بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بفرمایید. اینم یک نظر سنجیه خوب:

اگه یک نفر بره بابت رزیدنت اویل 1 و 2 و 3 15هزار تومان پول بده تا از PSN تهیه کنه و با PSPش بازیشون کنه شما بهش چی میگید؟
1-خوب کاری کرده!
2-بیجا کرده!
3- دیوونه هست!
4-میتونه میخره!
5-سرطان رزیدنت اویل داره!
6-عاشق هست!
7-سایر موارد
گزینه 2.خب غلط کرده.بره با مبدل رو PC بازی کنه

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
خب یک چیزی هم هست. این طرف بیشتر وقتش بیرون از خونه هست. لپتاپ نداره. با پی سی هم شاهکار کنه میاد بازیسنتر سر میزنه
با این شرایط کدوم گزینه رو انتخاب میکنی؟

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
به قدری از این بچه سوسول بدم میاد که حدو حساب نداره.نابود شده باشه بهتره، زیادی اشتیاقی به زنده دیدنش ندارم.
اتفاقا من خیلی دوست دارم بدونم چه بلایی سرش اومد!من از استیو خیلی خوشم اومد.خیلی سرتر از لیونه.دوست دارم استیو رو به بازی برگردونن.

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
سلام !

با نظر سنجی کاملا موافق ام... ولی اخر نفهمیدم کپکام دلیل این کاراش چیه که قرار بود 15 سپتامبر سری بعدی معرفی بشه اما هیچ خبری نشد و فیک بودن اون تریلر رو تایید کرده !
فکر کنم موندن که چه طور طرفدارای بازی رو راضی کنند و سری بعد رو چطور بسازند .
امیدوارم داستان سری بعد طوری باشه که سرنوشت اشخاصی مثل شری و الکس و .. مشخص شه . ربکا تو Damnation که سرنوشتش به احتمال زیاد مشخص میشه ...

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خب ببین الان کامپیوتر پایه گاز سوز اومده میتونی بیگیری منتهی چون تقاضا زیاده باید بری تو صف.بنزینیش هم هست منتهی اون بنزین گرون شده نمیصرفه کارت سوخت هم نداره.بو هم میده الودگی هم دار

خیلی باحال بود =))

میگم هیچکس یه عکس تر و تمیز از جیل توی RE5 نداره که بذاره و دوباره بریزه؟

تو رزیدنت اویل 5 جیل قیافش با زامبی فرقی نداشت زیاد. فکر کردم میخوای بگی 3.

با نظر سنجی کاملا موافق ام... ولی اخر نفهمیدم کپکام دلیل این کاراش چیه که قرار بود 15 سپتامبر سری بعدی معرفی بشه اما هیچ خبری نشد و فیک بودن اون تریلر رو تایید کرده !

پوستری که تو comic-con نشون داده شد وافعی بود و فیک نبوده تیزر رزیدنت اویل 6 هم پشت در های بسته نشون داده شده احتمال 90% ولی حتما قبلش موبایلای اونایی که تو جلسه بودن رو ازشون گرفتن.:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

اگه یک نفر بره بابت رزیدنت اویل 1 و 2 و 3 15هزار تومان پول بده تا از PSN تهیه کنه و با PSPش بازیشون کنه شما بهش چی میگید؟
1-خوب کاری کرده!
2-بیجا کرده!
3- دیوونه هست!
4-میتونه میخره!
6-عاشق هست!
7- .... ریخته!:d
خیلی ممنون از جوابتون یعنی اینی که میگین به منم که رفتم خریدشمون مربوط میشه؟

فکر کنم موندن که چه طور طرفدارای بازی رو راضی کنند و سری بعد رو چطور بسازند .
امیدوارم داستان سری بعد طوری باشه که سرنوشت اشخاصی مثل شری و الکس و .. مشخص شه . ربکا تو Damnation که سرنوشتش به احتمال زیاد مشخص میشه ...
احتمال زیاد دادن نسخه بعدی فیک هست و دیگه نمیخوان بازی رو ادامه بدن
اینا مسخره کردن ما رو خب یه دفعه بیان بگن برید بابا بازیمون کجا بود به خدا راحت تره تا اینجوری دور بزننمون

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
پستهایی که تو تاپیک زده میشه به طرز وحشتناکی سطحش پایینه. دوستان جدیدی که لطف میکنن و پای بحث ها میشینن و نظر میدن سعی کنن در دادن پست دقت کنن. واقعا اگه این مدلی ادامه بدید یهویی دیدین تاپیک قفل شد !!!

نظر سنجی هم در ساعات آتی عوض میشه. :D

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas

1-خوب کاری کرده!
2-بیجا کرده!
3- دیوونه هست!
4-میتونه میخره!
6-عاشق هست!
7- .... ریخته!:d
گزینه 4! خب مسلماً میتونه، میخره دیگه! تازه با این کارش از کپ کام هم حمایت کرده و شاید هم باعث بشه کپ کام بیخیاله استایله جدیدی بشه و برگرده به گذشته! البته برعکس این قضیه بیشتر احتمال داره! :d

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
پستهایی که تو تاپیک زده میشه به طرز وحشتناکی سطحش پایینه. دوستان جدیدی که لطف میکنن و پای بحث ها میشینن و نظر میدن سعی کنن در دادن پست دقت کنن. واقعا اگه این مدلی ادامه بدید یهویی دیدین تاپیک قفل شد !!!

نظر سنجی هم در ساعات آتی عوض میشه. :D
من شرمندم آقا احد.
خواستم اینطوری تحریکتون کنم زود تر یک نظر سنجیه توپ راه بندازین بریم سر بحث های شیرین رزیدنت اویلی خودمون. همه بیوفتیم به جونه هم. قصد خراب کردن تاپیک رو نداشتم.

---------- نوشته در 10:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 AM ارسال شده بود ----------

خیلی ممنون از جوابتون یعنی اینی که میگین به منم که رفتم خریدشمون مربوط میشه؟
ااااا. حامد مگه تو هم اینکارو کردی؟؟ ولی راستش من منظورم تو نبودی. ولی اگه کردی من به گذینه 6 رای میدم.
حتما عاشق رزیدنت اویلی که این کارو کردی دادا>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر