستی با ارزش ببینم بهش اعتبار میدم دیگه فکر کنم همه اینجا باید اینو بدونن حداقل 2 تا از ستاره هات و من بهت دادم:(

ببخشید من اعتبار هامو چک نکردم حامد جون. دوست دارم نظر میدادی مثلا از کدومش بیشتر خوشت اومده مثلا.:x من بی معرفت نیستم.

حمید من دانلود کردم دستت درد نکنه
فقط چرا زودتر از بازی اومده بیرون ؟؟؟

خواهش میکنم .افشین جان زودتر نیومده این تو نمایشگاه TGS عرضه میشده اونم همونطور که رو کاور آلبوم نوشته Limited Edition بوده و همه ی ترک های بازی نیست توش. فقط 4 تا هست . یک نفر که اینو خریده بوده اومده یه جا اپلود کرده منم لینکشو دادم به شما ها.:)

من که اصلاً فکر نمیکنم با امولاتور بشه، با گیم پد بازی کرد...

میشه خیلی ام راحت میشه. من تمومش کردم با گیم پد هم بازی کردم از اول تا آخرش. هم این هم زیرو هم کد ورونیکا.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من کلا مخالفتم رو از همین الان اعلام میکنم با سورپرایز کپکام
من از اون حرف منظوری نداشتم
آهنگ ها هم قشنگن من از شماره 1 و 3 خوشم اومد ولی به قشنگیه بازی های قبلی نیستن در کل :دستت درد نکنه با مخالفت شدید:d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
میشه خیلی ام راحت میشه. من تمومش کردم با گیم پد هم بازی کردم از اول تا آخرش. هم این هم زیرو هم کد ورونیکا.
عه! خب این بنده خدا رو راهنمایی میکردی دیگه، که ما گمراهش نکنیم :D

---------- نوشته در 07:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:12 PM ارسال شده بود ----------

اویل های 1-2-3-4-5 برای PC اومدن بقیشون یا برای WII گیم کیوب PS2 هستن
مخالفتت رو اعلام نکردی :D

Jill_89

کاربر سایت
Oct 13, 2011
72
نام
مجید
مجید جان شما از رزیدنت اویل راکون سیتی خوشت میاد نه ! اینم پوستر بازیش فقط به خاطر شما .

vj58uson46q02t54xvhp.jpg

1,399,543

حمید جان ممنون .خیلی آقایی.

---------- نوشته در 10:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:54 PM ارسال شده بود ----------

قربونت اقا. بازم شما بقیه که اصلا فکر کنم دانلود هم نکردن.حتی نظر هم ندادن . دفعه دیگه اگه چیز جالبی باشه فقط برای خودت با پیغام خصوصی میفرسنم. اینجا دیگه نمیزارم اصلا.حیفه نون.

تلفیقی از لاست پلانت و left 4 dead . این left 4 dead داستان دار و سوم شخص هست.:d

آقا شما هرچی آپ کنی ما دان میکنیم.مگه میشه شما زحمت بکشی آپ کنی و ما ........;)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آهنگ ها هم قشنگن من از شماره 1 و 3 خوشم اومد ولی به قشنگیه بازی های قبلی نیستن در کل :دستت درد نکنه با مخالفت شدید:d

من از 03 Revelations - Tgs2011 Edit خیلی خوشم اوممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممد.:x

عه! خب این بنده خدا رو راهنمایی میکردی دیگه، که ما گمراهش نکنیم :biggrin1:

خب راهنمایی میکنم هنوز دیر نشده.;)

حمید جان ممنون .خیلی آقایی.

---------- نوشته در 10:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:54 PM ارسال شده بود ----------

آقا شما هرچی آپ کنی ما دان میکنیم.مگه میشه شما زحمت بکشی آپ کنی و ما ........;)

من کوچیک همه ی بر و بچه های گل تاپیکمون هستم.:x

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
حمید دمت گرم دمت گرم همیشه خوش خبر باشی پسر نمی دونی خیلی حال دادی
یادم بنداز بعدا حتما بخاطرش بت اعتبار بدم الان نمیزاره

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید دمت گرم دمت گرم همیشه خوش خبر باشی پسر نمی دونی خیلی حال دادی
یادم بنداز بعدا حتما بخاطرش بت اعتبار بدم الان نمیزاره

قربونت افشین جان. ولی این فکر نکنم سورپرایزه باشه هنوز 1,401,532 شدن. البته اونا گفتن سورپرایز های زیادی دارن و این یکی از اونا بود احتمالا.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر