بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خوب اول اینو بگم که پاسخگویی به ابهامات رو میشه همون ازتباط دادن بازی با سری قبل مقایسه کرد.
اون دوستانی که میگن بازی باید کاملا داستان جدیدی داشته باشه باید توجه داشته باشند که سری RE از اول داستانی مزتبط با هم داشته. اگه بخوان داستان رو جدید کنند باید 15 سال دیگه صبر کرد تا بازی به نقطه ی فعلی از لحاظ داستانی برسه.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خوب اول اینو بگم که پاسخگویی به ابهامات رو میشه همون ازتباط دادن بازی با سری قبل مقایسه کرد.
اون دوستانی که میگن بازی باید کاملا داستان جدیدی داشته باشه باید توجه داشته باشند که سری RE از اول داستانی مزتبط با هم داشته. اگه بخوان داستان رو جدید کنند باید 15 سال دیگه صبر کرد تا بازی به نقطه ی فعلی از لحاظ داستانی برسه.
سلام و درود، من گفتم به نظرم نسخه جدید یعنی روایت داستان جدید، اینجوری هست که می‌تونه مخاطب رو به خودش جذب کنه، پس نیازی نیست که نسخه بعدی این سری مطلقاً مربوط به شفاف سازی گذشته کاراکترها یا حوادث گذشته باشه، میتونه روایت داستان و حادثه جدیدی رو در کنار شخصیت‌های اصلی و جدید داشته باشه، چندین بار گفتم اگر واقعاً نیازی به رفع ابهامات قضایای گذشته باشه، میتونه در نسخه‌های Spin-Off از این سری صورت بگیره، یادمه در یک پیش نمایش از RE:ORC خوانده بودم که مسئولین کپکام گفته بودند: "برنامه‌های بیشتری برای انتشار نسخه‌های فرعی از این سری محبوب داریم و می‌خواهیم با این نسخه‌ها همه طرفداران رو با هر سلیقه‌ای راضی کنیم"، پس با وجود همچین نسخه‌هایی می‌تونیم اطلاعات بیشتری از داستان این سری به دست بیاریم، نسخه بعدی از این سری وقتی موفق خواهد شد که روایت داستان جدید داشته باشه و به صورت تمام و کمال مربوط به نسخه‌های قبل نباشه، چون داستان این سری پتانسیل لازم برای گسترش دادن و شاخ و برگ دادن رو دارا هست.ممنون

آخرین ویرایش:

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
درباره داستان اگه منظورت RE:OR هست که عزیزم ما که RE2 و RE4 هم بازی کردیم! پس میدونیم لیان زنده میمونه تو این سری! حالا نشونمون میدن که یکی اسلحه گرفت طرف لیان و یه تیر زد و بعد گفت Target Eliminated هیجان میاره واسمون؟! از این گذشته ما تو RE 2 و RE 3 اصلاً این کوماندوها رو ندیدیم! اصلاً شهر انقدر درهم بر هم نبود، حالا به زور میخوان بگن که نه، یه چیزایی بوده که شماها ندید؟!
راجع به نظرسنجی هم به نظرم کپ کام بهتره به جای RE 6 درست کردن! RE 2,3 رو Remake کنه نه شفاف سازی کنه (Silent Hill که نیست داستانش پیچیده باشه!) نه فسفر بسوزونه که چه سناریویی بنویسه تا بتونه پول در بیاره، بنده خداها!!!
داداش گلم منم اینایی رو که گفتی میدونم.منم میدونم لیان زنده میمونه.البته نیازی به توضیح دادن ندارم چون حمید همون هایی رو گفت که من میخواستم بگم(:xدمش گرم)
اونم اینکه سری RE فقط تا شماره 4ش تونست RE بمونه (بحثم رو سری اصلی بازیه، نه نسخه های فرعی و تکمیلی)! با بازی کردن RE 5 خیلی از کپ کام ناراحت شدم! داستان بازی عالی بود ولی امان از این تغییر ژانر دادن و اکشن صرف شدن!
خب شماره چهار هم مثل 5 بود دیگه فقط اونجا زامبی ها ی اخرش اسلحه نداشتن.سبکش هم شوتر بود.رزیدنت اویل تا شماره سه اصالت خودش رو حفظ کرد.
سلام و درود، من گفتم به نظرم نسخه جدید یعنی روایت داستان جدید، اینجوری هست که می‌تونه مخاطب رو به خودش جذب کنه، پس نیازی نیست که نسخه بعدی این سری مطلقاً مربوط به شفاف سازی گذشته کاراکترها یا حوادث گذشته باشه، میتونه روایت داستان و حادثه جدیدی رو در کنار شخصیت‌های اصلی و جدید داشته باشه، چندین بار گفتم اگر واقعاً نیازی به رفع ابهامات قضایای گذشته باشه، میتونه در نسخه‌های Spin-Off از این سری صورت بگیره، یادمه در یک پیش نمایش از RE:ORC خوانده بودم که مسئولین کپکام گفته بودند: "برنامه‌های بیشتری برای انتشار نسخه‌های فرعی از این سری محبوب داریم و می‌خواهیم با این نسخه‌ها همه طرفداران رو با هر سلیقه‌ای راضی کنیم"، پس با وجود همچین نسخه‌هایی می‌تونیم اطلاعات بیشتری از داستان این سری به دست بیاریم، نسخه بعدی از این سری وقتی موفق خواهد شد که روایت داستان جدید داشته باشه و به صورت تمام و کمال مربوط به نسخه‌های قبل نباشه، چون داستان این سری پتانسیل لازم برای گسترش دادن و شاخ و برگ دادن داره.ممنون
داداش بی خیال.یعنی سرنوشت کاراکتر هایی مثل کلیر .لیون.بیلی. ربکا .شری .الکس و...تو شماره های فرعی مشخص بشه .نیما بیا ببین این داش علی(اقا یه بار گفتم من زود پسر خاله میشم ها)چی میگه.
نه فکر نکنم این طور باشه من خودم بیشتر موافقم که این سری داستان تا دو شماره دیگه میتونه ادامه داشته باشه بعد ریبوت.اصلا فکر نمیکنم داستان به این مهمی رو تو نسخه فرعی تموم کنن.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
داداش بی خیال.یعنی سرنوشت کاراکتر هایی مثل کلیر .لیون.بیلی. ربکا .شری .الکس و...تو شماره های فرعی مشخص بشه .نیما بیا ببین این داش علی(اقا یه بار گفتم من زود پسر خاله میشم ها)چی میگه.
نه فکر نکنم این طور باشه من خودم بیشتر موافقم که این سری داستان تا دو شماره دیگه میتونه ادامه داشته باشه بعد ریبوت.اصلا فکر نمیکنم داستان به این مهمی رو تو نسخه فرعی تموم کنن.
ببین احمد جان(:d)، من نگفتم که سرنوشت کاراکترهای کلیدی مشخص نشه، صدها بار گفتم روایت داستان جدید در کنار شخصیت‌های قدیمی و البته جدید، کف کردم به خدا، من گفتم نیازی نیست زیاد در مورد گذشته این کاراکترها موشکافی بشه، همین.کیه که دوست نداشته باشه ببینه چه اتفاقاتی در ادامه برای لیان و کرس و جیل و کلر و ... میفته؟ این یعنی داستان جدید و جذاب.

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
ببین احمد جان(:d)، من نگفتم که سرنوشت کاراکترهای کلیدی مشخص نشه، صدها بار گفتم روایت داستان جدید در کنار شخصیت‌های قدیمی و البته جدید، کف کردم به خدا، من گفتم نیازی نیست زیاد در مورد گذشته این کاراکترها موشکافی بشه، همین.کیه که دوست نداشته باشه ببینه چه اتفاقاتی در ادامه برای لیان و کرس و جیل و کلر و ... میفته؟ این یعنی داستان جدید و جذاب.
خب پس برو پستت رو ویرایش کن چون به جون خودم حرفی از کاراکتر قدیمی نیومد وسط.ولی اینی که گفتی نور علی نوره.ولی حیف که نمیشه.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خب پس برو پستت رو ویرایش کن چون به جون خودم حرفی از کاراکتر قدیمی نیومد وسط.ولی اینی که گفتی نور علی نوره.ولی حیف که نمیشه.
نیازی به ویرایش نیست دقت کن:
سلام و درود، من گفتم به نظرم نسخه جدید یعنی روایت داستان جدید، اینجوری هست که می‌تونه مخاطب رو به خودش جذب کنه، پس نیازی نیست که نسخه بعدی این سری مطلقاً مربوط به شفاف سازی گذشته کاراکترها یا حوادث گذشته باشه، میتونه روایت داستان و حادثه جدیدی رو در کنار شخصیت‌های اصلی و جدید داشته باشه، چندین بار گفتم اگر واقعاً نیازی به رفع ابهامات قضایای گذشته باشه، میتونه در نسخه‌های Spin-Off از این سری صورت بگیره، یادمه در یک پیش نمایش از RE:ORC خوانده بودم که مسئولین کپکام گفته بودند: "برنامه‌های بیشتری برای انتشار نسخه‌های فرعی از این سری محبوب داریم و می‌خواهیم با این نسخه‌ها همه طرفداران رو با هر سلیقه‌ای راضی کنیم"، پس با وجود همچین نسخه‌هایی می‌تونیم اطلاعات بیشتری از داستان این سری به دست بیاریم، نسخه بعدی از این سری وقتی موفق خواهد شد که روایت داستان جدید داشته باشه و به صورت تمام و کمال مربوط به نسخه‌های قبل نباشه، چون داستان این سری پتانسیل لازم برای گسترش دادن و شاخ و برگ دادن رو دارا هست.ممنون
منظورم از شخصیت‌های اصلی مشخصه دیگه، ها؟!
من بارها این جمله رو تو پست‌هام گفتم یک نگاه به صفحات قبل بنداز!

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
نیازی به ویرایش نیست دقت کن:

منظورم از شخصیت‌های اصلی مشخصه دیگه، ها؟!
من بارها این جمله رو تو پست‌هام گفتم یک نگاه به صفحات قبل بنداز!
هی میخواستم ماست مالی کنم نشد:d.اقا من اعتراف میکنم برای اولین بار پست یه نفر رو بدون اینکه بخونم جواب دادم (روم سیاه).:(
ولی اینطور که میگی خیلی رویایه.اصلا فکر نکنم امکان داشته باشه.چون حرفش هست که بعد از این شماره ریبوت بشه.به هر حال اینم نظریه برای خودش.:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من فکر کنم منظور علی اقا رو فهمیدم.اگه اشتباه نکنم. یک سری ابهامات هست که مربوط به داستانهای تمام شده رزیدنت اویل مثلا 2و 3 هست که تو بازی نشون داده نشده و قراره تو orc نشون داده بشه که این کار فقط باید در قالب نسخه های spin-off صورت بگیره اما یه سری ابهامات هست که مربوط به آینده شخصیت ها میشه که مثلا الان شری کجاست یا استیو زنده هست یا الکس و .... که این ها باید در قالب یک داستان جدید بهشون پاسخ داده بشه .اگه اشتباه میگم بگو علی جان.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
من فکر کنم منظور علی اقا رو فهمیدم.اگه اشتباه نکنم. یک سری ابهامات هست که مربوط به داستانهای تمام شده رزیدنت اویل مثلا 2و 3 هست که تو بازی نشون داده نشده و قراره تو orc نشون داده بشه که این کار فقط باید در قالب نسخه های spin-off صورت بگیره اما یه سری ابهامات هست که مربوط به آینده شخصیت ها میشه که مثلا الان شری کجاست یا استیو زنده هست یا الکس و .... که این ها باید در قالب یک داستان جدید بهشون پاسخ داده بشه .اگه اشتباه میگم بگو علی جان.
دقیقاً منظورم همینه آقا حمید، یعنی روند روبه جلو در روایت داستان در نسخه جدید.

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
همه میدونیم که اویل3 چند ساعت قبل از اویل2 اتفاق میفته!پس چرا تو اویل2شهر و آر.پی.دی ترتمیزتر از اویل2هستش؟؟؟!!!این بزرگترین ابهام این بازیه!برید بزنید تو دهن کپکام!من خیلی دوست دارم قبل از هرچیز این قضیه روشن بشه!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من که خودم به شخصه طبق صحبت های علی موافقم که شخصیت های فرعی تو نسخه های فرعی داستانشون مشخص بشه وشخصیت های اصلی داستانشون تو نسخه های اصلی مشخص بشه ولی زیاد نمیتونیم به این صحبت پایبند بمونیم اونم به این دلیل که اگه بازی ریبوت بشه ما تو نسخه 6 ممکنه با 2 نوع بازی روبرو بشیم نوع اول اینه که بازی بسیار وسیع میشه و خیلی طولانی که حالا حالا ها نشه تمومش کرد نوع دوم که احتمال این بیشتره از نظر من شیر توشیر داستانی هستش اونم به این شکله که تو بازی کوتاه یا در حد همون شماره 5 انچنان شیر تو شیر شخصیتی میشه که آادم یه لحظه ممکنه هنگ کنه ، ممکنه کپکام بیاد داستان ها رو قاطی کنه به هم که به نظر من اصلا و ابدا حال بده نمیشه من به شخصه امیدوارم بازی نوع اول رو داشته باشه تا نوع دوم
این نسخه ORC هم به احتمال زیاد میاد داستان یه سری شخصیت ها رو تموم میکنه و میمونه فقط یه سری اصلی که احتمالا تو شماره 6 شاهد تموم شدن این داستان میشیم و به انتظار ریبوت میشینیم
فعلا تا نسخه orc نیمده نمیشه نظر داد
حمید تاریخ دقیقی برای این orc اومده ؟ فکر کنم الان فحشم بدی:d فکر کنم باره دهمه ازت میپرسم
محمد جون حالا زیاد گیر نده شاید اومدن رفتگرایی که زامبی شدن اداره رو تمیز کردن :d
یکی گفت تو نسخه gold edition یه easter egg هستش که دوربین رو حالت کلاسیک میزاره میشه بگید چجوری به اون حالت میشه رفت؟
یادتون باشه که خبری تو راهه>:)

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
اتفاقا من همه ی صحبت های شما رو به دقت هم خوندم.و همین الانم گفتین که با دیدن رزیدنت اویل orc از کپکام قطع امید کردین. رزیدنت اویل orc فقط گیم پلیش بده همین.هیچ مشکلی ندار ه. شما حرفاتون باهم تناقض داره از یک طرف تعریف میکنید از طرف دیگه باز میگین از کپکام ناامید شدین.الا شما میگین گیم پلی عالیه رو چه حسابی ؟ عالیه ؟ و این که میگین نا امید شدین بعد از دیدن تریلر ها علتش چیه میشه اینارو برای من روشن کنید ؟

شما رزیدنت اویل رولیشنز رو فراموش کردین. اونم کپکام داره میسازه مراحل آخر ساختشه ترسناک هم هست و همراه معما.
ممنون که اهمیت دادی و خوندی! اما بازم نشد! بازم اومدیم و نسازی! دوست عزیز من و خیلی از اویل خورهای قدیمی مشکلمون با تغییر ژانره! ژانر! ژانر! ژانر و فقط ژانره... ببین من میگم اویل بخاطره این اویل شد که تو ژانر معمایی ترسناک یکِ یک بود! و الان فقط داره از اسم بازی سوءاستفاده میکنه!!! بابا اسم بازی رو بزاره Gears Of Evil: Umbrella Operation اگه انتقادی شد! اگه کسی گفت چرا اسم بازی رو نذاشتید رزیدنت اویل! ای بابا، یعنی چی میان ژانر بازی رو عوض میکنن؟ عین این میمونه که کانتر رو وردارن سبکش رو استراتژیک کنن، هرچقدر هم بی نقص این کار رو کنن میگن اسم کانتر چرا روشه؟!
و در ضمن هنوز هم میگم که داستان بازی RE:OR به طرز وحشتناکی چیپه! آخه کجای بازی RE2 ما دیدیم که رو لیان تفنگ کشیده شه و تیر هم ازش شلیک بشه؟ میگید داستان بین RE2 , 3 هست قبول ولی در طی RE2 که ما این سربازا رو فقط تو فاضلاب میبینیم که حسابشون هم William Birkin رسیده. در آخر هم که لیان و کلیر و شری تو یه سکانس تماشایی بوسیله قطار از شهر بیرون میان. حالا این کپ کام میخواد به زور بکنه تو کلمون که از همون وقت که لیان پاش رسید به شهر به جز زامبی ها بازم بدخواه داشته!؟ از همین جا هم میشه بزرگترین ایراد رو به این قسمت گرفت (در اصطلاح از چیزه پوچ، هوچ درست کردن). به هر حال بازیکن باید خودش رو یه جورایی واسه داستان بازی موجاب کنه دیگه! حالا بعضی ها باهاش کنار میان و بعضی ها نه!!!

---------- نوشته در 04:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:13 AM ارسال شده بود ----------

کاملاً تأیید میکنم

---------- نوشته در 04:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:15 AM ارسال شده بود ----------

همین یه جمله رو باید کوبید تو سر کپکام!!!
بر حسب اتفاق چندی پیش تو فیس بوک کپ کام، یه طور کوبیدم تو سرشون که 100 تا هم Like کردنش

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
و در ضمن هنوز هم میگم که داستان بازی RE:OR به طرز وحشتناکی چیپه! آخه کجای بازی RE2 ما دیدیم که رو لیان تفنگ کشیده شه و تیر هم ازش شلیک بشه؟ میگید داستان بین RE2 , 3 هست قبول ولی در طی RE2 که ما این سربازا رو فقط تو فاضلاب میبینیم که حسابشون هم William Birkin رسیده. در آخر هم که لیان و کلیر و شری تو یه سکانس تماشایی بوسیله قطار از شهر بیرون میان. حالا این کپ کام میخواد به زور بکنه تو کلمون که از همون وقت که لیان پاش رسید به شهر به جز زامبی ها بازم بدخواه داشته!؟ از همین جا هم میشه بزرگترین ایراد رو به این قسمت گرفت (در اصطلاح از چیزه پوچ، هوچ درست کردن). به هر حال بازیکن باید خودش رو یه جورایی واسه داستان بازی موجاب کنه دیگه! حالا بعضی ها باهاش کنار میان و بعضی ها نه!!!

ببین دوست عزیز ما ندیدیم درست شما نباید داستان بازی رو با خود بازی مقایسه کنی. واسه این که تو بازی یک سری اتفاقاتی میفته که اونارو ما رقم میزنیم .یک مثال میزنم. تو رزیدن اویل 1 اگه با جیل بازی کنیم و اون مراحل آخر بازی کرس رو نجات ندیدم کرس میمیره دیگه درسته پس نباید کریس تو رزیدنت اویل های بعدی باشه .یا مثلا ربکا رو اگه تو ریمیک نجات ندیم هانتر میکشتش پس دیگه ربکا مرده .اما داستان بازی اینطوری نیست .تو رزیدنت اویل راکون سیتی هم ما میتوننیم هم لیان رو بکشیم هم نکشیمش.و این به داستان رزیدنت اویل لطمه ای نمیزنه به نظر من.چون داستان چیز دیگه ای هست ولی تو بازی ما حق انتخاب داریم. در مورد دشمنان لیان این دقیقا همون چیزی هست که گفتم پشت صحنه بوده و تو رزیدنت اویل راکون سیتی معلوم میشه. حتی همین که رو لیان تفنگ کشیده میشه جزو حوادثی بوده که تو رزیدنت اویل 2 نشون داده نشده.البته خب چیزی که مسلمه این چیزها تو رزیدنت اویل 2 نبوده و کپکام و اون slant-six خودشون میخوان بگن همچین حوادثی هم بوده منم میدونم که اصلا تو رزیدنت اویل 2 تو اون سال بشر انقد پیشرفت نکرده بوده که بتونه به تگنولوژِی نا مرئی بودن دست پیدا کنه. منظورم همون سرباز هست که تو دمو ORC نشون داد غیب شد از تو هلیکپتر.این خداییش مسخره بود. ولی خب بازم بعضی از اون حوادث رو مثل اینکه چرا دنبال کشتن لیان بودنو اینا با عقل جور در میاد حالا باید بازی کنیم تا همه چی معلوم بشه.

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
ببین دوست عزیز ما ندیدیم درست شما نباید داستان بازی رو با خود بازی مقایسه کنی. واسه این که تو بازی یک سری اتفاقاتی میفته که اونارو ما رقم میزنیم .یک مثال میزنم. تو رزیدن اویل 1 اگه با جیل بازی کنیم و اون مراحل آخر بازی کرس رو نجات ندیدم کرس میمیره دیگه درسته پس نباید کریس تو رزیدنت اویل های بعدی باشه .یا مثلا ربکا رو اگه تو ریمیک نجات ندیم هانتر میکشتش پس دیگه ربکا مرده .اما داستان بازی اینطوری نیست .تو رزیدنت اویل راکون سیتی هم ما میتوننیم هم لیان رو بکشیم هم نکشیمش.و این به داستان رزیدنت اویل لطمه ای نمیزنه به نظر من.چون داستان چیز دیگه ای هست ولی تو بازی ما حق انتخاب داریم. در مورد دشمنان لیان این دقیقا همون چیزی هست که گفتم پشت صحنه بوده و تو رزیدنت اویل راکون سیتی معلوم میشه. حتی همین که رو لیان تفنگ کشیده میشه جزو حوادثی بوده که تو رزیدنت اویل 2 نشون داده نشده.البته خب چیزی که مسلمه این چیزها تو رزیدنت اویل 2 نبوده و کپکام و اون slant-six خودشون میخوان بگن همچین حوادثی هم بوده منم میدونم که اصلا تو رزیدنت اویل 2 تو اون سال بشر انقد پیشرفت نکرده بوده که بتونه به تگنولوژِی نا مرئی بودن دست پیدا کنه. منظورم همون سرباز هست که تو دمو ORC نشون داد غیب شد از تو هلیکپتر.این خداییش مسخره بود. ولی خب بازم بعضی از اون حوادث رو مثل اینکه چرا دنبال کشتن لیان بودنو اینا با عقل جور در میاد حالا باید بازی کنیم تا همه چی معلوم بشه.
حمیدجان حق انتخاب داشتن فرق میکنه با اینکه کپکام میاد و هی یه انگولکی به شماره های قبلی میکنه!
یه وقت هست شمابازی رو هرجور که میخوای انجام میدی ولی از یه چارچوب و چارت خاصی خارج نمیشه.ولی الان موضوع اینه که کپکام به جای اینکه رو به جلو بره درجا میزنه!من اگر سازنده ی بازی بودم هیچ وقت نمیومدم شماره های قبلی رو ریمیک کنم و به شعور بازیکن توهین کنم!این نشون میده که واقعااین شرکت به بن بست رسیده و دیگه هیچ ایده و تز جدیدی نداره هی داره دست وپا میزنه.
واقعاکار مسخره اییه که من بیام هی برگردم به عقب و یه چیز اضافه کنم به داستان و به شماها بگم شماها نمیدونید ولی این بوده!!!اینکار واقعا ارزش بازی رو پایین میاره.
میشه به جای اینکارها داستان رو به سمت جلو هل داد.برای پاسخ دادن به مجهولات لازم نیست شما بیای لحاف چهل تیکه درست کنی که!!!امروز میگن لیون تو اویل2دشمنای دیگه هم داشته،فردا میگن راکون سیتی شهربزرگیه و شما یه بخش کوچیکیشو دیدن و...
به نظرمن سازندگان بازی دچارسردرگمی شدن و نمیتونن داستان بازی رو جمع و جور و هدایت کنن!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حمیدجان حق انتخاب داشتن فرق میکنه با اینکه کپکام میاد و هی یه انگولکی به شماره های قبلی میکنه!
یه وقت هست شمابازی رو هرجور که میخوای انجام میدی ولی از یه چارچوب و چارت خاصی خارج نمیشه.ولی الان موضوع اینه که کپکام به جای اینکه رو به جلو بره درجا میزنه!من اگر سازنده ی بازی بودم هیچ وقت نمیومدم شماره های قبلی رو ریمیک کنم و به شعور بازیکن توهین کنم!این نشون میده که واقعااین شرکت به بن بست رسیده و دیگه هیچ ایده و تز جدیدی نداره هی داره دست وپا میزنه.
واقعاکار مسخره اییه که من بیام هی برگردم به عقب و یه چیز اضافه کنم به داستان و به شماها بگم شماها نمیدونید ولی این بوده!!!اینکار واقعا ارزش بازی رو پایین میاره.
میشه به جای اینکارها داستان رو به سمت جلو هل داد.برای پاسخ دادن به مجهولات لازم نیست شما بیای لحاف چهل تیکه درست کنی که!!!امروز میگن لیون تو اویل2دشمنای دیگه هم داشته،فردا میگن راکون سیتی شهربزرگیه و شما یه بخش کوچیکیشو دیدن و...
به نظرمن سازندگان بازی دچارسردرگمی شدن و نمیتونن داستان بازی رو جمع و جور و هدایت کنن!
این حرفت بسی جای تامل داره
تا حالا این مدلی به قضیه نگاه نکرده بودم حمید محمد راست میگه اگه کپکام سال 98 تو نظرش بوده که تو آینده قراره چیزایی به بازی اضافه کنه پس باید جای خالیشو اون زمان قرار میداد تو بازی تا بازیکن یه خلاء ای احساس کنه و بدونه تو آینده قراره این خلاء ها پر بشه یا اگه کپکام سال 98 نمیخواسته تو بازی خلاء ای درست کنه ولی تو نظرش بوده که تو آینده میخوام چیزی به این نسخه ها اضافه کنم پس باید یه ردپایی یا یه نشونه ای توش میزاشته که طرف میگفته عجب!! این چی بود که اومد و رفت؟ و 1000 تا سوال برای بازیکن بسازه که بتونه بعدا تو آینده بهشون جواب بده تا بازیکن لذت کامل رو ببره
دقیقا حرف محمده الان کپکام از نظر داستانی به یه بن بست بزرگ رسیده و نمیتونه کاملش کنه و از طرفی هم نمیخواد ریبوتش کنه پس داره با این روش یه جورایی کلاه میزاره سره بازیکن های قدیمی که ببینید اینا بوده ها ولی شما ندیدین خوب یکی هم میگه شما میزاشتین ما هم میدیدیم! و از طرفی هم کپکام نمیخواد بازیکن های سبک شوتر فعلی رو که بعد از اویل های 4 و 5 به بازی اومدن رو از دست بده و همین کار ها باعث میشه یه بازیه ضعیف انتشار پیدا کنه شاید گرافیک orc قوی باشه ولی به احتمال خیلی زیاد داستانش ضعیفه حتی اگه حول و حوش کاراکتر های فرعی بچرخه احتمال اینم هست که بعد از انتشار بازی dlc ای اضافه بشه که بتونی با نمسیس بری جلو:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر