بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
ااااااااااااااا یادش بخیر من تو اسلحه ها از هر کدوم 2 تا داشتم همشونم بینهایت حیف الان بازی رو باید از اول برم:| ولی حال میده
حیف که میگی اینترنتت کشش نداره وگرنه باهم میرفتیم. هر چی میخواستی من بهت میدادم. کلی هم حال میداد. حالا اگه یه زمانی وضعت میزون شد بگو باهم هماهنگ کنیم بریم ماجینی کشی!!!:d

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
دوستان محض اطلاع میگم من biohazard revival selection با ریجن j رو تهیه کردم(نسخه کپی قابل اجرا برروی فرم ور 3.55 ps3)، بازی زبان انگلیسی با زیر نویس ژاپنی داره و شامل دو بازی RE4 و RE:code:veronica هست.زیاد هم کیفیت مطلوبی نداره فکر میکردم تو حالت HD حداقل بافت‌های باکیفیت تری ببینم ولی به دلم ننشست، به هر حال ملاقات دوباره با شاهکار هست، از دستش ندید.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان محض اطلاع میگم من biohazard revival selection با ریجن j رو تهیه کردم(نسخه کپی قابل اجرا برروی فرم ور 3.55 ps3)، بازی زبان انگلیسی با زیر نویس ژاپنی داره و شامل دو بازی RE4 و RE:code:veronica هست.زیاد هم کیفیت مطلوبی نداره فکر میکردم تو حالت HD حداقل بافت‌های باکیفیت تری ببینم ولی به دلم نشست، به هر حال ملاقات دوباره با شاهکار هست، از دستش ندید.
من یکی که صد در صد از دستش میدم چون کنسول ندارم و هیچوقت نخواهم داشت!!!
RE4 که روی PC هست بازی میکنیمش.
RE: CODE VERONICA رو هم با مبدل بازی میکنیم و حالشو میبریم.
فرقی که ندارن.بازی,بازیه دیگه,حالا میخواد HD باشه یا نه؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوستان محض اطلاع میگم من biohazard revival selection با ریجن j رو تهیه کردم(نسخه کپی قابل اجرا برروی فرم ور 3.55 ps3)، بازی زبان انگلیسی با زیر نویس ژاپنی داره و شامل دو بازی RE4 و RE:code:veronica هست.زیاد هم کیفیت مطلوبی نداره فکر میکردم تو حالت HD حداقل بافت‌های باکیفیت تری ببینم ولی به دلم ننشست، به هر حال ملاقات دوباره با شاهکار هست، از دستش ندید.
به جز زیرنویس منو ها یا تایپ رایتر هم ژاپنی یا اینونتوری هم ژاپنیِ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
چند خریدی؟ شما و میگی منو ژاپنی نیست بقیه هست منظورت از بقیه زیرنویسه یا چیزای دیگه ؟ اگه زیرنویس باشه که خب میشه کاریش کرد اگه نه چیزای دیگس ممنون میشم بیشتر توضیح بدی
===========
نسخه 360 داره من برای xbox میگیرم تست میزنم اگه جالب بود میرم ps3 شو میگیرم فردا خبرشو میدم بهتون

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من یکی که صد در صد از دستش میدم چون کنسول ندارم و هیچوقت نخواهم داشت!!!
RE4 که روی PC هست بازی میکنیمش.
RE: CODE VERONICA رو هم با مبدل بازی میکنیم و حالشو میبریم.
فرقی که ندارن.بازی,بازیه دیگه,حالا میخواد HD باشه یا نه؟

باز کامپیوتر کیفیتش از ps2 بهتره .رزولوشن رو ببر بالا همون HD میشه .:)) منم کنسول ندارم اما فقط اگه رولیشنز بیاد رو PS3 100% میخرم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی آقا (safe and peace) این پچ رو دانلود کن و کپی کن تو محل نصب بازی , گرافیک و نورپردازی و سایه و ... به شدت بالا میره(برای
واقعا نميدونم با چه زبوني ازتون تشكر كنم

---------- نوشته در 09:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 AM ارسال شده بود ----------

باز کامپیوتر کیفیتش از ps2 بهتره .رزولوشن رو ببر بالا همون HD میشه .:)) منم کنسول ندارم اما فقط اگه رولیشنز بیاد رو PS3 100% میخرم.
رو همون PC با مبدل يازي ميكنيم حالشو ميبريم.
فقط بايد CPU-ت غول باشه كه از من نيست:d

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
این Revival Selection ژاپنیه جریانش چیه؟ چون عکس پکش رو که دیدم همه ی re ها توش بودن( این الان پک الحاقیش بود؟ ) re 1,2,3 توش hd نیستن که؟ بعد همه bd ان دیگه؟
قیمتی چیزی ندارین ازش؟ ممنون میشم جواب بدید

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این Revival Selection ژاپنیه جریانش چیه؟ چون عکس پکش رو که دیدم همه ی re ها توش بودن( این الان پک الحاقیش بود؟ ) re 1,2,3 توش hd نیستن که؟ بعد همه bd ان دیگه؟
قیمتی چیزی ندارین ازش؟ ممنون میشم جواب بدید
فقط شامل RE4 و RE: CODE VERONICA هستش

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خيلي ممنون سينا جان.گرافيكش واقعا عالي شد.دستت درد نكنه.
اما يه سوال:
patch-ي نيست كه RE5 رو همينجوري كنه؟
ميخوام مثل كنسول ها بشه,چون روي كنسول ها خيلي از نظر سايه پردازي و گرافيك قويتر بود.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خيلي ممنون سينا جان.گرافيكش واقعا عالي شد.دستت درد نكنه.
اما يه سوال:
patch-ي نيست كه RE5 رو همينجوري كنه؟
ميخوام مثل كنسول ها بشه,چون روي كنسول ها خيلي از نظر سايه پردازي و گرافيك قويتر بود.

:-o رزیدنت اویل 5 رو کنسول بهتر از PC بود ! نگو این حرفو شما رو آخرین تنظیمات بزار aaa رو 4X بزار دایرکت ایکس 11 ببین بازم کنسول بهتره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر